dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Szczecin - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

905 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

905 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rostworowskiego

Pogodno,Szczecin

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przytulne mieszkanie w centrum miasta, idealne dla pary lub osoby samotnej. Liczba pokoi: 2 plus garderoba , kuchnia, łazienka i przedpokój. Stan: po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kusocińskiego

Nowe Miasto,Szczecin

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem słoneczne 2 pokojowe mieszkanie z duzem balkonem na Nowym Mieście. Nieruchomość zlokalizowana w centrum miasta, na 5 piętrze w nowym budynku z 2018 z windą. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Maciejkowa

Warszewo,Szczecin

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze nowoczesnego bloku. Mieszkanie jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szwoleżerów

Centrum,Szczecin

2 100 zł37 m² 56,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe w Centrum położone przy ul. Szwoleżerów, na III piętrze kamienicy, w drugiej linii zabudowy. Pokoje przejściowe, kuchnia w formie aneksu, z meblami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaciół Żołnierza

Książąt Pomorskich,Szczecin

499 000 zł47 m² 10 549,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem oferty jest sprzedaż dwupokojowego mieszkania o powierzchni 47,30 m2, usytuowanego na 6. piętrze w dzielnicy Książąt Pomorskich w Szczecinie. Ta nieruchomość zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Derdowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

450 000 zł42 m² 10 714,30 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42,3 m2 odrębna własność, księga wieczysta. Na powierzchnię 42,3 m2 składają się pokój dzienny, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Gumieńce,Szczecin

499 000 zł48 m² 10 417,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Oferta sprzedaży przestronnego, słonecznego i ciepłego dwupokojowego mieszkania z tarasem o powierzchni 47,9 m 2 zlokalizowanego na Gumieńcach, na osiedlu Za Sterem. Usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Pomorzany,Szczecin

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- oferta wynajmu komfortowego mieszkania dwupokojowego Z miejscem parkingowym W garażu podziemnym położonego W szczecienie, przy ul. Powstańców pogranicze centrum I początek pomorzan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Naruszewicza

Niebuszewo,Szczecin

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Niebuszewo, ul. Naruszewicza, 2 pokoje, II poziomy, wynajem. Oferuję na wynajem słoneczne mieszkanie, całkowicie wyposażone i umeblowane. Na metraż powierzchni całkowitej 50 m2 składają się II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Pomorzany,Szczecin

419 000 zł48 m² 8 793,28 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Jasne 2 pokojowe o powierzchni 47,65 m2 - ul.Powstańców Wielkopolskich. Na sprzedaż w pełnij umeblowane mieszkanie - genialne do zamieszkania od zaraz! Nieruchomość znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Szczecin,zachodniopomorskie

2 150 zł43 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie 2-pokojowe, umeblowane i wyposażone, położone w nowoczesnym budynku z windą, w drugiej linii zabudowy. Do mieszkania przynależy balkon. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bronowicka

Pomorzany,Szczecin

349 000 zł30 m² 11 633,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą 2 pokojowego rozkładowego mieszkania. Ta urokliwa nieruchomość o powierzchni 29,82 m2 składa się z: - 2 ustawnych pokoi - kuchni - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andrzejewskiego

Majowe,Szczecin

499 000 zł45 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Prezentujemy Państwu na sprzedaż bardzo ładne, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 45m2 usytuowane na 2 piętrze niskiego budynku z cegły z 2007 zlokalizowane na os. Majowym w Szczecinie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przestrzenna

Dąbie,Szczecin

3 000 zł44 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

N a wynajęm komfortowy,klimatyzowany apartament w kompleksie Victoria Apartament. Apartament jest w całości umeblowany i wyposazony. Materiały wykończeniowe wysokiej jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasjopei

Warszewo,Szczecin

2 400 zł71 m² 33,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy mieszkanie na wynajem, położone na Warszewie. Nieruchomość o powierzchni 71 m2 składa się z: dużego salonu połączonego z kuchnią i jadalnią przedpokoju z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turkusowa

Prawobrzeże,Szczecin

469 000 zł53 m² 8 916,35 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie z balkonem znajdujące się na ósmym piętrze wysokiego bloku z 1989 w Szczecinie na oś. Słonecznym. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ściegiennego

Turzyn,Szczecin

579 000 zł50 m² 11 580 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** *** Nasz doradca sprawdzi dla Państwa zdolność kredytową oraz porówna oferty z różnych banków*** Forma własności - Pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście-Północ,Szczecin

499 000 zł74 m² 6 738,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta sprzedaży słonecznego, ciepłego dwupokojowego mieszkania o powierzchni całkowitej-użytkowej 74,05-67 m 2 zlokalizowanego w dzielnicy Śródmieście-Północ w Szczecinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Królewicza

bolinko,Szczecin

369 000 zł36 m² 10 365,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczecin, niebuszewo Bolinko, 2 pokoje, III piętro, spółdzielczo-własnościowe z kw. Mieszkanie 2 pokojowe z pięknym widokiem na zieleń. Budynek 4-piętrowy. Blok w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcina

Niebuszewo,Szczecin

360 000 zł46 m² 7 844,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Rezerwacja tylko U nas! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 46m2 na 2 piętrze niskiego bloku na oś. Piastowskim w dzielnicy Niebuszewa. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielewskiego

Pomorzany,Szczecin

339 000 zł40 m² 8 401,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Okazja! na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie położone na 1 piętrze w zadbanej kamienicy na Pomorzanach. Oferta tylko dla Klienta gotówkowego Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Szczecin

1 400 zł32 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie na wynajem w oficynie przy ul. Sikorskiego, tuż obok Placu Kościuszki. Idealne dla singla lub pary oferta na wyłączność klucze W biurze Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rynkowa

Niebuszewo,Szczecin

360 000 zł47 m² 7 725,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Tylko U nas! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w najbardziej porządnym osiedlu z lat '70 lewobrzeżnej części Szczecina. Nieruchomość ma powierzchnię 46,6m2 i jest zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Bukowo,Szczecin

465 000 zł39 m² 11 923,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta sprzedaży mieszkania z garażem i ogródkiem! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39m2 wykończone z wysokiej jakości materiałów. W skład mieszkania wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopalniana

Zdroje,Szczecin

385 000 zł38 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferta sprzedaży dwu pokojowego mieszkania w dzielnicy Zdroje przy ul. Kopalnianej. Inwestycja z 2012 roku zaraz w pobliżu pięknego Jeziora Szmaragdowego Lokal o powierzchni 38,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wojska Polskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu dwu pokojowe mieszkanie na wynajem w wysokim bloku z windą w samym centrum Szczecina. Nieruchomość o powierzchni ok 38m2 znajduję się na 7 piętrze Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Nowe Miasto,Szczecin

409 000 zł46 m² 8 862,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko u nas! Atuty Mieszkania: doskonała lokalizacja, 2 min. piechotą do dworca pkp i pks oraz ścisłego centrum (brama Portowa). Funkcjonalny rozkład pomieszczeń: przestronny, słoneczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolonistów

Bukowo,Szczecin

589 000 zł60 m² 9 816,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grodzka

Stare Miasto,Szczecin

2 500 zł42 m² 59,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe, położone w centrum miasta przy ul. Grodzkiej (pl. Orła Białego) w odległości około 10 minut spacerem od Walów Chrobrego. Rozkład pomieszczeń: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

448 000 zł52 m² 8 608,76 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Pełna Własność Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe po remoncie (52.04 m2) z dużą kuchnią z ekspozycją wschodnią. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

2 200 zł34 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania 2 pokojowego - Centrum- al. Wyzwolenia Mieszkanie idealne dla rodziny, małżeństwa, czy też pary. Lokal jest gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Niebuszewo,Szczecin

590 000 zł47 m² 12 553,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta sprzedaży mieszkania dwupokojowego o powierzchni ok 47m 2 zlokalizowanego na Niebuszewie. Usytuowane jest ono na pierwszym piętrze trzypiętrowego bloku. Bliskość komunikacji miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawadzkiego

Pogodno,Szczecin

420 000 zł47 m² 8 936,17 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na ul. Zawadzkiego 4. Mieszkanie składa się z 2 pokoi o pow. ok. 25m2 i 8m2, łazienki, kuchni i przedpokoju. W dużym pokoju wydzielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Turzyn,Szczecin

449 000 zł76 m² 5 947,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Pełna Własność Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe do remontu (75,5 m2) w tym zawarta w kw piwnica (9,73 m2) z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Unii Lubelskiej

Pogodno,Szczecin

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczecin Pogodno os. Gardenia, ul. Unii Lubelskiej, do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na I p, salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Niebuszewo,Szczecin

499 000 zł67 m² 7 447,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Oferta sprzedaży atrakcyjnego 2-pokojowego mieszkania w kamienicy, znajdującej się na dzielnicy Niebuszewo w bliskim sąsiedztwie Jasnych Błoni. Oferta idealna dla zwolenników spacerów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ofiar Oświęcimia

Centrum,Szczecin

349 000 zł38 m² 9 220,61 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Oferta tylko U nas! Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, znajdujące się w Centrum przy Hanza Tower. Lokal usytuowany na 1 piętrze w wysokim bloku z wielkiej płyty oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łubinowa

Majowe,Szczecin

435 000 zł47 m² 9 255,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z balkonem w niskim bloku na prawobrzeżnym osiedlu Majowym. Lokal znajduje się na 4 piętrze czteropiętrowego budynku. Bardzo jasne, ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kadłubka

Niebuszewo,Szczecin

310 000 zł37 m² 8 378,38 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko u nas! Zapraszam do skorzystania z wyjątkowej okazji inwestycyjnej! Na sprzedaż oferuję mieszkanie spółdzielcze własnościowe z własną księgą wieczystą, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koralowa

Bezrzecze,Szczecin

2 100 zł61 m² 34,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczecin, bezrzecze,ul. Koralowa, 2 pokoje, i piętro, cegła, balkon. Do wynajęcia piękne 2 pokojowe mieszkania z balkonem. Powierzchnia całkowita to około 61 m2. Na nieruchomość składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Limby

Warszewo,Szczecin

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o pow. 38.21m2 z wyjściem na taras i ogródkiem ( pow. 25m2). Mieszkanie na parterze w budynku z 2015 roku. Mieszkanie składa się z: - salonu.