dowolna

Kawalerki Szczecin - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

305 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

305 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Robotnicza

Żelechowa,Szczecin

325 000 zł36 m² 8 921,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Prezentujemy Państwu piękną bardzo pomysłowo zagospodarowana kawalerkę z balkonem na osiedlu Żelechowa mieszcząca się na podwórku zamkniętym. Istnieje możliwość wyodrębnienia oddzielnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Jagiellońska

Śródmieście,Szczecin

1 500 zł26 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja do 2. grudnia. Mieszkanie będzie dostępne od 10. grudnia 2022 r. Do wynajęcia świeżo wyremontowana kawalerka położona na poddaszu w Centrum przy ul. Jagiellońskiej. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

199 000 zł19 m² 10 585,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż przytulna kawalerkę na osiedlu Piastowskim. Świetna lokalizacja w pobliżu komunikacja miejska, sklepy, w koło dużo zieleni, place zabaw, szkoła, przedszkole. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Boryny

Pomorzany,Szczecin

1 400 zł31 m² 45,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny Do wynajęcia zadbane 1-pokojowe mieszkanie, położone na 2 piętrze ocieplonego, niskiego budynku, wśród zieleni, przy ulicy Boryny Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Potulicka

Centrum,Szczecin

310 000 zł37 m² 8 458,39 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Polecam dużą kawalerkę 36,65 m2 zlokalizowaną w centrum Szczecina. Doskonałe położenie, bliskość zarówno ośrodków użyteczności publicznej, jak i terenów rekreacyjnych to główne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

410 000 zł28 m² 14 406,20 zł/m²

 

Piętro:7/28

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjny lokal o powierzchni 28,46 m2 w niepowtarzalnej lokalizacji - Hanza Tower, szczecin. Mieszkanie usytuowane na 7 piętrze, w skład którego wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Szczecin

Centrum,Szczecin

245 000 zł24 m² 10 208,30 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Lokalizacja top! Al. Wojska Polskiego odcinek w trakcie remontu i rewitalizacji, centrum, widok i taras od zachodniej strony Miasta. Cena ofertowa 245 tys. zł Spółdzielcze własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Szczecin

Stołczyn,Szczecin

160 000 zł20 m² 8 205,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 20 m2 położona na 2 piętrze w kameralnym budynku. Cicha, spokojna okolica - w sąsiedztwie luźna zabudowa. Tuż obok las. Dobrą komunikację zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Szczecin

1 750 zł30 m² 58,84 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu wyposażona i umeblowana kawalerka w topowej lokalizacji Szczecina. Blok tuż obok Jasnych Błoni z widokiem na Urząd Miejski. W okolicy : basen, galaxy , park , sklepy ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Stołczyńska

Stołczyn,Szczecin

156 900 zł20 m² 7 845 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Stołczyn - ul. Stołczyńska - kawalerka z potencjałem! Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 20 m2 położona na 3 piętrze w kameralnym budynku. Cicha, spokojna okolica - w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Piłsudskiego

Centrum,Szczecin

120 000 zł16 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Oferujemy na sprzedaż lokal o powierzchni 16 m kw, do generalnego remontu. Mieszkanie położone na czwartym piętrze w kamienicy w w ścisłym Centrum Szczecina, w okolicy Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Aleja Niepodległości

Szczecin,zachodniopomorskie

2 300 zł31 m² 74,19 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia piękną, nową kawalerkę o pow.31 m2 z bardzo dużym tarasem, usytuowaną na 4 piętrze apartamentowca " Black Pearl", zlokalizowanego w samym centrum miasta vis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zawadzkiego-Klonowica

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

315 000 zł34 m² 9 303,01 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1989

! nowa cena 315 000 pln! Na sprzedaż przepiękna 34m2 kawalerka z balkonem po remoncie znajdująca się na osiedlu Zawadzkiego-Klonowica. Nieruchomość mieści się na 3 piętrze w 10 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zawadzkiego-Klonowica

