dowolna

Mieszkania w nowym bloku Szczecin - Oferty sprzedaży lub najmu

755 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

755 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczecin

Warszewo,Szczecin

551 870 zł50 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem i widokiem na staw. Termin zakończenia inwestycji: czerwiec 2024r. Nieruchomość położona w Szczecinie, dzielnica Warszewo. Lokalizacja gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Nowe Miasto,Szczecin

999 000 zł74 m² 13 438,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Szukasz przestronnego mieszkania W doskonałej lokalizacji? Oto oferta idealna dla Ciebie! Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,34 m w dzielnicy Nowe Miasto. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Gumieńce,Szczecin

4 500 zł68 m² 66,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe 3-pokojowe mieszkanie na wynajem - Osiedle Harmonia Gumieńce, szczecin - 68 m , klimatyzacja, 2 miejsca postojowe Na wynajem oferuję nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 68.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy

Warszewo,Szczecin

1 020 000 zł80 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferta sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 80m 2 zlokalizowanego na Warszewie. Usytuowane jest na drugim piętrze dwupiętrowego apartamentowca wybudowanego w 2011 roku. Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oficerska

Dąbie,Szczecin

396 000 zł41 m² 9 954 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

*Pełna własność z kw Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe (41,07 m2) z balkonem francuskim Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze 3 piętrowego budynku mieszkalnego. Budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dembowskiego

Niebuszewo,Szczecin

2 200 zł31 m² 71,15 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka na os. Jarzębinowym przy ul. Dembowskiego. Lokal usytuowany jest na 5 piętrze w nowym apartamentowcu z windą. Metraż 30,92m2, w którego skład wchodzą: -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Golisza

Szczecin,zachodniopomorskie

608 627 zł59 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ofertą sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji, przy ulicy Golisza 6 z bardzo dużym balkonem (8,81 m2) koniec inwestycji - grudzień 2023r. Golisza 6 to nowa, lekka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Centrum,Szczecin

2 550 zł36 m² 70,83 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Super oferta! Bardzo ładny , nowocześnie zaaranżowany 2 pok. apartament z słonecznym balkonem - w świetnej lokalizacji - w prestiżowym budynku "kamienica nova 2" z 2022 r. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Romantyczna

Nad Rudzianką,Szczecin

495 000 zł50 m² 9 979,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Funkcjonalne 3 pokoje z balkonem gotowe do zamieszkania! Jeśli szukasz mieszkania, które pomimo kompaktowego metrażu oferuje przemyślany układ i przytulną atmosferę, ta oferta może być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczecin

Warszewo,Szczecin

488 262 zł43 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie na osiedlu z atrakcyjnym placem zabaw i strefą relaksu przy stawie. Lokal gotowy do odbioru. Nieruchomość położona w Szczecinie, dzielnica Warszewo. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczecin

Warszewo,Szczecin

550 536 zł47 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem, atrakcyjnym placem zabaw i strefą relaksu przy osiedlowym stawie. Inwestycja zakończona. Mieszkanie gotowe do odbioru i dostępne od zaraz. Mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabskiego

Gumieńce,Szczecin

2 300 zł36 m² 63,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem- osiedle Harmonia Gumieńce Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na nowym, zamkniętym osiedlu Harmonia Gumieńce. Spokojna i nowoczesna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczecin

Warszewo,Szczecin

699 000 zł57 m² 12 349,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania 56,6m2 zlokalizowanego na Szczecińskim Warszewie z ponad 100 metrowym ogrodem. Nieruchomość znajduje się w nowoczesnym bloku w ybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gorzowska

Gumieńce,Szczecin

479 000 zł33 m² 14 445,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy do sprzedaży komfortowo urządzony 2 - pokojowy apartament, zlokalizowany na 1 piętrze nowoczesnego budynku z 2024 roku, znajdujący się na terenie nowoczesnego osiedla - Zachód - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Warszewo,Szczecin

749 000 zł69 m² 10 808,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie na prestiżowym i lubianym osiedlu na szczecińskim Warszewie. Budynki Garden House zostały oddane użytku właścicieli w 2008 roku, wykonane z niezwykłą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Warszewo,Szczecin

1 030 000 zł83 m² 12 409,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie z miejscem postojowym w hali garażowej! Piękne mieszkanie na Warszewie w Szczecinie Z przyjemnością prezentuję Państwu przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Szczecin

Warszewo,Szczecin

2 300 zł32 m² 73,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność - klucze W biurze oferta wynajmu mieszkania dwupokojowego położonego W szczecinie, dzielnicy warszewo - osiedle małe błonia. Osiedle zamykane I monitorowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Golisza

Szczecin,zachodniopomorskie

559 232 zł44 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, w atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Golisza. Mieszkanie gotowe do odbioru. Kompleks składa się z pięciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszewo,Szczecin

2 400 zł44 m² 55,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia apartament zlokalizowany w nowym budynku z windą (oddany 2024r.) na Warszewie na osiedlu Apartamenty Duńska przy ul. Kanadyjskiej. Na powierzchnię 43 mkw. składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Narutowicza

Centrum,Szczecin

2 500 zł33 m² 76,69 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od 16 czerwca 2025 roku do wynajmu eleganckie mieszkanie 2 pokojowe dla pary lub singla w nowo wybudowanym w roku 2021 budynku apartamentowym kamienica nova III przy ul. Narutowicza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Centrum,Szczecin

604 562 zł30 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

W nowej inwestycji, w której zastosowano nowoczesne rozwiązania i nowoczesny design w centrum Szczecina mieszkanie 1 pokojowe, z możliwością wydzielenia oddzielnej sypialni (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gumieńce,Szczecin

