dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Szczecin

3 646 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 646 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Łucznicza

Niebuszewo,Szczecin

999 000 zł130 m² 7 684,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

Prezentujemy dwupoziomowe 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 130 metrów kwadratowych + balkon, zlokalizowane przy ul. Łuczniczej. To idealna nieruchomość dla pary, rodziny 2+1, 2+2 lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój dwuosobowy, ul. Łukasińskiego

Pogodno,Szczecin

1 600 zł15 m²

 

Piętro:3/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Oferta wynajmu pokoju Pogodno, ul. Łukasińskiego Do wynajęcia przestronny pokój dwuosobowy w mieszkaniu w bloku na Pogodnie, przy ul. Łukasińskiego w Szczecin. Opis pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Hrubieszowska

Gumieńce,Szczecin

710 000 zł97 m² 7 315,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

! okazja 7300 m2! Na sprzedaż duże nowoczesne czteropokojowe mieszkanie, znajdujące się na ulicy Hrubieszowskiej. Świetna oferta dla osób szukających gotowego mieszkania do zamieszkania dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolesława Śmiałego

Śródmieście,Szczecin

750 zł60 m² 12,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3 pokojowe mieszkanie dla firm, zlokalizowane przy ul. Bolesława Śmiałego, w centrum Szczecina. Jasne i przestronne wnętrza tego mieszkania tworzą idealne miejsce do życia. Duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kwiatkowskiego

Gumieńce,Szczecin

899 000 zł62 m² 14 535,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3 pokoje | ogród | miejsce postojowe | Gumieńce Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,85 m , położone na parterze budynku z 2017 roku na osiedlu Nowa Cukrownia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczecin

Świerczewo,Szczecin

300 000 zł32 m² 9 287,93 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Kama Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu przestronną kawalerkę o powierzchni 32,3 m zlokalizowaną przy ul. Antoniego Kaliny w dzielnicy Świerczewo w Szczecinie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Szczecin

Wielgowo,Szczecin

415 000 zł884 m² 469,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż super działka w zabudowanej części Wielgowa. Wokół zabudowa jednorodzinna, blisko plac zabaw, tereny spacerowe, las, przystanek, pizzeria, sklep. Działka 884 m2, zabudowana małym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Szczecin

Międzyodrze-Wyspa Pucka,Szczecin

250 000 zł70 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:490 m²

Na sprzedaż: urokliwa działka rod z całorocznym domkiem - Wyspa Pucka, rod Waryńskiego, szczecin Szukasz gotowego miejsca do zamieszkania, wypoczynku lub inwestycji? Ta propozycja łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Beyzyma

Pogodno,Szczecin

2 900 zł81 m² 35,80 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 81 m2 znajdujące się na 3 piętrze wyremontowanej kamienicy na Pogodnie przy ul. Ojca Beyzyma. Atuty nieruchomości: mieszkanie wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Firlika

Szczecin,zachodniopomorskie

650 000 zł56 m² 11 648,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji Szczecin, ul. Firlika Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,80 m , położone przy ul. Firlika 29/7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielonego Mostu

Szczecin,zachodniopomorskie

3 000 zł48 m² 62,93 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem nowe, nigdy nie zamieszkałe mieszkanie w inwestycji "nad Odrą" dewelopera jw Construction o powierzchni 47,67 m2. Mieszkanie znajduje się w nowo powstałej, świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. al. Wyzwolenia

Śródmieście-Północ,Szczecin

479 000 zł38 m² 12 605,30 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Perełka w centrum Szczecina - tuż przy Galaxy! 38 m | 2 piętro | Idealne dla obcokrajowców Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 38 m położone w samym sercu Szczecin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaliny

Turzyn,Szczecin

2 500 zł65 m² 38,23 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Uwaga: oferta kierowana do osób mówiących biegle po polsku, posiadających polskie dokumenty! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego mieszkania 3 pokojowego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

1 490 zł20 m² 74,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulne studio w kamienicy przy Al. Wyzwolenia 64 w Szczecinie. Nieruchomość: powierzchnia 20 m2. Piętro 4. Ogrzewanie gazowe. Lokalizacja: w najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Witolda

Centrum,Szczecin

420 000 zł70 m² 6 017,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 69,8 m2 ( powierzchnia całkowita ok 95 m2 ) usytuowane na 4 piętrze ładnej kamienicy w cichej części Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Nowe Miasto,Szczecin

685 000 zł47 m² 14 574,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż elegancki, starannie zaprojektowany dwupokojowy apartament, położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Szczecina na Nowym Mieście, przy ul. Stefana Lewandowskiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Międzyodrze-Wyspa Pucka,Szczecin

350 000 zł94 m² 3 723,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:680 m²

Na sprzedaż: całoroczna działka rod z nowym domem - Wyspa Pucka, rod Waryńskiego, szczecin Na sprzedaż wyjątkowa działka rekreacyjna o powierzchni ok. 680 m z nowym, całorocznym domem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasna

Słoneczne,Szczecin

580 000 zł76 m² 7 611,55 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 76,2 m , zlokalizowane na 11. piętrze w 12-piętrowym, zadbanym wieżowcu na Osiedlu Słonecznym w Szczecinie (prawobrzeże),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Szafera

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

999 000 zł230 m² 4 346,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

2 poziomowy lokal, położony w miejscu o dużym natężeniu ruchu pieszego na osiedlu Zawadzkiego - Klonowica. Czytelna lokalizacja Na powierzchnię lokalu składa się: parter (z wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kapitańska

Śródmieście,Szczecin

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia w super lokalizacji. - lokalizacja : Szczecin - Wały Chrobrego , ul. Kapitańska , - powierzchnia : 30 m2, - 1 piętro , - budynek z windą , - balkon, - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Szczecin

Centrum,Szczecin

536 000 zł37 m² 14 604,90 zł/m²

 

Piętro:2/28

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 36,7 m z loggią, położony na 2. piętrze nowoczesnego, 26-kondygnacyjnego apartamentowca Hanza Tower. Lokal został starannie wykończony - uwagę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolesława Śmiałego

Śródmieście,Szczecin

3 000 zł56 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem urokliwe mieszkanie o powierzchni 56 m2, zlokalizowane przy ul. Bolesława Śmiałego, w centrum Szczecina. Nieruchomość składa się z trzech przytulnych pokoi, oferując.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bezrzecze,Szczecin

1 070 000 zł122 m² 8 770,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:192 m²

Bezrzecze nowoczesny dom w zabudowie szeregowej z ogrodem i garażem Szukasz miejsca, które łączy spokój podmiejskiego życia z wygodą codziennego dostępu do miasta? Ta oferta to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Golęcino,Szczecin

399 000 zł53 m² 7 526,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,01m2, zlokalizowane na osiedlu Golęcino w Szczecinie. W skład nieruchomości wchodzą: - duży salon (19,58m2) - ustawna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy

Turzyn,Szczecin

51,65 zł/m²87 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta Wynajmu lokalu usługowo - handlowego o powierzchni użytkowej 87,13m 2 znajdującego się na ulicy Bohaterów Warszawy w Szczecinie. Lokal posiada duże witryny okienne co idealnie wpłynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielkopolska

Centrum,Szczecin

539 000 zł60 m² 8 983,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** *spółdzielcze Prawo do lokalu (możliwość zakupu przez osoby spoza ue) Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 3 pokojowe (60m2) znajdujące się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Dąbie,Szczecin

625 000 zł53 m² 11 828,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu ofertę dwupokojowego mieszkania w idealnym stanie w Dąbiu. Lokal położony na 3 piętrze trzypiętrowego budynku z windą. Nieruchomość znajduje się w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Szczecin

Nad Rudzianką,Szczecin

3 000 zł100 m² 30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Nad Rudzianką. Na powierzchnię 56m2 ( po podłodze 100m2) składają się: *salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon *duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Żołnierza Polskiego

Centrum,Szczecin

3 500 zł63 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Wynajmę komfortowe, słoneczne, przestronne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską! o powierzchni 63m2, zlokalizowane w samym sercu miasta na placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bandurskiego

Niebuszewo,Szczecin

429 000 zł54 m² 7 975,46 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie 53,79 m idealne do własnej aranżacji Osiedle Bandurskiego, szczecin Do sprzedaży bardzo jasne, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53,79.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczecin

Warszewo,Szczecin

1 080 000 zł214 m² 5 046,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:603 m²

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą nieruchomość w sercu prestiżowego Warszewa - lokalizacja, która daje Ci nie tylko dom, ale także możliwość stworzenia dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Bukowo,Szczecin

560 000 zł48 m² 11 546,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie w budynku z 2021 roku na osiedlu zamkniętym. Położone w spokojnej, zielonej części Szczecina Bukowo, niedaleko Galerii Północ oraz Vendo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

2 700 zł64 m² 42,45 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania na wynajem, zlokalizowanego przy ul. Romera w Szczecinie! Budynek położony jest w spokojnej i zielonej części miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzymińska

Drzetowo,Szczecin

595 000 zł63 m² 9 451,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Uwaga! nowa cena! obniżka o 30 tyś zł Marzysz o własnym, wygodnym kącie w spokojnej okolicy, a jednocześnie z łatwym dostępem do miasta? To ogłoszenie jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pocztowa

Centrum,Szczecin

985 000 zł110 m² 8 954,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Lokal mieszkalny położony na ulicy Pocztowej w Szczecinie, przy zbiegu z ulicą Mickiewicza. Mieszkanie znajduje się na I piętrze frontu kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

Centrum,Szczecin

345 000 zł35 m² 9 953,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż oferuję mieszkanie 2 pokojowe o metrażu 34.66 m2. Lokal położony na 2 piętrze w oficynie w samym centrum miasta Szczecin. Kamienica jest w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bukowe,Szczecin

3 500 zł69 m² 50,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Proponuję do wynajmu trzypokojowe mieszkanie w budynku apartamentowym z windą przy ul. Akwarelowej w Szczecinie. Mieszkanie o pow. użytkowej 68,78 m2 składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczecin

Dąbie,Szczecin

450 000 zł81 m² 5 562,42 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Bezczynszowe, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 80.90m2 znajdujące się na wysokim parterze (wysokość półpiętra) w dwupiętrowym budynku z lat 50'. Usytuowanie mieszkania względem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Reda,Szczecin

569 950 zł39 m² 14 614,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne mieszkanie 39 m - Reda City - wysoki standard, gotowe do zamieszkania! Idealna propozycja pod inwestycję na wynajem lub do zamieszkania dla siebie - w pełni wyposażone, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Malczewskiego

Centrum,Szczecin

660 000 zł52 m² 12 790,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Tylko u nas! Oferta na wyłączność! Na sprzedaż: nowoczesny z 2023r , dwupoziomowy apartament przy ul. Malczewskiego Centrum Szczecina. Przestronny, dwupoziomowy apartament zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Niebuszewo,Szczecin

899 000 zł72 m² 12 547,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z balkonem (w tym dwie sypialnie) na ostatniej kondygnacji budynku wraz z komórką lokatorską oraz z miejscem postojowym w garażowcu pod budynkiem,.