dowolna

Kawalerki Szczecin - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

305 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

305 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hrubieszowska

Gumieńce,Szczecin

1 950 zł33 m² 58,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem duża kawalerka, zlokalizowana na granicy Gumieńce - Mierzyn. W skład mieszkania wchodzi pokój dzienny, osobna kuchnia z oknem, łazienka z toaletą i przedpokój. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczecin

Śródmieście-Północ,Szczecin

359 000 zł31 m² 11 603,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Kawalerka 30,94 m | Śródmieście-Północ | Gotowa do zamieszkania | Winda | Balkon francuski Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 30,94 m , położona na 1. piętrze zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staromłyńska

Centrum,Szczecin

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowe kawalerka z aneksem kuchennym, w pełni umeblowana i wyposażona, znajdująca się w nowym budynku zbudowanym z cegły w 2005 roku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staromłyńska

Centrum,Szczecin

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowe kawalerka z aneksem kuchennym, w pełni umeblowana i wyposażona, znajdująca się w budynku zbudowanym z cegły w 2005 roku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Odzieżowa

Centrum,Szczecin

2 000 zł35 m² 57,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przestronna i jasna kawalerka 34,8 m Centrum Szczecina Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu bez żadnych nakładów? Ta kawalerka spełni Twoje oczekiwania. Położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Niebuszewo,Szczecin

269 900 zł28 m² 9 537,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż lokal usługowy z możliwością wykorzystania jako kawalerka lub wynajmu pod mieszkanie. Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji w dzielnicy Szczecin Niebuszewo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. al. Wyzwolenia

Śródmieście,Szczecin

270 000 zł34 m² 7 941,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż oferta mieszkania do remontu o powierzchni 34 m2, z dużym balkonem, położonego przy Al. Wyzwolenia, niedaleko ul. Felczaka. W przedwojennej kamienicy. II piętro. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Szczecin

Centrum,Szczecin

250 000 zł20 m² 12 195,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie inwestycyjne, w bloku, II piętro, po remoncie, wyposażone i umeblowane, przygotowane do wynajmu. Roczna stopa zwrotu 9 %. Budynek z cegły, z 2000 r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. al. Wyzwolenia

Śródmieście-Północ,Szczecin

620 000 zł37 m² 16 825 zł/m²

 

Piętro:3/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Super obniżka ceny! 699 000 zł na 620 000 zł! Koniecznie sprawdź i umów się na prezentację! Eleganckie mieszkanie w Hanza Tower z pięknym widokiem na miasto! Zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Szczecin

609 000 zł32 m² 19 031,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowy apartament dla najbardziej wymagających luksus, design i widok, który zapiera dech w piersiach. Zapraszamy do przestrzeni, gdzie najwyższa jakość spotyka się z doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczecin

Niebuszewo,Szczecin

350 000 zł31 m² 11 182,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Polecam na sprzedaż funkcjonalną ustawna kawalerkę w znakomitej lokalizacji. Nowe zamykane osiedle na Niebuszewie. W pobliżu komunikacja miejska we wszystkich kierunkach. Rynek Manhattan, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Druckiego-Lubeckiego

Drzetowo,Szczecin

299 000 zł31 m² 9 645,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Oferujemy na sprzedaż ciekawie usytuowaną kawalerkę o powierzchni całkowitej ponad 31m2 (powierzchnia użytkowa 25,60m2) położoną na pierwszym piętrze w niskim i ocieplonym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Boryny

Pomorzany,Szczecin

300 000 zł31 m² 9 677,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 31 m , położona przy ul. Boryny na szczecińskich Pomorzanach. Mieszkanie znajduje się w niskim bloku z lat 70., w zielonej i zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Centrum,Szczecin

2 800 zł32 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowa, komfortowa kawalerka o powierzchni 32 m w prestiżowej inwestycji Nad Odrą. Szczegóły oferty: powierzchnia: 32 m Najem: 2800 zł Czynsz administracyjny z zaliczkami:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Szczecin