548 000 zł43 m² 12 803,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,8 m2 położone w niskim budynku wielorodzinnym na III piętrze na nowym osiedlu na Gumieńcach - nowa cukrownia w III piętrowym budynku z 2018.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Szczecin

Gumieńce,Szczecin

3 600 zł63 m² 56,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem piękne 3 pokojowe mieszkanie ( 63,3m2), zlokalizowane na ostatnim IV piętrze w nowoczesnym bloku z windą na jednym z piękniejszy osiedli w Szczecinie na Gumieńcach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krakowska

Gumieńce,Szczecin

6 500 zł96 m² 67,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 4-pokojowe z ogródkiem, garażem i miejscem parkingowym Gumieńce, ul. Krakowska Oferujemy na wynajem przestronne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Galaktyki

Warszewo,Szczecin

547 000 zł39 m² 14 087 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu 2 pokojowe mieszkanie, z dużym balkonem i komórką lokatorską na nowym Osiedlu Galaktyka na Warszewie. Nieruchomość: - 38,83 m2 - 2 pokoje - 1 piętro z 2 - winda -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Szczecin

2 500 zł47 m² 53,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wydania od 01.07.2025 r. Dwupokojowy apartament na osiedlu nowe forty ul. Kusocińskiego. 1,2 km od Bramy Portowej, będącej centralnym węzłem komunikacyjnym Szczecina. Powierzchnia 44 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

7 000 zł80 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:22/28

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartament na wynajem Hanza Tower, szczecin! Szukasz wyjątkowego miejsca do życia? Oferujemy 3-pokojowy apartament w prestiżowym Hanza Tower nowoczesnym budynku z basenem, siłownią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszewo,Szczecin

799 000 zł72 m² 11 168,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą dwupoziomowego apartamentu, zlokalizowanego na prestiżowym osiedlu Panoramika Warszewo w Szczecinie. Ten nowoczesny apartament oferuje malownicze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bukowo,Szczecin

1 500 zł33 m² 45,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu ładna ,przestronna kawalerka z balkonem o pow. 33m2. Mieszkanie mieści się na parterze w niskim budynku z 2000r. Kuchnia przestronna , oddzielna, jasna , widna , umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Szczecin

Centrum,Szczecin

799 000 zł64 m² 12 426,10 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowoczesny, trzypokojowy apartament w centrum Szczecina - 64 m z miejscem w garażu podziemnym i komórką lokatorską Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Szczecin,zachodniopomorskie

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu urocze, mieszkanko z balkonem w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie mieści się w budynku tuż przy Jasnych Błoniach. Nowoczesny budynek z windą. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Okulickiego

Gumieńce,Szczecin

5 000 zł92 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Na wynajem, 2 poziomowe, 3 pokoje, 92m2, gumieńce Na pierwszym poziomie znajduje się: - salon 31,96 m2 - nowy zestaw wypoczynkowy rozkładany, panele podłogowe, stół rozkładany z 4 krzesłami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Warszewo,Szczecin

735 000 zł77 m² 9 587,79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z inwestycją realizowaną na terenie Szczecina. Obiekt znajduje się na pograniczu dzielnic Warszewo i Osów. Składa się z 8 lokali mieszkalnych. Do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Piastów

Szczecin,zachodniopomorskie

999 000 zł77 m² 12 982,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż świetna inwestycja pod wynajem: dwa mieszkania przy al. Piastów. Oferujemy do sprzedaży nieruchomość podzieloną na dwa niezależne mieszkania, wyposażone, gotowe do wynajęcia. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bronowicka

Gumieńce,Szczecin

329 000 zł33 m² 10 474,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne Mieszkanie w Sercu Szczecina Urban Loft z Duszą Lokalizacja i Otoczenie: mieszkanie położone w dzielnicy Gumieńce w Szczecinie to idealne rozwiązanie dla miłośników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szczecin

Gumieńce,Szczecin

525 000 zł40 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Słoneczne mieszkanie z balkonem o pow. 40 m2, kawalerka z osobną sypialnią. Czteropiętrowy blok z windą z poziomu 0 z 2016 roku na osiedlu "za Sterem", ul. Polskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Żelechowa,Szczecin

459 500 zł35 m² 13 128,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie w dzielnicy Żelechowa na osiedlu Park Ostrowska. Położenie nieruchomości cechuje się spokojem, ciszą, przestrzenią i elegancją połączoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Bronowicka

Gumieńce,Szczecin

392 000 zł29 m² 13 517,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż przestronną kawalerkę o powierzchni 29m2, usytuowaną w nowym apartamentowcu oddanym do użytku w sierpniu 2021 roku, przy ul. Bronowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kijewo,Szczecin

794 000 zł67 m² 11 792,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż absolutna perełka na Prawobrzeżu: - ul. Niedźwiedzia (kijewo) - 3 pokoje z balkonem - pow. 67,33m2 - 4. piętro (winda) w czteropiętrowym budynku z 2014 roku - komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Panoramiczna

Niemierzyn,Szczecin

769 000 zł71 m² 10 853,90 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferujemy do sprzedaży przestronne, jasne i słoneczne (okna z salonu i kuchni wychodzące na stronę południową), 3 pokojowe mieszkanie, znajdujące się na 3 piętrze budynku z 2020.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

409 000 zł31 m² 13 344,20 zł/m²

 

Piętro:5/30

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowa cena! Ekskluzywne mieszkanie o powierzchni 30,65 m2 w stanie developerskim z dużym balkonem, położone na V piętrze nowoczesnego apartamentowca z roku 2020. Ta prestiżowa.