dowolna

Nieruchomości Szczecin - Oferty sprzedaży nieruchomości

2 515 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 515 ogłoszeń

611 000 zł173,75 m² 3 516,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy 173,75 m2, w secesyjnej kamienicy przy ul. Parkowej. Metraż: piętro 3 / 4 - + piętro 4 /4 => razem: 61,9 m2 + 111,85 m2 ( razem 173,75 m2 ) Rozpoczęty remont /.

Szczegóły ogłoszenia

1 379 000 zł113,50 m² 12 149,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Oferta sprzedaży dwupoziomowego bezczynszowego mieszkania o powierzchni użytkowej 113,50 m , znajdującego się w Szczecinie przy ulicy Zamojskiej ( Dzielnica Warszewo). Ogrzewanie wraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 689 000 zł220 m² 8 047,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:489 m²

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej z 2017 r., o pow. 220 m , na działce 489 m . Budynek połączony z sąsiadem jedynie garażem.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł42,07 m² 8 913,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Duża kawalerka | możliwość 2 pokoi | balkon | niski blok | żelechowa Tylko w Plus Nieruchomości! Na sprzedaż przestronna, słoneczna kawalerka z możliwością aranżacji 2 pokoi, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

270 000 zł29,45 m² 9 168,08 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka Z widną kuchnią, 7 piętro, pomorzany, do remontu. Oferujemy na sprzedaż kawalerkę z dużym potencjałem aranżacyjnym i pięknym widokiem w wieżowcu na 7 piętrze. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł63,60 m² 9 418,24 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie 63,6 m z dużym balkonem | Prawobrzeże, szczecin (możliwość przerobienia na 4 pokoje) Na sprzedaż komfortowe, zadbane i gotowe do zamieszkania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł63,87 m² 8 595,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63,87 m zlokalizowane na Osiedlu Słonecznym przy ul. Jasnej w Szczecinie. Lokal znajduje się na 2. piętrze w budynku z lat 90., bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł60,50 m² 11 900,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Wyjątkowa oferta mieszkania w doskonałej lokalizacji, po kapitalnym remoncie - gotowe do zamieszkania. W skład mieszkania wchodzą : trzy pokoje 18/13/10 m2 z największego wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł125,38 m² 7 170,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej- idealne miejsce dla Twojej rodziny! Dostępne od zaraz! Lokalizacja: szczecin, płonia Opis: - dom w zabudowie bliźniaczej- dostępne dwa lokale o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 900 zł54 m² 10 183,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Blue Real Estate z dumą przedstawia atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 54 m2, zlokalizowane na I pietrze nowoczesnej inwestycji mieszkaniowej zaprojektowanej z myślą o komforcie,.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł41,93 m² 9 062,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą klimatycznego mieszkania, położonego w Śródmieściu Szczecina. Najważniejsze Zalety: nieruchomość znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł580 m² 6 896,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży hali magazynowej z biurami i pomieszczeniami socjalnymi w wysokim standardzie, o łącznej powierzchni 580 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł90,10 m² 8 867,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Polecam na sprzedaż mieszkanie położone w świetnej lokalizacji-Gumieńce, blisko pełnej infrastruktury. Cztery rozkładowe pokoje, jeden z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

524 000 zł65,56 m² 7 992,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

2 pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze kamienicy, obok parku Żeromskiego. Okolica bardzo dobrze skomunikowana z centrum, liczne autobusy w pobliżu, sklepy. Miejsca postojowe ogólnodostępne.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł18,73 m² 13 881,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż oferuję przytulną kawalerkę o powierzchni całkowitej 23 m (użytkowa 18,5 m ), położoną w samym centrum Szczecina przy al. Wojska Polskiego. Lokal znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

296 000 zł74,27 m² 3 985,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Inwestycyjne poddasze 74,27 m Drzetowo, ul. Księcia Ziemowita. Na sprzedaż udział w prawie własności nieruchomości obejmujący lokal o powierzchni 74,27 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł74 m² 8 635,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** *spółdzielcze Prawo do lokalu (możliwość zakupu przez osoby spoza ue) Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 4 pokojowe (74m2) znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł71,14 m² 7 717,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowe mieszkanie z ogrodem w kameralnym domu ul. Witosa, szczecin Na sprzedaż przestronne i niezwykle klimatyczne mieszkanie spółdzielczo-własnościowe o powierzchni 71,14.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

880 000 zł57,05 m² 15 425,07 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

*Mieszkanie na 4 piętrze (e.05.04) zarezerowane* Na sprzedaż 2 apartamenty nad Odrą o powierzchniach po 57,05 m2, (balkon 17,12 m2) na 3 oraz 4 piętrze na nowo powstałym osiedlu Nad Odrą budowanego.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł75 m² 9 320 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

W ofercie Blue Real Estate prezentujemy przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 75 m , zlokalizowane w ścisłym centrum Szczecina, w sąsiedztwie Deptaku Bogusława.

