dowolna

Apartamenty Szczecin - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

365 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

365 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Limby

Warszewo,Szczecin

599 000 zł70 m² 8 557,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Rezerwacja do 17.03.2025 Na sprzedaż zadbane dwupoziomowe mieszkanie położone na nowym osiedlu w Warszewie. Nieruchomość znajduję się na II ostatnim piętrze budynku apartamentowego z 2017r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Niepodległości

Centrum,Szczecin

3 000 zł48 m² 61,97 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia piękne 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 5 piętrze apartamentowca "czarna Perła" z windą i garażem podziemnym , zlokalizowane w samym centrum miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazimierza Królewicza

Śródmieście,Szczecin

599 000 zł58 m² 10 327,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze budynku z roku 2013 roku, na prestiżowym osiedlu niedaleko Centrum Szczecina. Na powierzchnię mieszkania 58 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Międzyodrze-Wyspa Pucka,Szczecin

593 492 zł48 m² 12 450 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia nowe mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim w Szczecinie. Wymarzone mieszkanie dla osób, które pragną mieszkać w Szczecinie tuż przy rzece,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kusocińskiego

Nowe Miasto,Szczecin

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie w nowoczesnym budynku na ul. Kusocińskiego 2. Lokalizacja: chcesz mieszkać w Centrum i mieć wszędzie blisko, a jednocześnie cieszyć się ciszą po całym dniu?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Turzyn,Szczecin

460 000 zł43 m² 10 798,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Polecam serdecznie ofertę sprzedaży unikatowego mieszkania typu loft. Budynek położony jest w zacisznym miejscu w dzielnicy Turzyn, na zamkniętym zadbanym osiedlu. Wyjątkową cechą oferowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Raginisa

Śródmieście,Szczecin

1 180 000 zł114 m² 10 350,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż! Apartament w 4 piętrowym bloku z windą. Mieszkanie o łącznej powierzchni 114 m2, w skład którego wchodzą: 1/ Salon z aneksem kuchennym 42,25 m2 2/ Sypialnia 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

569 000 zł58 m² 9 845,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferta sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 57,79 m , zlokalizowane na zamkniętym osiedlu w budynku z windą z 2010 roku przy Parku Żeromskiego w Szczecinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Plater

Centrum,Szczecin

2 200 zł36 m² 61,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę komfortową, przestronną dużą kawalerkę z wydzieloną sypialnią o powierzchni 35,5m2 wraz z miejscem parkingowym!, zlokalizowane w samym sercu miasta na ulicy Emilii Plater.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Plater

Centrum,Szczecin

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę komfortową, słoneczną dużą kawalerkę o powierzchni 29m2 wraz z miejscem parkingowym!, zlokalizowane w samym sercu miasta na ulicy Emilii Plater. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Swarożyca

Centrum,Szczecin

2 400 zł63 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję na wynajem przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , z balkonem, zlokalizowane w samym centrum Szczecina przy ul. Swarożyca. Opis mieszkania: mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Warszewo,Szczecin

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament usytuowany na 2 piętrze 3 piętrowego bloku z windą. Na powierzchni ok 35m2 znajduje sie sypialnia oraz salon z aneksem kuchennym z wyjściem na duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Szczecin

Centrum,Szczecin

2 339 764 zł117 m² 19 999,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy na prezentację tego nowego mieszkania w apartamentowcu, położonego w samym sercu miasta! To idealna lokalizacja dla osób, które cenią sobie luksusowy styl życia, ale jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Szczecin

Bukowo,Szczecin

854 625 zł114 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedmiotem oferty jest wyjątkowe mieszkanie z tarasem na nowoczesnym osiedlu mieszkaniowym w dzielnicy Bukowo. Osiedle zamknięte i monitorowane. Mieszkanie dwupoziomowe. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Szczecin

Śródmieście-Północ,Szczecin

1 298 319 zł81 m² 16 001 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy na prezentację nowego apartamentowca w centrum miasta! Idealna lokalizacja dla osób ceniące sobie luksusowy styl życia a zarazem chcących pozostać w rytmie miasta! Mamy dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

569 000 zł58 m² 9 845,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Szczecin

Warszewo,Szczecin

4 000 zł76 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowy mieszkanie - apartament położony na 2 piętrze kameralnego budynku mieszkalnego w cichej i spokojnej części Warszewa. Na oferowaną powierzchnię 76 m2 składają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szczecińska

Warszewo,Szczecin

3 100 zł54 m² 57,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękny dwupokojowy apartament o pow. 53,70 m2 na zamkniętym i zielonym osiedlu w spokojnej dzielnicy Warszewo. Mieszkanie jest idealne dla pary lub osoby samotnej, która ceni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Sobola

Bukowo,Szczecin

965 000 zł97 m² 9 978,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nie lubisz kosić trawy ale za to spędzanie czasu na świeżym powietrzu jest dla Ciebie ważne? Koniecznie zajrzyj do tego ogłoszenia! Jeśli czytanie książek lub grill na tarasie to Twoja ulubiona forma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Szczecin

Śródmieście-Północ,Szczecin

779 909 zł41 m² 18 999 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Warszewo,Szczecin

