dowolna

Mieszkania w nowym bloku Szczecin - Oferty sprzedaży lub najmu

755 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

755 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Szczecin

Pogodno,Szczecin

229 999 zł17 m² 13 529,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

***oferta z rynku pierwotnego, kupujący nie płaci pcc*** Oferta sprzedaży kawalerki o powierzchni 17,36 m 2 na 3 piętrze w nowopowstającym apartamentowcu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Centrum

Centrum,Szczecin

4 185 600 zł209 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:26/27

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż ekskluzywny apartament położony na 26 piętrze w Hanza Tower! Położony w centrum Szczecina, liczący ponad 200 m 2 obiekt zachwyca widokiem zza okien! Składa się on z: - 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szczecin

Śródmieście,Szczecin

2 900 zł52 m² 55,77 zł/m²

 

Piętro:12/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament dwu-pokojowy o powierzchni 52 m2 (+8m2 balkon), na 10 piętrze w budynku z 2016 roku z windą. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Potulicka

Nowe Miasto,Szczecin

1 900 zł33 m² 57,58 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu dużej kawalerki położonej na zamkniętym osiedlu na ulicy Potulickiej. Mieszkanie o powierzchni 33 m2 składa się z przedpokoju, garderoby,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małe Błonia

Szczecin,zachodniopomorskie

599 000 zł52 m² 11 539,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Ogłoszenie sprzedaży mieszkania w Szczecinie Małe Błonia: przedstawiamy Państwu doskonałą ofertę zakupu 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 51,91 m2, usytuowanego w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Centrum

Centrum,Szczecin

4 182 200 zł209 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:26/27

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Szczecin

Warszewo,Szczecin

979 000 zł89 m² 10 990,10 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania jest wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 89,08 m2, położone na Warszewie, w nowoczesnym budynku z 2015 roku. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

580 000 zł42 m² 13 865,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Ofertą sprzedaży jest nowoczesne dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Duńskiej w Szczecinie. W skład powierzchni 41,83 m2 wchodzą: - widny , doświetlony naturalnym światłem salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Powstańców Śląskich

Nowe Miasto,Szczecin

450 000 zł34 m² 13 239,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

1- pokojowe mieszkanie z wydzieloną częścią sypialnianą do zamieszkania z 2020 roku, w bardzo wysokim standardzie, na dzielnicy Nowe Miasto, urządzone i wyposażone. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Plater

Drzetowo-Grabowo,Szczecin

1 410 450 zł94 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartament z tarasem i dwoma loggiami o powierzchni 94,03 m2 z pięknym widokiem na panoramę miasta. Lokal oddawany w stanie deweloperskim składa się z : -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

679 000 zł57 m² 11 872,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży bardzo ładnego mieszkania, usytuowanego na malowniczym osiedlu Warszewie, przy ulicy Duńskiej. To atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Warszewo,Szczecin

2 700 zł48 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie 48m2 ze słonecznym tarasem i miejscem parkingowym, wykończone w wysokim standardzie. Mieszkanie znajduje się w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Potulicka

Nowe Miasto,Szczecin

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne mieszkanie w nowym budownictwie, które zapewni Ci komfort i wygodę na najwyższym poziomie. Lokal posiada balkon, który umożliwi Ci relaks w otoczeniu świeżego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Szczecin

Centrum,Szczecin

4 500 zł55 m² 81,32 zł/m²

 

Piętro:5/27

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowy 3 pokojowy apartament na 5 piętrze w Hanza Tower. W budynku na 27 piętrze znajduje się taras widokowy dostępny dla mieszkańców. Do dyspozycji najemcy jest również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

1 270 000 zł83 m² 15 375,30 zł/m²

 

Piętro:17/27

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Apartament z klimatyzacją mimo że niewykończony, ma potencjał, by stać się uroczym i wygodnym miejscem do zamieszkania. Wchodząc do środka zauważasz piękną i otwartą przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Centrum,Szczecin

535 562 zł39 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

****** Nie współpracuję z pośrednikami ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! Wysoki standard wykończenia części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Centrum,Szczecin

