dowolna

Kawalerki Szczecin - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

305 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

305 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka Szczecin

Podjuchy,Szczecin

179 000 zł18 m² 10 228,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przytulna kawalerka po remoncie - idealna dla singla lub pary! Na sprzedaż kawalerka o powierzchni około 17,5 m , usytuowana na 2p. Budynek po remoncie i ociepleniu. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kujawska

Centrum,Szczecin

1 800 zł29 m² 62,94 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjna kawalerka do wynajęcia o pow. 28,6 mkw , położona w Centrum Szczecina przy ul. Kujawskiej ( koło ch galaxy). Mieszkanie umeblowane, ogrzewanie i ciepla woda z sieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Legnicka

Pomorzany,Szczecin

1 700 zł27 m² 62,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ofertą wynajmu jest przytulna kawalerka w dzielnicy Pomorzany. Powierzchnia mieszkania to 27m2. Mieszkanie jest przytulne, jasne, z wyodrębnioną " osobną" kuchnią. Usytuowana na 1szym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Szczecin

Załom,Szczecin

240 000 zł25 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferujemy przytulną kawalerkę o powierzchni około 25 m , usytuowaną na 3. piętrze w niskim bloku. Mieszkanie jest ciepłe, jasne i pełne uroku, idealne dla pary lub singla, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Goleniowska

Dąbie,Szczecin

1 970 zł40 m² 49,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przytulna kawalerka w doskonałej lokalizacji - centrum Dąbia. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze niskiego bloku, co zapewnia wygodę i łatwy dostęp. Składa się z jasnego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Włościańska

Pomorzany,Szczecin

1 500 zł24 m² 63,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka położona na Pomorzanach przy ul. Włościańskiej. Mieszkanie w dobrym standardzie, wyposażone i umeblowane o północno zachodniej ekspozycji okien. Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Europejska

Gumieńce,Szczecin

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Słoneczna kawalerka 37 m - szczecin, gumieńce - ul. Europejska Do wynajęcia nowoczesna i przytulna kawalerka, położona na 3. piętrze w 4-piętrowym, około 10-letnim budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 9 Maja

Pomorzany,Szczecin

1 750 zł32 m² 54,69 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry, na wynajem kawalerka z aneksem kuchennym na szczecińskich Pomorzanach, atrakcyjna cena i lokalizacja. Mieszkanie na 4 piętrze w wieżowcu, dostępne od zaraz. Na wyposażeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 26 Kwietnia

Przyjaźni,Szczecin

369 900 zł31 m² 11 780,20 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do końca roku 2025 obniżka ceny - 388900 zł/ 369900 zł. Dotyczy transakcji gotówkowej. Mieszkanie spółdzielcze własnościowe, również dla klientów spoza ue, idealne na start, dla singla, dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Jasne Błonia,Szczecin

310 000 zł29 m² 10 544,20 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka z panoramicznym widokiem centrum Szczecina, ul. Stanisława Herakliusza Lubomirskiego Cena: 310 000 zł (10544.22 zł/m ) Powierzchnia: 29,4 m Liczba pokoi: 1 pokój, oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Romera

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

1 600 zł31 m² 51,61 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka, po remoncie, położona w wieżowcu przy ul. Romera. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, umeblowane i wyposażone (w pokoju wypoczynek, komoda, stół, dwa stołki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Bandurskiego

Niebuszewo,Szczecin

439 000 zł34 m² 13 069,40 zł/m²

 

Piętro:13/18

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

! nowa niższa cena 439 000 pln! Zapraszamy do zakupu dużej kawalerki typu studio w wysokim standardzie, znajdującej się na 13 piętrze 18-piętrowego budynku High Tower zlokalizowanego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pegaza

Warszewo,Szczecin

1 750 zł37 m² 47,55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem duża kawalerka o powierzchni 36,8m2, położona na wysokim parterze w budynku z 1995 roku, na zamkniętym osiedlu Nad Strumykiem na szczecińskim Warszewie. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Lewandowskiego