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

315 000 zł34 m² 9 303,01 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

Oferta sprzedaży ciepłej i bardzo słonecznej kawalerki o powierzchni 33,86 m 2 zlokalizowanej na osiedlu Zawadzkiego - Klonowica. Usytuowana jest ona na trzecim piętrze wieżowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Andrzejewskiego

Majowe,Szczecin

333 000 zł33 m² 10 090,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Dostępna od zaraz, jasna, przestronna kawalerka (33 m2,) dla osób ceniących wygodę i możliwość dostępu do wszelkich udogodnień miejskich. W skład mieszkania wchodzą: - pokój dzienny 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Szczecin

Stołczyn,Szczecin

157 000 zł20 m² 8 051,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 19,5 m2, położona na 2 piętrze w kameralnym budynku. Cicha, spokojna okolica - w sąsiedztwie rzadka zabudowa. Tuż obok las. Dobrą komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mikołajczyka

Świerczewo,Szczecin

259 000 zł39 m² 6 709,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie o powierzchni 38,6m2 na gumieńcach/świerczewie blisko Centrum, znajdujące się na 3 piętrze niskiego ocieplonego budynku z cegły z lat 60-tych. W księdze wieczystej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Poznańska

Warszewo,Szczecin

1 900 zł27 m² 70,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Duża kawalerka z ogródkiem powierzchni 27 m2 na wynajem znajduje się na w nowym budownictwie z 2021 z windą zlokalizowanym na Warszewie. Teren ogrodzony. Dostępny od 12 listopada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ściegiennego

Centrum,Szczecin

235 000 zł37 m² 6 436,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Oferta na wyłączność! Polecam na sprzedaż dużą kawalerkę możliwość zrobienia 2-pokoi w niskim bloku z lat 60-tych zlokalizowane w centrum Szczecina. Mieszkanie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Centrum

Centrum,Szczecin

2 750 zł25 m² 108,95 zł/m²

 

Piętro:10/23

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wysokiej klasy umeblowany apartament z balkonem w hanza tower. Bardzo dobra lokalizacja - wszędzie blisko. Przepiękny widok z wysokości 11 piętra pocieszy Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, Centrum

Centrum,Szczecin

245 000 zł26 m² 9 570,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania kawalerkę- słoneczne mieszkanie powstało w 2020 r z adaptacji poddasza w Centrum. Mieszkanie sprzedawane z całym wyposażeniem gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Stare Miasto

Stare Miasto,Szczecin

2 350 zł28 m² 83,93 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem nowo wykończona klimatyzowana kawalerka w nowej inwestycji z 2022 r. na Starym Mieście - Wielka Odrzańska Invest. Budynek w nowoczesnym stylu, winda. Kawalerka wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Pomorzany

Pomorzany,Szczecin

255 000 zł29 m² 8 694,17 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

!.Możliwość zakupu przez osoby z poza UE.! Ofertą sprzedaży jest bardzo ustawna kawalerka na Pomorzanach. Usytuowana jest na parterze wysokiego bloku. Okolica bardzo zielona i cicha. Niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Grzymińska

Żelechowa,Szczecin

259 000 zł35 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Duża Kawalerka na 2 pietrze w 4 piętrowym bloku o powierzchni użytkowej 35 m2. Mieszkanie jest położone w dogodnym miejscu komunikacyjnym. Nie ma problemu z ilością miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

660 000 zł30 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:22/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż kawalerka typu studio o powierzchni około 30 m2 usytuowane w prestiżowym, nowo wybudowanym apartamentowcu Hanza Tower w samym Centrum miasta. Kawalerka mieści się na jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reduty Ordona

Pogodno,Szczecin

1 600 zł37 m² 43,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładna i duża kawalerka o powierzchni 37m2 położona na wysokim parterze w niskim, ocieplonym budynku w najbardziej prestiżowej dzielnicy Szczecina - na Pogodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Szczecin

Pomorzany,Szczecin

1 600 zł23 m² 69,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka całkowicie umeblowana po kapitalnym remoncie o powierzchni 23 m2 położona na I piętrze w bloku 4- piętrowym na Pomorzanach, okolica szpitala. Opłaty" 1600 zł, czynsz do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Bolesława Śmiałego

