dowolna

Apartamenty Szczecin - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

365 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

365 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Pomorzany,Szczecin

2 200 zł33 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na parterze budynku mieszkalnego zlokalizowanego na os. Polonia. Na powierzchnię 33 m2 składa się: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Centrum,Szczecin

2 600 zł38 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kamienica nova ul. Langiewicza blisko Bramy Portowej, a jednocześnie Posejdona i centrum, okna wychodzą na wewnętrzne patio i nie słychać ruchu ulicznego. Do wynajęcia od zaraz umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Pomorzany,Szczecin

395 000 zł29 m² 13 753,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Oferuję na sprzedaż super kawalerkę na zamkniętym os. Ornament dzielnica pomorzany/śródmieście. Lokal znajduje się na drugim piętrze w budynku z windą, wybudowany 2020 roku. Na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Plater

Centrum,Szczecin

1 900 zł29 m² 65,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

!rezerwacja! Wynajmę komfortową, słoneczną dużą kawalerkę o powierzchni 29m2 wraz z miejscem parkingowym!, zlokalizowane w samym sercu miasta na ulicy Emilii Plater. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kazimierska

Gumieńce,Szczecin

575 000 zł48 m² 11 941,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,15m2, położone na trzecim piętrze, w budynku z windą na Gumieńcach. Nieruchomość bardzo ładnie wykończona. Nie wymagająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka 2-pokojowa, ul. Mickiewicza

Pogodno,Szczecin

269 000 zł19 m² 13 851,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż atrakcyjny apartament dwa pokoje 19,42m2 na pierwszym piętrze w atrakcyjnej lokalizacji Szczecina ,przy ul. Mickiewicza. Apartament jest w pełni wyposażony i gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lewandowskiego

Nowe Miasto,Szczecin

880 000 zł70 m² 12 571,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe gustownie zaaranżowane mieszkanie o powierzchni 70,00 m2 z przestronnym tarasem (12 m2), zlokalizowane na III piętrze nowoczesnego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Centrum,Szczecin

2 450 zł39 m² 62,82 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja oferty do 02.09.2024! HIT! Komfortowy, nowocześnie zaaranżowany 2 pok. apartament - w świetnej lokalizacji - w "kamienicy Nova 2" z 2022 r. - w centrum Szczecina. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Szczecin

Centrum,Szczecin

4 300 zł90 m² 47,78 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie do wynajęcia od zaraz. Mieszkanie znajduje się na V piętrze, w monitorowanej plombie z 2009 roku w samym centrum Szczecina. Do dyspozycji cicha winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Szczecin,zachodniopomorskie

3 200 zł53 m² 60,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe w centrum Szczecina, komfortowe, umeblowane, wyposażone w sprzęt agd. Na powierzchnie mieszkania skladaja sie 2 pokoje plus salon z balkonem i aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

5 500 zł59 m² 93,22 zł/m²

 

Piętro:21/28

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajęm luksusowo wyposażony apartament w Hanza Tower na 21 piętrze.z panoramą na Szczecin.piękny wydok. Mieszkanie 59 m2. 2 pokoje,garderoba,wc z łazienką. 21 piętro. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Nowe Miasto,Szczecin

2 300 zł59 m² 38,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

!rezerwacja! Do wynajęcia słoneczne, zadbane 2-pokojowy mieszkanie o powierzchni 59m2 znajdujący się na 2 piętrzę budynku z windą, monitoringiem, recepcją i ochroną w Super.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wielka Odrzańska

Stare Miasto,Szczecin

3 500 zł58 m² 60,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3 - pokojowe w nowym apartamentowcu na Starym Mieście. Na powierzchnię 58 m2 składają się: - korytarz - 2 sypialnie - salon z aneksem kuchennym - łazienka Koszty: czynsz najmu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Spiska

Gumieńce,Szczecin

857 936 zł81 m² 10 619,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecam do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe idealne dla rodziny z dorastającymi dziećmi lub opiekujących się starszą osobą albo też poszukujących oferty inwestycyjnej pod wynajem. Ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

380 000 zł40 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Odkryj harmonię odpoczynku w ekskluzywnym apartamencie przy lesie i pozwól sobie na chwilę relaksu. Twój idealny przystanek na ucieczkę od codzienności, idealne miejsce na regenerację ciała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Narutowicza

Centrum,Szczecin

2 900 zł75 m² 38,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni około 75m2 ,pokoje rozkładowe, umeblowane, salon y duyzm balkonem od stronz poudniowej. Na podłogach panele ,okna pcv -plastikowe. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szarotki

Śródmieście,Szczecin

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 znajdujące się na 4 piętrze budynku z 2024 roku przy ul. Szarotki 23. Na powierzchnie użytkową mieszkania składają się : przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. al. Wyzwolenia

Śródmieście,Szczecin

3 300 zł49 m² 67,35 zł/m²

 

Piętro:7/30

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Apartament z tarasem w wysokościowcu hanza tower położony jest w samym centrum Szczecina, w mieście, z którego blisko jest do najważniejszych metropolii Europy Środkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Żelechowa,Szczecin

2 000 zł33 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przestronna, słoneczna kawalerka z balkonem. Nieruchomość znajduje się w budynku z 20211r. z windą, miejscami na rowery czy wózki. Mieszkanie jest po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Plac Stefana Batorego

Centrum,Szczecin

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- apartament wolny od 01.07.2024. - do wynajęcia bardzo atrakcyjny apartament z balkonem położony na trzecim piętrze reprezentacyjnego budynku z windą i recepcją. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. al. Wyzwolenia

Śródmieście-Północ,Szczecin

2 500 zł30 m² 81,97 zł/m²

 

Piętro:4/27

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

W ofercie do wynajmu kawalerka w apartamentowcu Hanza Tower o powierzchni 30,5 mkw, całkowicie umeblowana i wyposażona, mieszkanie położone jest na czwartym piętrze - budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Chopina

Niebuszewo,Szczecin

70 000 zł15 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż miejsce parkingowe w hali garażowej przy ulicy Chopina. Dostępne są dwa miejsca. Cena ogłoszenia dotyczy 1 miejsca. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chopina

Arkońskie,Szczecin

860 000 zł86 m² 9 947,95 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedmiotem sprzedaży jest przestronne mieszkanie z wystawą okienną na 3 strony świata o powierzchni 86,45 m2 w której skład wchodzą: - pokój z aneksem kuchennym o pow. 30,27.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nastrojowa

Bukowe,Szczecin

489 000 zł42 m² 11 612,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wykończone mieszkanie na super osiedlu - Nad Rudzianką - Inwestycja sm Dąb z 2018 roku - Nastrojowa Zakątek. Mieszkanie 2 pokojowe z dużym balkonem (9 m2) i pomieszczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nastrojowa

Nad Rudzianką,Szczecin

489 000 zł42 m² 11 612,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Orczykowa

Bukowo,Szczecin

366 057 zł41 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Tylko u nas, nie szukaj, dalej Top oferta na wyłączność. Kupujący nie płaci pcc 2% Szczecin os. Bukowo ul. Orczykowa. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 41,13 m2 z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Tenisowa

Śródmieście,Szczecin

2 700 zł47 m² 57,45 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 - pokojowe komfortowe mieszkanie z ogródkiem i miejscem postojowym w garażowisku pod budynkiem w apartamentowcu przy ul. Tenisowej. Apartament o powierzchni 47m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kutrzeby

Bezrzecze,Szczecin

3 200 zł58 m² 55,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy znajdujące się w nowym budynku (piano House) oddanym w tym roku przez dewelopera Calbud rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe (57mkw), w pełni umeblowane, z kuchnią na wymiar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Tkacka

Centrum,Szczecin

2 800 zł76 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjny 3-pokojowy apartament zlokalizowany na czwartym piętrze reprezentacyjnego budynku z cichobieżną windą. Powierzchnia mieszkania wynosi 76 m2. Mieszkanie bardzo przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Pomorzany,Szczecin

2 900 zł43 m² 67,44 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczecin Pomorzany, ul. Powstańców Wielkopolskich Nowy apartament, pierwszy najemca Apartament 2 pokojowy o powierzchni 43 m2 W pełni umeblowany Miejsce parkingowe w podziemnym garażowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Panoramiczna

Warszewo,Szczecin

1 150 000 zł90 m² 12 715,60 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Tylko u Nas! Mieszkanie znajduje się w atrakcyjnej dzielnicy Warszewo w Szczecinie, na zamkniętym i zadbanym osiedlu. Opis mieszkania: obiektem sprzedaży jest 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Pomorzany,Szczecin

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do wynajęcia 2 kompleksowych pokoi w nowym budownictwie na pograniczu Śródmieścia i Pomorzan. Przestronne mieszkanie o powierzchni 55m2, w skład, którego wchodzą salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Golisza

Żelechowa,Szczecin

2 450 zł40 m² 61,25 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentuję Państwu ofertę wynajmu 2 pokojowego mieszkania ,które znajduje się przy ul. "Golisza 6 jest to nowe osiedle, które jest przykładem idealnej harmonii między architekturą, zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szczecin

Centrum,Szczecin

586 000 zł40 m² 14 650 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowo wykończony apartament położony w budynku z 2023r przy Wałach Chrobrego. Mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 40m2. Składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

450 600 zł40 m² 11 200,60 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

**bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** 0% Prowizji! Brak Podatku pcc! Krawiec Nieruchomości, jako zewnętrzne biuro sprzedaży Dewelopera! Przedmiotem oferty jest mieszkanie 2 pokojowe (40,23m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bronowicka

Gumieńce,Szczecin

3 400 zł39 m² 87,18 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament o powierzchni 39 m2 w ekskluzywnym stylu + parking w garazowcu wliczony w cenę wynajmu. Siłownia i basen mieszczą się w budynku. Łatwy dostęp do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bronowicka

Gumieńce,Szczecin

3 500 zł49 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni ok. 50m2 oraz dodatkowa powierzchnia to duży balkon z wyjściem z salonu oraz sypialni! Mieszkanie jest położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

8 000 zł63 m² 126,98 zł/m²

 

Piętro:22/26

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowy gustownie wykończony apartament w Centrum o powierzchni 63m2 zlokalizowany w budynku apartamentowym Hanza Tower z 2021r. blisko Placu Rodła. Pod budynkiem znajduje się miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Centrum,Szczecin

2 200 zł39 m² 56,86 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu ładne , urządzone i wyposażone mieszkanie 2 pokojowe o pow. prawie 39m2. Lokalizacja - ścisłe centrum Szczecina ul. Ściegiennego co gwarantuje pełną dostępność do sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

564 000 zł29 m² 19 556,20 zł/m²

 

Piętro:19/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż apartament o pow. 28,84m2 na XIX piętrze apartamentowca Hanza Tower w Szczecinie przy ul. Aleja Wyzwolenia. Hanza Tower to nowoczesny kompleks ekskluzywnych apartamentów, powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żółkiewskiego

Centrum,Szczecin

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie typu studio zlokalizowane na trzecim piętrze budynku mieszkalnego w Centrum. Uwaga: właściciel może wyposażyć mieszkanie w dodatkowe meble i sprzęty - do.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij