dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Szczecin

3 656 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 656 ogłoszeń

799 000 zł142,50 m² 5 607,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Przedstawiamy na sprzedaż przestronne mieszkanie 142,5 m w wyremontowanej kamienicy - Centrum miasta! Na pierwszym piętrze zadbanej, ocieplonej kamienicy w samym sercu miasta znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł62,40 m² 13 605,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Unikalne, dwupoziomowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu - Szczecin Dąbie Szukasz nieruchomości, która łączy w sobie przestrzeń domu z wygodą mieszkania w bloku? Komfortowe, 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrzewana Szczecin

Załom-Kasztanowe,Szczecin

14 400 zł720 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia magazyn o powierzchni 720 m2 położony we wschodniej części Szczecina, w kompleksie magazynowo-.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł140 m² 6 064,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:477 m²

Planujesz skredytować tę nieruchomość zadzwoń. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej-typowego projektu z lat 70-tych tzw. "kostka", położony na działce o powierzchni 477 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

69,29 zł/m²51,09 m² 3 540 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa położona na 1 piętrze w budynku o charakterze biurowym. Wejście z ulicy na estetyczną klatkę schodową. Do lokalu wejście zabezpieczone domofonem. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

4 950 000 zł900 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:918 m²

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy budynek o powierzchni 900 metrów kwadratowych, który przeszedł kompleksowy remont, prezentujący się teraz w doskonałym stanie. 18 lokali z łazienkami.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł155 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Na sprzedaż komfortowe i nowocześnie zaaranżowane pomieszczenia biurowe znajdujące się na 3 piętrze kamienicy odrestaurowanej w roku 2010, zlokalizowanej w Centrum Szczecina. Na.

Szczegóły ogłoszenia

580 500 zł45 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż całkowicie nowe, wykończone dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Rostockiej 21. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki, w korytarzu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 560 zł160 m² 6 872,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 280 m²

Prezentujemy na sprzedaż dom wykonany w technologii szkieletowej znajdujący się w dzielnicy Płonia. Dom posadowiony jest na działce 1280 m2 i zajmuje powierzchnię całkowitą ok. 160 m2.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł65,84 m² 8 186,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż duże i ustawne 2-pokojowe mieszkanie położone na 4. piętrze kamienicy w szczecińskiej dzielnicy Śródmieście-Zachód tuż obok uczelni wyższych. Nieruchomość: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł603 m² 3 731,34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 580 m²

Uwaga! Do ceny nie będzie doliczony vat! Na sprzedaż nieruchomość zabudowana budynkami: biurowo-handlowym i oraz halę przystosowaną do prowadzenia warsztatu i funkcji magazynowej -.

Szczegóły ogłoszenia

1 035 000 zł46,98 m² 22 030,65 zł/m²

 

Piętro:12/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Do sprzedania mieszkanie od strony północno-zachodniej w budynku sky garden przy ul. Niedziałkowskiego 24. Widok na stronę Piotra Skargi, felczaka. Na powierzchnie 46,98 m2 składa się salon.

Szczegóły ogłoszenia

3 350 zł62 m² 54,03 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem 3 pok. rozkładowe mieszkanie przy ul.Thugutta z balkonem i windą ba 2 p. w 6 p. bloku z 1992 r. Jeżeli szukasz mieszkania w cichej dzielnicy ale dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł53 m² 52,83 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczecin, centrum, ul. Niedziałkowskiego, apartament, balkon, salon z aneksem kuchennym oraz sypialnia z garderobą, , park Kasprowicza, jasne Błonia. Apartament z 1 sypialnią,.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł45,24 m² 10 587,98 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Krzywoustego w ścisłym centrum Szczecina. Nieruchomość idealna dla osób ceniących bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł120 m² 7 908,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:284 m²

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą wyłącznością. Na sprzedaż inwestycja deweloperska zlokalizowana w prawobrzeżnej części Szczecina - Kijewie - składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł4 000 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia niezabudowana działka gruntu o pow. ok. 4000m2. Jest to typowy teren inwestycyjny. Działka uzbrojona jest w prąd, instalację wodno kanalizacyjną (brak deszczówki i gazu).

