dowolna

Kawalerki Szczecin - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

305 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

305 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Potulicka

Nowe Miasto,Szczecin

1 500 zł20 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka 20m2 na Potulickiej. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze. Składa się z: -korytarz -przechodnia kuchnia -łazienka z prysznicem i pralką - salon-sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Stołczyńska

Stołczyn,Szczecin

239 000 zł20 m² 12 256,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 19,50 m2 (w rzeczywistości jest dużo miejsca, wygląda na większą), położona na 2 piętrze w kamienicy, w pełni wyposażona i ubezpieczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Janickiego

Pogodno,Szczecin

299 000 zł26 m² 11 693,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Kawalerka bezpośrednio! uwaga! Pośredników zapraszamy jedynie z konkretnym klientem - nie podpisujemy umowy pośrednictwa. Sprzedajemy bezpośrednio - bez prowizji dla kupującego. Proszę szanujmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tomaszowska

Niebuszewo,Szczecin

299 000 zł35 m² 8 446,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka na ul. Tomaszowskiej o powierzchni 35 m2. W skład nieruchomości wchodzą : - pokój, - kuchnia, - łazienka z wc, - przynależna piwnica. Czynsz administracyjny wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Ledóchowskiego

Reda,Szczecin

1 300 zł21 m² 61,06 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najem w trybie najmu okazjonalnego Do wynajęcie umeblowana kawalerka usytuowana na 11 piętrze ocieplonego i odnowionego wieżowca na osiedlu Reda. Na powierzchnię mieszkalna składa się część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Centrum,Szczecin

420 000 zł74 m² 5 688,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie ( pierwotnie 3 pokoje ) z dodatkową kawalerką, która znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie tego mieszkania. Idealna nieruchomość na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Potulicka

Nowe Miasto,Szczecin

1 750 zł28 m² 63,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta obejmuje wynajem kawalerki blisko centrum na bardzo dobrze skomunikowanym osiedlu. Powierzchnia kawalerki 27,5m2, na co składa się, łazienka, jasna kuchnia , przedpokój oraz pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleja Papieża Jana Pawła II

Szczecin,zachodniopomorskie

200 000 zł16 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż Kawalerka z antresolą znajdująca się na pierwszym piętrze odrestaurowanej kamienicy. Znakomita lokata kapitału! Nieruchomość idealna pod wynajem. Niski koszt utrzymania czynsz 150.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Rynkowa

Szczecin,zachodniopomorskie

189 000 zł19 m² 10 053,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

os. Piastowskie - Ustawna kawalerka w zielonej okolicy o pow. ok 19 m. Mieszkanie do własnej aranżacji, remontu. Ogrzewanie z sieci miejskiej, okna pcv (w cenie, w trakcie wymiany).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

224 000 zł25 m² 8 960 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Kawalerka 25 m2 w super lokalizacji (jagiellońska - Bohaterów W-wy) w dwu piętrowym budynku apartamentowym. Mieszkanie wyposażone i umeblowane. Bardzo ciepłe, przytulne i ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Legnicka

Pomorzany,Szczecin

235 000 zł26 m² 9 076,86 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż atrakcyjna kawalerka z wydzieloną sypialnią. Mieszkanie zlokalizowane w ocieplonym wieżowcu z super widokiem. Niewielka osobna kuchnia. Łazienka z wanną i toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Polskich Marynarzy

Gumieńce,Szczecin

2 100 zł40 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem duża 40 m2 kawalerka na Gumieńcach(za Sterem) Mieszkanie świeżo po remoncie. Wszystkie meble nowe. Mieszkanie jest dobrze skomunikowanie z Centrum Szczecina. Oferta dla pary lub singla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Monte Cassino

Centrum,Szczecin

1 450 zł20 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Opis lokalu: *do wynajęcia studio w kamienicy *3 piętro, 20m *ogrzewanie mieskie *w pełni wyposażone ***************************************************************************

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Szczecin

Niebuszewo,Szczecin

189 000 zł19 m² 10 053,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży ciepłej i słonecznej kawalerki do generalnego remontu o powierzchni 18,8 m 2 zlokalizowanej na Niebuszewie. Usytuowana jest ona na czwartym piętrze wieżowca z dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dembowskiego

