dowolna

Nieruchomości Szczecin - Oferty wynajmu nieruchomości

1 129 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 129 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Szczecin

Centrum,Szczecin

25 zł/m²277 m² 6 925 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:własny parking

Lokal o powierzchni 277m2 w nowoczesnym budynku z windą z funkcją handlową i biurową. Budynek powstał w 2004r. zlokalizowany w ścisłym centrum miasta - tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem Szczecin

Pogodno,Szczecin

45 zł/m²105 m² 4 725 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Powierzchnia biurowa zlokalizowana na parterze. Dostępne różne powierzchnie pokoi oraz aneks kuchenny. Obiekt z dużym bezpłatnym parkingiem. Istnieje możliwość wynajęcia dodatkowo pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 9 Maja

Pomorzany,Szczecin

2 200 zł38 m² 58,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne 38 m2 2-pokojowe mieszkanie. Składa się z dwóch oddzielnych sypialni (bądź sypialni i salonu), które zapewniają prywatność i komfort przestrzeni do spania. Budynek otoczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Policka

Bukowo,Szczecin

2 299 zł33 m² 69,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem przestronna kawalerka z kuchnią i łazienką (33m2) na 2 piętrze niskiego budynku na nowym osiedlu przy ul. Polickiej w Szczecinie. Blisko sklepy Netto, tesco i Galeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, Plac Brama Portowa

Centrum,Szczecin

40 zł/m²76 m² 3 040 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prestiżowa lokalizacja lokalu niedaleko Bramy Portowej w Centrum Szczecina. Wyposażony w światłowód oraz powierzchnię socjalną. Pobliżu przystanek komunikacji miejskiej oddalony o 30 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Plater

Grabowo,Szczecin

1 500 zł32 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

W ofercie do wynajmu ładne i słoneczne mieszkanie jednopokojowe na parterze w kamienicy blisko centrum Szczecina. Mieszkanie o powierzchni 32 mkw plus piwnica 20 mkw. Przedpokój, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Szczecin

Centrum,Szczecin

30 zł/m²270 m² 8 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:własny parking

Lokal biurowy o powierzchni 270m2 zlokalizowany w budynku biurowym z windą na 3 piętrze (całe piętro na wyłączność: 2 wejścia do powierzchni + winda), w samym Centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Szczecin

Majowe,Szczecin

21 000 zł1 040 m² 20,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Hala wyposażona w pięć doków oraz dużą rampę dla samochodów dostawczych. Przestronna wiata. Dodatkowa dostępna powierzchnia w biurowcu oraz placu składowego. W celu zapewnienia jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Szczecin

Centrum,Szczecin

60 zł/m²50 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Lokal biurowy o powierzchni 50m2 zlokalizowany w budynku biurowym z windą na 2 piętrze, w samym Centrum miasta. Budynek zmodernizowany w 2000r. Doskonała rozpoznawalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przepiórki

Warszewo,Szczecin

4 000 zł76 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Piękny 4-pokojowy apartament z balkonem od słonecznej strony południowo-zachodniej, zlokalizowany na Warszewie. Nowy budynek z 2022r. z windą i garażowiskiem. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława Łokietka

Centrum,Szczecin

4 000 zł108 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

! zobacz tę nieruchomość nie wychodząc z domu! Wirtualna wizyta 360 stopni:! Do wynajęcia w pełni umeblowane i wyposażone czteropokojowe mieszkanie, położone na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Szczecin

Świerczewo,Szczecin

67,24 zł/m²58 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal biurowo-usługowy o powierzchni 58m2. Lokal jest wyremontowany, wymalowany i posiada duże witryny. Wszystkie pomieszczenia klimatyzowane, znajduję się na I piętrze. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Szczecin

Dąbie,Szczecin

6 000 zł140 m² 42,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:216 m²

Ładny i zadbany dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 120m2. Budynek oddany do użytku w latach 80', aktualnie po kapitalnym remoncie i gruntownej modernizacji. Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Aleja Wojska Polskiego