Śródmieście,Szczecin

399 000 zł29 m² 13 758,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe mieszkanie kawalerka (29 m2) na parterze z ogródkiem, znajdujące się na kameralnym osiedlu wybudowanym przez dewelopera Siemaszko przy ul. Lewandowskiego 22 - w samym centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

605 000 zł34 m² 17 536,20 zł/m²

 

Piętro:5/26

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,5 m , położone na 5. piętrze w Hanza Tower. Lokal jest obecnie wynajmowany, a nowy właściciel przejmuje stały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament

Pogodno,Szczecin

525 000 zł42 m² 12 614,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! oferta na wyłączność! W przypadku kiedy szukasz do zakupu dużej kawalerki z potencjałem na Pogodnie, to być może ta oferta czeka na Ciebie. Przedmiot oferty: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Centrum,Szczecin

335 000 zł28 m² 12 137,70 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Perełka lokalizacyjna - duża kawalerka w ścisłym centrum przy Kaskadzie i Starówce. Wyborne położenie w historycznej części miasta - przy Alei Kwiatowej, zaledwie 3 minuty spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Podjuchy,Szczecin

269 900 zł29 m² 9 453,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

!rezerwacja! Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 28,55 m , zlokalizowana w spokojnej części Szczecina Podjuchach, przy ul. Kruszcowej 5. Mieszkanie położone jest na II piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. al. Wyzwolenia

Śródmieście-Północ,Szczecin

279 000 zł26 m² 10 924 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż o powierzchni 25,52 m2, znajdujące się na 6 piętrze w wieżowcu w ścisłym centrum miasta z widokiem na Hanza Tower Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. al. Wyzwolenia

Niebuszewo,Szczecin

1 600 zł16 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przedstawiamy kawalerkę na wynajem przy ulicy Wyzwolenia 84b! Kawalerka w nowoczesnym stylu, w pełni wyposażona. W pokoju znajdują się szafa, duża komoda, stół wraz z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Gontyny,Szczecin

359 000 zł31 m² 11 580,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferujemy spółdzielczo własnościową przytulną i w pełni wyposażoną kawalerkę zlokalizowaną na osiedlu Gontyny w Szczecinie. Mieszkanie o powierzchni 31 m mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Krzywoustego

Śródmieście,Szczecin

396 000 zł33 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż piękna kawalerka o powierzchni 33m2, położona w Szczecinie przy ul. Krzywoustego w niskim bloku z windą. Mieszkanie szalenie ustawne, słoneczne i widne. Niskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Batalionów Chłopskich

Zdroje,Szczecin

289 000 zł31 m² 9 383,12 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

Przestronne, ciepłe i słoneczne mieszkanie położone na 4 piętrze w wieżowcu na osiedlu w Zdrojach przy ul. Batalionów Chłopskich. Mieszkanie składa się z: - pokoju z wnęką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Bezrzecze,Szczecin

359 000 zł32 m² 11 218,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 32,20 m , zlokalizowane na Bezrzeczu w Szczecinie. Nieruchomość położona jest na 2. piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

461 000 zł28 m² 16 278,20 zł/m²

 

Piętro:5/28

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowy apartament znajdujący się na 5. piętrze prestiżowego budynku - Hanza Tower. Apartamentowiec zlokalizowany jest w ścisłym centrum Szczecina w pobliżu sklepów, obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szczecin,zachodniopomorskie

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem bardzo ładna kawalerka przy ulicy Zygmunta Starego tuż przy Parku Żeromskiego. Położona na I piętrze w odnowionej kamienicy .Powierzchnia 30m2 i dodatkowo antresola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Odzieżowa

Centrum,Szczecin

310 000 zł27 m² 11 567,20 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Niesamowita oferta mieszkania w samym centrum miasta tuż przy Hanza Tower. Budynek niski, ocieplony, mieszkanie ciepłe, słoneczne i po remoncie. Ofertą sprzedaży jest kawalerka usytuowana na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Kaliny,Szczecin

