dowolna

Nieruchomości Szczecin - Oferty sprzedaży nieruchomości

2 515 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 515 ogłoszeń

1 299 000 zł117,41 m² 11 063,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:211 m²

Nowoczesny dom Z garażem po remoncie gotowy do wprowadzenia Szczecin, bukowo ul. Ogrodnicza Na sprzedaż komfortowy, w pełni wyposażony dom o powierzchni 117 m (w tym 17.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł31,62 m² 10 910,82 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Bukowe ciekawa kawalerka z balkonem o pow.31,62m2 położona na 5 piętrze w budynku z 2001roku.Spory ustawny pokój z wnęką na łóżko w nim stała zabudowa szafy typu.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł15,40 m² 8 116,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy o pow. 15.4 m stanowiący odrębną nieruchomość, usytuowany na poddaszu kamienicy położonej w samym centrum Szczecina. Lokata kapitału: lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł77 m² 16 870,13 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Apartament premium ścisłe centrum szczecina 77 m + taras 37 m Widok na Bulwary 4. piętro Winda Klimatyzacja Garaż podziemny za dodatkową opłatą 100 tyś. zł - zakup obligatoryjny Na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 550 000 zł190 m² 8 157,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom z duszą, ogród jak z bajki Niesamowita nieruchomość na Pogodnie / Łęknie Powierzchnia domu: ok. 190 m Powierzchnia działki: 400 m Typ zabudowy: bliźniak Liczba pokoi: 6 Rok.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł330 m² 19 696,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:830 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nietuzinkową reprezentacyjną rezydencję zlokalizowaną w prestiżowej części starego Pogodna w Szczecinie. Przedmiotem sprzedaży jest willa - dom.

Szczegóły ogłoszenia

564 000 zł43,43 m² 12 986,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Urokliwe 2-pokojowe mieszkanie na Pogodnie - gotowe do zamieszkania lub inwestycji! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zadbanego i funkcjonalnego mieszkania w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł71,48 m² 6 155,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 71,48 m , położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Szczecina przy al. Wyzwolenia (centrum). Lokal znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł48 m² 8 312,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta zarezerwowana do 15.05.2026 r. Mieszkanie w Szczecinie (dąbiu) na 1 piętrze Cena 399.000 zł 8 300 zł/m2 Lokalizacja Szczecin (Dąbie) ul. Słupska Opis Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł51,10 m² 4 011,74 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na sprzedaż przestronny lokal niemieszkalny w przyziemiu, o łącznej powierzchni 51,1 m , usytuowany w doskonałej lokalizacji. To idealna przestrzeń do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł37 m² 13 378,38 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2 pokoje z dużym tarasem | Reda City II | możliwość odliczenia vat Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 37 m2, położone na VI piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł1 061 m² 490,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z pozwoleniem na budowę oraz gotowym projektem na dwa budynki mieszkalne, jednorodzinne, dwulokalowe, parterowe z poddaszami użytkowymi wraz z wbudowanymi garażami.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł46,81 m² 12 796,41 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Planujesz skredytować tę nieruchomość zadzwoń. Do sprzedania komfortowe, dwupokojowe mieszkanie w topowej lokalizacji Szczecina (dzielnica Nowe Miasto). Miejsce bardzo dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł74 m² 7 689,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Obejrzyj mieszkanie nie wychodząc z domu! Zapraszamy do obejrzenia wirtualnej prezentacji! Mieszkanie spółdzielcze własnościowe - możliwość nabycia przez obywateli spoza ue bez zezwolenia. Do.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł64,70 m² 10 510,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż przestronne i słoneczne 3 pokoje z balkonem o powierzchni 67.10 m2 na parterze niskiego bloku położonego na skarpie. Z uwagi na ukształtowanie terenu mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

524 000 zł66 m² 7 939,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Wyjątkowe mieszkanie W odnowionej kamienicy Z monitoringiem Powierzchnia: 65,56 m + piwnica 11,2 m Lokalizacja: odrestaurowana kamienica położona jest w centralnej części.

