dowolna

Kawalerki Szczecin - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

305 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

305 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bogusława X

Śródmieście,Szczecin

320 000 zł34 m² 9 384,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż klimatyczna kawalerka o powierzchni około 34 m2 położona na 4 piętrze w kamienicy w ścisłym centrum miasta. Czysta i zadbana klatka schodowa. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

2 100 zł31 m² 66,88 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pierwszy najemca! Przedstawiam Państwu śliczną kawalerkę na wynajem o powierzchni 31,4 m2, zlokalizowane na piatym piętrze w apartamentowcu z windą w budynku z 2025 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Szczecin

bolinko,Szczecin

552 000 zł34 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/28

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferujemy komfortowy apartament z dużym balkonem/loggią od strony wschodnio -południowej. Apartament jest gustownie urządzony, gotowy do zamieszkania. Wyposażenie widoczne na zdjęciach daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Centrum,Szczecin

2 000 zł33 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładna kawalerka po generalnym remoncie. Znajduje się blisko centrum miasta na 1 piętrze w budynku z nowszej cegły. Składa się z dużego pokoju połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Stołczyńska

Stołczyn,Szczecin

223 000 zł20 m² 11 435,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Nowa Cena! Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 19,50 m2 (w rzeczywistości jest dużo miejsca, wygląda na większą), położona na 2 piętrze w kamienicy. Mieszkanie jest o pow. całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierza Królewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

1 800 zł29 m² 62,07 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wolne od 1 stycznia. Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 29 m2 po remoncie kapitalnym łącznie z wymianą elektrycznej instalacji, gładzonymi, malowanymi ścianami. I piętro wieżowca przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Mazurska

Centrum,Szczecin

2 200 zł27 m² 81,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia jasne, wysokie, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni ponad 27 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym

Pomorzany,Szczecin

299 000 zł27 m² 11 206,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży kawalerki, zlokalizowanej na popularnym osiedlu Pomorzany. Mieszkanie położone jest na 4 piętrze niskiego cztero piętrowego budynku z 1969 roku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Szczecin

Bukowe,Szczecin

2 200 zł27 m² 81,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładna kawalerka po generalnym remoncie. Znajduje się w nowym budynku z windą na os. Bukowym. Składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Lewandowskiego

Nowe Miasto,Szczecin

329 000 zł26 m² 12 605,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Kawalerka 26,10 m2, 1 pokój z aneksem kuchennym. Mieszkanie Idealne na wynajem lub dla osób z niepełnosprawnością. Nie posiada barier. Jest balkon. Na terenie osiedla znajduje się zamknięty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Rayskiego

Centrum,Szczecin

240 000 zł24 m² 10 126,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 23,7 m , położona w samym centrum Szczecin, tuż przy ch Galaxy. To lokalizacja, która zawsze będzie atrakcyjna zarówno do zamieszkania, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Szczecin

Pomorzany,Szczecin

290 000 zł27 m² 10 869,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż jasna i ustawna kawalerka zlokalizowana w dzielnicy Pomorzany w Szczecinie. To idealna propozycja dla osób szukających pierwszego mieszkania lub pewnej inwestycji pod wynajem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kwiatkowskiego

Gumieńce,Szczecin

1 900 zł33 m² 56,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, w pełni wyposażone, jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane na os. Nowa Cukrownia w budynku z 2018 roku. Piękne mieszkanie gotowe do zamieszkania. W pełni umeblowane ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Klonowica

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

2 000 zł25 m² 81,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja. Serdecznie polecam ofertę wynajmu przytulnego mieszkania po kapitalnym remoncie. Kawalerka usytuowana jest na 4 piętrze w niskim bloku bez windy. Klatka czysta i zadbana. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Reda,Szczecin

2 800 zł30 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka w Reda City - doskonała lokalizacja, pełne wyposażenie, miejsce w hali garażowej Do wynajęcia komfortowa i nowa kawalerka położona w inwestycji Reda City.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wawrzyniaka

Pogodno,Szczecin

360 000 zł32 m² 11 180,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1871

Klimatyczne mieszkanie z antresolą Pogodno, przy Parku Kasprowicza Gotowe do zamieszkania lub wynajmu bez dodatkowych nakładów! Na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkanie w zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczecin

Śródmieście,Szczecin

310 000 zł37 m² 8 488,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Blue Real Estate ma przyjemność zaprezentować klimatyczne, słoneczne i ustawne mieszkanie 1 pokojowe, usytuowane w bardzo atrakcyjnej części Śródmieścia, zaledwie kilka minut spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 1 Maja

Grabowo,Szczecin

350 000 zł31 m² 11 290,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni ok. 31 m , położona na 5. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą. Układ: -pokój -oddzielna kuchnia z oknem -przedpokój -łazienka -piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łukasińskiego

Pogodno,Szczecin

2 200 zł31 m² 70,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie typu studio zlokalizowane w cichym punkcie osiedla Pogodno, jednocześnie z bardzo bliskim dostępem do przystanków komunikacji miejskiej, sklepów, poczty, gabinetów lekarskich,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piłsudskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bezpośrednio 40m2 mieszkanie umeblowane z osobną kuchnią ,przy ulicy Piłsudskiego na zamkniętym ,monitorowanym osiedlu .Cicha, spokojna uliczka w połączeniu z wygodną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym

Centrum,Szczecin

289 000 zł26 m² 11 324,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kawalerki 25,52m2 znajdującej się na pierwszym piętrze w dziesięciopiętrowym budynku z lat 70', wykonanym z wielkiej płyty. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zielonego Mostu

Międzyodrze-Wyspa Pucka,Szczecin

2 600 zł33 m² 78,79 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko w Angel Estate Nowoczesny apartament z widokiem na Odrę centrum Szczecina Do wynajęcia atrakcyjny apartament położony w ścisłym centrum Szczecina, pomiędzy ramionami Odry,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Centrum,Szczecin

290 000 zł26 m² 11 363,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

Śródmieście-Zachód,Szczecin

365 000 zł34 m² 10 472 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Stylowy apartament 33,9 m w centrum Szczecina ul. Jagiełły Idealny dla singla, pary lub inwestora 5. piętro Balkon Winda Rok budowy 2014 Są nieruchomości, które po prostu działają. Świetny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 9 Maja

Pomorzany,Szczecin

339 000 zł29 m² 11 558,10 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż przytulna kawalerka Pomorzany | 29,33 m | gotowa do zamieszkania Na sprzedaż odświeżona i w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 29,33 m , położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. al. Wyzwolenia

Jasne Błonia,Szczecin

598 000 zł26 m² 22 964,70 zł/m²

 

Piętro:15/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 26,5 m , położony na 15. piętrze prestiżowego Hanza Tower w Szczecinie. Ten niezwykły lokal łączy elegancję, komfort i nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Teresy z Kalkuty

Grabowo,Szczecin

220 000 zł22 m² 9 847,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Polecam na sprzedaż jedną z najtańszych kawalerek w Szczecinie! Na powierzchnię 22,34 mkw. składa się: -salon z aneksem kuchennym -przedpokój z szafą w zabudowie -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Centrum,Szczecin

320 000 zł32 m² 9 922,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Dwupokojowe, rozkładowe, umeblowane mieszkanie o powierzchni 32,25 m2 położone na I piętrze budynku przedwojennego przy Pl. Lotników w Szczecinie. Pierwotnie kawalerka. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Szczecin,zachodniopomorskie

425 000 zł37 m² 11 483,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny apartament z ogrodem Twoja oaza spokoju w zielonej okolicy! Zamieszkaj w miejscu, gdzie komfort spotyka się z estetyką. Na sprzedaż przestronne, nigdy niezamieszkane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niedźwiedzia

Kijewo,Szczecin

450 000 zł38 m² 11 715,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie ( pierwotnie kawalerka) o pow. ok. 38, 5 m2 usytuowane na 1 piętrze niskiego budynku z 2010 r. w dzielnicy Kijewo w Szczecinie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Maciejewicza

Gumieńce,Szczecin

349 000 zł38 m² 9 150,50 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż słoneczne, 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,14 m2, położone w ocieplonym , wysokim bloku na 10 piętrze. Na powierzchnie mieszkania składa się: - duży, słoneczny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Gumieńce,Szczecin

2 200 zł31 m² 71,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu ciepłej i bardzo słonecznej kawalerki z wydzielonym miejscem sypialnianym o powierzchni 30,96 m 2 z balkonem zlokalizowanej na Gumieńcach, na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Parkowa

Grabowo,Szczecin

1 650 zł29 m² 56,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: dostępne od 2026-02-10! Do wynajęcia przestronne studio w kamienicy przy ul. Parkowa 28 w Szczecinie Nieruchomość: bardzo jasne oraz nowocześnie urządzone. Powierzchnia 29 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczecin

Stołczyn,Szczecin

252 000 zł32 m² 7 914,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferujemy do sprzedaży gotowe do obioru mieszkanie deweloperskie zlokalizowane w dzielnicy Stołczyn. Nowe osiedle składające się z kilku budynków wielorodzinnych z widokami na rozlewisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

650 000 zł35 m² 18 742,80 zł/m²

 

Piętro:7/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 34,68m2 położony na siódmym piętrze w Hanza Tower - najwyższym budynku mieszkalnym w Szczecinie! Budynek mierzy aż 125 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Jasna

Słoneczne,Szczecin

1 500 zł13 m² 115,38 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalny lokal 1-pokojowy, który świetnie sprawdzi się zarówno jako mieszkanie dla jednej osoby, jak i lokal usługowy (np. biuro, gabinet kosmetyczny, działalność indywidualna).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Gumieńce,Szczecin

2 200 zł31 m² 71,06 zł/m²

 

 

 

Mieszkanie

Centrum,Szczecin

349 000 zł37 m² 9 499,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Klimatyczna, przestronna kawalerka z antresolą o powierzchni 36,74 m2 położona w Centrum przy al. Piastów. Lokal składa się z pokoju z antresolą, kuchni z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Niebuszewo,Szczecin

299 000 zł45 m² 6 708,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż duża, jasna kawalerka położona na 3. piętrze kamienicy, zlokalizowana w szczecińskiej dzielnicy Niebuszewo-Bolinko. W pobliżu targowisko Manhattan i dworzec pkp Niebuszewo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niemcewicza

Niebuszewo,Szczecin

345 000 zł31 m² 11 022,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Przedmiotem oferty, jest Kawalerka (31,3m2) z oddzielną kuchnią z oknem, balkonem oraz piwnicą. Nieruchomość znajduje na 3 piętrze przy ul. Niemcewicza w niskim budynku z ok.2000r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Szczecin

Stołczyn,Szczecin

256 500 zł31 m² 8 210,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024