dowolna

Kawalerki Szczecin - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

306 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

306 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zdrojowa

Szczecin,zachodniopomorskie

145 000 zł35 m² 4 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Ładna, duża kawalerka w atrakcyjnym miejscu. Na 35,95 m2 składa się : pokój ok.20m2 - ściany gładzone i malowane; duża kuchnia w zabudowie, ok 10m2 z miejscem na część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Asnyka

Szczecin,zachodniopomorskie

1 150 zł42 m² 27,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie / Kawalerka/ Boutique Room ul. Asnyka, niebuszewo, szczecin Idealne dla pary, dla 1 os., dla dwóch studentów, managera 42m2 Przestronne, stylowe Lokal znajduje się na 1 piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Ofiar Oświęcimia

Niebuszewo,Szczecin

400 zł12 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia pokój na ul Ofiar Oświęcimia w cenie 400 zł plus opłaty za prąd gaz wodę internet (ok 100 zł ) Pokój umeblowany : łózko , biurko , szafa , komoda , krzesło , okna plastikowe ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowacka

Warszewo,Szczecin

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowoczesną kawalerkę z antresolą położoną na drugim piętrze w niskim, dwupiętrowym budynku z cegły przy ulicy Słowackiej na Warszewie. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Osiek

Stare Miasto,Szczecin

760 zł16 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczecin - Stare Miasto - pokój dwuosobowy w mieszkaniu dwupoziomowym bez właściciela osobom niepalącym odnajmę. Pokoik o pow.16m2 umeblowany, tv kablowa, internet 2Mbs, z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Zdroje

Zdroje,Szczecin

900 zł38 m² 23,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

bardzo mile sloneczne mieszkanie ,kawalerka , zadbana ,czesciowo umeblowana -kuchnia .mieszkanie posiada fajny ogrodeczek gdzie mozna milo spedzic czas , spokojna mila okolica .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Potulicka

Śródmieście,Szczecin

142 000 zł27 m² 5 259,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ustawna kawalerka, mieszkanie świeżo po remoncie w ocieplonym budynku z bdb. lokalizacją i komunikacją miejską 3 linie zditm. Mieszkanie składa się z pokoju 18m2, kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Oficerska

Dąbie,Szczecin

174 999 zł35 m² 4 999 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Sloneczna kawalerka w Dabiu, zadbana i wyposazona, kuchnia i lazienka wysoki poziom, w przedpokoju zabudowane wneki, sciany wygladzone, podloga terakota hiszpanska.; sprzet firmowy Grohe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Osiek

Stare Miasto,Szczecin

760 zł16 m² 47,50 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Krzywoń

Dąbie,Szczecin

800 zł23 m² 34,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia kawalerkę (od lipca) 23 m2,po generalnym remoncie,okna plastiki,umeblowane.Blok ocieplony,mieści się w centrum Dąbia,blisko do komunikacji miejskiej,sklepów.Opłata- 800 zł +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jarowita

Stare Miasto,Szczecin

900 zł39 m² 23,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w doskonałym punkcie miasta-przy Wałach Chrobrego. Na powierzchnię 39,26m2 składają się: przestronny pokój z dużymi oknami, w którym ciekawie wykorzystano wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ściegiennego

Śródmieście,Szczecin

1 150 zł34 m² 33,82 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronna i słoneczna kawalerka w centrum Szczecina (ul. Ściegiennego - blok oddany w 2011r.). Mieszkanie jest nowe, wyposażone w meble i agd. W bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Jagiellońska

Centrum,Szczecin

970 zł28 m² 34,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo atrakcyjna kawalerka w centrum Szczecina na 1 pietrze budynku z cegly - nowe budownictwo - ul Jagiellońska, odswierzone dostepne od 9 Maja 2011. Bardzo niskie koszty eksploatacji (niski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Unisławy

Centrum,Szczecin

117 000 zł25 m² 4 680 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Słoneczna kawalerka w trakcie generalnego remontu zlokalizowana na 4 piętrze w niskim wielorodzinnym budynku w cichym Centrum Szczecina. Na powierzchnię 25 m2 słada się duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Obrońców Stalingradu

Centrum,Szczecin

690 zł27 m² 25,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w centrum Szczecina w bloku 4 piętrowym przy Ul Obrońców Stalingradu ( galerii kaskada) kompletnie umeblowana,z widną kuchnią i miejscem parkingowym. Cena najmu 690 zł plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Glazurowa

Dąbie,Szczecin

155 000 zł35 m² 4 428 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Ładna duża kawalerka po remoncie przy ulicy Glazurowej w Dąbiu. Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 35m2 w nowym bloku z cegły z 1995r. Bardzo niski czynsz 200zł. Bardzo ładne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tomaszowska

Drzetowo,Szczecin

135 000 zł35 m² 3 857,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Duża, przestronna kawalerka na spokojnym osiedlu z widokiem na Staw Brodowski (okna na wschód). Duży, ustawny pokój z portfenetrą i szafą w zabudowie, na podłodze wykładzina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Derdowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

125 000 zł30 m² 4 166 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka, osobno łazienka i wc, stan dobry, instalacje po wymianie, nowe okna plastikowe, drzwi antywłamaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Ściegiennego

Centrum,Szczecin

700 zł21 m² 33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajme kawalerke 21m2 po remoncie-wysoki standard-w pelni umeblowana,w scislym centrum miasta-przy scianie placzu-ul.Sciegiennego. Czynsz 170zl - zostanie obnizony poniewaz w tym mies zalozymy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Niedziałkowskiego

