dowolna

Kawalerki Szczecin - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

305 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

305 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaliny

Kaliny,Szczecin

2 500 zł32 m² 77,40 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferujemy kawalerkę o pow. 31 m2 na 8 piętrze w wysokim bloku z pięknym widokiem. W skład mieszkania wchodzi duży pokój dzienny, oddzielna kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zielone Wzgórze

Bukowe,Szczecin

280 000 zł32 m² 8 720,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Obniżka ceny! Było 320 000zł jest 280 000zł! Świetna oferta dla seniora lub dla singla! Przedmiotem sprzedaży jest kawalerka zlokalizowana w pięknej okolicy osiedla Bukowego położona na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Pogodno,Szczecin

319 000 zł34 m² 9 281,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż kawalerka przy ul. Reduty Ordona, w jednej z najbardziej zielonych dzielnic Szczecina, na Pogodnie. Położona na 2 piętrze w budynku z lat 90-tych. Powierzchnia kawalerki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Klonowica

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

1 800 zł25 m² 72 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji! Na wynajem kawalerka, usytuowana na 1. piętrze w budynku 4- piętrowym przy ul. Klonowica. W cenie miejsce postojowe! Mieszkanie w pełni umeblowane, odświeżone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bolesława Śmiałego

Centrum,Szczecin

328 000 zł36 m² 9 213,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

Polecam nowe mieszkania o pow. 35,6 m2, położone na czwartym piętrze. W skład mieszkania wchodzi duży pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 23,8, łazienka z wc o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bolesława Krzywoustego

Centrum,Szczecin

1 750 zł23 m² 76,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 1-pokojowe z przestronną częścią mieszkalną, aneksem kuchennym oraz łazienką z prysznicem znajduje się na 2. piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Bolesława Krzywoustego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

245 000 zł24 m² 10 157,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjnie położona kawalerka w centrum Szczecina przy al. Wyzwolenia koło ch galaxy. Powierzchnia 24,12 m2, pokój, kuchnia wnęka, łazienka, przedpokój. Mieszkanie do remontu i własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bolesława Śmiałego

Centrum,Szczecin

306 000 zł33 m² 9 216,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

Polecam nowe mieszkania o pow. 33,2 m2, położone na czwartym piętrze. W skład mieszkania wchodzi duży pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 24,2, wc o pow. 3,8 m2, korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Centrum

Centrum,Szczecin

239 000 zł33 m² 7 268,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż atrakcyjna kawalerka w ścisłym centrum Szczecina Mieszkanie położone przy al. Piastów, w odnowionym centrum miasta. W pobliżu punkty usługowo-handlowe takie jak całodobowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Szczecin

Niebuszewo-Bolinko,Szczecin

199 000 zł19 m² 10 446,20 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka o pow. 19,05 m2 położona na 10-tym piętrze w 11 piętrowym ocieplonym wieżowcu z lat 70 - tych - dwie windy. Szybki dojazd do centrum - bardzo dobra komunikacja (linie autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bolesława Śmiałego

Centrum,Szczecin

299 999 zł33 m² 9 202,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

Polecam nowe mieszkania o pow. 32,6 m2, położone na czwartym piętrze. W skład mieszkania wchodzi duży pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 21,8 m2, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Potulicka

Szczecin,zachodniopomorskie

1 700 zł30 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z balkonem 30m2 w centrum Szczecina na zamkniętym osiedlu przy ulicy Potulickiej 20. Dostępna od 10 lipca. Ładne nowe osiedle. W budynku szerokie klatki schodowe , dwie windy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Stołczyn

Stołczyn,Szczecin

295 000 zł37 m² 7 985,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta sprzedaży kawalerki na pierwszym piętrze dwupiętrowego bloku o powierzchni 36,94 m 2 zlokalizowanej na Stołczynie, 15 minut od Centrum Miasta. Stan Developerski, oddanie nastąpi latem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Malczewskiego