Niebuszewo,Szczecin

390 000 zł32 m² 12 187,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Prezentujemy Państwu na sprzedaż kawalerkę o powierzchni ok. 32m2 usytuowane na drugim piętrze w 7 piętrowym niskim bloku z 2018r w dzielnicy Niebuszewo. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zdroje

Zdroje,Szczecin

1 500 zł33 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem długoterminowy lokal mieszkalny jednopokojowy w pełni umeblowany - gotowy do zamieszkania. Osiedle zielone wzgórze 25 Rodzaj umowy najmu: umowa cywilno-prawna na Firmę. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią Szczecin

Centrum,Szczecin

225 000 zł20 m² 11 177,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Polecam na sprzedaż kawalerkę na 1 piętrze w znakomitej lokalizacji - zaraz przy Placu Rodła, placu Lotników oraz Placu Grunwaldzkim. Lokal idealnie sprawdzi się pod kątem najmu zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Centrum

Centrum,Szczecin

3 500 zł30 m² 116,67 zł/m²

 

Piętro:5/30

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka znajdująca się na 5 piętrze Hanza Tower. Mieszkanie o powierzchni 30 m2 składa się z : przedpokoju, łazienki, salonu z aneksem kuchennym oraz wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Szczecin

Skolwin,Szczecin

160 000 zł20 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 20 m2 położona na 2 piętrze w kameralnym budynku. Mieszkanie do remontu Cicha, spokojna okolica - w sąsiedztwie rzadka zabudowa. Tuż obok las. Dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Kapitańska

Śródmieście,Szczecin

1 700 zł39 m² 44,04 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ładne, 1-pokojowe (38,6 m2) mieszkanie z balkonem, położone na 3 piętrze 6-piętrowego, budynku z cegły z 2000 roku. W budynku jest winda. Z przedpokoju (w którym jest szafa; na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Niebuszewo,Szczecin

299 000 zł35 m² 8 446,33 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż kawalerkę usytuowaną na parterze bloku przy ulicy Tomaszowskiej. Doskonałe położenie, bliskość zarówno ośrodków użyteczności publicznej, jak i terenów rekreacyjnych to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

376 000 zł40 m² 9 332,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Ofertą jest mieszkanie o powierzchni 40,29m2 w ścisłym centrum Szczecina. Odnowione, gotowe do zamieszkania. Idealne zarówno dla par, singli, studentów, starszych osób, zwłaszcza dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

325 000 zł35 m² 9 312,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Oferujemy na sprzedaż kawalerkę o powierzchni użytkowej 34,90m2 położoną na pierwszym piętrze w niskim budynku z 2001 roku. Nieruchomość znajduje się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Derdowskiego

Świerczewo,Szczecin

2 000 zł31 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem kawalerka o powierzchnii 31 m2 w Szczecinie przy ul. Derdowskiego. Mieszkanie w pełni wyposażone oraz umeblowane, znajduję się na wysokim parterze, wykończone w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Rynkowa

Niebuszewo,Szczecin

195 000 zł19 m² 10 372,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka o powierzchni ok. 19 m2 w zielonej okolicy na ul. Rynkowej (niebuszewo). Mieszkanie do własnej aranżacji, remontu. Ogrzewanie miejskie, okna pcv(w cenie, w trakcie wymiany). Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rostocka

Warszewo,Szczecin

1 800 zł33 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę dużą słoneczną bezczynszową kawalerkę z balkonem i bardzo miłymi sąsiadami. Mieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynku w spokojnej dzielnicy Warszewo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Legnicka

Pomorzany,Szczecin

229 000 zł27 m² 8 583,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 26,68 m2 położona na 1. piętrze niskiego ocieplonego budynku zlokalizowanego przy ulicy Legnickiej na Pomorzanach. Mieszkania składa się z ustawnego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Mazurska

Centrum,Szczecin

225 000 zł20 m² 11 166,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Szukasz kawalerki inwestycyjnie pod wynajem? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie jednopokojowe zlokalizowane w ścisłym centrum miasta. W pobliżu centra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Motorowa

