dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Szczecin

3 646 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 646 ogłoszeń

1 399 000 zł340 m² 4 114,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:273 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 280 m , położony w jednej z najbardziej spokojnych i zielonych części północnego Szczecina na Żelechowej.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł63,33 m² 9 932,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż słoneczne i zadbane mieszkanie, zlokalizowane w cichej części osiedla Zawadzkiego. Niski, ocieplony budynek, otoczony zielenią, miejsca parkingowe. Mieszkanie 3 pokojowe, po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 399 000 zł139 m² 9 057,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:129 m²

Oferuję Państwu na sprzedaż szeregowiec w znakomitej lokalizacji na Gumieńcach o powierzchni 139 m2 w stanie deweloperskim. Wybudowany z bardzo dobrych materiałów jakościowo. Stropy.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł558 m² 465,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży działka z wydanymi warunkami zabudowy pod budownictwo jednorodzinne. Dostępne media: woda (studnia), prąd, gaz. Brak kanalizacji (zbiornik szczelny lub eko). Działka o szerokości.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

70 000 zł3 500 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Wysoka hala przemysłowa z dużymi bramami wjazdowymi,.

Szczegóły ogłoszenia

43,41 zł/m²129 m² 5 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Do wynajęcia komfortowe i nowocześnie zaaranżowane pomieszczenia biurowe znajdujące się na 2 piętrze kamienicy odrestaurowanej w roku 2010, zlokalizowanej w Centrum Szczecina. Na.

Szczegóły ogłoszenia

768 000 zł58,18 m² 13 200,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Lewandowskiego w stanie deweloperskim na trzecim i czwartym piętrze nowego budynku z 2026 roku z windą. Istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł247 m² 6 474 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:545 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego domu wolnostojącego w rewelacyjnej lokalizacji - w dzielnicy Gumieńce, w rejonie ulicy Wierzbowej. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł48 m² 9 979,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na Pomorzanach, ul. 9 maja 479.000 zł Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 48.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł847,80 m² 14 154,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:2 515 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży unikatowej nieruchomości - reprezentacyjnego budynku znanego pod nazwą Willa Nellego. Pierwotnie budynek został wybudowany pod koniec XIX wieku.

Szczegóły ogłoszenia

398 340 zł39,19 m² 10 164,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Nowe 2 pokoje w centrum Szczecina | 39,3 m | jasne wnętrze | centrum Na sprzedaż świeżo wykończone, jasne i nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,3 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł72,71 m² 7 701,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w centrum Szczecina 72,71 m , gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 72,71 m , położone w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

2 899 zł51 m² 56,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem duże, nowocześnie zaaranżowane mieszkanie 2 pokojowe z kuchnią (51m2) na 1 piętrze nowego, czteropiętrowego budynku, w doskonałej lokalizacji na Starym Mieście (centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa uzbrojona Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 465 000 zł5 308 m² 464,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana wraz z udziałem w drogach dojazdowych w Szczecinie ( w okolicy Tamy Pomorzańskiej). Teren znajduje się w przemysłowo-komercyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł39,45 m² 8 846,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowe, kameralne mieszkanie położone przy ul. Bł. Królowej Jadwigi - w ścisłym centrum miasta, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł125,38 m² 7 170,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej- idealne miejsce dla Twojej rodziny! Dostępne od zaraz! Lokalizacja: szczecin, płonia Opis: - dom w zabudowie bliźniaczej- dostępne dwa lokale o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Oferta przejęcia gotowego, funkcjonującego lokalu gastronomicznego - aktualnie prowadzony jest tam shihsa bar, ale lokal sprawdzi się również jako pub czy nawet mała dyskoteka! Zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

51,39 zł/m²72 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia przestronny lokal usługowy o powierzchni 72m usytuowany na parterze z wejściem bezpośrednio z ulicy. Lokal idealny na działalność handlową, biurową, księgową lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 795 500 zł114,57 m² 15 671,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Wyłącznie z nami obejrzyj tę nieruchomość. do biura nieruchomości. Bezpieczne osiedle stworzone z pasją i wielkim zaangażowaniem. W tej wyjątkowo zielonej dzielnicy Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Niedziałkowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

635 000 zł42,63 m² 14 895,61 zł/m²

 

Piętro:9/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wyjątkowy apartament w stanie deweloperskim, położony w nowej ikonie Szczecina budynku Sky Garden przy ul. Niedziałkowskiego. To propozycja dla osób, które szukają prestiżu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