Śródmieście,Szczecin

599 000 zł60 m² 9 920,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1927

Piękne, dopracowane W szczegółach mieszkanie, kilkukrotnie opisywane było przez magazyny, programy wnętrzarskie oraz na portalu wnętrzarskim. Ponadto wzięło udział W programie telewizyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stare Miasto

Stare Miasto,Szczecin

2 300 zł34 m² 67,65 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie na Starym Mieście o powierzchni 34m2 składające się z: salonu z aneksem kuchennym, łazienki oraz garderoby. Nieruchomość wykończona w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Montwiłła

Centrum,Szczecin

2 100 zł31 m² 67,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu kawalerki przy kulturalnym centrum Szczecina. Mieszkanie dostępne. Wynajem możliwy od zaraz. Przestronna kawalerka, 31 m2 z oddzielną, dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Romera

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

1 700 zł31 m² 54,84 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 czerwca kawalerka na os. Zawadzkiego - ul. Romera. Mieszkanie położone jest na VI piętrze w wieżowcu i ma powierzchnię 31m1, składa się z jednego pokoju, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cegielskiego

Książąt Pomorskich,Szczecin

299 000 zł36 m² 8 375,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 35,7 m2, położone na Osiedlu Piastowskim w Szczecinie w budynku z 2008r. To idealna propozycja dla osób szukających pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią Szczecin

Drzetowo,Szczecin

275 000 zł22 m² 12 551,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Oferta sprzedaży kawalerki o powierzchni 21,91 m 2 zlokalizowanej na Drzetowie. Usytuowana jest ona na 1 piętrze czteropiętrowej kamienicy. . Bardzo niski czynsz, praktycznie zerowe opłaty za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Legnicka

Pomorzany,Szczecin

239 000 zł36 m² 6 638,89 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Pomorzany - bardzo duża kawalerka Z balkonem doskonała oferta na start lub jako inwestycja Wyłączność biura. Mieszkanie ma powierzchni 36 m2. Położone na ostatnim piętrze wieżowca przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Szczecin

Centrum,Szczecin

1 550 zł22 m² 69,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Apartament zlokalizowany w ścisłym centrum Szczecina, 100 m od Kaskady. Mieszkanie mieści się w kamienicy, która przeszła kapitalny remont. Budynek wyposażony w windę. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Ściegiennego

Śródmieście-Zachód,Szczecin

1 700 zł26 m² 65,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia piękna kawalerka z osobną kuchnią na parterze ładnej kamienicy w ścisłym centrum miasta. *Słoneczny pokój wyposażono w rozkładane łóżko dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Monte Cassino

Centrum,Szczecin

349 000 zł38 m² 9 184,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w centrum miasta blisko Alei Papieża Jana Pawła II. Położone na 2 piętrze odrestaurowanej wewnątrz kamienicy ( elewacja w trakcie modernizacji ). Kilka lat temu przeprowadzono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

3 500 zł28 m² 125 zł/m²

 

Piętro:15/27

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem piękne mieszkanie w centrum, z widokiem na panoramę Szczecina. Nieruchomość wyposażone w zabudowę kuchenną, zmywarkę, pralkę, suszarkę, lodówkę, piekarnik, łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Narutowicza

Śródmieście,Szczecin

2 600 zł32 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem piękna kawalerka w Szczecinie położona w nowoczesnym apartamentowcu doskonała lokalizacja. W pobliżu galerie handlowe , komunikacja miejska, stadion, kluby i restauracje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Potulicka

Centrum,Szczecin

249 000 zł27 m² 9 161,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka, położona w Szczecinie przy ul. Potulickiej. Na powierzchnię 27,18 m2 składa się: * duży pokój z wyjściem na balkon; * kuchnia z oknem; * łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolonistów

Bukowo,Szczecin

309 000 zł31 m² 10 081,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż kawalerka (30,65 m2) usytuowana na 1 piętrze bloku z 2012 r, w cichej części dzielnicy bukowo. Nieruchomość: - salon z wyjściem na balkon (17,61 m2), - oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta Atrakcyjna oferta wynajmu mieszkania w Szczecinie, na osiedlu Nautica, w dzielnicy Gumieńce! Lokalizacja: szczecin, gumieńce, osiedle Nautica Powierzchnia: 50m2 Liczba pokoi: 1 (studio).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