379 000 zł30 m² 12 633,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Sprzedam kawalerkę po generalnym remoncie, który obejmował każdy poziom mieszkania instalacje hydrauliczną i elektryczną. W pełni wyposażoną nowoczesnym sprzętem i nowymi meblami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Słoneczne,Szczecin

2 090 zł31 m² 67,42 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz przytulnej i funkcjonalnej kawalerki w doskonałej lokalizacji? Kawalerka o powierzchni 31m2 zlokalizowana na Prawobrzeżu os. Słoneczne w Szczecinie. Gotowe do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

485 000 zł28 m² 17 192,50 zł/m²

 

Piętro:7/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Apartament na sprzedaż Hanza Tower, szczecin. Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 28,21m2 zlokalizowany w jednym z najbardziej prestiżowych obiektów w Szczecinie Hanza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Szczecin

Pomorzany,Szczecin

300 000 zł31 m² 9 677,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Oferujemy do sprzedaży spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu Jest to kawalerka na Pomorzanach w Szczecinie spokojna i dobrze skomunikowana część dzielnicy. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bolesława Krzywoustego

Centrum,Szczecin

1 850 zł20 m² 92,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 1-pokojowe z przestronną częścią mieszkalną, aneksem kuchennym oraz łazienką z prysznicem znajduje się na 2. piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Bolesława Krzywoustego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczecin

Słoneczne,Szczecin

299 000 zł31 m² 9 676,38 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Spółdzielczo - własnościowe prawo do lokalu - możliwość zakupu dla osób spoza Unii Europejskiej! Na sprzedaż kawalerka z odrębną kuchnią i balkonem zlokalizowana na 11 piętrze 300m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Szczecin

Nowe Miasto,Szczecin

249 000 zł24 m² 10 230,10 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż przytulna kawalerka z balkonem do remontu, położona na 7. piętrze (półpiętro) w 11-piętrowym bloku, zlokalizowana w szczecińskiej dzielnicy Śródmieście na osiedlu Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Potulicka

Nowe Miasto,Szczecin

1 900 zł26 m² 72,27 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta najmu kawalerki zlokalizowanej na Nowym Mieście Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Potulickiej, bardzo blisko centrum, dobrze skomunikowana, w pobliżu pełna infrastruktura pozwalająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Bronowicka

Reda,Szczecin

2 276 zł36 m² 63,22 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka 36m2 z bardzo dużym tarasem! wynajem na fakturę vat 23%! netto 2 276zł! Podana cena wynajmy jest kwotą brutto. Powierzchnia: 36m2 + taras około 20m2 Piętro: 1/7 Stan: umeblowane Rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Plac Żołnierza Polskiego

Centrum,Szczecin

299 000 zł28 m² 10 837,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż cicha i słoneczna kawalerka zlokalizowana na 5 piętrze budynku. ul. Plac Żołnierza Polskiego, tuż na przeciwko Galerii Kaskada. Mieszkanie jest jasne, słoneczne i idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. 9 Maja

Pomorzany,Szczecin

280 000 zł29 m² 9 507,64 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Pomorzany Wzgórze Hetmańskie Na sprzedaż przytulne, jasne mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 29,45 m , stanowiące własność spółdzielczą (możliwość zakupu przez osoby spoza ue).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Bronowicka

Reda,Szczecin

2 100 zł26 m² 80,77 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Super oferta! Kawalerka do wynajęcia 26m2 Powierzchnia: 26m2 + duży taras Piętro: 6/7 Stan: wykończony i umeblowany Rok budowy: 2025 Mieszkanie usytuowane jest na nowym osiedlu Reda City przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Metalowa

Podjuchy,Szczecin

242 000 zł24 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Do sprzedaży kawalerka położona w Podjuchach przy ul. Metalowej (przy pętli autobusowej). Mieszkanie w dobrym standardzie, ekspozycja okien zachodnia. Na podłodze w pokoju panele, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Felczaka

Jasne Błonia,Szczecin

1 900 zł30 m² 64,41 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna, w pełni wyposażona i pięknie urządzona kawalerka położona w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części Szczecina przy Jasnych Błoniach.