dowolna

Nieruchomości Szczecin - Oferty wynajmu nieruchomości

1 129 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 129 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biurowiec Szczecin

Niebuszewo,Szczecin

5 600 zł132 m² 42,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem oferty jest wynajem powierzchni magazynowej na Niebuszewie przy ulicy Sosnowej. Oferowana nieruchomość ma 132 m2, o wysokości około 3,5 m. mieści się na parterze. Szeroka brama wjazdowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rodła

Centrum,Szczecin

1 500 zł29 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem kawalerkę w samym centrum miasta przy Placu Rodła. Lokal usytuowany jest w wieżowcu na 6 piętrze. W pobliżu ch Galaxy, ch Kaskada, komunikacja miejska, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zakładowa

Pogodno,Szczecin

3 000 zł52 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam nowe, piękne mieszkanie z balkonem usytuowane na II piętrze apartamentowca, zlokalizowanego na Pogodnie. W skład mieszkania wchodzą: duży, przestronny salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana Szczecin

Niebuszewo,Szczecin

8 200 zł240 m² 34,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem oferty jest wynajem powierzchni biurowo magazynowej na Niebuszewie przy ulicy Sosnowej. Oferowana nieruchomość mieści się na parterze i składa się z 3 pomieszczeń biurowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Szczecin

Niebuszewo,Szczecin

52,14 zł/m²14 m² 730 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Przedmiotem oferty jest wynajem powierzchni biurowe na Niebuszewie przy ulicy Sosnowej. Oferowana nieruchomość ma 14 m2 i mieści się na parterze. Na posadzce kafle, drzwi aluminiowe przeszklone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Śródmieście,Szczecin

2 400 zł62 m² 38,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu przestronnego, słonecznego i bardzo ciepłego dwupokojowego mieszkania o powierzchni 61,7 m 2 zlokalizowanego centrum Szczecina, tuż przy Galerii Turzyn. Usytuowane jest ono na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Szczecin

Niemierzyn,Szczecin

7 500 zł110 m² 68,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na wynajem bardzo ładny, nowiutki, nowoczesny bliźniak w śliczniej, kameralnej lokalizacji. Dojazd drogą asfaltową. Wszystkie media oraz światłowód. Standard wykończenia jest bardzo wysoki:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Szczecin

Niebuszewo,Szczecin

8 200 zł240 m² 34,17 zł/m²

 

 

 

Centrum,Szczecin

1 400 zł20 m² 68,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna, wygodna kawalerka w Centrum miasta. Mieszkanie usytuowane na parterze w kamienicy w bliskim sąsiedztwie Palcu Grunwaldzkiego oraz Jasnych Błoni. Jasny duży pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Plater

Centrum,Szczecin

1 900 zł29 m² 65,52 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę komfortową, słoneczną dużą kawalerkę o powierzchni 29m2 wraz z miejscem parkingowym!, zlokalizowane w samym sercu miasta na ulicy Emilii Plater. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Szczecin

Niebuszewo,Szczecin

51,67 zł/m²30 m² 1 550 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Przedmiotem oferty jest wynajem powierzchni biurowe na Niebuszewie przy ulicy Sosnowej. Oferowana nieruchomość ma 30 m2 i mieści się na parterze. Na posadzce kafle, drzwi aluminiowe przeszklone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Pomorzany,Szczecin

2 500 zł39 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Blue Real Estate ma przyjemność zaprezentować Ci piękną nieruchomość na wynajem. Mieszkanie znajduję się na VIII piętrze, nowego apartamentowca znajdującego się w dzielnicy Pomorzany, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Gumieńce,Szczecin

5 000 zł92 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pięknego i komfortowego apartamentu do wynajęcia o powierzchni 92 m2, położonego w dogodnej lokalizacji Gumieniec Rozkład pomieszczeń oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Centrum,Szczecin

3 700 zł49 m² 75,51 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowy dwupokojowy apartament w ścisłym centrum Szczecina Nieruchomość położona przy ul. Niepodległości, najnowsze budownictwo - w prestiżowym Black Pearl. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczecin

Śródmieście,Szczecin

1 500 zł42 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem, centrum, szarotki, kawalerka 42m2, osobna kuchnia Na wynajem mieszkanie w Centrum Szczecina zaraz przy Akademi Morskiej, wałach Chrobrego oraz Teatrze Polskim. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hrubieszowska

Gumieńce,Szczecin

2 200 zł53 m² 41,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ciepłe i przestronne mieszkanie na parterze w budynku przy ul. Hrubieszowskiej. Na powierzchnię 53,50m2 składa się: -salon o pow. 21m2 z balkonem, -sypialnia ok. 12 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dunikowskiego

Pomorzany,Szczecin

2 000 zł32 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem, kawalerek z ogródkiem, 32m2, pomorzany Na wynajem piękna, słoneczna kawalerka na parterze z ogródkiem w nowoczesnym apartamentowcu z 2013r. o powierzchni 32m2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Langiewicza

Śródmieście,Szczecin

2 300 zł42 m² 55,29 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie w Kamienicy Nova (z 2014 r). Zlokalizowane w centrum Szczecina, w sąsiedztwie zielonego Placu Dziecka, szkół oraz uczelni wyższych, szeroka dostępność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Szczecin

Niebuszewo,Szczecin

42,42 zł/m²132 m² 5 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Korony Północnej

Warszewo,Szczecin

8 500 zł245 m² 34,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Oferta najmu domu jednorodzinnego na zamkniętym osiedlu przy ul. Rostockiej / Korony Północnej w Szczecinie. Dom jednorodzinny o pow. ok. 210 m2 z garażem ok. 35 m2, działka ok. 1100 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Szczecin

Niebuszewo,Szczecin

51,05 zł/m²19 m² 970 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Przedmiotem oferty jest wynajem powierzchni biurowe na Niebuszewie przy ulicy Sosnowej. Oferowana nieruchomość ma 19 m2 i mieści się na parterze. Na posadzce kafle, drzwi aluminiowe przeszklone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczecin

Stare Miasto,Szczecin

5 000 zł133 m² 37,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Szczecin, stare Miasto, podzamcze, 4 pokoje, 2 łazienki, klimatyzacja. Przestronny apartament w nowej kamiennicy z windą na Starym Mieście w Szczecinie. Budynek, w którym znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Rayskiego

Centrum,Szczecin

1 200 zł18 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 września 2024, 1 pokój w mieszkaniu 2 pokojowym z osobnym wejściem z przedpokoju z dostępem do kuchni i łazienki. Mieszkanie w pełni wyposażone: pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mariacka

Stare Miasto,Szczecin

2 200 zł38 m² 58,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rezerwacja. Na wynajem Mieszkanie 2 pokojowe w Top lokalizacji Starego Miasta przy ul. Mariackiej. Do mieszkanie przypisane jedno miejsce parkingowe w podwórzu z brama na pilota. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Pomorzany,Szczecin

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję mieszkanie do wynajęcia na zasadach najmu okazjonalnego po kapitalnym remoncie. Mieszkanie znajduje się w dogodnej lokalizacji w bliskiej odległości od centrum oraz dobrym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Szczecin

Niebuszewo,Szczecin

34,17 zł/m²240 m² 8 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rayskiego

Centrum,Szczecin

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:42

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie do wynajęcia od 1 września 2024, 2 pokoje 42 m2. osobne wejścia do pokoi z korytarza. Mieszkanie w pełni wyposażone: pralka, lodówka, kuchenka, piekarnik. Centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Włościańska

Pomorzany,Szczecin

1 500 zł24 m² 63,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka położona na Pomorzanach przy ul. Włościańskiej. Mieszkanie w dobrym standardzie, wyposażone i umeblowane o północno zachodniej ekspozycji okien. Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Panoramiczna

Warszewo,Szczecin

2 500 zł50 m² 50,22 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane w nowym budownictwie z windą (oddany we wrześniu 2020r.) przez Ronson Developer na Warszewie na osiedlu Panoramika przy ul. Panoramicznej 6. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Dembowskiego

Niebuszewo,Szczecin

1 400 zł20 m² 70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy mieszkanie po generalnym remoncie na ul. Dembowskiego. Położone w ocieplonym bloku na 4 piętrze - jest winda. Ściany gładzone na podłodze w pokoju panele. Okna pcv z roletami. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rayskiego

Centrum,Szczecin

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:42

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rostworowskiego

Pogodno,Szczecin

1 750 zł45 m² 39,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie (z dodatkowym pomieszczeniem np. do "pracy"), położone na 2 piętrze niskiego bloku z cegły na Pogodnie. Na pow. 44,75 m2 składają się: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Centrum,Szczecin

2 600 zł33 m² 79,61 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W inwestycji kamienica nova mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 32,66 m2. Budynek wybudowany w 2021 roku. 2 windy, blisko parkingi publiczne. Pokoje umeblowane i urządzone. W pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komuny Paryskiej

Drzetowo,Szczecin

2 400 zł47 m² 51,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładnie wykończone mieszkanie o powierzchni 46,80 m2, położone przy ul. Komuny Paryskiej. Lokal składa się z dwóch rozkładowych pokoi, osobnej kuchni z meblami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

44,52 zł/m²34 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy na Starym Mieście w okolicy pl. Orła Białego. Dobra, prestiżowa lokalizacja w najładniejszej części miasta. Pokój jest jasny, wysoki, z dużymi oknami. Prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narutowicza

Centrum,Szczecin

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczecin, centrum, langiewicza/ Narutowicza, plac dziecka, apartament, kamienica nova 2, 2 pokoje, balkon, III piętro, wysoki standard, komórka lokatorska, miejsce postojowe. Zostań pierwszym najemcą!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

3 000 zł34 m² 88,24 zł/m²

 

Piętro:3/25

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia fantastyczny apartament 1 pokojowy o powierzchni 34 m2 ze złotymi akcentami, znajdujący się w apartamentowcu Hanza Tower w centrum Szczecina. W ramach wynajmu możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świętego Ducha

Centrum,Szczecin

2 600 zł36 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Wynajmę komfortowe, słoneczne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 36m2 wraz z miejscem parkingowym pod budynkiem!, zlokalizowane w samym sercu miasta na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/27

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ofertą wynajmu jest apartament w prestiżowym budynku Hanza Tower jednej z najbardziej nowoczesnych i rozpoznawalnych inwestycji w mieście. Apartament o przemyślanym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Szczecin

Reda,Szczecin

20 000 zł898 m² 22,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 250 m²

Kompleks hal magazynowych do wynajęcia Hale murowane, dostępne miejsca postojowe przed halą oraz plac manewrowy- ogrodzony Hala o powierzchni 898,41 m2 wysokości 2,6- 3 m i teren 1351,6m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Na Stoku

Warszewo,Szczecin

8 000 zł250 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:957 m²

Do wynajęcia duży, wolnostojący dom zatopiony w enklawie zieleni na szczecińskim Warszewie. Usytuowany na działce ponad 900m2 o powierzchni 250m2 skłąda się z: na parterze: salon.