Szczegóły ogłoszenia

40 350 000 zł89 570 m² 450,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 8,9570 ha, położona w strategicznej części Szczecina Dunikowie, z dostępem do pełnego uzbrojenia i gotowa do realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł831,65 m² 1 561,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 483 m²

Na sprzedaż obiekt o dowolnych możliwościach zagospodarowania, idelanie zlokalizowany - nieopodal skrzyżowania ulic: europejskiej/krakowskiej. Budynek 3-kondygnacyjny z lat 90-tych o. pow.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł77,50 m² 6 438,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1927

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Elizy Orzeszkowej, która została zmodernizowana oraz przebudowana w 2023 r. Nieruchomość usytuowana na trzecim piętrze wyremontowanej.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł47 m² 9 893,62 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie w Szczecinie - ul. Matejki, os. Śródmieście-Północ, przy parku Na sprzedaż oferujemy dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 47 m2, położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł67,12 m² 8 417,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1913

Rewelacyjna lokalizacja-Jasne Błonia przy um. Dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie na II piętrze w kamienicy. Klatka schodowa po remoncie, w tym roku będzie remont elewacji. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

825 000 zł82 m² 10 060,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zakupu mieszkania położonego bliźniaku w dzielnicy Krzekowo na kameralnym, spokojnym osiedlu, zapewniającym dogodny dostęp do infrastruktury miejskiej i centrum miasta oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł260 m² 5 765,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:244 m²

Przestronny i wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej - idealny dla rodziny lub pod inwestycję Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pięknego, funkcjonalnego domu, który zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

316 000 zł35,20 m² 8 977,27 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w wysokim budynku z lat 70-tych na 4 piętrze. Spokojne osiedle, cała infrastruktura blisko. Jest piwnica. Ogrzewanie i woda z sieci miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

641 142 zł38,30 m² 16 740 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W ofercie własnościowe, apartamenty w standardzie deweloperskim w samym Centrum Szczecina na nowym osiedlu. Mieszkania znajdują się w 4/5 kondygnacyjnych nowoczesnych budynkach.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł59 m² 8 135,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie w domu na Pogodnie - z ogrodem, dużą piwnicą i potencjałem! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie położone na parterze domu w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł76,20 m² 7 860,89 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wygodne mieszkanie o powierzchni 76,2 m z osobną kuchnią, balkonem od strony wschodniej. Lokal znajduje się na 3 piętrze w 12-piętrowym bloku z dwiema cichobieżnymi.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł130 m² 6 376,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usytuowany w samym sercu Dąbia przy ulicy E. Gierczak. Wejście do lokalu bezpośrednio z chodnika. Całkowita powierzchnia 130m2. Parter (65m2) oraz pomieszczenia w przyziemiu (65m2).

Szczegóły ogłoszenia

367 000 zł18,99 m² 19 325,96 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesny apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Grand Bulwar w Szczecinie, w dynamicznie rozwijającej się części Łasztowni, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

744 000 zł67,64 m² 10 999 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Polecam na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie w znakomitej lokalizacji na nowym osiedlu na ulicy Kazimierskiej. Lokal położony w środku osiedla, jest cicho i spokojnie.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł54 m² 8 870,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 2-pokojowe, słoneczne mieszkanie ul. Grzymińska, szczecin Sprzedam przestronne i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 54,49 m , zlokalizowane przy ul. Grzymińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł46,90 m² 12 771,86 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,9 m , położone w ścisłym centrum Szczecina przy ul. Partyzantów. Świetna oferta dla osób szukających gotowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

519 999 zł48,45 m² 10 732,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż wyjątkowo dobre mieszkanie położone w centrum Szczecina przy ul. Tkackiej 28. Nieruchomość o powierzchni 48,45m2, znajduje się na 2 piętrze, wystawa okien na stronę.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł800 m² 498,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Wśród ciszy i spokoju, z pięknym widokiem na rozlewiska Odry oraz jezioro Dąbie. Działka należy do kompleksu Bajkowe Wzgórze, co idealnie oddaje.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł83,88 m² 5 901,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Nowa niższa cena! Na sprzedaż przestronne, trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 84 m , położone na pierwszym piętrze budynku w spokojnej i zielonej okolicy Niebuszewa.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł54,13 m² 9 144,65 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

! oferta ograniczona czasowo! - cena do końca kwietnia 2026. Nowoczesne 3 pokoje w sercu Szczecina gotowe do wprowadzenia (ul. Odzieżowa) Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł96,14 m² 8 321,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Szczecin Drzetowo - Grabowo: w ofercie do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 96,14 mkw, rozkładowe, położone na pierwszym piętrze w dwupiętrowej, czterorodzinnej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 379 000 zł113,50 m² 12 149,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Oferta sprzedaży dwupoziomowego bezczynszowego mieszkania o powierzchni użytkowej 113,50 m , znajdującego się w Szczecinie przy ulicy Zamojskiej ( Dzielnica Warszewo). Ogrzewanie wraz.