Centrum,Szczecin

265 000 zł28 m² 9 498,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

Polecam nowe mieszkania o pow. 33,2 m2, położone na czwartym piętrze. W skład mieszkania wchodzi duży pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 19,3 m2, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Niebuszewo,Szczecin

345 000 zł33 m² 10 391,60 zł/m²

 

Piętro:2/18

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Za sprzedaż kawalerka w rewelacyjnej lokalizacji! mieszkanie: - 33 m2 - salon z aneksem kuchennym, duża łazienka - 2 piętro - okna od północnego-zachodu - za oknem widok na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Chmielewskiego

Pomorzany,Szczecin

730 000 zł84 m² 8 690,48 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Genialna propozycja dla inwestora! Oferta przedstawia 4 niezależne mieszkania o powierzchni od 17 do 20m2. Miesięczny zysk z wynajmu to 5500zł.! Inwestycja mieści się w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Bronowicka

Gumieńce,Szczecin

2 300 zł26 m² 88,91 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Super oferta! Kawalerka do wynajęcia 25,87m2 Powierzchnia: 25,87m2 +balkon Piętro: 4/7 Stan: wykończony i umeblowany Rok budowy: 2022 Mieszkanie usytuowane jest na nowym osiedlu Reda City przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dąbie,Szczecin

339 000 zł37 m² 9 162,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż kawalerka usytuowana na wysokim parterze 2-piętrowego bloku. Na powierzchni ok. 37m2 znajduje sie salon z wnęką np. na część sypialnianą, kuchnia z oknem - częściowo oddzielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jadwigi

Centrum,Szczecin

267 000 zł31 m² 8 503,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w super lokalizacji w samym sercu Szczecina. pow - 31,4 m piętro -4 Adaptacja poddasza Oddanie do użytku l kwartal-2023 Mieszkanie w bliskiej odległości do szkól,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

357 000 zł31 m² 11 516,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Oferta sprzedaży ciepłej i bardzo słonecznej kawalerki z wydzieloną częścią sypialnianą o powierzchni ok. 31 m 2 z ogródkiem zlokalizowanej na Gumieńcach, na osiedlu Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Centrum

Centrum,Szczecin

265 000 zł29 m² 9 265,73 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż kawalerkę położoną na pierwszym piętrze w wysokim bloku. Lokal położony w Centrum miasta, w pobliżu wiele punktów handlowo- usługowych, galeria handlowa, park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bogumiły

Pogodno,Szczecin

273 000 zł34 m² 7 996,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Do sprzedania duża kawalerka ( 34 m2 ) położona atrakcyjnej lokalizacji! Na pograniczu Centrum oraz Pogodna ( nieopodal kortów tenisowych przy ul. Wojska Polskiego). Lokalizacja idealna do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

2 500 zł25 m² 100 zł/m²

 

Piętro:7/28

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Hit! Do wynajęcia luksusowy, w pełni wyposażony jednopokojowy apartamen t o pow. ok 25 m2 z loggią - na VII piętrze w budynku hanza tower - w centrum Szczecina. Hanza tower.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Grzymińska

Żelechowa,Szczecin

270 000 zł35 m² 7 714,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Grzymińska

Żelechowa,Szczecin

275 000 zł34 m² 8 088,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż duża kawalerka z balkonem zlokalizowana na II piętrze w ocieplonym bloku z 2003r przy ulicy Grzymińskiej w Szczecinie. (istnieje możliwość przerobienia na dwa pokoje).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bolesława Śmiałego

Śródmieście,Szczecin

319 000 zł33 m² 9 608,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ma sprzedaż duża kawalerka wykończona pod klucz. Pow -33,2 Pokój z aneksem -24,2 Korytarz -5,2 łazienka -3,8 Na sprzedaz jednopokojowe mieszkanie w śródmieściu w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

178 000 zł20 m² 9 642,86 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka na os. Piastowskim o pow. 19,60 m2, położona na IX piętrze z pięknym widokiem na panoramę Szczecina. Lokal składa się z pokoju, oddzielnej kuchni i łazienki.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij