dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Szczecin

3 645 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 645 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Warszewo,Szczecin

779 000 zł71 m² 11 018,40 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Panoramicznej, usytuowane na 2. piętrze w 8-piętrowym budynku z windą. Lokal o ekspozycji południowo-zachodniej, dzięki czemu jest jasny i ciepły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jadwigi

Centrum,Szczecin

2 800 zł68 m² 41,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 63,73 m , położone przy ul. Królowej Jadwigi w centrum Szczecina. Mieszkanie składa się z: - 3 ustawnych pokoi, - dużej łazienki, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gumieńce,Szczecin

928 000 zł81 m² 11 728,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Dzień dobry, oferujemy państwu na sprzedaż urokliwe, przestronne i jasne mieszkanie zlokalizowane na atrakcyjnym nowym Osiedlu Za Sterem. Nieruchomość składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Dąbie,Szczecin

1 675 000 zł68 m² 24 596,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jedyna W swoim rodzaju inwestycja na terenie szczecina! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego apartamentu klasy premium w jedynej tego typu lokalizacji w Szczecinie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Szczecin

Płonia,Szczecin

380 000 zł1 430 m² 265,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w otoczeniu lasu z koncepcją domu premium | cisza, natura, potencjał. Twoje miejsce na ziemi. Przykładowa wizualizacja nowoczesnego domu jednorodzinnego na oferowanej działce idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stalmacha

Drzetowo,Szczecin

350 000 zł37 m² 9 358,29 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe spółdzielcze mieszkanie z widną kuchnią o powierzchni 37,4 m , położone na 4 piętrze w wysokim, zadbanym bloku na Drzetowie otoczonym zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Centrum,Szczecin

629 000 zł50 m² 12 617,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Zapraszam na prezentację oferty mieszkania w znakomitej lokalizacji w Centrum miasta, ale nie przy głównej ulicy. W najbliższej okolicy obiekty użyteczności publicznej, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stołczyńska

Skolwin,Szczecin

770 000 zł215 m² 3 581,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1930

Oferujemy do sprzedaży 3 samodzielne mieszkania w odnowionej kamienicy z lat 30 - tych o łącznej powierzchni 215 m2 w tym 65 m2 pomieszczeń piwnicznych , w Skolwinie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Dąbie,Szczecin

780 000 zł43 m² 18 009,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jedyna W swoim rodzaju inwestycja na terenie szczecina! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego apartamentu klasy premium w jedynej tego typu lokalizacji w Szczecinie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Świerczewo,Szczecin

519 000 zł68 m² 7 628,99 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 68,03 m , położone na 8. piętrze budynku na osiedlu Świerczewo. Układ pomieszczeń: mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Plac Stefana Batorego

Centrum,Szczecin

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 2-pokojowy ze słonecznym balkonem z przynależnym miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Lokalizacja: apartamentowiec z 2003 roku położony w sercu Szczecina, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczecin

Skarbówek,Szczecin

399 000 zł90 m² 4 433,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:420 m²

Idealna alternatywa dla mieszkania w bloku Dom całoroczny, murowany na os. Skarbówek w okolicy Lasu Arkońskiego. Jeśli cenisz bliskie otoczenie natury i chciałbyś czerpać z jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Bukowe,Szczecin

667 000 zł67 m² 9 896,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż: komfortowe, dwupoziomowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i garażem - Bukowo-Klęskowo, szczecin Na sprzedaż oferuję przytulne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pogodno,Szczecin

699 000 zł55 m² 12 709,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania trzypokojowego, zlokalizowanego w prestiżowej dzielnicy Pogodno. Mieszkanie położone jest na 2 piętrze ocieplonego IV piętrowego niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Swarożyca

Centrum,Szczecin

685 000 zł81 m² 8 474,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość na sprzedaż, usytuowaną w prestiżowej lokalizacji w Szczecinie, przy malowniczych Wałach Chrobrego i Teatru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Małkowskiego

Śródmieście-Zachód,Szczecin

540 zł8 m²

 

Piętro:3/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: do wynajęcia pokój jednoosobowy w 7- pokojowym, w pełni wyposażonym mieszkaniu przy ulicy Małkowskiego 9 w Szczecinie. Nieruchomość: powierzchnia 8,5 m2. Piętro 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Słoneczne,Szczecin

579 000 zł64 m² 9 103,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie czteropokojowe, usytuowane w kameralnym, niskim budynku. Nieruchomość położona jest w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Parkowa

Śródmieście,Szczecin

485 000 zł116 m² 4 181,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Szczecin, śródmieście, 116m2, rozkładowe, 4 pokoje Tylko u Nas! Na sprzedaż oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 116m2. Na nieruchomość składają się 3 oddzielne przestronne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Dąbie,Szczecin

656 000 zł43 m² 15 377,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Niebuszewo,Szczecin

1 700 zł30 m² 55,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu ,duża przestronna kawalerka z balkonem. Mieszkanie położone jest na 2. piętrze, na pograniczu Niebuszewa oraz ulicy Przyjaciół Żołnierza. Składa się z dużego, ustawnego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilków Morskich

