dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Szczecin - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

905 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

905 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poniatowskiego

Pogodno,Szczecin

1 950 zł50 m² 38,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny Do wynajęcia, słoneczne mieszkanie (50,22 m2) z niewielkim ogródkiem, położone na 1 piętrze przedwojennego budynku, usytuowanego w dzielnicy Pogodno (okolice ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzałowska

Golęcino,Szczecin

1 500 zł53 m² 28,30 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na Golęcinie oferta na wyłącznośc - klucze W biurze Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Strzałowskiej, w kamienicy na drugim piętrze. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

435 000 zł38 m² 11 480,60 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Marzysz o własnym mieszkaniu z komfortowym wnętrzem w rewelacyjnej lokalizacji? Ta propozycja z pewnością przypadnie Ci do gustu. Jest to niezwykle urokliwe świeżo wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Niebuszewo,Szczecin

489 000 zł46 m² 10 623,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie po generalnym remoncie na pograniczu dzielnicy Niebuszewa i Drzetowa o powierzchni 46,03 m2 z balkonem i widokiem na piękną panoramę miasta, znajdujące się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Mierzyn,Szczecin

649 000 zł63 m² 10 252,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe i duże 2 pok. mieszkanie z balkonem - usytuowane na I piętrze - w niskim, nowym budynku z cegły - w cichym i spokojnym miejscu - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Szczecin

465 000 zł54 m² 8 611,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Starym mieście. Idealne na pierwsze mieszkanie, w centrum miasta, śliczna kameralna ulica Tkacka. Wspólnota ma w planie dobudowę windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasickiego

Pogodno,Szczecin

2 500 zł100 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest atrakcyjne dwupoziomowe, 3 pokojowe mieszkanie (75m2) po podłodze 100m2 znajdujące się w domu wielorodzinnym. Budynek znajduje się przy ulicy Krasickiego na Pogodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kanadyjska

Warszewo,Szczecin

510 000 zł36 m² 14 107,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowego, wykończonego i w pełni wyposażonego dwupokojowego mieszkania z balkonem, położonego na urokliwym, komfortowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Parkowa

Śródmieście,Szczecin

3 400 zł48 m² 70,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronny dwupokojowy apartament z balkonem na II piętrze (do wyboru również na iv)w budynku przy ul. Parkowej w Szczecinie (budynek z windą). Na pow. 48 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

bolinko,Szczecin

345 000 zł50 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

** Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji wykończone w wysokim standardzie ** Nieruchomość położona jest w dzielnicy Niebuszewo - Bolinko. W ofercie posiadam również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rostworowskiego

Pogodno,Szczecin

459 000 zł39 m² 11 676,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przedstawiam dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż, położone w lubianej dzielnicy Pogodno przy ulicy Rostworowskiego. Budynek po modernizacji- docieplony, wyremontowany dach. Nieruchomość położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Szczecin

2 300 zł43 m² 53,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy wygodne i ciche, 2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie, tuż przy zamku, z widną kuchnią i balkonem. Pierwszy najem po pracach remontowych i wymianie mebli. Idealne dla: pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jarowita

Szczecin,zachodniopomorskie

469 000 zł51 m² 9 196,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Piękna lokalizacja przy Wałach Chrobrego w sąsiedztwie Urzędu Wojewódzkiego, parku Żeromskiego, politechniki Morskiej, pływalni, filharmonii. Budynek z cegły. Klatka odmalowana. Trzy rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiosny Ludów

Arkońskie,Szczecin

445 000 zł47 m² 9 378,29 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Wiosny Ludów. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu umożliwia zakup mieszkania obywatelom spoza ue. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Szczecin,zachodniopomorskie

479 000 zł46 m² 10 365,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania znajdującego się na parterze niskiego bloku przy ul. Komuny Paryskiej w Szczecinie. Opis nieruchomości: na całkowitą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Niebuszewo,Szczecin

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie w cichym centrum miasta usytuowane na poddaszu w kamienicy. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szczecin

Nowe Miasto,Szczecin

560 000 zł39 m² 14 534,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż jasne i przytulne, 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na spokojnym osiedlu, w prestiżowej dzielnicy Nowe Miasto. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze niskiego bloku, powstałego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Gumieńce,Szczecin

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Okazja! dwa rozkładowe pokoje W cenie kawalerki Do wynajmu słoneczne, komfortowe , pachnące świeżością , rozkładowe mieszkanie 2 pok. z balkonem - ul. Polskich Marynarzy. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Śródmieście-Zachód,Szczecin

437 000 zł54 m² 8 160,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mam przyjemność zaproponować Państwu na sprzedaż dwupokojowe rozkładowe mieszkanie w centrum miasta. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w przedwojennej kamienicy z 1910 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zakole

Arkońskie-Niemierzyn,Szczecin

499 000 zł46 m² 10 967 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** *spółdzielcze prawo Z kw Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe, wraz z piwnicą o łącznej powierzchni (45,5m2). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Nowe Miasto,Szczecin

2 100 zł39 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwu pokojowe Mieszkanie 39 m2, 2-pokojowe Przestronny klimatyzowany salon połączony z kuchnią, duży balkon Położone na 6 piętrze w budynku 6-kondygnacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

750 000 zł45 m² 16 541,70 zł/m²

 

Piętro:2/28

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Tylko u Nas! Wyjątkowy apartament o powierzchni 45,34m2 położony w samym sercu Szczecina w pięknym szklanym wieżowcu Hanza Tower Mieszkanie od półtorej roku bardzo prężnie działa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Śródmieście,Szczecin

463 000 zł51 m² 9 073,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Dwupokojowe mieszkanie 51,03m2 znajdujące się na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku z lat 30'. Mieszkanie jednostronne- okna wychodzą na południowy-wschód. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mikołajczyka

Świerczewo,Szczecin

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie usytuowane na 1 piętrze 3piętrowego bloku. Na powierzchni ok 40 m2 znajduje się ok. 20m2 salon z aneksem kuchennym, ok. 10m2 sypialnia i ok 3m2 łazienka z wc. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Niebuszewo,Szczecin

400 000 zł46 m² 8 791,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze 4 piętrowego budynku. Forma własności: spółdzielcze-własnościowe prawo do lokalu, dzięki czemu mogą je nabyć obywatele państw nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

bolinko,Szczecin

328 000 zł45 m² 7 288,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

** Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji wykończone w wysokim standardzie ** kupujący nie płaci podatku 2% pcc u notariusza. Nieruchomość położona jest w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Pomorzany,Szczecin

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie gotowe do zamieszkania. Skontaktuj się telefonicznie pod numerem, aby umówić dogodny termin. Klucze do nieruchomości wyłącznie u mnie. Mieszkanie 2 pokojowe 48 m2, oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 200 zł50 m² 43,82 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu dwupokojweogo mieszkania W ścisłym centrum szczecina, w pobliżu placu kościuszki i ulicy krzywoustego. W pobliżu uczelnie: -zut wydz. Budownictwa I architektury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Golisza

Szczecin,zachodniopomorskie

528 649 zł44 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem (niespełna 8 m2) w atrakcyjnej lokalizacji, przy ulicy Golisza. Termin zakończenia prac w pierwszym kwartale 2024. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Szczecin,zachodniopomorskie

449 000 zł42 m² 10 584,60 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż słoneczne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,42 m2, usytuowaną na czwartym piętrze przy ul. 1 maja. W skład mieszkania wchodzą; -2 pokoje -kuchnia -łazienka -osobna toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Bohaterów Warszawy

Centrum,Szczecin

399 000 zł47 m² 8 525,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Czy marzysz o doskonałym, wyjątkowym miejscu do życia? Chciałbym Cię zaprosić do odkrycia tego niesamowitego mieszkania, które może stać się Twoim wymarzonym domem! Mam dla Ciebie przepiękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. 5 Lipca

Śródmieście-Zachód,Szczecin

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia 2 pokojowego mieszkania w oryginalnym, loftowym apartamentowcu. Lokalizacja: pogranicze Pogodna i Śródmieścia. Ciche miejsce, pozbawione hałasu ulicznego, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felczaka

Szczecin,zachodniopomorskie

329 000 zł32 m² 10 385,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Czy marzysz o swoim własnym, przytulnym gniazdku, które będzie idealne dla Ciebie i Twojej drugiej połówki? A może szukasz inwestycji, która zapewni Ci stabilny zwrot? Niezależnie od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

Pogodno,Szczecin

347 000 zł35 m² 9 830,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Oferta na wyłączność Idealne mieszkanie pod inwestycję na wynajem. Forma własności : Pełna Własność Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Stare Miasto,Szczecin

2 399 zł35 m² 68,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem piękne, dwupokojowe mieszkanie w nowej kamieniczce z 2000 roku w rewelacyjnej lokalizacji w centrum miasta (stare Miasto). W skład mieszkania wchodzą: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bandurskiego

Niebuszewo,Szczecin

2 600 zł55 m² 47,27 zł/m²

 

Piętro:10/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem apartament o powierzchni 55 m2. Zlokalizowany w drugim najwyższym apartamentowcu w Szczecinie, przy ul.Bandurskiego. Mieszkanie urządzone jest z charakterem, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Stare Miasto,Szczecin

1 799 zł35 m² 51,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Centrum,Szczecin

449 000 zł44 m² 10 251,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wylącznie oferta skierowana do klientów gotówkowych! Czy słyszeliście o mieszkaniu, które jest prawdziwą perełką w samym centrum Szczecina? To takie miejsce jak prawdziwa wyspa szczęścia!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bandurskiego

Książąt Pomorskich,Szczecin

2 600 zł55 m² 47,28 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem umeblowane, 2 pokojowe mieszkanie, położone na 10 piętrze w wieżowcu widok. Na powierzchnię mieszkalną składa się: - pokój dzienny (28m2) z aneksem kuchennym, - duża łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Parkowa

Śródmieście,Szczecin

269 499 zł45 m² 5 988,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Witam serdecznie, sprzedam mieszkanie 2 pokojowe o pow. 44,99m2 w świeżo odremontowanej kamienicy z dużym potencjałem, w dobrej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Monte Cassino

Centrum,Szczecin

2 400 zł68 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Monte Cassino w ofercie do wynajmu mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 68 mkw: z salonu przejście do sypialni, duża kuchnia z oknem, łazienka razem z wc z oknem, spiżarnia.