dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Szczecin

3 656 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 656 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

2 100 zł38 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy wygodne i nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie na wynajem znajdujące się na Niebuszewie tuż przy Parku Kasprowicza w oficynie kamienicy na pierwszym piętrze (cicho). Idealne dla singla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Żyzna

Krzekowo Szczecin

840 027 zł81,85 m² 10 263 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego domu w zabudowie bliźniaczej, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, antresoli, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Żyzna

Krzekowo Szczecin

880 001 zł87,51 m² 10 056 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Żyzna

Krzekowo Szczecin

809 988 zł81,85 m² 9 896 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

o nowych ogłoszeniach

531 870 zł47,65 m² 11 162,01 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Są mieszkania, które kupuje się metrażem. I są takie, które kupuje się widokiem. To mieszkanie należy do tej drugiej kategorii. Położone na 10. piętrze ocieplonego wieżowca na szczecińskich.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kamienica nova ul. Langiewicza blisko Bramy Portowej, a jednocześnie Posejdona i centrum. Okna mieszkania wychodzą na wewnętrzne patio i nie słychać ruchu ulicznego. Do wynajęcia od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł74 m² 7 297,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe usytuowane na 4 piętrze kamienicy. Jest to adaptacja poddasza bez uciążliwych skosów. Na powierzchni ok. 74m2 ( po podłodze ok. 82m2) znajdują się: na 1 poziomie -.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł31 m² 54,84 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka świeżo wyremontowana, znajdująca się na 3 piętrze w wieżowcu. Na powierzchni ok. 31m2 znajduje się przedpokój, pokój z wnęką o pow. ok. 19m2 z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł101,05 m² 9 401,29 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego, 5-pokojowego domu w zabudowie szeregowej, zlokalizowanego w inwestycji Szeregowce Genewska w Mierzynie, w bliskim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł101,05 m² 8 807,52 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł101,05 m² 8 807,52 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł28,90 m² 11 072,66 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 28,9m2 położona w rewelacyjnej lokalizacji przy ul. Kadłubka na 3 piętrze w budynku z windą. Mieszkanie od kilkudziesięciu lat było nieustannie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Szczecin,zachodniopomorskie

5 000 zł1 000 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest wynajem powierzchni utwardzonego, ogrodzonego placu, jest to bardzo atrakcyjna lokalizacja , w pobliżu: drogi a6/s3 i węzła Szczecin - Dąbie, parku przemysłowego.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł50,37 m² 9 708,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży rozkładowego mieszkania 2 pokojowego o powierzchni 50,37 m2. Mieszkanie jest zlokalizowane na 3 piętrze w budynku z 1952 roku, położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł66,62 m² 8 991,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesną inwestycję składająca się z 15 domów jednorodzinnych na prawobrzeżu w Szczecinie - Załomiu (w granicach administracyjnych Miasta Szczecin),.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł63,90 m² 10 641,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

To mieszkanie jest dla Ciebie, jeśli szukasz miejsca, gdzie po pracy naprawdę odpoczniesz, a jedynym Twoim zmartwieniem będzie wybór kawy jaką wypijesz na balkonie, lub obserwowanie jak Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł81,40 m² 10 675,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Pośrednikom dziękuję. Mieszkanie dostępne od sierpnia 2026. Na sprzedaż duże mieszkanie 3- pokojowe o powierzchni całkowitej 81,4 m2. Lokal mieszkalny znajduje sie na parterze 4 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

404 224 zł48,41 m² 8 350 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Oferta dotyczy 3-pokojowego mieszkania na I piętrze, z pokojem dziennym z aneksem kuchennym, dwoma sypialniami i łazienką, mieszczącego się w inwestycji Police, grunwaldzka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 343 zł65,26 m² 8 050 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Oferta dotyczy 3-pokojowego mieszkania na I piętrze, z pokojem dziennym, kuchnią, dwoma sypialniami, łazienką i balkonem, mieszczącego się w budynku jednorodzinnym w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

404 224 zł48,41 m² 8 350 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Oferta dotyczy 3-pokojowego mieszkania na II piętrze, z pokojem dziennym z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, mieszczącego się w inwestycji Police, grunwaldzka. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-12

560 000 zł49,12 m² 11 400,65 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Jeśli szukasz wymarzonych pięćdziesięciu metrów z loggią - ta oferta jest dla Ciebie! Mieszkanie położone jest na ósmym piętrze nowoczesnego apartamentowcu z 2014 roku przy ul. Santockiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł60 m² 48,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i duże mieszkanie - w kapitalnej lokalizacji Szczecina - na Podzamczu , nieopodal Zamku Książąt Pomorskich. Lokal o powierzchni ok. 60 m2 składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Golisza

Szczecin,zachodniopomorskie

659 505 zł62,81 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ofertą sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie z dwoma dużymi balkonami (9,48 m2 i 7,88 m2), w atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Golisza. Mieszkanie gotowe do odbioru. Ważna informacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Golisza

Szczecin,zachodniopomorskie

706 968 zł65,46 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ofertą sprzedaży jest 4 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i osobnym wc, w atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Golisza. Mieszkanie gotowe do odbioru. Salon z ekspozycją na południe,.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł31,95 m² 18 779,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie premium z widokiem na Odrę! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z rynku wtórnego w stanie deweloperski o powierzchni 31,95 m2 z przestronnym balkonem 5,11 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