Szczegóły ogłoszenia

13 200 zł440 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala mogąca być wykorzystana jako magazynowa, produkcyjna lub warsztatowa o powierzchni 440 m2 zlokalizowana w dobrej lokalizacji na Pomorzanach. Hala nie jest ogrzewana. Hala.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł32 m² 78 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedmiotem oferty jest wynajem dwupokojowego mieszkania położonego w nowym budynku przy ul. Świergotki w Szczecinie. Okolica spokojna i dobrze skomunikowana z centrum - 7 minut.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł65,80 m² 8 054,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Wyjątkowa nieruchomość na gumieńcach - komfortowe mieszkanie na parterze bliźniaka z garażem i ogrodem | Cisza, przestrzeń i ogromny potencjał do prowadzenia dzałalności. Wiosenna.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²8 m² 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukasz komfortowej przestrzeni biurowej w świetnej lokalizacji? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Do wynajęcia pokoje biurowe w atrakcyjnym punkcie miasta w bezpośrednim sąsiedztwie nowo.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł63,28 m² 12 626,42 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Ekskluzywny apartament z widokiem na panoramę Szczecina Inwestycja Ornament Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie położone na szóstym piętrze prestiżowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł20 m² 90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka - centrum Szczecina, ul. Krzywoustego Oferuję na wynajem przytulną, słoneczną kawalerkę w centrum Szczecin - ul. Krzywoustego. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł93 m² 11 827,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowy w bardzo dobrym punkcie miasta, ścisłe centrum. Blisko lokalu przystanki komunikacji miejskiej. Bardzo duży przepływ ludzi. Wejście do lokalu po 6 schodkach. Sala sprzedaży ok. 75m2,.

Szczegóły ogłoszenia

54 zł/m²65 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia nowoczesny lokal o powierzchni 65 m, usytuowany na pierwszym piętrze w dynamicznie rozwijającej się okolicy Szczecina. Lokal wyróżnia się wysokim standardem wykończenia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł50,64 m² 12 144,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczecin, gumieńce, mieszkanie, 2 pokoje, taras, sprzedaż. Grupa wgn Koncern Obrotu Nieruchomościami. Możliwość przyjęcia W rozliczeniu nieruchomości kupującego/ chcesz sprzedać lub wynająć.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł24 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

!Oferta na wyłączność! Na sprzedaż kawalerka z oddzielną kuchnią z przynależną piwnicą, zlokalizowana na 3 piętrze w niskim 4 piętrowym kameralnym bloku z 1977r, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł74,35 m² 7 531,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu unikatowy apartament, który jest definicją miejskiego szyku i ponadczasowej elegancji. Położona na czwartym piętrze starannie odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł42,50 m² 10 564,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie w zielonej okolicy o powierzchni 42,5 m , położone na parterze niskiego budynku z cegły z 2005 roku (budynek po odświeżeniu elewacji). To.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł380 m² 4 076,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:729 m²

Dom wolnostojący położony w południowej części Szczecina, na granicy Gumieniec i Pomorzan. Doskonały dojazd do trasy S3 i na granicę oraz do centrum Szczecina i dalej do Polic.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł47,42 m² 9 257,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie 2 pokojowe , na IV piętrze , które znajduje się w wyremontowanej kamienicy przy ulicy Limanowskiego w Szczecinie, blisko centrum miasta o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł36,81 m² 8 964,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Piotr Pawelski Biuro Nieruchomości prezentuje do sprzedaży umeblowane dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,81 m2 położone na trzecim piętrze pięciokondygnacyjnego budynku w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

16 500 zł487 m² 33,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Obiekt magazynowy z przestronnym biurem. Duża brama.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 zł42 m² 71,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem 67m2 oraz miejscem postojowym, zlokalizowane w inwestycji Studzienna przy ul. Studziennej 37 w Szczecin. Kameralny, niski budynek.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł136 m² 5 955,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Kama Nieruchomości ma przyjemność przedstawić wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 136 m , położone na trzecim piętrze zabytkowej kamienicy z 1910 roku przy ul. gen. Ludomiła Rayskiego.

Szczegóły ogłoszenia

6 734 448 zł623,56 m² 10 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Oferta bez prowizji Lokal biurowo usługowy w prestiżowym budynku Hanza Tower w centrum Szczecina po powierzchni 623,56m2 na 2 piętrze w 30 piętrowym obiekcie najbardziej charakterystycznym.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł136 m² 5 507,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 136m2 położone na 3 piętrze niskiego budynku w Centrum Szczecina w bezpośrednim sąsiedztwie deptaku Bogusława. Na jego powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta wynajmu interesującego lokalu w ścisłym centrum Szczecina, przy ul. Bolesława Krzywoustego. Jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych ulic w Szczecinie. Miejsce doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł1 293 m² 1 353,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1293 m2 położona na Gumieńcach w Szczecinie. Powierzchnia pum 1050 m2. Dla działki obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. W trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

623 000 zł70,04 m² 8 894,92 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Śródmieście | 70 m | Parter | Potencjał na piękne mieszkanie Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 70,04 m , położone na parterze zadbanej kamienicy przy ul. Ściegiennego.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł58,98 m² 8 460,50 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Obejrzyj mieszkanie nie wychodząc z domu! Zachęcam do obejrzenia wirtualnej prezentacji oferowanego mieszkania! Do sprzedaży trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie, znajdujące się na 9 piętrze.