dowolna

Nieruchomości Szczecin - Oferty sprzedaży nieruchomości

2 510 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 510 ogłoszeń

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż wyjątkowy lokal niemieszkalny o łącznej powierzchni 49 m , usytuowany na parterze budynku w atrakcyjnej lokalizacji Prawobrzeża Szczecina (os. Słoneczne). Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł56 m² 7 839,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Rezerwacja do 31 maja 2026. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 56m2 na wysokim parterze w 2 piętrowym bloku z 1950r Pogodno. Lokal jest w stanie do remontu i składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł70,40 m² 9 644,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

! spółdzielczo własnościowe prawo do lokalu! Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 70,40 m , położone na 2 piętrze niskiego bloku z 1989 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł108,60 m² 7 320,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wielofunkcyjnej powierzchni biurowo - usługowo - handlowej, która znajduje przy ruchliwej ulicy Bolesława Krzywoustego w Szczecinie, w pobliżu Bramy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

437 971 zł29,20 m² 14 999 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się w ofertą sprzedaży nowoczesnej kawalerki z ogródkiem w centrum Szczecina na Nowym Mieście - ul. Lewandowskiego. Kawalerka znajduje się na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 585 000 zł26 133 m² 60,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Ofertą sprzedaży jest działka z niepowtarzalnym klimatem i przestrzenią o powierzchni 2 ha 6133 m2 z domem i budynkami do kapitalnego remontu w Szczecin Jezierzyce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 000 zł140 m² 9 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:404 m²

Na sprzedaż segment skrajny w szeregowcu o powierzchni 140 m2 na jednym z piękniejszych dzielnic Szczecin - Gumieńce. Budynek 3 kondygnacyjny. wystawa południowa. Szeregowce posadowione na.

Szczegóły ogłoszenia

392 000 zł346 m² 1 132,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka komercyjno-przemysłowa zlokalizowana w jednym z kluczowych węzłów komunikacyjnych Szczecina - Basen Górniczy , ul. Kotwiczna. Nieruchomość o wysokim potencjale.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł50,53 m² 6 906,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się przy ulicy Bolesława Krzywoustego. Bliska odległość do placu Kościuszki zapewnia doskonały dojazd w każde miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł123,56 m² 10 925,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Do sprzedania lokal w przyziemiu o powierzchni 123,56 m2, położony w dzielnicy Stare Miasto. W lokalu znajdują się: dwie połączone sale o powierzchniach 36,9 m2 i 27,3 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł21,37 m² 5 568,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Planujesz skredytować tę nieruchomość zadzwoń. Do sprzedania lokal biurowy zlokalizowany w ścisłym centrum Szczecina przy Bramie Portowej. Lokal sąsiaduje między innymi z nową inwestycją.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł220 m² 6 813,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:323 m²

Szczecin, os. Książąt Pomorskich, dom, szeregowiec środkowy, dwustanowiskowy garaż, zagospodarowana działka, taras, 5 pokoi. Tylko u Nas! Oferuję na sprzedaż duży środkowy szeregowiec,.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł77,86 m² 6 293,35 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 4 pokojowe (77,86 m2) z balkonem (+ ok. 3 m2). Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze 5 piętrowej kamienicy (plomba) bez windy. Budynek został oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł81,09 m² 10 605,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Na sprzedaż nowoczesny bliźniak w stanie deweloperskim, położony na kameralnym i spokojnym osiedlu, w otoczeniu ciszy i zieleni. Dom o funkcjonalnym układzie 4 pokoi, zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

318 000 zł795 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Super oferta! Pięknie położona działka w Podjuchach, pośród zabudowy jednorodzinnej. Powierzchnia działki 795 m2, udział w drodze dojazdowej. Wszystkie media w drodze dojazdowej/.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł1 068 m² 2 106,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 587 m²

Do sprzedania obiekt z przeznaczeniem na działalność warsztatowo -magazynową. Obiekt składa się z: ok. 200m2 warsztatu na 3 stanowiska samochodów ciężarowych (długość hali ok. 22m szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł58,93 m² 11 691,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Fantastyczna lokalizacja. Ulica mariacka na starym mieście. PO kapitalnym remoncie, nowoczesny styl. Możliwość parkowania na wewnętrznym podwórku! Polecam Państwu znakomitą ofertę mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł58 m² 13 603,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58 m , zlokalizowane na parterze w spokojnej i zielonej części Warszewa. Nieruchomość składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

336 590 zł34,70 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Ofertą sprzedaży jest duża kawalerka z wykuszem położona w dzielnicy Żelechowa przy ul. Robotniczej w Szczecinie Nieruchomość o powierzchni użytkowej 34,7 m kw usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł560,34 m² 4 461,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferujemy do sprzedaży budynek Biurowy o łącznej powierzchni 560m2, składający się z dwóch kondygnacji / parter i piętro/, posadowiony na działce 1200 m2. Budynek jest po gruntownym.

Szczegóły ogłoszenia

1 519 000 zł280 m² 5 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:268 m²

Oferta Premium 0% dla Kupującego. Kupując tę nieruchomość, nie płacisz prowizji. Komfortowy dom w zabudowie szeregowej z ogródkiem położony w cichej, zielonej i rodzinnej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł6 300 m² 204,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w północnej części Szczecina Skolwin, w bezpośrednim sąsiedztwie Polic. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Rod Wyspa Pucka - zadbana działka 320 m z klimatem, nasadzeniami i solidnym domkiem - 119 000 zł Na sprzedaż wyjątkowa działka rod zlokalizowana na Wyspie Puckiej. Idealna dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł17,55 m² 12 478,63 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Planujesz skredytować tę nieruchomość-zadzwoń. Polecam na sprzedaż mieszkanie idealne jako inwestycja na wynajem. Nieruchomość do wprowadzenia, niewymagające nakładów finansowych. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł18,55 m² 9 649,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż wysoki lokal z witryną, znajdujący się przy jednej z głównych ulic miasta, z wejściem z chodnika, po kilku schodkach. Stan bardzo dobry. Powierzchnia wynosi 18,55m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł97 m² 11 237,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom zamiast mieszkania - ogród, taras, 2 garaże | Szczecin Dąbie - przestrzeń, której szukasz Są miejsca, do których po prostu chce się wracać. Gdzie rano wychodzisz na taras z kawą,.

Szczegóły ogłoszenia

56 400 000 zł470 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży pięknie zlokalizowany teren z bezpośrednim dostępem do wód Zalewu Kamieńskiego (który łączy się z Zalewem Szczecińskim), o szerokości ok. 600m! Działki budowlane, plan.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł1 511 m² 211,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Zamieszkaj na Prawobrzeżu Szczecina- świetnie skomunikowana, otoczona lasami dzielnica Sławociesze : Działka o powierzchni 1511 m2 w trzeciej linii.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł55,46 m² 12 261,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy apartament trzy pokojowe znajdujące się przy ulicy Limby na Warszewie. W cenie nieruchomości umeblowanie i wyposażenie widoczne na zdjęciach. Na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Przestronne mieszkanie o powierzchni 103,6 m z ogromnym potencjałem, zlokalizowane w doskonałej, atrakcyjnej lokalizacji idealnej dla rodzin oraz osób ceniących wygodę i bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł154,30 m² 7 446 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1995

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nietuzinkowego, przestronnego, dwupoziomowego mieszkania położonego w prawobrzeżnej części Szczecina na osiedlu Bukowym. Niski budynek (4 piętrowy).

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł843 m² 449,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą działki budowlanej położonej na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych, w cichej i zielonej okolicy prawobrzeżnej części.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł54,92 m² 7 010,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na II piętrze kamienicy, w samym centrum Szczecina. Wszędzie blisko, liczne lokale gastronomiczne, banki, apteki. W skład mieszkania wchodzą : -.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł1 605 m² 411,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki budowlane o łącznej powierzchni 1605 m2 położone w malowniczej części Szczecina dzielnica Klucz. Działki znajdują się bezpośrednio przy utwardzonej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł59 m² 8 135,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59 m na Pogodnie, dwupokojowe, położone na parterze. Mieszkanie do remontu, ale posiada duży potencjał aranżacyjny. Bezpośrednio pod mieszkaniem znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

545 700 zł46,29 m² 11 788,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal usługowy na sprzedaż - parter, witryna, prestiżowa lokalizacja Nad Odrą Na sprzedaż przestronny lokal usługowy o powierzchni 46,29 m2, usytuowany na parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł161 m² 11 801,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:909 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom w nowoczesnym stylu loftowym o powierzchni 161 m2, położony w otoczeniu natury, z pięknymi, niczym niezakłóconymi widokami. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł42,95 m² 12 456,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie w Dąbiu z dużym tarasem od strony południowej. Salon połączony z aneksem kuchennym, wyposażonym w sprzęt agd, meble- zabudowa premium. Wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 500 zł40,98 m² 10 968,77 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie powstałe w wyniku adaptacji poddasza, zlokalizowane w samym centrum miasta. Nieruchomość znajduje się na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Centrum Szczecina, funkcjonalny układ, duży potencjał Oferuję do sprzedaży jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 37 m, położone na 5. piętrze budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł902 m² 1 080,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka komercyjno-przemysłowa z wydanym pozwoleniem na budowę , położona w strategicznej lokalizacji Szczecin - Basen Górniczy. Oferta skierowana do inwestorów poszukujących.