Śródmieście,Szczecin

435 000 zł45 m² 9 602,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania dwupokojowego z balkonem, zlokalizowanego w bardzo dobrze skomunikowanej części Śródmieścia.! nieruchomość idealna jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Fredry

Pogodno,Szczecin

4 200 zł110 m² 38,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:359 m²

Do wynajęcia wyjątkowy, klimatyczny dom położony w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Pogodno, przy ul. Fredry. Nieruchomość o funkcjonalnym układzie składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Parkowa

Drzetowo,Szczecin

1 900 zł42 m² 44,79 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2 pokoje o pow.42,5m2 na parterze z balkonem w wysokim bloku. Mieszkanie w pełni umeblowane,gotowe do zamieszkania.Niewysoki czynsz na poziomie 895.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Herbowa

Jasne Błonia,Szczecin

899 000 zł78 m² 11 541,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1961

Wyjątkowe, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 77,89 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w sąsiedztwie Jasnych Błoni. Mieszkanie jest jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cztery Pory Roku

Bukowo,Szczecin

760 000 zł63 m² 12 063,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przestronne mieszkanie dwupoziomowe z garażem, położone w spokojnej, kameralnej zabudowie, to propozycja dla osób, które cenią wygodę, prywatność i funkcjonalnie zaprojektowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ruska

Pomorzany,Szczecin

449 000 zł48 m² 9 377,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Biuro nieruchomości Szczecin - Krawiec Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z mieszkaniem [spółdzielcze własnościowe z kw] Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47,88 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. 9 Maja

Pomorzany,Szczecin

275 000 zł27 m² 10 265 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 26,79 m , położonej w bardzo atrakcyjnej lokalizacji lewobrzeże -> Pomorzany -> Szczecin, znajdującej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Pomorzany,Szczecin

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48 m2 na parterze w bloku przy ul. 9 maja. Salon z drzwiami balkonowymi wyposażony w rozkładaną sofę, stół z krzesłami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Niebuszewo,Szczecin

640 000 zł54 m² 11 898,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Szukasz miejsca, w którym Twoja rodzina poczuje się naprawdę u siebie? To mieszkanie na osiedlu Niebuszewo-Bolinko może być dokładnie tym, czego potrzebujesz. Przemyślany układ, świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Niedziałkowskiego

Śródmieście-Północ,Szczecin

695 000 zł48 m² 14 479,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W naszej ofercie nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 48 m , położone w centrum Szczecina przy ul. Niedziałkowskiego. Do mieszkania przynależy przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Melodyjna

Północ,Szczecin

259 000 zł850 m² 304,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow.850m2 Szczecin, ul. Melodyjna / Głęboka Woda, prąd, gaz, światłowód - media obok działki Wydane warunki przyłączeniowe zwik, enea, gaz Światłowód internet z sieci -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Centrum,Szczecin

419 000 zł48 m² 8 729,17 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone w wieżowcu w ścisłym centrum Szczecina. Lokal znajduje się w budynku po modernizacji, wyposażonym w dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Arkońskie,Szczecin

750 000 zł76 m² 9 900,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1899

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie 75,75 m2 po generalnym remoncie w zielonej okolicy. Na sprzedaż piękne, nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 75,75 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Borowikowa

Płonia,Szczecin

890 000 zł1 191 m² 747,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana z wydaną decyzją o warunkach zabudowy w Płoni. Działka jest wyjątkowo położona, w granicach otuliny Szczecińskiego Parku Krajobrazowego "puszcza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Szczecin

Płonia,Szczecin

8 900 zł260 m² 34,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na wynajem duży dom z ogrodem o powierzchni 260 m2 zlokalizowany w Szczecinie w Płoni. Dom został wybudowany w 2022 roku. Parterowy budynek z poddaszem użytkowym. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gumieńce,Szczecin

530 000 zł66 m² 8 054,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Wyjątkowa nieruchomość na gumieńcach - komfortowe mieszkanie na parterze bliźniaka z garażem i ogrodem | Cisza, przestrzeń i ogromny potencjał do prowadzenia dzałalności. Wiosenna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Heyki

Szczecin,zachodniopomorskie

3 200 zł40 m² 80,69 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowy apartament w prestiżowej, nowej inwestycji "nowa Przystań" w samym centrum Szczecina. Zlokalizowany na ósmym, ostatnim piętrze, zapewnia zachwycający widok na rzekę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Szczecin

Bukowe,Szczecin

79 000 zł55 m² 1 436,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta sprzedaży dobrze prosperującego biznesu - sklepiku spożywczo-monopolowego zlokalizowanego w centrum jednego z osiedli na Bukowym. Oferta na wyłączność Przedmiotem sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Szczecin,zachodniopomorskie

644 072 zł45 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bezpośrednia -zwolnienie z 2% podatku pcc - Możliwość obejrzenia inwestycji na żywo! Inwestycja "nad Odrą " to wymarzone miejsce dla osób, które pragną mieszkać w Szczecinie tuż.