699 000 zł70 m² 9 985,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż zadbane dwupoziomowe mieszkanie położone na nowym osiedlu w Warszewie. Nieruchomość znajduję się na II ostatnim piętrze budynku apartamentowego z 2017r. Powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Szczecin

Śródmieście-Północ,Szczecin

1 795 586 zł109 m² 16 499 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Szczecin

Niebuszewo,Szczecin

689 000 zł53 m² 12 975,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie/2 pok/ Os. Jarzębinowe Szczecin Niebuszewo. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie na osiedlu Jarzębinowym w Szczecinie. Mieszkanie znajduję na 5 piętrze w zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szarotki

Śródmieście-Północ,Szczecin

449 000 zł28 m² 16 035,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zakupu wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego przy Wałach Chrobrego w Szczecinie. To doskonała propozycja dla osób poszukujących nieruchomości gotowej do wynajmu lub dla tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Szczecin

Stare Miasto,Szczecin

3 400 zł77 m² 44,16 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania w samym Centrum Starego Miasta w Szczecinie. Mieszkanie wyróżnia się tym że posiada prywatną windę która wjeżdża bezpośrednio do lokalu. Powierzchnia apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Szczecin

1 425 458 zł83 m² 17 199,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Blue Real Estate prezentuje ofertę niepowtarzalnych luksusowych apartamentów w dzielnicy Śródmieście. Apartament w stanie deweloperskim znajduję się na IV piętrze nietuzinkowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Spiska

Gumieńce,Szczecin

4 800 zł60 m² 80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowy, komfortowy apartament 3-pokojowy o powierzchni 60m2 w nowym budynku apartamentowym na Gumieńcach z 2023r. Mieszkanie w wysokim standardzie wykończenia z wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Świętego Ducha

Centrum,Szczecin

849 000 zł80 m² 10 679,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 79,5 m2 usytuowane na 4 piętrze niskiego budynku z windą w bliskiej odległości Starego Miasta w Szczecinie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Szczecin

Pogodno,Szczecin

2 500 zł32 m² 78,12 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta mieszkania na wynajem na osiedlu piano house. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi z ogródkiem. Lokal świeżo wykończony, nigdy nie wynajmowany składa się z: -salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Golisza

Niebuszewo,Szczecin

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam śliczne, nigdy niezamieszkane, bardzo funkcjonalne mieszkanie położone na nowym osiedlu Golisza. Doskonała lokalizacja zapewnia szybki i łatwy dostęp do centrum Szczecina,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Szczecin

Warszewo,Szczecin

3 900 zł64 m² 60,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie z ogrodem w prestiżowej lokalizacji - Warszewo, szczecin. Na wynajem wyjątkowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Szczecina -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Szczecin

Nowe Miasto,Szczecin

855 000 zł61 m² 13 947,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferuję trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na nowoczesnym osiedlu w dzielnicy Nowe Miasto. Sześciopiętrowy budynek z windą z 2020 roku, lokal usytuowany na 5. piętrze. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Warszewo,Szczecin

1 090 000 zł83 m² 13 132,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z miejscem postojowym w hali garażowej! Piękne mieszkanie na Warszewie w Szczecinie Z przyjemnością prezentuję Państwu przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kazimierska

Gumieńce,Szczecin

699 000 zł65 m² 10 704,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zapraszam do zapoznania się z ofertą rozkładowego 3-pokojowego mieszkania, położonego na pierwszym piętrze budynku z 2013 roku. W budynku znajduje się winda. Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Śródmieście,Szczecin

656 759 zł42 m² 15 618,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Blue Real Estate prezentuje ofertę niepowtarzalnych luksusowych apartamentów w dzielnicy Śródmieście. Apartament w stanie deweloperskim znajduję się na III piętrze nietuzinkowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Szczecin

Bukowo,Szczecin

719 625 zł96 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Szczecin

Centrum,Szczecin

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Piękne mieszkanie na wynajem! Do wynajęcia duży apartament z aneksem kuchennym. Mieszkanie znajduje się w samym centrum Szczecina i jest w pełni wyposażone w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszewo,Szczecin

940 000 zł70 m² 13 467 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferujemy Państwu słoneczne gustownie urządzone mieszkanie położone na zamkniętym monitorowanym osiedlu Apartamenty Garden House na Warszewie. Apartamentowiec 2-piętrowy o ciekawej architekturze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

2 800 zł54 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dzień dobry na wynajem atrakcyjnie zlokalizowane i estetycznie urządzone mieszkanie na ul. Duńskiej na szczecińskim Warszewie, mieszkanie w nowym bloku za budynkiem netto. Dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Centrum,Szczecin

849 000 zł80 m² 10 679,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Dzień dobry, oferujemy na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowane mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni ok 80 m2 Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze nowoczesnego apartamentowca z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Galaktyki

Warszewo,Szczecin

599 000 zł41 m² 14 482,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta sprzedaży słonecznego, ciepłego dwupokojowego mieszkania z balkonem oraz komórką lokatorską (2,66m 2 ) w nowym budownictwie z 2022 roku, o powierzchni całkowitej 38,70.