Śródmieście,Szczecin

166 000 zł35 m² 4 742,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie 35,60 m2 do zamieszkania od zaraz po gruntownym remoncie. Dobra lokalizacja - śródmieście, blisko Parku Kasprowicza. Oferowane mieszkanie jest adaptacją poddasza w kamienicy, na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Mieszka I

Pomorzany,Szczecin

700 zł27 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę 27 m2 przy ul. Mieszka I na pierwszym piętrze. Bardzo dobra lokalizacja, blisko przystanku tramwajowego i autokarowego. Mieszkanie jest ładne, ciepłe i ciche ( okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Świstacza

Kijewo,Szczecin

149 000 zł25 m² 5 960 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Sprzedam kawalerkę 25m2, czynsz:100zł! stan bdb. Cegła 2007,Szczecin-Kijewo, 2 piętro,balkon,Cena:149tys. Pośrednicy stop. tel  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Centrum

Centrum,Szczecin

184 000 zł42 m² 4 380 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przestronna kawalerka o powierzchni 42m2 znajdująca się na I piętrze w zadbanej kamienicy zlokalizowanej w pobliżu ch Turzyn. Mieszkanie usytuowane w bocznej uliczce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

900 zł31 m² 29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczecin-Niebuszewo-Kawalerka 31 m2 z miejscem parkingowym, nowe budownictwo, urządzone i wyposażone-wysoki standard, do wynajęcia od 1 marca 2011. Cena 900 zł + woda, prąd i gaz. Kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mazurska

Centrum,Szczecin

162 500 zł35 m² 4 642 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Duża i ładna kawalerka zlokalizowana w kamienicy na 2 piętrze w Centrum miasta w bardzo dobrej lokalizacji. W pobliżu Aleja Jana Pawła II , Urząd Miejski , komunikacja miejska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Belgijska

Warszewo,Szczecin

199 500 zł38 m² 5 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Komfortowa kawalerka zlokalizowana na pierwszym piętrze niskiego wielorodzinnego budynku z 2006 roku na Warszewie. Na powierzchnię całkowitą 38 m2 składają się ustawny pokój 23,6 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaliny

Kaliny,Szczecin

1 000 zł30 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia atrakcyjne, sloneczne mieszkanie jednopokojowe na Os. Kaliny. Pokój o pow. ok 16m2, na podłodze panele ściany gładzone, szafa wnekowa. Widna kuchnia ok 5m2-glazura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Chmielewskiego

Pomorzany,Szczecin

176 500 zł31 m² 5 693,55 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ładna kawalerka w nowoczesnym apartamentowcu z widokiem na Odrę. Jasny pokój 20,5m z narożnym balkonem (ekspozycja południowo zachodnia) i aneksem kuchennym. Na podłodze panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Stalmacha

Drzetowo,Szczecin

145 000 zł29 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

kawalerka na pierwszym pietrze, 29 m2 po kapitalnym remoncie. Nowe okna pcv, nowa instalacja wodna,nowe tynki, nowe drzwi zew i wew, nowe wyposazenie lazienki, nowe kafle w lazience i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Stołczyńska

Stołczyn,Szczecin

114 000 zł38 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ustawna kawalerka z niskim czynszem w spokojnej, zielonej okolicy., z możliwością przerobienia na 2 pokojowe. C.o. i c.w. miejskie. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zakopiańska

Szczecin,zachodniopomorskie

160 000 zł44 m² 3 636,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie powstało w wyniku adaptacji powierzchni strychowej, mieszkanie jest całkowicie nowe posiada instalacje wod-kan, co i elektryczną (nową), nowy jest również docieplony dach. Cały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 26 Kwietnia

Centrum,Szczecin

1 100 zł40 m² 27,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

40 m, kawalerka umeblowana 800 zł. +opłaty ogrzewanie centralne tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dubois

Grabowo,Szczecin

650 zł29 m² 22,41 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka ul.Dubois w ocieplonym wiezowcu. Aneks kuchenny z kuchenka gazowa. Lazienka glazura, terakota z prysznicem. Nowe okna pcv. Cena 650zl+czynsz 280zl+oplaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hrubieszowska

Gumieńce,Szczecin

160 000 zł31 m² 5 161,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie do sprzedaźy razem z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Ustki

Dąbie,Szczecin

650 zł28 m² 23,21 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Do zaoferowania mam kawalerkę 28 m2. Mieszkanie wymaga remontu kuchni i łazienki. Cena 650zł + media (prąd, woda, gaz) Kaucja 2000zł do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Walecznych

Zdroje,Szczecin

750 zł32 m² 23,44 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajmę kawalerkę 31.8 m2 w Szczecinie-Zdrojach. Opłaty 750zł czynsz + 150zł opłaty. Stan mieszkania: dobry, nowe drewniane okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zakopiańska

Pogodno,Szczecin

160 000 zł40 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Posiadam do sprzedaży 3 mieszkania, nowo wybudowane w ramach adaptacji strychu. Został wykonany nowych dach jak też również wszystkie pozostałe elementy mieszkań tj. ściany, wykończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Krzywoń

Dąbie,Szczecin

800 zł24 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie po remoncie,w pełni wyposażone,okna plastiki,budynek ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Miernicza

Dąbie,Szczecin

175 000 zł33 m² 5 303,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Sprzedam kawalerkę w centrum Dąbia (blisko Netto). Nowe budownictwo, standard podwyższony: plastikowe okna, panele, glazura i terakota w kuchni i łazience. Kawalerka słoneczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Derdowskiego

Pogodno,Szczecin

135 000 zł31 m² 4 354,84 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1