dowolna

Nieruchomości Szczecin - Oferty wynajmu nieruchomości

1 145 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 145 ogłoszeń

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Od zaraz, klucze w biurze! Os.Piastowskie ul.Kazimierza Królewicza. Ładne, przytulne mieszkanie 2pok. o pow.37m2 położona na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1975 roku. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²361,29 m² 21 677 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Architektura budynków mieszkalno-usługowych położonych nad samym brzegiem Odry przywodzić będzie na myśl dumne i monumentalne sylwetki statków zanurzające się w taflę wody. Wzdłuż.

Szczegóły ogłoszenia

28 zł/m²32 m² 896 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:35

 

Parking:własny parking

DO wynajęcia nowoczesne powierzchnie biurowe idealne dla przedsiębiorców Oferujemy do wynajęcia powierzchnie biurowe w dynamicznie rozwijającej się lewobrzeżnej części Szczecina. Charakterystyka.

Szczegóły ogłoszenia

2 016 zł96 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Wysoka hala wyposażona w duża rampę lub poziom "0".

 

 

 

Umeblowane:tak

Piękne i przestronne mieszkanie znajdujące się w nowym apartamentowcu na Starym Mieście. Budynek został wybudowany w 2005 roku. Mieszkanie znajduje się na 2-piętrze, w budynku jest.

Szczegóły ogłoszenia

37,29 zł/m²80,45 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal W centrum funkcjonalna przestrzeń dla twojego biznesu Szukasz miejsca, które będzie dobrą bazą do rozwoju Twojej działalności? Zależy Ci na lokalizacji, którą łatwo znajdą klienci? Ten.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł180 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:710 m²

Szczecin, gumieńce, dom wolnostojacy, na wynajem, 7 pokoi, dla firm, dla pracowników. Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 180 m2 na działce 710 m2 - Gumieńce / ok. ul. Lednickiej/ , parter.

Szczegóły ogłoszenia

3 640 zł130 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia magazynowa 130 m ! Szukasz miejsca, gdzie Twój towar będzie bezpieczny, łatwo dostępny i zawsze pod ręką? To właśnie ta przestrzeń! Lokalizacja: prawobrzeże.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwa pokoje w okolicach Parku Żeromskiego o powierzchni 54m , drugie piętro. Ogrzewanie i bieżąca ciepła woda z pieca gazowego. - salon z wejściem do kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:40

 

Parking:tak

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Nowoczesny obiekt usługowo - magazynowo - produkcyjna. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Do wynajęcia: lokal usługowy w centrum Szczecina - 77 m2 - Stare Miasto, ul. Tkacka róg Łaziebna Lokalizacja: serce Szczecina, prestiżowe Stare Miasto, narożny lokal z dużymi witrynami.

Szczegóły ogłoszenia

29 zł/m²1 000 m² 29 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferujemy na wynajem powierzchnię komercyjną w najlepszej lokalizacji w prawobrzeżnej części Szczecina. Właściciel oferuje stabilne stawki za koszty eksploatacji. Bardzo dobre połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł52,61 m² 64,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowy apartament o powierzchni 52,61 m , zlokalizowany w nowoczesnym apartamentowcu Silesia przy ul. Śląskiej 26. To trzypokojowe mieszkanie, oddane do użytku w 2021.

Szczegóły ogłoszenia

55,10 zł/m²98 m² 5 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Powierzchnia biurowa do wynajęcia - 98 m2. Czynsz najmu 5400 zł. +Vat 23%, kaucja 1 miesięczna. 2 pokoje, łazienka, 2 toalety. Osobne wejście, szeroka klatka schodowa. Obok budynku miejsce do parkowania.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²72 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta na wyłączność oferta wynajmu lokalu użytkowego / przestrzeni biurowej W nowoczesnym budynku biurowym Dostępne przestrzenie: i piętro - ok. 72m2 + toalety + klatka Przestrzeń biurowa.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł130 m² 46,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Przestronny dom. Obiekt z parkingiem. Oferta dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł320 m² 28,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczecin, warszewo, dom wolnostojący, działka 1000m2, 6 pokoi, 3 łazienki, taras, fotowoltaika, garaż dwustanowiskowy. Na wynajem dom wolnostojący w dzielnicy Warszewo. Dom położony przy ślepej.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²112 m² 6 160 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Do wynajmu biuro o powierzchni 112 m2 składające się z 6 pomieszczeń o powierzchni 17,24 m2; 16,17 m2; 16,20 m2; 12,14 m2; 16,78 m2; 32,80 m2. II piętro w budynku z windą. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:własny parking

Przedstawiamy Państwu d o wynajęcia nowoczesny lokal biurowy - blisko centrum miasta! Oferujemy do wynajęcia nowopowstały lokal biurowy położony w odległości ok. 1 km od Centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

60,61 zł/m²264 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia duży lokal handlowo usługowy zlokalizowany na parterze budynku mieszkalno-usługowego w Centrum przy jednej z głównych ulic Szczecina o dużym natężeniu ruchu pieszych.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł500 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia obiekt magazynowo- biurowy. Na powierzchni 500m2 znajdują się: powierzchnia magazynowa, pokoje biurowe,pomieszczenia socjalne. Wjazd do pomieszczenia bezpośrednio z poziomu 0 jak.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł200 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Oferta wynajmu domu jednorodzinnego W dobrej (ok. 15 km od szczecina) Do wynajęcia komfortowy dom jednorodzinny położony w miejscowości Dobra, w spokojnej okolicy, około 15 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł30 m² 67 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia zupełnie nowa, niezamieszkała kawalerka w nowej inwestycji na Gumieńcach, reda City. Okolica cicha, spokojna, dobrze skomunikowana z resztą miasta. W pobliżu wydziały.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia oferujemy niepowtarzalne mieszkanie o powierzchni 70 m , położone w ścisłym centrum Szczecina, w bezpośrednim sąsiedztwie stacji skm Turzyn. Lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

35,77 zł/m²137 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa znajdująca się na czwartej kondygnacji kamienicy na szczecińskiej Starówce. Na powierzchnię 137 m2 składa się pomieszczenie typu open space (ok. 90 m2), dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł36,64 m² 62,77 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 2 pokojowe (36,6 m2) znajdujące się na 10 piętrze wieżowca przy ulicy Potulickiej 40 w dzielnicy Nowe Miasto. Mieszkanie z balkonem (ok.5 m2) z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

66,10 zł/m²118 m² 7 800 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Blue Real Estate z dumą prezentuje atrakcyjny lokal biurowo-usługowy do wynajęcia, idealnie przystosowany pod działalność medyczną lub kosmetyczną! Oferujemy przestronny lokal o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

73,90 zł/m²23 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal znajduje się w biurowej kamienicy i zlokalizowany jest w niezwykle atrakcyjnej i reprezentacyjnej części Szczecina Wały Chrobrego, zaledwie " o krok od ścisłego Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł28,80 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pok. do wynajęcia Szczecin Drzetowo, ul. Stalmacha Do wynajęcia jasne, umeblowane 2 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w dzielnicy Drzetowo Szczecin, przy ul. Stalmacha Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²110 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia przestronny i funkcjonalny lokal biurowy, idealny dla firm poszukujących komfortowej przestrzeni do pracy w profesjonalnym standardzie. Pomieszczenia są klimatyzowane, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²125 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta lokalu na wynajem położonego na I piętrze w kamienicy przy jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji jaką jest Stare Miasto i Wały Chrobrego. Kamienica położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł15 m² 133,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy w pełni umeblowaną kawalerkę, gotową do zamieszkania od 1 grudnia. Mieszkanie znajduje się w nowym budynku i zostało urządzone tak, aby zapewnić komfort, funkcjonalność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł49 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 49 m zlokalizowane przy ul. Leona Heyki w Szczecinie, na 5. piętrze nowoczesnego budynku. Nieruchomość składa się z: przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł63 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:22/28

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem piękny apartament trzypokojowy zlokalizowany na 22 piętrze apartamentowca Hanza Tower z widokiem na panoramę miasta. Układ pomieszczeń: - salon z otwartą kuchnią - przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł244 m² 30,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 144 m²

Tanowo, dom wolnostojący, 244m2, wynajem, ogród, garaż Oferujemy na wynajem komfortowo urządzony dom o powierzchni 244 m2. Dom z garażem jednostanowiskowym posadowiony na zagospodarowanej /.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przytulną kawalerkę położoną przy ul. Ludomiła Rayskiego w samym sercu Szczecina, zaledwie 100 metrów od Placu Grunwaldzkiego. To idealna lokalizacja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł108 m² 64,81 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferta najmu apartamentu - 108 m , wysoki standard, 2 poziomy, garaż. Do wynajęcia przestronny i elegancki apartament o powierzchni 108 m , usytuowany na trzecim piętrze budynku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

39 zł/m²21,04 m² 821 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal użytkowy o powierzchni 11,49 m2 zlokalizowany na I piętrze budynku położonego w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²28,40 m² 1 290 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy (28,69 m2) położony na piętrze w budynku biurowym w okolicach Jasnych Błoni, um oraz us - zielone centrum Szczecina. Ściany malowane na biało, na podłodze panele.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48 m2 na parterze w bloku przy ul. 9 maja. Salon z drzwiami balkonowymi wyposażony w rozkładaną sofę, stół z krzesłami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jasna kawalerka z widokiem | 31 m | 7/8 piętro | ul. 26 Kwietnia Szukasz mieszkania, które łączy wygodę, dobrą lokalizację i rozsądne koszty? Ta kawalerka może być dokładnie tym,.