Centrum,Szczecin

120 zł/m²200 m² 24 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal usługowy w ścisłym centrum, przy jednej z głównych ulic Szczecina - al. Wojska Polskiego. Lokal jednopoziomowy , w stanie deweloperskim. Na powierzchnię 200 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gierczak

Dąbie,Szczecin

1 800 zł46 m² 39,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,8 m2 przy ulicy Emilii Gierczak. W skład mieszkania wchodzą: -większy pokój z zestawem wypoczynkowy oraz meblami wolnostojącymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poronińska

Gumieńce,Szczecin

5 000 zł86 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ładne duże mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 86m2 w niskim budynku 2-pietrowym z 2000r. zlokalizowane na Gumieńcach. Mieszkanie w standardzie podwyższonym, czyste i zadbane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Szczecin

Centrum,Szczecin

25 zł/m²360 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Lokal biurowy o powierzchni 360m2 zlokalizowany w budynku biurowym z windą na 4 piętrze (piętro na wyłączność), w samym Centrum miasta. Budynek zmodernizowany w 2000r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Szczecin

Centrum,Szczecin

25 zł/m²155 m² 3 875 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokal o powierzchni 155m2 w nowoczesnym budynku z windą z funkcją handlową i biurową. Budynek powstał w 2004r. zlokalizowany w ścisłym centrum miasta - tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament

Centrum,Szczecin

2 290 zł25 m² 90,73 zł/m²

 

Piętro:7/27

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Super oferta! Do wynajęcia Apartament vip w Hanza Tower! - Powierzchnia: 25,24m2 +balkon - Piętro: 7/27 - Wykończony i umeblowany w wysokim standardzie - Rok budowy: 2022 - Winda - Basen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec

Podjuchy,Szczecin

80 000 zł3 000 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Tylko U nas! Warsztat Blacharsko Lakierniczy w pełni funkcjonujący : Do odstąpienia gotowy funkcjonujący biznes warsztat blacharsko lakierniczy 2 duże pomieszczenia przystosowane do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Nowe Miasto,Szczecin

3 300 zł69 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69 m? zlokalizowane przy ulicy J. H. Dąbrowskiego. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze w budynku z windą, co zapewnia wygodny dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Aleja Wojska Polskiego

Centrum,Szczecin

2 200 zł28 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne i komfortowe mieszkanie typu studio - Apartament pod łabędziem" - położone na pierwszym piętrze pięknie odrestaurowanej kamienicy (apartamentowcu), w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Łękno,Szczecin

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu wygodne 3 pok. mieszkanie na pograniczu Pogodna i Centrum. Budynek po termomodernizacji, media miejskie ( w tym ogrzewanie i ciepła woda). Mieszkanie położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczecin

Centrum,Szczecin

116,67 zł/m²30 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia 2 stanowiska, o powierzchni 15m2 każde, razem 30m2, znajdujące się na Targowisku Turzyn w Szczecinie. Funkcjonuje od przeszło 20 lat! W 2017 roku przeszło generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana

Dąbie,Szczecin

85 600 zł8 000 m² 10,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:300 000 m²

Dostępne powierzchnie od ok. 1.000 m2 - ok. 50.000 m2. Czynsz najmu dostępny na zapytanie. Podany w ofercie czynsz najmu, jest jedynie orientacyjnym czynszem najmu dla powierzchni produkcyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczecin

Centrum,Szczecin

98,33 zł/m²30 m² 2 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia 2 stanowiska , o powierzchni 15m2 za każde, razem 30m2, znajdujące się na Targowisku Turzyn w Szczecinie. Funkcjonuje od przeszło 20 lat! W 2017 roku przeszło generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Centrum,Szczecin

66 zł/m²2 000 m² 132 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:40

 

Parking:podziemna hala garażowa

Wyłączny Przedstawiciel Inwestora: litwiniuk Property Sp. z o.o. Dostępne powierzchnie biurowe w inwestycji "sky Garden" na 1 i 2 piętrze łącznie ok. 2.040 m2 z możliwością najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przestrzenna

Dąbie,Szczecin

4 000 zł50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wyjątkowy apartament z balkonem skierowanym na piękny krajobraz jeziora Dąbskiego. Nowy niezamieszkały apartament w wysokim standardzie. O Victoria Apartments: prestiżowe Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Narutowicza

Śródmieście,Szczecin

2 500 zł33 m² 76,88 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania na wynajem w centrum Szczecina? Mam idealną ofertę! Kamienica Nowa, 5 piętro , 2 windy, 2 pokoje. Na 32,52 m2 znajdują się: * salon z aneksem kuchennym i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

1 490 zł20 m² 74,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przytulne studio w kamienicy przy Al. Wyzwolenia 64 w Szczecinie *pokój z aneksem kuchennym, w idealnym stanie Wyposażenie: *pokój: kanapa *kuchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sosabowskiego

Pogodno,Szczecin

2 300 zł48 m² 47,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego mieszkania przy ul. Sosabowskiego w Szczecinie. To idealna propozycja dla osób ceniących przestrzeń, nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grota-Roweckiego

Somosierry,Szczecin

2 390 zł51 m² 46,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Posiadamy gotowe do wynajęcia dwupokojowe rozkładowe mieszkanie na osiedlu Somosierry. Lokal znajduje się na drugim piętrze czteropiętrowego budynku, składa się z dwóch pokoi (w tym jeden ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Narutowicza

Nowe Miasto,Szczecin

2 500 zł33 m² 76,59 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulne, ładnie urządzone mieszkanie w samym centrum, ul. Narutowicza. Mieszkanie znajduje się na 5. piętrze nowego budynku z 2022 roku wyposażonego w 2 cichobieżne windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Turzyn,Szczecin

1 950 zł39 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Duża kawalerka z loggią, łącznie 40m2, blisko centrum miasta, na 1 piętrze w niskim budynku z cegły. Nieruchomość o powierzchni 34,4m2: - salon - oddzielna widna kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Szczecin

Stare Miasto,Szczecin

70 zł/m²100 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Słoneczny lokal o powierzchni 100m2 zlokalizowany na Podzamczu w budynku apartamentowo-biurowym z 2008r. Składa się z dużej otwartej sali przeznaczonej dla 8-12 stanowisk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

3 000 zł82 m² 36,59 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę duże 82m kw. mieszkanie z miejscem parkingowym na ogrodzonym parkingu, piwnicą i garażem. Mieszkanie jest po odświeżeniu i ma wymienione okna na 3 szybowe oprócz kuchni. Sufit na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zoologiczna

Kijewo,Szczecin

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Niski blok, 1 piętro, ul. Zoologiczna, kijewo. Na powierzchnię 35 m2 składa się salon z otwartą kuchnią, dodatkowo wyodrębniony mały pokój na sypialnię, łazienka z wc, korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Matejki

Szczecin,zachodniopomorskie

2 200 zł46 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia rozkładowe, trzypokojowe, umeblowane mieszkanie z balkonem, zlokalizowane w ścisłym Centrum Szczecina. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze dziesięciopiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilków Morskich

Centrum,Szczecin

2 700 zł59 m² 45,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania położonego w Szczecinie przy ulicy Wilków Morskich. Blok z lat 90-tych, w cichej, spokojnej uliczce blisko ch Turzyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Iwaszkiewicza

Prawobrzeże,Szczecin

1 700 zł40 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

1- pokojowe mieszkanie na wysokim parterze do wynajęcia od zaraz. Na 40m2 składa się: obszerny salon, może być umeblowany lub nie, kwestia do uzgodnienia, balkon francuski. Kuchni w nowej zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Ku Słońcu

Gumieńce,Szczecin

1 600 zł26 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przytulna kawalerka na wynajem - Szczecin, ul. Ku Słońcu Do wynajęcia jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 26 m?, położona w doskonałej lokalizacji przy ulicy Ku Słońcu,.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij