dowolna

Mieszkania w nowym bloku Szczecin - Oferty sprzedaży lub najmu

755 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

755 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Warszewo,Szczecin

620 000 zł49 m² 12 540,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie na sprzedaż znajduje się na osiedlu Panoramika. Jest to wyjątkowe mieszkanie, dla osób ceniących sobie nowoczesne technologie smart oraz bezpieczeństwo. Mieszkanie zaopatrzone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

3 300 zł36 m² 90,44 zł/m²

 

Piętro:5/27

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczecin, hanza Tower, apartament, 2 pokoje, balkon, klimatyzacja, basen, miejsce postojowe. Do wynajęcia piękne mieszkanie typu studio w Hanza Tower! - Powierzchnia: 36,49 m2 + duży balkon, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Bronowicka

Reda,Szczecin

319 000 zł26 m² 12 316,60 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Oferujemy do sprzedaży komfortowo urządzone 1 - pokojowe studio mieszkalne, zlokalizowane na 7 piętrze nowoczesnego budynku z 2020 roku, znajdującego się na terenie osiedla Reda City na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopańskiego

Gumieńce,Szczecin

749 000 zł58 m² 12 980,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż eleganckie i gustownie wykończone mieszkanie o powierzchni 57,7 m2, zlokalizowane w spokojnej okolicy Szczecina przy ul. Kopańskiego 9. To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft 2-pokojowy Szczecin

Centrum,Szczecin

2 700 zł37 m² 73,37 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We Speak English мы говорим по-русски Super atrakcyjne mieszkanie w centrum Szczecina w pobliżu Pomorskiej Akademii Medycznej. Cena Najmu jest do negocjacji. Dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łucznicza

Niebuszewo,Szczecin

499 000 zł51 m² 9 822,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Spółdzielcze -własnościowe z kw Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym o powierzchni 50,8 m2 znajdujące się przy ulicy Łuczniczej. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Flaminga

Warszewo,Szczecin

740 000 zł55 m² 13 454,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania bezpośrednio z widokiem na strefę naturę 2000 (bez możliwości wstawienia obok kolejnego bloku, który będzie zakłócał widokowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Akwarelowa

Bukowe,Szczecin

820 000 zł86 m² 9 479,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Oferujemy do sprzedaży jasny i słoneczny - 4 pokojowy apartament mieszkalny, znajdujący się na 1 piętrze nowoczesnego budynku, usytuowany na terenie spokojnego osiedla, w urokliwym zakątku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława Jagiełły

Dąbie,Szczecin

2 500 zł63 m² 39,68 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie przy ulicy Władysława Jagiełły 20a lok 10 w Szczecinie *nieruchomość* Lokal o powierzchni 63,49 m2 składa się salonu, kuchni, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Szczecin

Centrum,Szczecin

627 000 zł26 m² 23 660,40 zł/m²

 

Piętro:15/26

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Przedmiotem sprzedaży jest apartament zlokalizowany na 15 piętrze prestiżowego budynku Hanza Tower o powierzchni 26,5m2 Mieszkanie zostało wykończone i umeblowane w bardzo wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Centrum,Szczecin

2 400 zł35 m² 68,57 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu komfortowego mieszkania o powierzchni użytkowej 35m2, położonego w ścisłym centrum Szczecina - okolice Deptaku Bogusława i ul. Monte Cassino. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Magnolia Park,Szczecin

899 000 zł74 m² 12 148,70 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie z dużym tarasem na Osiedlu Magnolia Park. Mieszkanie o powierzchni 74m, a w skład jego wchodzą: - przestronny salon z wyjściem na 20m taras z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gorzowska

Gumieńce,Szczecin

479 000 zł33 m² 14 445,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy do sprzedaży (aktualnie cesja umowy deweloperskiej) komfortowo urządzony 2 - pokojowy apartament, zlokalizowany na 1 piętrze nowoczesnego budynku z 2024 roku, znajdujący się na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszewo,Szczecin

696 000 zł56 m² 12 495,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

na sprzedaż Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze niskiego bloku w dzielnicy Warszewo ul. Maciejkowa / pełna własność/ Budynek z 2011r, niska zabudowa - 2 piętra,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Żelechowa,Szczecin

425 000 zł41 m² 10 365,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Przedmiotem sprzedaży jest przestronne 1-pokojowe mieszkanie z możliwością wykonania odrębnej strefy sypialnej i dziennej zlokalizowane na 3 piętrze nowoczesnego budynku z windą. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Warszewo,Szczecin

4 500 zł72 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem - Warszewo | 72 m | 3 pokoje | ogród | 4500 zł Do wynajęcia komfortowe i przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m , zlokalizowane w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bronowicka

Reda,Szczecin

445 000 zł41 m² 10 941,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Widok na miasto, komfort i lokalizacja, której pozazdroszczą inni to Twoje nowe mieszkanie w Reda City! Zamieszkaj w nowoczesnej inwestycji przy ul. Bronowickiej. Reda City to zespół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sowińskiego

Nowe Miasto,Szczecin

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2. pokojowy apartament o powierzchni 38 m2 znajdujący się na 5. piętrze apartamentowca z windą z 2021 roku. Budynek znajduje się przy ul. Sowińskiego 78. Na powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krucza

Żelechowa,Szczecin

419 000 zł40 m² 10 475 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m na ul. Kruczej w Szczecinie to idealna baza do stworzenia własnej, niepowtarzalnej aranżacji. Usytuowane na wysokim parterze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łucznicza

Niebuszewo,Szczecin

500 000 zł51 m² 9 842,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż przytulne mieszkanie 2-pokojowe - gotowe do zamieszkania! spółdzielczo-własnościowe Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu mieszkalnego o powierzchni 50 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szczecin

