dowolna

Nieruchomości Szczecin - Oferty sprzedaży nieruchomości

2 512 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 512 ogłoszeń

555 000 zł55,83 m² 9 940,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczecin ul. Sławomira - w ofercie do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55,83 mkw, rozkładowe: dwa pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka razem z wc z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł57,38 m² 5 315,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje do sprzedaży lokal mieszkalny nr 4 zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym wielorodzinnym położonym.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł117,04 m² 7 253,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1899

Wyjątkowe mieszkanie w historycznej kamienicy Arkońska, szczecin Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 89,5 m , położone na pierwszym piętrze zabytkowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

574 000 zł47,13 m² 12 179,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 5,29m2 położone w prestiżowej i spokojnej dzielnicy Pogodno w Szczecinie. Nieruchomość znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

735 000 zł69,68 m² 10 548,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni około 70m2 położone na 1 piętrze na Warszewie na ładnym ,zielonym osiedlu z dostępem do komunikacji miejskiej oraz oraz całym niezbędnym.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł89,15 m² 9 523,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Oferta dużego mieszkania na Warszewie do własnej aranżacji z balkonem, ogródkiem i 2 miejscami postojowymi. Mieszkanie o powierzchni ok. 89m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Inwestycja beauty center | 82 m | 5 stanowisk | Centrum Szczecina | gotowe do zarabiania Lokalizacja: szczecin Centrum Na sprzedaż w pełni przygotowany lokal usługowy o powierzchni 82.

Szczegóły ogłoszenia

336 500 zł1 082 m² 311 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Zamieszkaj na Prawobrzeżu Szczecina- świetnie skomunikowana, otoczona lasami dzielnica Sławociesze : Działka o powierzchni 1082m2 z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł82 m² 9 987,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie położone w sercu Pogodna najbardziej pożądanej dzielnicy Szczecina. Lokal znajduje się przy ul. Popiełuszki, w nowoczesnym budynku z 2018.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł150,62 m² 7 967,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1940

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie w sercu Szczecina. Powierzchnia: ponad 150 m , 5 pokoi, 3 piętro. Z przyjemnością prezentuję.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł60 m² 6 150 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Cena okazyjna: tylko ok. 6150 zł/m2 powierzchni całkowitej w zadbanym budynku z 2001 roku Szukasz przestrzeni w nowszym budownictwie, która nie zrujnuje Twojego budżetu? To mieszkanie przy.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł2 386 m² 213,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną w Sławociesze o łącznej powierzchni 2500 m2. Istnieje możliwość podzielenia działki na 2 mniejsze o powierzchni 1200 m2. W drodze prąd ,.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł71,97 m² 10 962,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Komfortowy, 3-pokojowy apartament dwupoziomowy położony w atrakcyjnej lokalizacji w Warzymicach, przy ul. Sympatycznej. Nieruchomość usytuowana jest na zadbanym, zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł37,91 m² 13 162,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż świetnie usytuowane 2-pokojowe mieszkanie na Turzynie. Lokal mieści się na trzecim piętrze niskiego bloku z cegły z 2006r, wyposażonego w windę. Kompleks budynków.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł37,01 m² 11 753,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferujemy do sprzedaży komfortowo urządzone 1 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na parterze niskiego bloku z 2024 roku, usytuowane na cichym i spokojnym osiedlu, nieopodal galerii Północ. Na.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł37 m² 10 405,41 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży ładne 2 pokojowe mieszkanie położone na VI piętrze wieżowca na Pomorzanach. Powierzchnia mieszkania to 36,96m2 i składa się ono z dwóch rozkładowych pokoi, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 419 956 zł135,80 m² 17 820 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż unikalny apartament o powierzchni 135,80 m z antresolą, usytuowany w stylowo odrestaurowanej, historycznej willi zlokalizowanej w prestiżowej dzielnicy Szczecina Pogodno.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł4 914 m² 172,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka pod usługi: magazyny, hale, składowanie, itp., położona w Szczecinie przy ul. Wspólnej. Nieruchomość niezabudowana, teren płaski z dostępem do drogi publicznej ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 040 zł32,11 m² 12 302,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Nowa inwestycja znanego dewelopera - adaptacja poddasza w kamienicy z 1930 roku, w centrum miasta, oddanie w sierpniu 2026. Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł8,54 m² 15 105,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Lokal wykorzystywany mieszkalnie o powierzchni 8,54m2 na 3 piętrze w kamienicy na Niebuszewie. Lokal ma statut lokalu niemieszkalnego ale jest przygotowany pod wynajem. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł69,30 m² 11 515,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Dzień dobry, oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe i wygodnie zaaranżowane mieszkanie na Gumieńcach przy ul. Marynarzy Polskich w Szczecinie Uwaga: spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

5 360 000 zł5 360 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedstawiamy ofertę działki budowlanej o pow. 5360 m2, znajdującej się przy ul. Harnasiów w Szczecinie (gumieńce). Nieruchomość posiada aktualną dokumentację. Dostępne wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 802 zł37,07 m² 11 324,58 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie powstałe w wyniku adaptacji poddasza, zlokalizowane w samym centrum miasta. Nieruchomość znajduje się na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł42,50 m² 10 564,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż wyjątkowo zadbane, 2-pokojowe mieszkanie. Lokal usytuowany jest na parterze niskiego, dwupiętrowego budynku z cegły z 2005 roku. Budynek posiada nową.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Na sprzedaż lokal o powierzchni 325 m2, położony na Gumieńcach przy ulicy Ku Słońcu. Nieruchomość posiada wszystkie niezbędne media - ogrzewanie miejskie, - wodę z bojlera - gaz. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł300 m² 7 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:734 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość na Pogodnie. Komfortowy, wolnostojący dom - w cichej uliczce - przy ul. Wieniawskiego. Nieruchomości o łącznej pow. ok. 300m2 (dom wg operatu ok 250m2).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

513 000 zł39,51 m² 12 984,05 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone w atrakcyjnej części Szczecin dzielnicy Pomorzany. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 029 000 zł48,88 m² 21 051,55 zł/m²

 

Piętro:8/28

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Prezentujemy Państwu na sprzedaż pięknie wykończone, 2 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 49 m2, usytuowane na 8 piętrze Hanza Tower w Szczecinie. Na powierzchnię nieruchomości składa się.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł48 m² 15 604,17 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i widokiem na Odrę Łasztownia. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane na 5. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł117,41 m² 11 063,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:211 m²

Nowoczesny dom Z garażem po remoncie gotowy do wprowadzenia Szczecin, bukowo ul. Ogrodnicza Na sprzedaż komfortowy, w pełni wyposażony dom o powierzchni 117 m (w tym 17.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł31,62 m² 10 910,82 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Bukowe ciekawa kawalerka z balkonem o pow.31,62m2 położona na 5 piętrze w budynku z 2001roku.Spory ustawny pokój z wnęką na łóżko w nim stała zabudowa szafy typu.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł15,40 m² 8 116,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy o pow. 15.4 m stanowiący odrębną nieruchomość, usytuowany na poddaszu kamienicy położonej w samym centrum Szczecina. Lokata kapitału: lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł77 m² 16 870,13 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Apartament premium ścisłe centrum szczecina 77 m + taras 37 m Widok na Bulwary 4. piętro Winda Klimatyzacja Garaż podziemny za dodatkową opłatą 100 tyś. zł - zakup obligatoryjny Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł190 m² 8 157,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom z duszą, ogród jak z bajki Niesamowita nieruchomość na Pogodnie / Łęknie Powierzchnia domu: ok. 190 m Powierzchnia działki: 400 m Typ zabudowy: bliźniak Liczba pokoi: 6 Rok.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł330 m² 19 696,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:830 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nietuzinkową reprezentacyjną rezydencję zlokalizowaną w prestiżowej części starego Pogodna w Szczecinie. Przedmiotem sprzedaży jest willa - dom.

Szczegóły ogłoszenia

564 000 zł43,43 m² 12 986,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Urokliwe 2-pokojowe mieszkanie na Pogodnie - gotowe do zamieszkania lub inwestycji! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zadbanego i funkcjonalnego mieszkania w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł71,48 m² 6 155,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 71,48 m , położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Szczecina przy al. Wyzwolenia (centrum). Lokal znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł48 m² 8 312,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta zarezerwowana do 15.05.2026 r. Mieszkanie w Szczecinie (dąbiu) na 1 piętrze Cena 399.000 zł 8 300 zł/m2 Lokalizacja Szczecin (Dąbie) ul. Słupska Opis Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 000 zł89 m² 9 426,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w topowej lokalizacji Szczecina! Jeśli cenisz sobie: - dobrze doświetlone pomieszczenia, ekspozycja na stronę południowo-zachodnią - Wypoczynek w własnym.