860 773 zł60,49 m² 14 230 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament na Sprzedaż | 3 pokoje | 60 m2 | Szczecin Nad Odrą Wyjątkowe, nowe mieszkanie 3-pokojowe położone na 3. piętrze nowoczesnej inwestycji Nad Odrą w Szczecinie. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł93,50 m² 8 545,45 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Przestronny lokal użytkowy o dużym potencjale aranżacyjnym, idealny pod działalność usługową lub handlową. Obecnie funkcjonuje jako salon kosmetyczno-fryzjerski. Lokal posiada wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 9 Maja

Szczecin,zachodniopomorskie

530 000 zł43 m² 12 325,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim na parterze nowego budynku składające się z dwóch pokoi, przedpokoju i łazienki. Duży pokój z aneksem kuchennym. Drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł63,72 m² 7 376,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Oferta sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 63,72 m2 zlokalizowanego przy ul. Mazurskiej w Szczecinie. Usytuowane jest ono na drugim piętrze w odremontowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł65 m² 15 061,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal inwestycyjny w sercu Szczecina Stare Miasto, widok na Odrę 65 m wynajęty Na sprzedaż wyjątkowy lokal usługowy o powierzchni 65 m , zlokalizowany w prestiżowej części.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł49,71 m² 13 478,17 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią usytuowane na zamkniętym osiedlu "panoramika". Na powierzchnię 49,71 m2 składają się: salon z dużym stołem jadalnianym.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł46,80 m² 8 739,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Nowa niższa cena! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,80 m , zlokalizowane na początku Pomorzan tuż przy węźle komunikacyjnym (przystanek tramwajowy i autobusowy wielu.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł252 m² 5 119,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:486 m²

Dom na sprzedaż Szczecin Gumieńce 3 kondygnacyjny | idealny dla dużej rodziny. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej na Gumieńcach w Szczecinie, położony w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł77 m² 6 233,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przedstawiam propozycję ciekawej nieruchomości na osiedlu Drzetowo-Grabowo. Położenie w niedalekiej odległości od przepięknej wizytówki Szczecina czyli Wałów Chrobrego i promenady nad.

Szczegóły ogłoszenia

1 169 000 zł222,75 m² 5 252,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:736 m²

Domu wolnostojący zlokalizowanego na obrzeżach miasta. Budynek jest w bardzo dobrym stanie, został wybudowany w 2018 r. z wysokiej klasy materiałów. Ściany są wykonane z porothermu.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:5/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe | 35 m2 | centrum Szczecina | taras na dachu | klimatyzacja Do wynajęcia świeżo urządzone, komfortowe mieszkanie o powierzchni 35 m2, położone na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł110 m² 59,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Do wynajęcia nowy dom szeregowy z 2023 roku o powierzchni niemal 110 m , zaprojektowany z myślą o komforcie, funkcjonalności i nowoczesnych technologiach. Jasne, ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł47 m² 9 893,62 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią o powierzchni 47 m , usytuowane na 2 piętrze w budynku z dwiema nowoczesnymi windami. Mieszkanie jest ciepłe,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-13

449 000 zł46,07 m² 9 746,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,07 m , położone w Szczecinie Niebuszewo, przy ul. Świętego Marcina. Lokal znajduje się na 2 piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Szczecin,zachodniopomorskie

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie po remoncie kapitalnym , z nowymi meblami i wyposażeniem. Atrakcyjna lokalizacja, w wieżowcu przy Pleciudze. Budynek czysty, zadbany. Nowe windy. Do.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow ok 46m2 , zlokalizowane przy ulicy Hrubieszowskiej. Mieszkanie umeblowane, z dużym balkonem , piwnicą i garażem. Wynajem garażu.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł800 m² 412,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ostatnia działka budowlana położona w malowniczej okolicy z widokiem na Puszcze Bukową. Znajduje się na wzgórzu, na zamkniętym i monitorowanym osiedlu co zwiększa komfort.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł36,68 m² 10 877,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferujemy do sprzedania atrakcyjne mieszkanie na drugim piętrze budynku dwupiętrowego oddanego do użytku w 2024 roku przy ul. Kimnesa w szczecinie (okolice Vendo Park) z widokiem na rzekę.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł2 500 m² 919,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 061 m²

Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom z 2010r., położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszewa- w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej, tuż przy Puszczy.

Szczegóły ogłoszenia

587 000 zł52,60 m² 11 159,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

W ofercie do sprzedaży prezentujemy nieruchomość - lokal mieszkalny, zlokalizowany w urokliwej części Pomorzan. Osiedle przy ul. Sierpowej zostało wybudowane w roku 2002 r., znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

93 000 zł16,20 m² 5 740,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:16 m²

Na sprzedaż garaż murowany o powierzchni 16,20 m , położony przy ul. Gabriela Narutowicza w Szczecinie. Garaż o solidnej, murowanej konstrukcji Powierzchnia: 16,20 m odpowiedni.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł43,80 m² 57,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz przytulnego, gotowego do zamieszkania miejsca w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych dzielnic Szczecina? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie. Do wynajęcia komfortowe po.