Centrum,Szczecin

630 000 zł39 m² 16 350,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Ofertą sprzedaży jest nowe 2 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Nowe Forty w Centrum Szczecina. Nieruchomość o powierzchni 38,53 m2 składa się z: - pokoju dziennego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Środowa

Stare Miasto,Szczecin

3 400 zł59 m² 57,63 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

! rezerwacja! Wynajmę komfortowe, słoneczne 2 pokojowe mieszkanie premium o powierzchni 59m2 wraz z miejscem parkingowym pod budynkiem!, zlokalizowane w samym sercu miasta na ulicy Środowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszewo,Szczecin

424 000 zł35 m² 12 001,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Rezerwacja do 2025-06-05 Mieszkanie o powierzchni 35,33m2 na parterze z ogródkiem na parterze w 2 piętrowym bloku z 2020r na Osiedlu Maciejkowe Wzgórze na Warszewie. W lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

506 385 zł38 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na Odrę nowoczesność i komfort w unikalnej lokalizacji Zamieszkaj w miejscu, które łączy nowoczesny design z urokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nad Rudzianką

Nad Rudzianką,Szczecin

639 000 zł53 m² 12 125,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Sprzedane sprzedane sprzedane sprzedane sprzedane sprzedane sprzedane sprzedane sprzedane sprzedane sprzedane sprzedane sprzedane sprzedane sprzedane sprzedane sprzedane sprzedane sprzedane sprzedane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Małe Błonia

Żelechowa,Szczecin

600 000 zł47 m² 12 765 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe, 47 m2, na Małych Błoniach. Mieszkanie znajduje się na parterze dwupiętrowego budynku na kameralnym osiedlu. Do mieszkania przynależy ogródek na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Niebuszewo,Szczecin

499 900 zł51 m² 9 801,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Oferta sprzedaży spółdzielczo-własnościowego komfortowego, dwupokojowego lokalu o powierzchni 50,80 m zlokalizowanego na osiedlu Niebuszewo. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwiatkowskiego

Gumieńce,Szczecin

799 000 zł67 m² 11 995,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Komfortowe mieszkanie 3 pokojowe z balkonem i garażami, położone w dzielnicy Gumieńce na os. Nowa Cukrownia. Mieszkanie o powierzchni 66,61 m2 składa się z: -salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Polskich Marynarzy

Gumieńce,Szczecin

669 000 zł68 m² 9 823,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Wyłącznie w Plus Nieruchomości! Wyjątkowa oferta na Gumieńcach! Dlaczego to mieszkanie przyciąga uwagę? Dwa poziomy i aż 4 pokoje rzadko spotykany metraż w niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Magnolia Park,Szczecin

3 500 zł74 m² 47,30 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie z dużym tarasem na Osiedlu Magnolia Park. Mieszkanie o powierzchni 74m, a w skład jego wchodzą: - przestronny salon z wyjściem na 20m taras z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Szczecin

Warzymice,Szczecin

659 000 zł58 m² 11 290 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem - Warzymice, ul. Zaciszna Przedstawiamy ofertę sprzedaży komfortowego, 3-pokojowego mieszkania położonego na parterze niskiego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Raginisa

Śródmieście-Północ,Szczecin

750 000 zł56 m² 13 369 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do odkrycia wyjątkowego mieszkania, które łączy elegancję, komfort i doskonałą lokalizację. Położone na parterze prestiżowego apartamentowca Nautica, na dozorowanym, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Plater

Centrum,Szczecin

1 900 zł29 m² 65,52 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

! rezerwacja! Wynajmę komfortową, słoneczną dużą kawalerkę o powierzchni 29m2 wraz z miejscem parkingowym!, zlokalizowane w samym sercu miasta na ulicy Emilii Plater. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bukowe,Szczecin

560 000 zł66 m² 8 497,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Dwupokojowe mieszkanie własnościowe o powierzchni 65,9 m2 położone na I piętrze niskiego budynku wielorodzinnego wybudowanego w 2001 roku na osiedlu Bukowym w prawobrzeżnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polskich Marynarzy

Gumieńce,Szczecin

535 000 zł52 m² 10 288,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie , położone na parterze czteropiętrowego bloku, w malowniczej i spokojnej okolicy. Nieruchomość znajduje się w pobliżu stawu oraz licznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Raginisa

Szczecin,zachodniopomorskie

4 300 zł76 m² 56,58 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na Wynajem. Apartament, 3 pokoje, 76m2, balkon, garaż podziemny w cenie. Osiedle Nautica. Budynek z 2016r. Mieszkanie składa się z : Salonu z kuchnią i jadalnią, dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszewo,Szczecin

479 000 zł39 m² 12 419 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,57m2 położone na wysokim parterze niskiego bloku z 2008 roku. Nieruchomość zlokalizowana jest na dzielnicy Warszewo - na jednym z bardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niedźwiedzia

Kijewo,Szczecin

859 000 zł72 m² 11 990,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferta na wyłączność oferta sprzedaży komforotwego mieszkania, położonego W szczecinie, dzielnica kijewo (ul. Niedźwiedzia). Budynek Z 2012r. Z windą, i piętro. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Pogodno,Szczecin

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta Wynajmu Mieszkania na Pograniczu Pogodna i Centrum Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu komfortowego mieszkania o powierzchni około 45 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Szczecin

Centrum,Szczecin

3 400 zł62 m² 54,84 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne i jasne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m2, które składa się z korytarza, dwóch pokoi, łazienki oraz salonu z aneksem kuchenny. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lewandowskiego

Nowe Miasto,Szczecin

2 699 zł45 m² 59,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem przepiękny, komfortowy, nowocześnie i efektownie zaaranżowany 2 pokojowy apartament (45m2) z balkonem. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze nowego apartamentowca, na nowym osiedlu.