dowolna

Nieruchomości Szczecin - Oferty wynajmu nieruchomości

1 140 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 140 ogłoszeń

2 950 zł35 m² 84,29 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

#2 design | Luksusowy apartament 35 m w Centrum 4,5 km od nato mnc ne , 8 min. samochodem 2 pokoje, w tym przeszklona sypialnia cisza i panoramiczny widok, nowe technologie 1 miejsce garażowe.

Szczegóły ogłoszenia

14 400 zł720 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Hala wyposażona w bramę z poziomu 0. Przestronną powierzchnię biurową. Obiekt z parkingiem. Skontaktuj się z nami, aby umówić wizytę! Obiekt idealny do prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

52,08 zł/m²48 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność Lokal znajduje się w biurowej kamienicy przy ul. Małopolskiej. Budynek zlokalizowany jest w atrakcyjnej i reprezentacyjnej części Szczecina - Wały Chrobrego,.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 zł260 m² 34,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta wynajmu nowego domu, który jest w stanie zakwaterować 30 osób. Powierzchnia użytkowa nieruchomości wynosi około 200 m2, na którą składa się: -13 pokoi Każdy z nich jest umeblowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

48,84 zł/m²43 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Stare miasto - lokal na I piętrze do wynajęcia. Lokal w III piętrowej kamienicy z wejściem z klatki schodowej. Na piętrze tylko jeden lokal zabezpieczony systemem alarmowym.

Szczegóły ogłoszenia

11 €/m²425,53 m² 4 681 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal biurowy 425,53 m2 na 4 piętrze z czego 28,51 m2 stanowi udział w toaletach. Pomieszczenia przystosowane i wykończone w bardzo dobrym standardzie. Na podłogach wykładzina, sufity.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia wyjątkowy lokal gastronomiczny o powierzchni 110 m, zlokalizowany przy ul. Storrady w bezpośrednim sąsiedztwie Wałów Chrobrego, jednej z najbardziej rozpoznawalnych.

Szczegóły ogłoszenia

35,54 zł/m²121 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Mieszkanie w Centrum, aleja Bohaterów Warszawy, 4 pokoje, 120 m2, balkon, 2 łazienki, miejsce postojowe. Tylko u Nas! Klucze w biurze! Wynajmę mieszkanie w centrum miasta przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²138 m² 6 210 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia biurowa zlokalizowana na czwartym piętrze budynku biurowego w Śródmieściu Szczecina. Na oferowaną powierzchnię 138 m2 składają się trzy pomieszczenia biurowe po 46 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal na osiedlu Słonecznym w pasażu Helios w Szczecinie. Rewelacyjna lokalizacja w samym centrum handlowo - usługowym osiedla. Lokal dwu poziomowy. Nadaje się na większość.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²19,16 m² 766 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal użytkowy o powierzchni 19,16 m2, zlokalizowany na 5 piętrze budynku położonego w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

68,25 zł/m²63 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Na wynajem lokale handlowo - usługowe bądź biurowe w parku handlowym na Świerczewie. Lokale o różnych powierzchniach z dużymi oknami/witryną. Na podłodze panele winylowe, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł63 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:22/27

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczecin, hanza Tower, apartament, 3 pokoje, klimatyzacja, basen, strefa spa, taras widokowy. Nowy w pełni umeblowany i wyposażony apartament z widokiem na panoramę miasta w Hanza Tower.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 zł73,79 m² 79,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:62 m²

Do wynajęcia nowa połówka bliźniaka Mierzyn, ul. Nasienna Do wynajęcia połówka bliźniaka w nowo wykończonym domu, nigdy wcześniej niezamieszkałym, położona w Mierzynie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

32 zł/m²300 m² 9 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Jeśli szukają Państwo przestrzeni, która łączy komfort pracy, prestiżową lokalizację i pełne poczucie bezpieczeństwa ta oferta spełni te oczekiwania. To doskonały wybór dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

59 zł/m²43 m² 2 537 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal na wynajem -dwa osobne pomieszczenia -obiekt posiada windę -łazienki dostępne na piętrze -hala garażowa -brak płatnej strefy parkingowej -obiekt klimatyzowany cena za m2 - ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł31 m² 58,06 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Uwaga, właściciel dokupi łóżko z materacem oraz kolejną komodę. Bliskie centrum ul.1 Maja, śliczna kawalerka o pow.31m2 z wnęką sypialną położona na 7 piętrze w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł363 m² 27,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:280 m²

Do wynajęcia komfortowy, duży dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej - Gumieńce. To idealna propozycja zarówno dla rodziny, jak i pod działalność gospodarczą jako biuro, kancelaria,.

