dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Szczecin

3 653 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 653 ogłoszenia

299 990 zł30,56 m² 9 816,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

Ciekawa kawalerka położona na zaadaptowanym strychu kamienicy w centrum Szczecina w okolicach ul. Wojska polskiego/wielkopolskiej. Pow. użytkowa 30,56 m2. W skład lokalu wchodzi salon.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²125 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność oferta wynajmu przestrzeni biurowej - zlokalizowanej W prestiżowej lokalizacji szczecina - wały chrobrego - lokale znajdują się reprezentacyjnej kamienicy - aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł57,20 m² 50,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego, trzypoziomowego mieszkania na wynajem, zlokalizowanego na Bezrzeczu w Szczecinie! Nieruchomość położona jest w spokojnej, kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł87,54 m² 15 878,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy położony w świetnej, centralnej lokalizacji Szczecin, ul. Wyzwolenia 6. Idealny pod działalność handlową, usługową lub biurową. Najważniejsze atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

39,93 zł/m²112,70 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 112,70 m2, zlokalizowany w okolicy Ronda Giedroycia. Lokal usytuowany na parterze z bezpośrednim wejściem z chodnika, w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł86,78 m² 69,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem lokal (86,78 m2) na drugim piętrze czteropiętrowego budynku, w doskonałej lokalizacji na Starym Mieście. Przy ulicy Grockiej 50 znajdującej się w bezpośrednim sąsiedztwie Zamku.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje w centrum | światłowód gratis | Kapitańska Szukasz mieszkania w centrum? Jesteś młodą osobą - studiujesz albo pracujesz? Tu masz wszystko gotowe - idealne mieszkanie dla 1-2 osób.

Szczegóły ogłoszenia

524 999 zł60,06 m² 8 741,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Forma własności: pełna własność Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2-pokojowe (60,06 m2) po kapitalnym remoncie. Mieszkanie znajduje się w oficynie (druga linia zabudowy) na 1 piętrze 4.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł44,90 m² 12 004,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż odświeżone mieszkanie dwupokojowe, znajdujące się w dzielnicy Żydowce. Mieszkanie własnościowe po częściowym remoncie, o powierzchni 44.9 m2. Nieruchomość usytuowana na.

Szczegóły ogłoszenia

588 000 zł88,40 m² 6 651,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 88m położone w spokojnej i zielonej części Prawobrzeża Osiedle Bukowe-Klęskowo. Lokal usytuowany jest na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł198 m² 4 792,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:641 m²

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Dom wolnostojący położony w Dąbiu, posadowiony na atrakcyjnej działce której dodatkowo znajdują się duży murowany garaż i budynek gospodarczy.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł42 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Piękna i przestronna kawalerka znajdująca się w nowym apartamentowcu na Starym Mieście. Budynek został wybudowany w 2005 roku. Mieszkanie znajduje się na 4-piętrze, w budynku jest.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł48,45 m² 10 939,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,5 m2, zlokalizowane na Starym Mieście w Szczecinie. W skład mieszkania wchodzą: przestronny salon, przytulna sypialnia, funkcjonalna kuchnia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²76 m² 2 280 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu na wynajem o powierzchni 76m2 o przeznaczeniu biurowo-produkcyjno-magazynowym, zlokalizowanym w spokojnej dzielnicy Dąbia. W biurowcu.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł300 m² 3,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do plac o pow. 300 m2 w Szczecinie przy ul. Bytomskiej. Czynsz najmu 1 000,00 /netto do negocjacji. Dostępność.

Szczegóły ogłoszenia

32 zł/m²47 m² 1 504 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia funkcjonalny lokal o powierzchni 47 m , zlokalizowany na 5. piętrze zadbanego budynku biurowego. Pomieszczenie obecnie pełni funkcję sali konferencyjnej, lecz jego układ.

Szczegóły ogłoszenia

72,18 zł/m²66,50 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy zlokalizowany na parterze kamienicy przy jednej z głównych ulic Szczecina w sąsiedztwie centrum handlowego. Na powierzchnię 66,5 m2 składa się: - duża sala główna.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł68,90 m² 10 145,14 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Ofertą sprzedaży jest przestronne, 3-pokojowe i rozkładowe mieszkanie, położone na os. Słonecznym w Szczecinie. W okolicy pełna infrastruktura, szkoły, przedszkola, żłobki, ryneczek,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu dwupokojowego mieszkania, wykończonego w wysokim standardzie w stylu loftowym. Mieszkanie zaaranżowane przez projektanta wnętrz, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²200 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