Szczegóły ogłoszenia

614 700 zł45,20 m² 13 599,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Polecam na sprzedaż mieszkanie położone przy Bulwarach Szczecińskich, w samym centrum Szczecina. Mieszkanie w stanie deweloperskim, do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł360 m² 4 694,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:545 m²

Nowa cena! Obniżka z 1 990 000zł na 1 690 000zł! Wyjątkowa oferta domu wolnostojącego w Prawobrzeżnej części Szczecina. Szukasz domu dla siebie i rodziny gdzie dodatkowo jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł128 m² 9 367,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą powstającej inwestycji, sześciu lokali mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej położonych na Starym Bezrzeczu. Inwestycja usytuowana w cichym, zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł42,30 m² 10 165,48 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,3 m , składające się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz osobnej toalety. Lokal znajduje się w spokojnej i zadbanej klatce schodowej,.

Szczegóły ogłoszenia

3 586 000 zł357,44 m² 8 168,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 189 m²

Na sprzedaż: budynek zabytkowy z przeznaczeniem biurowo-usługowym. Szczecin Niebuszewo. Typ nieruchomości: budynek wolnostojący, niemieszkalny wpisany do rejestru zabytków Powierzchnia budynku.

Szczegóły ogłoszenia

534 900 zł47 m² 11 380,85 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

!534 900 zł nowa cena! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone w szczecińskiej dzielnicy Niebuszewo przy ul. Pasterskiej 23. Lokal znajduje się na IV piętrze X-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł74,41 m² 8 184,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Oferta na wyłączność Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie trzypokojowe z balkonem w centrum Szczecina Mieszkanie zlokalizowane przy odcinku nowo wyremontowanej al. Wyzwolenia, w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

646 200 zł3 231 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szukasz miejsca na własny dom, w którym spokój i bliskość natury będą w idealnej harmonii z Twoimi potrzebami? Oto nieruchomość zlokalizowana w Kamieńcu, gmina Kołbaskowo,.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł2 251 m² 126,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uzbrojone działki budowlane w Szczecinie w otulinie lasu. Działka z wydanym pozwoleniem na budowę. Pozwolenie na budynek jednorodzinny o powierzchni 130m2. Działka objęta jest planem.

Szczegóły ogłoszenia

7 890 000 zł1 050 000 m² 7,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem sprzedaży jest spółka z o.o. i 105 ha gruntu oraz wszelkie umowy dzierżawy, kontrakty, projekty i zgody dotyczące plantacji i terenu. Teren składa się z 3 działek.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł87,25 m² 2 166,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż

Do sprzedania lokal położony przy ulicy Wojska Polskiego w Szczecinie. Nieruchomość jednopoziomowa z dużymi oknami położona częściowo w przyziemiu. Lokal jest idealny na usługi.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 000 zł420 m² 6 188,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 230 m²

Pogodno, rezydencja 380 m + 1230 m działki klasyk z 1958 r. do generalnego remontu/własnej aranżacji. Szukasz dużej, wolnostojącej bryły w sercu starego Pogodna, z ogromną.

Szczegóły ogłoszenia

1 035 000 zł123,09 m² 8 408,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Stylowe, duże mieszkanie w przedwojennej kamienicy w ścisłym centrum miasta, niedaleko Deptaku Bogusława. W okolicy restauracje, komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł35,40 m² 14 124,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja na Warszewie 2 pokoje z ogródkiem 132 m Lokal mieszkalny 2-pokojowy o powierzchni 35,4 m w stanie deweloperskim, położony w nowoczesnym budynku na osiedlu Warszewo.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł59 m² 8 050,85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecamy klimatyczne mieszkanie na parterze w kameralnym budynku z cegły na Pogodnie. Okna wychodzą na dwie strony świata. Działka pod oknami do zagospodarowania od strony południowej działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie w Topowej lokalizacji, tuż obok Jasnych Błoni, przy alei Jana Pawła II. Mieszkanie Na powierzchnię 71,84 m2 składa się: - salon z aneksem kuchennym (33,32 m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie na sprzedaż 57,62 m kamienica 2 pokoje do remontu Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,62 m , położone na 2. piętrze w kamienicy. Lokal składa się z: dwóch ustawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

299 000 zł38,25 m² 7 816,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mamy dla Ciebie ofertę sprzedaży kawalerki do remontu. Na całkowita powierzchnię wchodzi : -pokój z wyjściem na balkon , -kuchnia z oknem , -duża łazienka , -przedpokój. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł120,73 m² 6 792,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 120 metrów kwadratowych. położone na I piętrze w kamienicy w Centrum. Klatka schodowa czysta. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, jeden.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł51,80 m² 8 494,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Dwupokojowe mieszkanie z klimatem w sercu zieleni idealne dla miłośników spokoju! Oferujemy na sprzedaż urokliwe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 51,8 m , położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

265 265 zł1 001 m² 265 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Zamieszkaj na Prawobrzeżu Szczecina- świetnie skomunikowana, otoczona lasami dzielnica Sławociesze : Działka o powierzchni 1001 m2 w drugiej linii.