Szczegóły ogłoszenia

19,61 zł/m²204 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:-

Lokal 204 m2 na wynajem Szczecin Śródmieście, parter z dużymi witrynami. Czynsz najmu 4000 zł. + 2800 zł. czynsz do zarządcy (zawiera ogrzewanie, wodę, śmieci) + prąd. Kaucja 6000 zł. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł160 m² 56,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Wynajem, szczecin, dobra Szczecińska, dom na wynajem, wolnostojący, bardzo wysoki standard. Dom jednorodzinny na wynajem - Dobra (ok. 15 km od Szczecina) Do wynajęcia wygodny i przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł42,98 m² 44,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka z dodatkowym aneksem sypialnianym zlokalizowana w niskim bloku na 1-szym piętrze na Starym Mieście przy Katedrze. Mieszkanie po remoncie, zostań jego pierwszym Najemcą!.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/27

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się w nowo powstałym apartamentowcu Hanza Tower! Mieszkanie wykończone w najwyższym standardzie,. Urządzone w kolorach.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulne i zaciszne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone przy ul. Świętego Marcina w Szczecinie. Lokal znajduje się na 4. piętrze w zadbanym, ocieplonym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł272 m² 44,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Warszewo, dom wolnostojący, 5 pokoi, 2 łazienki, sauna, basen, taras, ogród, garaż dwustanowiskowy, dom na wynajem. Tylko u Nas! Prestiżowy dom na Warszewie! Ofertą wynajmu jest luksusowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zostań pierwszym najemcą! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania 2 pokojowego z balkonem, na piątym piętrze w nowym budownictwie, z windą, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3 pokojowe rozkładowe mieszkanie położone na 1 piętrze niskiego bloku z lat 80 tych. Mieszkanie 3 pok. ok. 60m2 składa się z salonu, dwóch sypialni, oddzielnej kuchni (pełne.

Szczegóły ogłoszenia

35,56 zł/m²45 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na wynajem bardzo ładny lokal (około 45 m2) położony na parterze (wysoki parter) w pięknym, eleganckim, reprezentacyjnym domu (oddzielne wejście do lokalu) w rewelacyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł80 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferta wynajmu - 6 miejsc parkingowych / garażowych - Szczecin, ul. Powstańców Śląskich - wjazd od ulicy Dąbrowskiego ( Ornament). Miejsca parkingowe w hali garażowej graniczą ze sobą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jasna kawalerka z widokiem | 31 m | 7/8 piętro | ul. 26 Kwietnia Szukasz mieszkania, które łączy wygodę, dobrą lokalizację i rozsądne koszty? Ta kawalerka może być dokładnie tym,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pogodno, dwa pokoje, 39 m2, drugie piętro w domu jednorodzinnym. Lokal wyposażony w meble, łóżka szafa, krzesła. Umeblowanie widoczne na zdjęciach. Łazienka z kabiną natryskową, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł26 m² 92,31 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem piękna kawalerka, wykończona w wysokim standardzie, usytuowana na 6 piętrze apartamentowca, znajdującego się w prestiżowej dzielnicy Gumieńce. Na powierzchnię 26m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

97,56 zł/m²41 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal o powierzchni ok. 41m2. Składa się on z: ok 26m2 główna sala, ok. 9m2 magazyn, ok. 4m2 mały magazyn i wc. Wysokość ok. 3m. Lokal posiada dostęp światła dziennego przez.

Szczegóły ogłoszenia

44,62 zł/m²121,03 m² 5 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na wynajem reprezentacyjne biuro o powierzchni 121,03 m2 w wysokim standardzie, zlokalizowane w ścisłym centrum miasta, przy zbiegu ulic Bogusława i Jagiellońskiej, w rejonie pl.

Szczegóły ogłoszenia

31,58 zł/m²57 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni ok. 57 m2 zlokalizowany w centrum, znajduje w podpiwniczeniu kamienicy. Wejście do lokalu odbywa się od strony podwórza, skromną bramą, brak.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł46,48 m² 49,48 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni około 47 m 2 dobrze skomunikowane- w pobliżu pętli tramwajowej i sklepów. Mieszkanie składa się z: umeblowanej, wyposażonej.

Szczegóły ogłoszenia

50,33 zł/m²152 m² 7 650 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy położony w reprezentacyjnej części centrum Szczecina. Doskonała lokalizacja zapewnia duży przepływ pieszych i dogodny dostęp komunikacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy ofertę wynajmu mieszkania dwupokojowego w Szczecinie przy ul. G. Narutowicza. Mieszkanie: lokal o powierzchni 42,3 m , położony na 3. piętrze. Jasny i ciepły salon od.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gumieńce bardzo ładne małe przytulne mieszkanie 2pokojowe o pow.36m2 położone na 2piętrze w apartamentowcu z windą z 2017 roku.Kuchnia połączona z pokojem z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowo-produkcyjna na wynajem (jeden z 3 modułów - można wynająć również 2 lub 3 moduły-całość 180m2) Szczecin, gumieńce Do wynajęcia hala magazynowo-produkcyjna zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł388 m² 25,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia obiekt o przeznaczeniu produkcyjno handlowym zlokalizowany na działce 590 m2 (430 m2 własność , 160 m2 dzierżawa od miasta). Na powierzchnię użytkową 388 m2 składają się dwie.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²630 m² 40 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Oferta bez prowizji Lokal biurowo usługowy w prestiżowym budynku Hanza Tower w centrum Szczecina o powierzchni 630m2 na 5 piętrze w 30 piętrowym obiekcie najbardziej charakterystycznym.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij