dowolna

Nieruchomości Szczecin - Oferty sprzedaży nieruchomości

2 510 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 510 ogłoszeń

419 000 zł27,50 m² 15 236,36 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Są mieszkania, które się ogląda. I są takie, które się czuje - od pierwszej chwili. Ten nowy apartament (z balkonem) 27,5 m na V piętrze prestiżowej inwestycji Nowa Przystań.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

369 000 zł25 m² 14 760 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję nowe, nigdy zamieszkałe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 25 m, położone na 5. piętrze w apartamentowcu z windą i garażem podziemnym na poziomie -1,.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł80 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 80 m2 w Szczecinie. Lokal znajduje się na 2 piętrze i jest dwustronny, co zapewnia dobre doświetlenie pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł32 m² 11 843,75 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie po remoncie, spółdzielczo-własnościowe Na sprzedaż komfortowe i słoneczne mieszkanie o spółdzielczo-własnościowym prawie, co umożliwia zakup również.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

950 000 zł80,46 m² 11 807,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 80,46 m , zlokalizowanego w spokojnej, zielonej dzielnicy Pogodno. To idealne miejsce dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł20 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:20 m²

Do sprzedaży murowany garaż o powierzchni 20 m2 położony na Pomorzanach w okolicy ul. Budziszyńskiej. Garaż jest w kompleksie innych garaży murowanych. Teren pod budynkiem jest.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł154,69 m² 4 389,42 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż - lokal użytkowy w sercu miasta z pewnym najemcą | 155 m | top lokalizacja Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży lokalu użytkowego, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń Nowy inwestycja znanego dewelopera - adaptacja poddasza w kamienicy z 1930 roku, w centrum miasta, oddanie w sierpniu 2026. Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

514 000 zł79,05 m² 6 502,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe położone na parterze kamienicy, przy ul. Żółkiewskiego. Lokal w podstawowym standardzie, do remontu kapitalnego. Ściany malowane lub tapetowane, na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

898 375 zł57,05 m² 15 747,15 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zwolnienie z 2% podatku pcc - Możliwość obejrzenia inwestycji na żywo! Inwestycja "nad Odrą " to wymarzone miejsce dla osób, które pragną mieszkać w Szczecinie tuż przy rzece,.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł96,99 m² 8 557,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wielofunkcyjnej powierzchni biurowo - usługowo - handlowej, która znajduje przy ruchliwej ulicy Bolesława Krzywoustego w Szczecinie, w pobliżu Bramy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Sprzedaż-2 atrakcyjne , rozkładowe pokoje Centrum. Mieszkanie z miłym klimatem położone na drugim piętrze w kamienicy przy spokojnej ulicy w Centrum miasta. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

840 000 zł81,09 m² 10 358,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Na sprzedaż nowoczesny bliźniak w stanie deweloperskim, położony na kameralnym i spokojnym osiedlu, w otoczeniu ciszy i zieleni. Dom o funkcjonalnym układzie 4 pokoi, zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł2 842 m² 253,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy trzy działki budowlane przy ul. Leśnej w Szczecinie Gotowe trzy (geodezyjnie podzielone) działki: 802m2 891m2 1149m2 Razem 2842m2 Piękny widok na Odrę, dojazd asfaltowy,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie Śródmieście Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 70 m , zlokalizowane w samym sercu Szczecina w dzielnicy Śródmieście. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł412,50 m² 3 345,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 807 m²

Wielgowo, powierzchnia działki: 1807 m2 Komfortowy dom jednorodzinny, wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym zlokalizowany przy lesie z pełnowymiarowym kortem tenisowym. Budynek na rzucie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł81 m² 10 493,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:71 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą kameralnego osiedla w sercu dzielnicy Osów w Szczecinie projekt skrojony z myślą o rodzinach i osobach ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

498 750 zł41,50 m² 12 018,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Cukrownia Apartamenty Gumieńce Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowego mieszkania dwupokojowego, zlokalizowanego na nowo wybudowanym, prestiżowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

8 304 450 zł7 909 m² 1 050 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Good Life Estates z przyjemnością prezentuje Państwu klejnot wśród nieruchomości, który mieści się w sercu malowniczej dzielnicy Szczecina - Prawobrzeże, osiedle Bukowe - Klęskowo. Ukryta.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł48,85 m² 22 497,44 zł/m²

 

Piętro:12/26

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament 2 pokojowy w jednym z najwyższych budynków apartamentowych w Szczecinie stworzony dla wymagających Klientów. Wyposażony w recepcję, kluby dla dzieci i nastolatków.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł271 m² 7 749,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:946 m²

Nieruchomość składająca się z dwóch samodzielnych, niezależnych budynków z osobnymi wejściami i adresami od dwóch różnych ulic oraz garażu wolnostojącego usytuowana w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Pomorzanach w czteropiętrowym ocieplonym bloku z lat 70 przy ul. Dunikowskiego. Świetna lokalizacja, blisko komunikacji miejskiej a jednocześnie cicho.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł95,63 m² 8 250,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 3-pokojowe, jasne i rozkładowe mieszkanie , położone na IV piętrze w samym centrum Szczecina przy Placu Grunwaldzkim. Na powierzchnię użytkową 95,63m2 składa się:Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

10 414 320 zł840 m² 12 398 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przestronny lokal o powierzchni 840 m , duża, przeszklona witryna , powierzchnia open space pozwalająca na elastyczną aranżację, idealne miejsce na działalność biurową, lokalizacja centrum.