Podjuchy,Szczecin

169 000 zł20 m² 8 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Spółdzielcza własność(mogą kupić obywatele ukrainy)sympatyczna kawalerka .Podjuchy-Żydowce ul.Motorowa.Parter(bardzo wysoki)w 2 piętrowym budynku.Okno pcv,wymienione instalacje.Zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

2 400 zł24 m² 99,54 zł/m²

 

Piętro:2/28

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem luksusową kawalerkę na drugim piętrze w Hanza Tower. Apartament o powierzchni 24,11 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Śródmieście,Szczecin

252 000 zł27 m² 9 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Szczecin Śródmieście, grabowo-Drzetowo, nieruchomość lokalowa na sprzedaż, kawalerka, z ogródkiem, osobną kuchnią, inwestycja, sprzedaż. Oferta jest w rezerwacji do 22.04.2023 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Drzetowo-Grabowo,Szczecin

252 000 zł27 m² 9 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Szczecin Grabowo-Drzetowo, nieruchomość lokalowa na sprzedaż, kawalerka, z ogródkiem, osobną kuchnią, inwestycja, sprzedaż. Oferta jest W rezerwacji do 22.04.2023 R. Proponujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Drzetowo-Grabowo

Drzetowo-Grabowo,Szczecin

1 950 zł31 m² 62,90 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem kawalerkę o powierzchni 31 m2, położoną na 3 piętrze wieżowca. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie i czeka na swoich pierwszych najemców. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoża

Żelechowa,Szczecin

285 000 zł34 m² 8 382,35 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1988

Oferta sprzedaży przestronnej kawalerki o powierzchni 34 m2, położonej na osiedlu Żelechowa, przy ulicy Hożej 1. Nieruchomość lokalowa - pełna własność. Mieszkanie charakteryzuje się dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Centrum

Centrum,Szczecin

3 000 zł30 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka znajdująca się na 3 piętrze apartamentowca Gryf przy alei Wojska Polskiego. Mieszkanie o powierzchni 30 m2 składa się z : przedpokoju, łazienki, salonu oraz kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoża

Żelechowa,Szczecin

254 999 zł34 m² 7 530,98 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mam do zaoferowania kawalerke przy ul. Hożej z przepięknym widokiem na park. Mieszkanie bardzo słoneczne. Mieszkanie składa się z pokoju o wym .22m2 kuchni ok. 5m2 łazienka ok. 5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Drzetowo

Drzetowo,Szczecin

280 000 zł27 m² 10 313,10 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta sprzedaży kawalerki o powierzchni 27,15 m 2 zlokalizowanej w centrum Szczecina, w bliskim sąsiedztwie Wałów Chrobrego. Usytuowana jest ona na 8 piętrze dwunastopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Pomorzany

Pomorzany,Szczecin

1 800 zł29 m² 62,07 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem, znajdująca się w apartamentowcu z 2020r. kawalerka na Pomorzanach o powierzchni użytkowej 29m2 składająca się z korytarza; łazienki oraz pokoju dziennego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. al. Wyzwolenia

Śródmieście,Szczecin

246 000 zł26 m² 9 631,95 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka położona Śródmieści przy Al. Wyzwolenia, usytuowana na 7 piętrze wysokiego bloku - to idealny zakup na pierwsze mieszkanie lub inwestycję pod wynajem. Budynek wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dembowskiego

Niebuszewo,Szczecin

225 000 zł29 m² 7 880,91 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Słoneczna kawalerka zlokalizowana na 8 piętrze w wieżowcu. Pokój z aneksem kuchenny. Niewielka łazienka z toaletą. Mieszkanie zostało odświeżone, pomalowane, nowe panele. Wymieniono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Dąbie

Dąbie,Szczecin

281 000 zł38 m² 7 336,81 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Przestronna kawalerka - 38m2, z możliwością przerobienia na 2 pokoje. Spółdzielcze - własnościowe, balkon, centrum Dąbia. Jasne, przestronne 1 - pokojowe, 38,30m2 z balkonem usytuowane na.