940 000 zł110,30 m² 8 522,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 110.3 m2 w dzielnicy Płonia. Garaż znajduje się w bryle budynku, działka o powierzchni 280 m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł73,37 m² 9 527,05 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Obejrzyj mieszkanie nie wychodząc z domu! Zapraszamy do obejrzenia wirtualnej prezentacji! Do sprzedaży rzadko spotykane na szczecińskim rynku 2-pokojowe przestronne mieszkanie, znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

40 zł/m²50 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia budynek biurowo-usługowy o pow. całkowitej 1900 m2. Pow. do wynajęcia od 50m2 do 1900 m2. Budynek znajduję się blisko Bramy portowej(centrum Szczecina). Budynek idealnie nadaję się.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł54,80 m² 6 204,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Funkcjonalne mieszkanie w dobrze skomunikowanej lokalizacji ul. Ziemowita Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie położone w położone w nadodrzańskiej części Szczecina,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 40 m . Znajduje się na 2. piętrze w pięciopiętrowym bloku wybudowanym w 2023 roku. Mieszkanie jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

73,80 zł/m²40 m² 2 952 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal na wynajem w Centrum Handlowym Kupiec Ofertę wynajmu stanowi lokal użytkowy o powierzchni 40 m2 w ciagu handlowym Centrum Handlowego Kupiec. Lokal znajduję się na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł15 000 m² 199,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu działkę inwestycyjną na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Szczecinie, w dzielnicy Dą RMACJE PODSTAWOWE:Powierzchnia:15000 m2Kształt działki: nieregularny,.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł47 m² 9 148,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie po remoncie | Centrum Szczecina | 47 m Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane na 2. piętrze w zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

630 840 zł45,06 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokal użytkowego z funkcją mieszkalną vat 23%. Cena w ogłoszeniu jest kwotą brutto. Na sprzedaż nowe, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 45,06 m położone na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł88,50 m² 6 892,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Zapraszamy do zakupu mieszkania położonego w centrum Szczecin! Ta doskonale usytuowana nieruchomość znajduje się zaledwie 600 metrów od Bramy Portowej, 350-800 metrów od Wydziałów zutu oraz 850.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł121 m² 7 429,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Centrum, aleja Bohaterów Warszawy, 4 pokoje, 120 m2, balkon, 2 łazienki, miejsce postojowe. Tylko u Nas! Klucze w biurze! Oferta 0% prowizji od kupującego. Na sprzedaż oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł63,56 m² 10 698,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Możliwy zakup przez obywateli spoza Unii Europejskiej. Nieruchomość spełnia warunki programu Rodzinny kredyt mieszkaniowy bez wkładu własnego. Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł235 m² 4 042,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny lokal położony w topowej lokalizacji, w samym centrum Szczecina przy Bramie Portowej. Wejście do lokalu znajduje się na poziomie 0 z witrynami sklepowymi ,.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł50 m² 2 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:114 m²

Nie przegap tej okazji! Mamy do zaoferowania domek całoroczny o powierzchni całkowitej ok. 70 m2. Domek do całkowitej aranżacji z zewnątrz oraz wewnątrz. Lokalizacja: przystań Pomorzany ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł31,60 m² 72,78 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 31,6 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego apartamentowca nova 3 przy ul. Langiewicza. Opis mieszkania: lokal został.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł97,33 m² 6 668,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na parterze kompletnie odnowionej kamienicy w centrum Szczecina. Na powierzchnię 97,33 składają się: cztery rozkładowe pokoje, oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł92 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy | 92 m | 3 pokoje | parter | ul. Bohaterów Warszawy Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 92 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł800 m² 4 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Wyjątkowy lokal inwestycyjny Na sprzedaż unikatowa nieruchomość komercyjna o powierzchni 800 m , zlokalizowana w absolutnym centrum Szczecina Brama Portowa, ul. Wyszyńskiego. Wcześniej.

Szczegóły ogłoszenia

381 990 zł32,10 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Mieszkania 2-pokojowe - adaptacja poddasza | ul. Jana Pawła II, szczecin Na sprzedaż oferujemy 5 świeżo wykończonych, nowoczesnych mieszkań 2-pokojowych , powstałych w ramach adaptacji poddasza.

Szczegóły ogłoszenia

3 293 290 zł10 010 m² 329 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nowa niższa cena! Działka inwestycyjna pod budownictwo wielomieszkaniowe idealna oferta dla dewelopera! Przedstawiamy unikalną działkę o powierzchni 10,010 m , położoną w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²285 m² 15 675 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia biurowa na trzecim piętrze budynku biurowo - usługowego w Centrum Szczecina. Na powierzchnię 285 m2 składa się open space do dowolnego podziału ścianami działowymi,.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij