dowolna

Nieruchomości Szczecin - Oferty wynajmu nieruchomości

1 139 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 139 ogłoszeń

5 500 zł78 m² 70,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie ekskluzywne, słoneczne dwupiętrowe mieszkanie w parku Jasne Błonia. Budynek z 2004 r z windą. Mieszkanie zlokalizowane na tyłach budynku z ekspozycją na południowy.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł150 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe, 3-poziomowe mieszkanie z duszą - 150 m w zielonym Śródmieściu Szczecina Szukasz mieszkania, które daje przestrzeń i komfort jak dom, a jednocześnie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie, usytuowane w jednej z najbardziej pożądanych, spokojnych i zielonych dzielnic Szczecina, na Warszewie przy ul. Maciejkowej. Na powietrznię 64.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł135 m² 44,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Ofertą wynajmu jest wolnostojący dom jednorodzinny na przedmieściach Szczecina-Pucice. Nieruchomość zlokalizowana jest w pięknej i spokojnej okolicy, jednocześnie bardzo dobrze skomunikowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

41,38 zł/m²174 m² 7 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal w ścisłym centrum z wejściem od ulicy. Idealny na sklep, usługi, gastronomię, pub, itp. Posiada witrynę. Lokalizacja-ulica bł. kard. S. Wyszyńskiego. Lokal składa się z sali.

Szczegóły ogłoszenia

145,45 zł/m²11 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Gabinet do wynajęcia prestiżowa lokalizacja, w pobliżu Jasnych Błoni, szczecin Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 11 m , położony w pobliżu Jasnych Błoni jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane

Szczecin,zachodniopomorskie

30 zł/m²248 m² 7 440 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu lokali biurowych w bardzo dobrej lokalizacji. Na wynajem przeznaczony jest cały budynek, składający się z trzech samodzielnych kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł185 m² 45,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:380 m²

Wynajmę obiekt biurowo-magazynowo-produkcyjny. Na powierzchni ok 185m2 znajdują się: ok 67m2 otwartej przestrzeni która może być wykorzystywana jako magazyn, biuro, produkcja - wysokość tej części.

Szczegóły ogłoszenia

39 270 zł2 310 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Wysoka hala z dużym parkingiem. Dostęp z poziomu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal gastronomiczny w prestiżowej lokalizacji nad Odrą | Bulwar Piastowski, szczecin Do wynajęcia w pełni wyposażony lokal gastronomiczny o powierzchni ok. 140 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

48,47 zł/m²100 m² 4 847 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Na wynajem pomieszczenia w budynku biurowym z przeznaczeniem na dowolną działalność biurową! Lokale na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku z windą Toaleta oraz pomieszczenie socjalne.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł45,77 m² 64,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

* nowoczesny a jednocześnie przytulny apartament przy ul. Tenisowej, w nowym budynku , z 2021 roku,* Powierzchnia użytkowa 45,77 m2, trzecie piętro , winda. *Budynek otoczony terenami.

Szczegóły ogłoszenia

113 zł/m²7 m² 790 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

DO wynajęcia lokal usługowo- handlowy o powierzchni ok. 7m2 położony na parterze w budynku biurowym. Lokal o powierzchni 7m2 składa się z: - otwartej przestrzeni biurowej, przeszklonej.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²13,41 m² 536 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal użytkowy o powierzchni 13,41 m2, zlokalizowany na 5 piętrze budynku położonego w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł200 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

W ofercie do wynajęcia pomieszczenie handlowo-usługowe znajdujące się w pawilonie przy jednej z głównych ulic dzielnicy Dąbie. Pawilon wybudowany z płyty obornickiej pokrytej blachą,.

Szczegóły ogłoszenia

38,24 zł/m²17 m² 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal o powierzchni 17m2 o przeznaczeniu biurowym, magazynowym bądź usługowym, zlokalizowany w budynku biurowym w Centrum. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowe centrum usługowo-handlowe W nowoczesnej hali układ L | duży parking opis Do wynajęcia nowoczesny lokal usługowo-handlowy w projektowanej hali w układzie litery L idealne.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł63 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:22/30

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Z a praszam do zapoznania się z ofertą wynajmu pięknego, komfortowego apartamentu w najbardziej prestiżowym apartamentowcu w Szczecinie. Hanza tower to nowoczesny kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł28 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta najmu kawalerki w Centrum miasta Do wynajęcia kawalerka ok. 24m2 przy ul. Ściegiennego. Oficyna, 4 piętro, czynsz najmu 1900zł + czynsz do Wspólnoty ok. 300 zł + prąd + gaz. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po remoncie - Na wynajem duża, słoneczna kawalerka o powierzchni 38m2, zlokalizowana w budynku przy jednej z bocznych uliczek na Starym Mieście. Kuchnia w formie aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

38 zł/m²11,83 m² 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal użytkowy o powierzchni 11,83 m2 zlokalizowany na I piętrze budynku położonego w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie o całkowitej powierzchni 67 m2. Na metraż nieruchomości składają się: -> Korytarz (duża szafa) -> 2 osobne sypialnie (w sypialniach szafy, biurka, łóżka dwuosobowe) ->.

Szczegóły ogłoszenia

110,55 zł/m²39,80 m² 4 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal o powierzchni 39,8 m2 z widokiem na Stare Miasto w prestiżowym apartamentowcu wybudowanym w 2021 roku na Starym Mieście. Lokal idealny pod działalność biurową,.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł90 m² 55,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Przestronny dom - idealny dla pracowników. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

56,30 zł/m²30 m² 1 689 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Komfortowe pokoje biurowe o pow. całkowitej 30m2, pokoje o pow. 15/15m2, w budynku biurowym na 3 piętrze, w budynku winda. W czynszu wszystkie media: prąd, ogrzewanie, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł76 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjny 3-pokojowy apartament zlokalizowany na czwartym piętrze reprezentacyjnego budynku z cichobieżną windą. Mieszkanie bardzo przestronne, jasne, słoneczne, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł121,66 m² 53,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Na wynajem lokal (121,66 m2) na czwartym piętrze czteropiętrowego budynku, w doskonałej lokalizacji na Starym Mieście. Przy ulicy Grodzkiej 50 znajdującej się w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na Niebuszewie. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze wieżowca wyposażonego w dwie cichobieżne windy. Mieszkanie o powierzchni 40 m2 jest po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł200 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Do wynajęcia hala magazynowo - produkcyjna o łącznej powierzchni 1500 m , z możliwością podziału na mniejsze moduły od 200 m . Dostępność: od 1 maja. Cena: 28 zł/m netto.

Szczegóły ogłoszenia

43,48 zł/m²46 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Ofeta na wyłączność oferta wynajmu lokalu użytkowego położonego W ścisłym centrum szczecinie, ul. Kopernika w pasażu A-Z. Lokal o powierzchni użytkowej 46m2. Dodatkowo wewnętrzny.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł25 m² 120 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu na wynajem śliczną, nową kawalerkę w nowoczesnym apartamentowcu. Budynek znajduje się blisko centrum, restauracji, teatru, w pobliżu znajduje się przystanek tramwajowy,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł38,30 m² 57,44 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe, umeblowane i wyposażone mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią i łazienką. Opis mieszkania: pokoje o powierzchni 16 m2 i 9 m2, w każdej kanapa.

Szczegóły ogłoszenia

92,31 zł/m²130 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Duży lokal usługowy z witrynami | 4 gabinety | 130 m2 | Centrum Szczecina Do wynajęcia elegancki lokal usługowy o powierzchni 130 m2, położony w ścisłym centrum Szczecin przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

38,35 zł/m²133 m² 5 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa znajdująca się na trzecim piętrze nowej kamienicy na szczecińskiej Starówce. Na powierzchnię 133 m2 składa się pomieszczenie typu open space, pokój biurowy oraz 2.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²70 m² 2 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na wynajem oferujemy Państwu odremontowany lokal usługowy w Szczecinie - Wielgowo (prawobrzeże) powierzchnia użytkowa 70 m2 z możliwością aranżacji wg indywidualnych potrzeb! uwaga lokal.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni około 50m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze budynku z 2013 roku przy ulicy Kazimierskiej w Szczecinie. Budynek wyposażony windę. Na metraż.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia atrakcyjne mieszkanie 3 pokoje o powierzchni ok 60m2 w Skolwinie. Na powierzchnię lokalu składa się: - 3 pokoje z łóżkami i szafkami - osobna kuchnia - duża łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

34,44 €/m²140 m² 4 822 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Obiekt, zlokalizowany w samym centrum miasta, stanowi atrakcyjne miejsce dla prowadzenia działalności gospodarczej. Dodatkowym atutem jest łatwość dojazdu do kompleksu środkami komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Uwaga. Czas wynajmu tylko do końca września. Na wynajem przestronne, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 73,47 m , zlokalizowane na 3 piętrze kamienicy (poddasze), w jednej.

Szczegóły ogłoszenia