dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Szczecin - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

905 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

905 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Niebuszewo-Bolinko,Szczecin

448 000 zł38 m² 11 851,80 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Przedmiotem oferty jest rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze 11 piętrowego wieżowca. Budynek ocieplony, zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Nowe Miasto,Szczecin

329 000 zł58 m² 5 661,68 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

2 pokoje 58,11 m w samym centrum miasta idealne pod inwestycję lub do własnej aranżacji! Na sprzedaż przestronne mieszkanie położone na 3. piętrze kamienicy w oficynie, w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staromłyńska

Stare Miasto,Szczecin

2 400 zł44 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe 44 m , Stare Miasto, ul. Staromłyńska Na wynajem komfortowe i w pełni funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grabowo,Szczecin

259 000 zł26 m² 10 007,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży zaadaptowanego na mieszkanie strychu w kamienicy, położonego w dzielnicy Grabowo przy ul. Parkowej w Szczecinie. To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odzieżowa

Śródmieście,Szczecin

390 000 zł37 m² 10 512,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy ofertę 2 - pokojowego, bardzo słonecznego i ciepłego mieszkania z balkonem, z panoramicznym widokiem na Szczecin. Mieszkanie zlokalizowane jest w wysokim budynku (2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wawrzynowa

Gumieńce,Szczecin

485 000 zł35 m² 13 708,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m , usytuowane na zamkniętym osiedlu przy ul. Wawrzynowej w Gumieńcach, w niskim bloku z 2022 roku. To przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łubinowa

Prawobrzeże,Szczecin

2 100 zł46 m² 45,65 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Witam, do wynajęcia 46m2 mieszkanie na ulicy Łubinowej. Mieszkanie składa się : - duży salon wyjściem na balkon, - korytarz z szafami w zabudowie, - sypialnia - łazienka (pralka, kabina ) -wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Szczecin

419 000 zł46 m² 9 108,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam do remontu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Odzieżowej w Śródmieściu Szczecina. Funkcjonalny rozkład mieszkania zadowoli nawet najbardziej wymagających! Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Papieża Jana Pawła II

Centrum,Szczecin

470 000 zł50 m² 9 360,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż mieszkanie dwu pokojowe, położone w samym centrum miasta przy al. Jana Pawła II, usytuowane na 1 piętrze zadbanej kamienicy z 1953r. Mieszkanie widne i słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Centrum,Szczecin

4 400 zł55 m² 80 zł/m²

 

Piętro:9/23

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu - Apartament w Hanza Tower, 55 m Do wynajęcia komfortowy, 2-pokojowy apartament w prestiżowej inwestycji Hanza Tower. Mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Szczecin

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia/ Centrum/ Gotowe do zamieszkania Lokalizacja: ul. Unisławy centrum miasta! Piętro: 4 z windą | Powierzchnia: 37 m Cena najmu: 2000 zł + 770 zł | Kaucja: 2000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tenisowa

Śródmieście,Szczecin

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie z balkonem w apartamentowcu z windą przy ul. Tenisowej. Apartament o powierzchni 45m2. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Nowe Miasto,Szczecin

479 000 zł60 m² 7 970,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż oferuję przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na trzecim piętrze czteropiętrowej kamienicy w samym sercu miasta. To idealna propozycja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Szczecin

399 000 zł37 m² 10 910,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Przedstawiam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie spółdzielczo-własnościowe z kw. Daje to możliwość zakupu dla obcokrajowców spoza Unii Europejskiej. 2 pokoje przygotowane pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 9 Maja

Pomorzany,Szczecin

460 000 zł48 m² 9 583,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie przy ul 9 Maja Pomorzany na pierwszym piętrze niskiego bloku. Duży pokój około 20 m2 z balkonem, sypialnia około 10 m2, łazienka 4 m2, kuchnia 6 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Goszczyńskiego

Pogodno,Szczecin

1 600 zł43 m² 37,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy ofertę wynajmu mieszkania 2-pokojowego zlokalizowanego w dzielnicy Pogodno przy ulicy Goszczyńskiego. Spokojne miejsce a zarazem dogodnie zlokalizowane - blisko Biedronka, społem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Szczecin

Centrum,Szczecin

650 000 zł50 m² 12 940,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie w wysokim standardzie z balkonem z widokiem na zieleń - Centrum Szczecina | 50,23 m | Wysoki standard | Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Stare Miasto,Szczecin

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w centrum miasta Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji? To idealna propozycja dla Ciebie! Mieszkanie położone jest w samym sercu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

2 900 zł40 m² 73,34 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, nigdy niezamieszkałe mieszkanie 2 pokojowe z przestronną loggią. Na wynajem wyjątkowe, świeżo wykończone mieszkanie w apartamentowcu z 2025 roku, położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Golisza

Pogodno,Szczecin

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalne i ustawne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43,68 m , położone w Szczecinie przy ul. Golisza. Lokal znajduje się na 1 piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

Gumieńce,Szczecin

519 000 zł55 m² 9 436,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Za Wiatrakiem - granica mierzyna/gumieniec Oferujemy przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55 m , położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zielone Wzgórze

Bukowe,Szczecin

2 400 zł52 m² 46,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie na cichym osiedlu Prawobrzeża: - szczecin Bukowe, ul. Zielone Wzgórze - 2 pokoje - 51,81 m2 - 2. piętro w niskim bloku z cegły - mieszkanie wyposażone. Na nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gumieńce,Szczecin

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 40 m , usytuowane na 3 piętrze w niskim 3-piętrowym bloku z windą. W skład mieszkania wchodzi: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pomorzany,Szczecin

389 000 zł42 m² 9 261,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania 42m2 znajdującego się na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku z lat 80;. Mieszkanie dwustronne- okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Felczaka

Niebuszewo,Szczecin

260 000 zł39 m² 6 739,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe położone w oficynie przy ul. Felczaka (wjazd na teren posesji od strony Unisławy przy przedszkolu). Mieszkanie położone na 2 piętrze kamienicy. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Grabowo,Szczecin

349 000 zł40 m² 8 735,92 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: jasne i ustawne mieszkanie 2-pokojowe; świetna lokalizacja przy Fabryce Wody Przedmiotem oferty jest wyjątkowo widne mieszkanie o powierzchni 39,95 m , położone na 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Papieża Jana Pawła II

Szczecin,zachodniopomorskie

479 000 zł52 m² 9 211,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przytulne mieszkanie w centrum Szczecina o powierzchni 52 m , położone na parterze kamienicy przy ul. Jana Pawła II. Funkcjonalny układ, wysokie sufity oraz duże okna sprawiają, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jadwigi

Centrum,Szczecin

2 600 zł73 m² 35,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie w kamienicy w centrum miasta. Salon z aneksem kuchennym (przejściowy), umeblowany w wypoczynek i komody, ponadto osobny pokój z łóżkiem (nie widać na.