dowolna

Nieruchomości Szczecin - Oferty sprzedaży nieruchomości

2 507 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 507 ogłoszeń

770 000 zł5 181 m² 148,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 5181m2 zlokalizowaną w prawobrzeżnej części Szczecina - Wielgowo. Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej.

Szczegóły ogłoszenia

412 000 zł46,15 m² 8 927,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż: dochodowe, 2-pokojowe mieszkanie Szczecina ul. Gabriela Narutowicza, nowe Miasto. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyremontowanego, w pełni wyposażonego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 045 000 zł66,53 m² 15 707,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Z przyjemnością oferujemy do sprzedaży 4-pokojowy apartament znajdujący się w budynku Club House w Dąbiu. Projekt zrealizowany przez Marina.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł30 m² 9 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Atrakcyjna kawalerka położona na 1 piętrze niskiego ocieplonego bloku z cegły. Mieszkanie o funkcjonalnym układzie. Składa się z salonu, osobnej dużej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

739 000 zł87 m² 8 494,25 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż lokal niemieszkalny w nowym budynku w Dąbiu. Lokal położony na 2 piętrze w nowym 3 piętrowym budynku z windą z 2021r. przy ul. Wiosennej w Dąbiu. ]Przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł76 m² 11 184,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:302 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący położony w cenionej lokalizacji Pomorzany (szczecin). Nieruchomość o powierzchni 76 m usytuowana jest na działce o powierzchni 302 m +.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł327 m² 3 822,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:560 m²

Na sprzedaż duży wolno stojący dom jednorodzinny wybudowany w 1993 roku. Dom również może być idealny jako zakup inwestycyjny z uwagi na możliwość zakwaterowania pracowników (do 30.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł56,10 m² 4 634,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w klimatycznej kamienicy! Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnego mieszkania położonego na drugim piętrze kamienicy z okresu przedwojennego.

Szczegóły ogłoszenia

639 464 zł48,08 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży apartamentu w inwestycji Nowa Przystań - oferujemy możliwość wykończenia pod klucz - mieszkania z ogródkami - możliwość przearanżowanie mieszkania na 3 pokojowe - miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł34,80 m² 6 465,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pawilonu usługowo-handlowego znajdującego się na Pomorzanach. Nieruchomość idealna do prowadzenia własnej działalności jak np.: kwiaciarni,.

Szczegóły ogłoszenia

374 900 zł48 m² 8 312,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na drugim piętrze niskiego bloku. Do mieszkania przynależy piwnica. Na metraż 48 m2 składa się: -pokój 1 -pokój 2 -łazienka -kuchnia -spiżarnia.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł59,10 m² 8 781,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż mieszkanie do remontu znajdujące się na 3-cim piętrze w niskim bloku na zamkniętym i strzeżonym osiedlu tuż obok Manhattanu, komunikacji miejskiej tramwajowej i autobusowej,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szukasz inwestycji, która będzie zarabiać od razu? Trafiłeś idealnie! Na sprzedaż nowoczesny apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Grand Bulwar w Szczecinie, w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł14,24 m² 15 098,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Kawalerka przy samym parku, w rewelacyjnej lokalizacji w centrum Szczecina. Usytuowana na parterze odnowionej i ocieplonej kamienicy. Lokal o metrażu 14,24 m , na który składają.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł9 009 m² 98,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko U nas! Oferta skierowana do Inwestorów! Mam wielką przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży dużej działki w dzielnicy Szczecin Płonia. Działka zlokalizowana jest na samym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

355 600 zł31,14 m² 11 419,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie powstałe w wyniku adaptacji poddasza, zlokalizowane w samym centrum miasta. Nieruchomość znajduje się na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł48,50 m² 8 432,99 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego mieszkania, o powierzchni 48,5 m , położonego na pierwszym piętrze ocieplonego wieżowca na popularnym i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł34,23 m² 11 656,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą Pogodno, ul. Reduty Ordona Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,23 m , położone w niskim bloku z 1995r. (budynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 770 000 zł320 m² 8 656,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:360 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu na Pogodnie. Nieruchomość 3-kondygnacyjna o łącznej powierzchni 320 m2. Budynek w zabudowie bliźniaczej, usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł29,18 m² 18 814,26 zł/m²

 