555 000 zł35 m² 15 857,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Oferta Luksusowa kawalerka w zamkniętym osiedlu Nautica w Szczecinie! Oferujemy do sprzedaży elegancką kawalerkę o powierzchni 35m2, położoną w prestiżowym osiedlu Nautica. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Jadwigi

Śródmieście,Szczecin

205 000 zł25 m² 8 151,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Ofertą sprzedaży jest mała kawalerka w Śródmieściu Szczecin przy ul Królowej Jadwigi. Lokal usytuowany jest w 2 linii zabudowy na parterze, składa się z 1 pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Motorowa

Podjuchy,Szczecin

209 000 zł20 m² 10 718 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż kawalerka w prawobrzeżnej części Szczecina. Idealna jako pierwsze mieszkanie - 19,5 m2 Pokój z aneksem kuchennym, łazienka po remoncie z prysznicem i wc. Wysoki parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Przyjaźni

Przyjaźni,Szczecin

350 000 zł41 m² 8 522,04 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Polecam na sprzedaż kawalerkę z balkonem o powierzchni 41,07 m2 na 1 idealnym piętrze!. Lokalizacja: os. Przyjaźni. 10 minut pieszo do centrum, 15 minut jazdy samochodem do autostrady. Forma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Pustułki

Warszewo,Szczecin

2 300 zł28 m² 82,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie w nowym budynku na ul. Pustułki. Na powierzchnię 28 m2 składa się: - salon -aneks kuchenny - strefa sypialna - łazienka - duży balkon Pod blokiem przynależne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Potulicka

Centrum,Szczecin

309 000 zł37 m² 8 351,35 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Polecamy doskonale położone mieszkanie na sprzedaż w bloku z miejskimi mediami : ciepłą woda i miejskim ogrzewaniem. Budynek położony w okolicy pętli tramwajowej na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleja Papieża Jana Pawła II

Centrum,Szczecin

182 000 zł20 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży kawalerka w ścisłym centrum Szczecina. Mieszkanie mieści się na 4 piętrze. Mieszkanie o pow. 20 m2 : - pokój - kuchnia - łazienka - korytarz. Mieszkanie umeblowane, stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Niedziałkowskiego

Centrum,Szczecin

1 900 zł24 m² 79,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ta pachnąca nowością kawalerka położona jest na 1. piętrze kamienicy przy ul. Niedziałkowskiego w Centrum Szczecina i składa się z pokoju dziennego z sypialnią oraz aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Rynkowa

bolinko,Szczecin

278 000 zł29 m² 9 686,41 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Ofertą sprzedaży jest duża, przytulna kawalerka na osiedlu Piastowskim, wokół budynku dużo zieleni. W pobliżu infrastruktura miasta, która nie budzi swoim hałasem. Na powierzchnię prawie 29m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Pustułki

Żelechowa,Szczecin

2 300 zł28 m² 82,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Dunikowskiego

Pomorzany,Szczecin

1 500 zł31 m² 47,69 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka położona przy ul. Dunikowskiego, z balkonem, w apartamentowcu z 2011 roku. Budynek z windą. Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie - na podłodze panele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Komuny Paryskiej

Niebuszewo,Szczecin

1 800 zł29 m² 62,07 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Witam wynajmę kawalerkę po remoncie,bardzo dobra okolica,mieszkanie zadbane,ciepłe,słoneczne wszędzie blisko. Mieszkanie po remoncie który zakończył się miesiąc temu,kuchnia wyposażona,zmywarka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rugiańska

Drzetowo,Szczecin

280 000 zł29 m² 9 533,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Do sprzedaży kawalerka po kapitalnym remoncie o powierzchni 29,37 m2. Z okien widok na zieleń i Staw Brodowski. Mieszkanie przeszło generalny remont obejmujący wymianę instalacji.