W ofercie do wynajęcia pomieszczenie handlowo-usługowe znajdujące się w pawilonie przy jednej z głównych ulic dzielnicy Dąbie. Pawilon wybudowany z płyty obornickiej pokrytej blachą,.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł63 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem prezentujemy mieszkanie o powierzchni 63 m2. Na metraż nieruchomości składają się: - korytarz (zabudowana szafa typu komandor) - Salon z aneksem kuchennym (aneks wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł969 m² 432,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane gotowe do zabudowy w prawobrzeżnej części Szczecina- płoni. Działki z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego zakładającym zabudowę jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²200 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o przeznaczeniu biurowym, zlokalizowany na Pogodnie. Lokal o łącznej powierzchni 200 m usytuowany jest na 3. piętrze budynku. Przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł96,30 m² 6 739 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 96,30 m , położone w odnowionej kamienicy przy ul. Bolesława Śmiałego w Szczecinie. Lokal jest bardzo ciepły.

Szczegóły ogłoszenia

41 zł/m²34 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 34m2 położony przy ul. Mieszka I (pomorzany). Biuro o powierzchni 34m2 położone jest na 2 piętrze budynku przy Mieszka I. Lokal został gruntownie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł57,74 m² 10 374,09 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gumieńce, os. Reda, bez pcc, 3 pokoje, balkon/taras, i piętro, lokal użytkowy. Tylko u Nas! Oferta 0% prowizji od Kupującego! Lokal użytkowego z funkcją mieszkalną vat 23%. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł29,50 m² 11 694,92 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kama Nieruchomości z przyjemnością przedstawia Państwu jednopokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 29,5 m , usytuowane na parterze w bloku, położonym w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł43,93 m² 8 855 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Planujesz skredytować to marzenie-zadzwoń. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze kamienicy przy ul. Krzywoustego. Lokal przeszedł generalny remont wraz z wymianą.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²260 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wyjątkowy lokal usługowo-biurowy W centrum szczecina 260 M Oferujemy do wynajęcia nowoczesny lokal użytkowy, zlokalizowany w wolnostojącym, monitorowanym budynku biurowym w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł32 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Elegancka kawalerka z miejscem postojowym i widokiem na Odrę - ul. Heyki. Na wynajem wyjątkowa kawalerka o powierzchni 32 m2, położona w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Heyki.

Szczegóły ogłoszenia

36 113 600 zł90 284 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działki pod zabudowę przemysłową z miejscowym planem zagospodarowania przy strefie przemysłowej Dunikowo w Szczecinie. Wszystkie działki geodezyjne tworzą jeden obszar o szerokości od.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²400 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem przestronny lokal usługowy Szczecin Dąbie, ul. Goleniowska 25a Lokal usługowy o powierzchni ok. 400 m , zlokalizowany na parterze budynku z cegły w Szczecinie. Przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł114,88 m² 5 214,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy - Centrum, al. Piastów Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 114,88 m2, zlokalizowane w sercu miasta, w kamienicy. Lokal znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 890 000 zł114,57 m² 16 496,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością oferujemy do sprzedaży apartament w inwestycji na Warszewie. Apartament znajduje się w budynku w kompleksie pięciu budynków na ogrodzonym i monitorowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

3 040 000 zł190 m² 16 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu na sprzedaż w Centrum Szczecina. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, przy jednej z głównych ulic, w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł57,64 m² 7 963,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1921

Idealna propozycja dla zwolenników ścisłego Centrum miasta. Zapraszam do zakupu 2 przestronnych pokoi o powierzchni 57,64m2, a w tym: - przedpokoju, - 2 rozkładowych pokoi, - kuchni, - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

424 000 zł60,14 m² 7 050,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Przestronne mieszkanie o powierzchni 60,14 m położone na 2 piętrze. Nieruchomość daje wiele możliwości aranżacyjnych i sprawdzi się zarówno dla rodziny, jak i osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

482 000 zł48,23 m² 9 993,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Chcielibyśmy Państwu przedstawić ofertę dwupokojowego mieszkania mieszczącego się w Centrum Szczecina, na przepięknej alei prowadzącej do Urzędu Miasta. Na powierzchnię nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 350 zł34,20 m² 11 559,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowo powstała inwestycja w samym centrum Szczecina przy ul Jagiellońskiej W inwestycji zostanie wybudowane pięć lokali mieszkalnych Oferowane mieszkanie ma 36,70 m2 powierzchni w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

638 150 zł49,10 m² 12 996,95 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie deweloperskie zlokalizowane w okolicy Stoczni Szczecińskiej. Mieszkanie sprzedawane w standardzie pod klucz, tj. gotowe do zamieszkania bez większych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

667 000 zł67,40 m² 9 896,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Zapraszamy na prezentację wyjątkowego dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 67,4m2 , zlokalizowanego na osiedlu Nad Rudzianką w Szczecinie, w cichej części miasta. Mieszkanie ma 3 pokoje.