Piętro:5/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczecin, al. Wyzwolenia, nowoczesny Apartament w Hanza Tower, 5 piętro, balkon, wysoki standard, klimatyzacja, basen, jacuzzi. Oferta na wyłączność! Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

546 000 zł37 m² 14 756,76 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Prezentacja możliwa od poniedziałku do soboty, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł54 m² 8 870,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 2-pokojowe, słoneczne mieszkanie ul. Grzymińska, szczecin Sprzedam bezpośrednio przestronne i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 54,49 m , zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł64,26 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas! Parking na podwórku bez strefy! Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie z balkonem położone przy ul. Józefa Bema w Szczecinie, vis a vis Centrum Handlowego Turzyn.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł54,38 m² 9 911,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Forma własności : Pełna własność z kw Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 3 pokojowe (54,38 m2) z piwnicą (5.1m2) znajdujące się na parterze niskiego 4 piętrowego budynku z lat ok.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł67,79 m² 8 541 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji w samym Centrum Miasta. Okolica świetnie skomunikowana z resztą miasta. W pobliżu Plac Rodła, jasne Błonia.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł42,42 m² 10 372,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Szczecina obok Galaxy i Hanzy | 460 000 zł Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,42 m , położone w ścisłym centrum Szczecina, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł75,51 m² 11 786,52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Odrębna z kw Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 3 pokojowe (75,51 m2) z garderobą, ogrodem (ok. 72 m2) oraz garażem (ok.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł53,30 m² 8 630,39 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe w Szczecinie przy ul. Matejki (os. Śródmieście-Północ) w stanie do remontu, położone blisko skrzyżowania z ul. Malczewskiego oraz parku.

Szczegóły ogłoszenia

2 899 000 zł290 m² 9 996,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Sprzedam dom wolnostojący 290 m | działka 1500 m | stan deweloperski | Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni 290 m , położony na dużej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł90,72 m² 12 114 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 90,72 m, położone przy ul. Krakowskiej w Szczecinie Gumieńce. To wyjątkowa oferta dla osób ceniących wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł65 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie do drobnego remontu/odświeżenia położone w sercu cichym Dąbia. Na powierzchnię mieszkania 65m2 składają się trzy pokoje w tym przestronny salon. Ogrzewanie z pieca.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł51,80 m² 10 135,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej cenie i super lokalizacji o powierzchni 51,80m2 Niskie koszty utrzymania w doskonałej lokalizacji - czeka na Ciebie Gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł139 m² 9 345,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:178 m²

Kama Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 139 m z garażem w bryle, posadowiony na działce 178 m w dzielnicy Gumieńce.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł183,30 m² 8 177,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:207 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) o pow. użytkowej 168 m2, położony przy jednej z cichych i ślepych uliczek w północnej dzielnicy Szczecina na os.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł50 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż, dostępna wyłącznie w Blue Real Estate - komfortowe 2-pokojowe, wyremontowane mieszkanie z tarasem, znajdujące się na zamkniętym osiedlu w dzielnicy Gumieńce. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł27,22 m² 13 188,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Komfortowy apartament z ogródkiem i miejscem parkingowym położony na Gumieńcach. Lokal idealny jako pierwsze mieszkanie lub pod wynajem. Bezpieczne.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł60 m² 9 816,67 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze i ma 60m2 powierzchni w skład której wchodzą dwa duże pokoje, osobna kuchnia, łazienka z wc, korytarz oraz taras 14m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 900 zł42,30 m² 11 108,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Blue Real Estate z dumą przedstawia atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 42,3 m2, zlokalizowane na parterze nowoczesnej inwestycji mieszkaniowej zaprojektowanej z myślą o komforcie,.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł46 m² 10 326,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż lokal usytuowany na parterze centrum handlowego. Na powierzchni ok 46m2 znajdują się: otwarta przestrzeń o pow. 34m2, część socjalna 6m2 i wc. Lokal jest klimatyzowany. Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

578 122 zł73,18 m² 7 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na Sprzedaż lokal usługowy w stanie deweloperskim na Pomorzanach w Szczecinie. W bardzo dogodnej lokalizacji, w pobliżu sklepów przystanków, szkół. Lokal usytuowany jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł110 m² 8 173 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 110 m, usytuowane na parterze klimatycznej kamienicy przy ul. Herbowej, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Szczecina. To wyjątkowa okazja dla.