Śródmieście,Szczecin

285 000 zł30 m² 9 484,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Kawalerka 30,5 m | Śródmieście, szczecin | Gotowa do zamieszkania Na sprzedaż przytulna i w pełni umeblowana kawalerka o powierzchni 30,5 m , położona w sercu Śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Szczecin

Śródmieście,Szczecin

1 700 zł28 m² 60,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Śródmieście, okolice Placu Zgody. Duże mieszkanie ok. 100 m2 zlokalizowane na drugim piętrze zadbanej kamienicy. Nowa elewacja, klatka schodowa po remoncie, zadbane zielone podwórko. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Drzetowo,Szczecin

305 000 zł32 m² 9 843,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż ustawna kawalerka o powierzchni 32 m , położona przy ul. Franciszka Ksawerego Druckiego-Lubeckiego w Szczecinie. Mieszkanie mieści się na 3. piętrze niskiego, ocieplonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Młodzieży Polskiej

Zdroje,Szczecin

289 900 zł31 m² 9 412,34 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy kawalerkę z potencjałem, zlokalizowaną na prawobrzeżnej części Szczecina - Osiedle Zdroje! Nieruchomość usytuowana na 4 piętrze wysokiego bloku z lat 80-tych z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Niebuszewo,Szczecin

349 000 zł29 m² 12 202,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż kawalerka 28,6 m z pięknym widokiem - Niebuszewo, szczecin Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28,6 m , położona na 10. piętrze w 10-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Szczecin

Centrum,Szczecin

1 500 zł20 m² 73,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na wynajem, w bloku, II piętro (jagiellońska - Bohaterów W-wy). Budynek z cegły, z 2000 r. Mieszkanie w podwyższonym standardzie, wyposażone i umeblowane -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. 26 Kwietnia

Świerczewo,Szczecin

379 000 zł30 m² 12 508,20 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż przepiękna kawalerka w świetnej lokalizacji 30,30 m Na sprzedaż oferuję przestronną oraz bardzo dobrze wyposażoną kawalerkę o powierzchni 30,30 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Żelechowa,Szczecin

328 000 zł34 m² 9 704,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Duża kawalerka z balkonem w bloku z 2000 roku: - ul. Grzymińska (szczecin Żelechowa) - 1 pokój, 33.8 m2 - parter - wjazd na dziedziniec na pilota tylko dla mieszkańców - spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Mieszka I

Pomorzany,Szczecin

1 700 zł26 m² 64,15 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyłączność! Na wynajem jasna kawalerka na Pomorzanach! Szczecin, ul. Mieszka I 104 Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta kawalerka to strzał w dziesiątkę! Idealna dla studenta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Bronowicka

Reda,Szczecin

2 300 zł37 m² 62,89 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Super oferta! Kawalerka do wynajęcia 36,57m2 wynajem na fakturę vat 23%! Podana cena wynajmu jest kwotą netto. Powierzchnia: 36,57m2 +balkon Piętro: 3/7 Stan: wykończony i umeblowany Rok budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włościańska

Pomorzany,Szczecin

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowej kawalerki z osobną kuchnią. Nieruchomość usytuowana jest na parterze w niskim bloku w dzielnicy Pomorzany. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Potulicka

Nowe Miasto,Szczecin

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 30 m ul. Potulicka 37, szczecin Najem okazjonalny tylko dla klientów Gwarant Nieruchomości Na wynajem nowoczesna kawalerka o powierzchni 30 m , położona w Szczecinie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Niebuszewo-Bolinko,Szczecin

299 000 zł26 m² 11 544,40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Kawalerka z potencjałem idealna na start! Szczecin, ul. Ofiar Oświęcimia | 25,9 m | 8. piętro | piwnica Na sprzedaż przytulna kawalerka położona na 8. piętrze w budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Centrum,Szczecin

1 700 zł28 m² 60,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz przytulnej kawalerki? Najlepiej gdyby znajdowała się w ścisłym centrum Szczecina? Mieszkanie dla młodych osób i to bez właściciela? Jeśli chociaż raz odpowiedź brzmi tak,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Panoramiczna

Warszewo,Szczecin

349 000 zł33 m² 10 575,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Nowa cena Na sprzedaż mieszkanie na szczecińskim Warszewie Osiedle Panoramika - położone na wzgórzu Warszewskim przy ul. Panoramicznej. Budynek wykonany w technologii tradycyjnej z 2017r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Jadwigi

Centrum,Szczecin

336 400 zł27 m² 12 367,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w super lokalizacji w samym sercu Szczecina. pow - 27,2 m piętro -4 Adaptacja poddasza Oddanie do użytku w -2026 roku Mieszkanie w bliskiej odległości do szkól,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bolesława Krzywoustego

Centrum,Szczecin

950 zł22 m² 43,18 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pokój do wynajęcia Centrum Szczecina, ul. Krzywoustego Do wynajęcia jasny, umeblowany pokój w 2 pokojowym mieszkaniu o powierzchni ok. 45 m2, zlokalizowany w samym centrum Szczecina, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Centrum,Szczecin

365 000 zł28 m² 13 224,60 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Atrakcyjnie zlokalizowane mieszkanie jednopokojowe z oddzielną kuchnią wraz z przytulną jadalnią. Bardzo dobra inwestycja z przeznaczeniem pod wynajem oraz na własne potrzeby mieszkaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Okulickiego

Gumieńce,Szczecin

562 000 zł62 m² 9 108,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie o powierzchni 61,70 m2 położone na "wyższym" parterze, budynku (2001 rok) usytuowanego w dzielnicy Gumieńce w Szczecinie. Przed budynkiem znajduje się ogólnodostępny parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

1 900 zł20 m² 100,81 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka z balkonem o powierzchni 19.5 m2, położona przy al. Wyzwolenia. Lokal składa się z z pokoju z wyjściem na balkon, aneksu kuchennego, łazienki z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogusława X

Centrum,Szczecin

499 500 zł42 m² 11 892,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Najlepsza lokalizacja w Szczecinie! realny model biznesowy dla tego mieszkania (na podstawie innych nowych mieszkań w Centrum kilku miast) : Szczecin,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zielone Wzgórze

Bukowe,Szczecin

1 700 zł33 m² 52,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia śliczne mieszkanie dwupokojowe (pierwotnie kawalerka) o powierzchni 32,60m2 położone na pierwszym piętrze w niskim budynku z cegły przy ulicy Zielone Wzgórze (osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Centrum,Szczecin

650 000 zł29 m² 22 468 zł/m²

 

Piętro:18/28

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Tylko u nas! Na sprzedaż luksusowy apartament w prestiżowym hanza tower, szczecin - perełka inwestycyjna Główne parametry: powierzchnia: 28,93 m Piętro: 18 z 28 z idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią

Stare Miasto,Szczecin

299 000 zł24 m² 12 254,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przedstawiamy kawalerkę położoną w atrakcyjnej lokalizacji Starego Miasta, przy ul. Grodzkiej. Mieszkanie znajduje się w budynku z lat 60-tych, na drugim piętrze. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

1 650 zł23 m² 70,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowana kawalerka w samym centrum Szczecina przy ch Galaxy, powierzchnia mieszkania to 23,33 m2. Budynek 4-piętrowy, ocieplony. Niewielka, ale funkcjonalnie urządzona łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Papieża Jana Pawła II

Śródmieście-Północ,Szczecin

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 40 m , położone w samym centrum Szczecina. Lokal znajduje się w kamienicy przy samym urzędzie miasta, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Europejska

Gumieńce,Szczecin

469 900 zł37 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Słoneczna kawalerka 37 m | ul. Europejska | Na sprzedaż przytulna, słoneczna kawalerka o powierzchni 37 m , położona na 3. piętrze nowoczesnego, 4-piętrowego apartamentowca z windą.