1 323 564 zł98 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Centrum,Szczecin

962 727 zł71 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Centrum,Szczecin

395 395 zł28 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Celna

Centrum,Szczecin

726 310 zł56 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Centrum,Szczecin

518 787 zł38 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Nowe Miasto,Szczecin

720 000 zł56 m² 12 822,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Z wielką przyjemnością prezentujemy na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem oraz miejscem postojowym w garażu. Położone w idealnej lokalizacji, blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Warszewo,Szczecin

620 000 zł49 m² 12 550,60 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mam do zaoferowania ciekawe mieszkanie na parterze z odrębną kuchnią na osiedlu Panoramika. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w parkingu podziemnym, do którego dostaniemy się windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Centrum,Szczecin

617 134 zł52 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Policka

Bukowo,Szczecin

659 900 zł61 m² 10 742,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie Szczecin Bukowo, północ, ul. Policka, 3 pokoje, i piętro, miejsce postojowe, komórka lokatorska, zamknięte osiedle, monitoring. Cisza i spokój z potencjałem! Rodzinne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Szczecin

Warzymice,Szczecin

810 000 zł78 m² 10 396,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Apartament świeżo po wykończeniu z Ogrodem 291 m2 i garażem 21 m2 ze stanu deweloperskiego (zakupione w roku 2019) na nowym Osiedlu Śliwkowym w cenie za m2 jak na rynku pierwotnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Gumieńce,Szczecin

3 500 zł76 m² 46,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Atrakcyjne duże mieszkanie na wynajem w nowym budownictwie! Super lokalizacja! Oferujemy wyjątkowy apartament na wynajem. Nieruchomość składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pelikana

Warszewo,Szczecin

879 000 zł69 m² 12 720,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie w cichej okolicy na granicy Żelechowa i Warszewa. Osiedle mieści się przy ulicy Pelikana. Budynek postawiony i wydany przez Dewelopera Mak-Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Szczecin

Gumieńce,Szczecin

440 000 zł31 m² 14 193,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta sprzedaży słonecznej i ciepłej kawalerki z balkonem o powierzchni 31 m 2 zlokalizowanej w dz. Gumieńce. Usytuowana jest na 3 piętrze apartamentowcu z cichobieżną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Celna

Centrum,Szczecin

726 310 zł56 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Centrum,Szczecin

617 134 zł52 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Centrum,Szczecin

535 562 zł39 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Centrum,Szczecin

518 787 zł38 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Centrum,Szczecin

395 395 zł28 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Centrum,Szczecin

962 727 zł71 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

311 500 zł29 m² 10 704,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie wykończone pod klucz w Śródmieściu Zestawienie pomieszczeń Pokój dzienny z aneksem kuchennym - 20,7 m2 Łazienka - 5,1 m2 Korytarz - 3,3 m2 Mieszkanie będzie oddane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Centrum,Szczecin

1 323 564 zł98 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łubinowa

Słoneczne,Szczecin

2 500 zł34 m² 72,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane w nowym budownictwie z windą (oddany w styczniu 2020r.) przez Neptun Developer na osiedlu Słonecznym przy ul. Łubinowej 23. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Torfowa

Zdroje,Szczecin

3 500 zł89 m² 39,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

4 - pokojowe mieszkanie na wynajem, dla spokojnej, miłej rodziny w budynku na 1 piętrze na Prawobrzeżu Szczecina w Zdrojach. Na 89 m2 składa się: salon z wyjściem na balkon, trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szarotki

Drzetowo,Szczecin

3 000 zł54 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane jest na drugim piętrze nowego apartamentowca Odrzańskie Bulvary. Budynek został oddany do użytkowania w 2023 roku. Mieszkanie położone jest w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Malczewskiego

Centrum,Szczecin

542 640 zł32 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ekskluzywny apartament W sercu szczecina Oferta dotyczy nieruchomości, która jest dwupokojowym apartamentem o powierzchni 31,92 metrów kwadratowych w nowo wybudowanej części budynku.