Szczegóły ogłoszenia

446 000 zł47,80 m² 9 330,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego, dwupokojowego mieszkania w ścisłym Centrum vis a vis Galaxy. Lokal znajduje się w odnowionej kamienicy, w ślepej uliczce.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferujemy do sprzedaży rozkładowe, jasne i słoneczne 2 pokojowe mieszkanie, znajdujące się na czwartym piętrze niskiego bloku, usytuowane w atrakcyjnej lokalizacji, nieopodal Stawu.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł175,03 m² 7 141,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 014 m²

Do sprzedaży połowa bliźniaka położona na os. Gumieńce, w bocznej, cichej i spokojnej ulicy Zabużańskiej. Budynek przedwojenny, rozbudowany w latach 80. ubiegłego wieku. Dom murowany,.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł36,10 m² 7 063,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż dużą kawalerkę w świetnej lokalizacji! Na powierzchnię użytkową 36,10 mkw. składa się: -przestronny i dobrze doświetlony salon -oddzielna kuchnia z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

414 999 zł33,85 m² 12 259,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie dwupokojowe w śródmieściu w super lokalizacji pow - 33,85 m Korytarz-4,22 Łazienka-3,85 Sypialnia-7,08 Pokoj z aneksem-18,7 piętro -4 Adaptacja poddasza Oddanie do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

965 640 zł74,28 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Polecamy nowe mieszkanie 3-pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 74.28m2 w super lokalizacji. Mieszkanie posiada zarówno taras jak i ogródek wychodzący na zielone, wewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł108 m² 4 623,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:292 m²

Tylko W angel estate Przedstawiamy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 108 m , usytuowany w jednej z najbardziej cenionych części Szczecina na malowniczym Pogodnie. To.

Szczegóły ogłoszenia

683 550 zł1 953 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 1953m2 przy osiedlu pod Lipami w Mierzynie. Wszystkie media w drodze. Nieruchomość o powierzchni 1953m2 zlokalizowana przy drodze asfaltowej Stobno-Mierzyn.

Szczegóły ogłoszenia

1 749 000 zł242,40 m² 7 215 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:209 m²

Dom, który łączy komfort miasta z ciszą codziennego życia- przestrzeń, do której chce się wracać. Na sprzedaż środkowy segment eleganckiego szeregowca położony przy ul. Łukasińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 279 000 zł135,10 m² 16 868,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości apartamentu klasy premium o powierzchni 135,1 m, położonego na całym pierwszym piętrze starannie odrestaurowanej, eleganckiej willi miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł47,49 m² 10 507,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie po remoncie, bardzo atrakcyjnie położone w Centrum. Szczeciński Kwartał 36, nowo zrewitalizowany oddany do użytku w 2025r. W pobliżu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł42,12 m² 13 532,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Topowa lokalizacja .Wały Chrobrego ul. Wawelska tuż obok Urzędu Marszałkowskiego. Przy samym parku z pięknym widokiem na sprzedaż dwa pokoje o pow.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł45,23 m² 9 927,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczecin, pogodno, ul. Karola Huberta Rostworowskiego, 3 pokoje, II piętro, na sprzedaż. Tylko u Nas! Piękne 3 pokojowe mieszkanie na Pogodnie na sprzedaż! Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł79,94 m² 21 265,95 zł/m²

 

Piętro:26/28

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż lub wynajem wyjątkowy apartament o powierzchni 79,94 m , usytuowany na najwyższym mieszkalnym 26 piętrze budynku Hanza Tower w centrum Szczecina. To idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł71,59 m² 5 992,46 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Okazja! Rozkładowe 3 pokoje przy ul. Bogumiły Rewelacyjna Cena Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 71,59 m2, położone w bardzo atrakcyjnej części Szczecina przy ul. Bogumiły.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł77,58 m² 9 654,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zapraszamy do zakupu wyjątkowego, gotowego do zamieszkania mieszkania w jednej z najbardziej atrakcyjnych i zielonych dzielnic Szczecina na Wzgórzach Warszewskich. Okolica łączy spokój.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł130 m² 8 192,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1900

Apartament 34m2 + 5 Pokoi Inwestycyjnych | Centrum Szczecina | ul. Jagiellońska | 130 m Szukasz gotowego źródła pasywnego dochodu lub dużego, stylowego mieszkania w samym sercu Szczecina? Ta.