dowolna

Kawalerki Szczecin - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

306 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

306 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Goleniowska

Dąbie,Szczecin

269 000 zł39 m² 6 897,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż duża kawalerka z balkonem Dąbie, szczecin. Na sprzedaż przestronna kawalerka o powierzchni 39 m , położona na 2. piętrze niskiego, kameralnego bloku z lat 90. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. 9 Maja

Pomorzany,Szczecin

1 600 zł30 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania na wynajem. Mieszkanie zlokalizowane jest w cichej i spokojnej części Pomorzan przy ul. 9 maja. Mieszkanie położone jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Centrum,Szczecin

399 000 zł53 m² 7 581,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,63 m , położone w zabytkowej kamienicy przy ul. Kaszubskiej, tuż obok Kaskady, w centrum Szczecina. Nieruchomość znajduje się na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Centrum,Szczecin

552 269 zł32 m² 17 280 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 32m2 z balkonem, położona w samym centrum miasta. Lokal jest częścią nowo powstającej inwestycji, która znajduje się jednym z najprężniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jodłowa

Kaliny,Szczecin

369 000 zł43 m² 8 661,97 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność - znajdziesz ją tylko u nas! Na sprzedaż kawalerka do remontu w wieżowcu przy ul. Jodłowej (os. Kaliny - osiedle administracyjne Świerczewo). Przedmiot oferty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Potulicka

Nowe Miasto,Szczecin

369 900 zł37 m² 10 095,50 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż dużą kawalerkę zlokalizowaną przy ul. Potulickiej. Mieszkanie środkowe, położone na 8 piętrze, zachodnia wystawa (bardzo słoneczne i ciepłe). Powierzchnia 36,64 mkw.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sierpowa

Pomorzany,Szczecin

329 000 zł35 m² 9 426,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż komfortowa, słoneczna kawalerka, w Szczecinie, dzielnica Pomorzany, ul. Sierpowa. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3-piętrowym budynku wybudowanym w 2005 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gumieńce,Szczecin

1 600 zł35 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna kawalerka, znajdująca się w prestiżowej dzielnicy Gumieńce przy ulicy Hrubieszowskiej Mieszkanie usytuowane na III piętrze niskiego bloku z lat '90, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Świerczewo,Szczecin

339 000 zł32 m² 10 593,80 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 32 m przytulne mieszkanie z balkonem francuskim Prezentujemy komfortowe mieszkanie o powierzchni 32 m , położone w spokojnej, zielonej części miasta. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Pomorzany,Szczecin

1 600 zł31 m² 51,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyremontowana kawalerka położona przy ulicy Sierpowej, na Pomorzanach. Świeżo wyremontowane 1-pokojowe mieszkanie, położone jest na trzecim piętrze budynku z 2005r. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

2 800 zł28 m² 98,80 zł/m²

 

Piętro:5/27

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczecin, hanza Tower, apartament, 1 pokój, kawalerka, studio, balkon, klimatyzacja, basen, strefa spa, taras widokowy. Do wynajęcia piękne mieszkanie typu studio w Hanza Tower! - Powierzchnia: 28,34.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Plater

Drzetowo,Szczecin

1 900 zł28 m² 67,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem super kawalerkę o powierzchni 28 m2 blisko centrum Szczecina, ul Emilii Plater. Budynek z 2017 roku, pierwsze piętro, dwie nowoczesne windy, teren zamknięty z parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Parkowa

Śródmieście-Północ,Szczecin

1 690 zł31 m² 54,62 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka w Szczecinie o powierzchni ponad 30 m2, położona na ulicy Parkowej przy dzielnicy Śródmieście Północ. W niedalekiej odległości znajduje się Park Żeromskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rydla

Słoneczne,Szczecin

319 000 zł31 m² 10 323,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przestronna kawalerka z balkonem i pięknym widokiem Os. Słoneczne. Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta 30,9 m kawalerka na 7. piętrze wieżowca na Osiedlu Słonecznym to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radogoska

Centrum,Szczecin

2 000 zł37 m² 54,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferowane mieszkanie zlokalizowane jest na drugim piętrze kamienicy zbudowanej na początku XX wieku w okolicy Wałów Chrobrego, ul. Radogoska. Budynek jest ocieplony, a jego elewacja została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasna

Słoneczne,Szczecin

1 900 zł31 m² 61,29 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajecia kawalerka z wydzielonym drugim pokojem. Mieszkanie dobrze utrzymane w dobrej lokalizacji (ul. Jasna) w pobliżu szkoly sklepy przystanek autobusowy,urząd miasta itp. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Szczecin

Stare Miasto,Szczecin

1 800 zł26 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka na wynajem położona tuż przy Placu Orła Białego przy Końskim Kieracie. Mieszkanie znajduje się na parterze w budynku z zeszłego stulecia. Składa się z: -przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Drzetowo,Szczecin

410 000 zł28 m² 14 909,10 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Prezentuję na sprzedaż przestronną i bardzo słoneczną kawalerkę w nowo wybudowanym budynku z 2024 roku. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju dziennego wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Bandurskiego

Bandurskiego,Szczecin

2 200 zł40 m² 54,32 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Minimalny okres najmu to 2 miesiące! Na wynajem apartament typu studio zlokalizowany na 15 piętrze w apartamentowcu przy ulicy Bandurskiego. Nieruchomośc z loggią z pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Niebuszewo,Szczecin

1 800 zł27 m² 65,77 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia 1 pokojowe mieszkanie, w bardzo dobrym stanie, znajdujące się na 10 piętrze budynku, z pięknym widokiem na panoramę miasta oraz park Kasprowicza. Na powierzchnię 27,37.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bronowicka

Reda,Szczecin

395 000 zł37 m² 10 589,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie w inwestycji Reda City w okazyjnej cenie! Położenie przy u Bronowickiej w Szczecinie! Idealne pod inwestycje jak i na potrzeby własne! Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzymińska

Żelechowa,Szczecin

1 700 zł33 m² 51,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronna kawalerka z osobną kuchnią i balkonem Zapraszamy do wynajęcia urokliwego mieszkania typu kawalerka z osobną kuchnią i balkonem, znajdującego się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Reduty Ordona

Pogodno,Szczecin

600 000 zł107 m² 5 597,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z tarasem, strychem, ogródkiem i garażem Szczecin, pogodno Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Szczecin

Centrum,Szczecin

314 000 zł29 m² 10 790,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kawalerka w Śródmieściu o powierzchni 29 m2 - w tym; pokój dzienny z aneksem kuchennym i łazienka. W mieszkaniu zostaną ułożone panele w pokoju, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Brzechwy

Pogodno,Szczecin

1 700 zł15 m² 113,33 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowa mikrokawalerka o powierzchni 15 m2 znajdująca się w budynku z 2024 roku przy ul. Jana Brzechwy 4. Na powierzchnie użytkową mieszkania składają się : przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Szczecin

Pomorzany,Szczecin

420 000 zł33 m² 12 727,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowe mieszkanie - komfort, styl i świetna lokalizacja na Nowym Mieście - Osiedle Polonia. Zapraszam do zapoznania się z ofertą, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szymanowskiego

Centrum,Szczecin

1 590 zł30 m² 53 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Słoneczne mieszkanie o powierzchni 30 m2 z balkonem typu francuskiego, zlokalizowane przy Parku Kasprowicza, w bliskim sąsiedztwie Urzędu Miasta. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Centrum,Szczecin

339 000 zł29 m² 11 649,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Dostępna U nas! Przedmiotem oferty jest słoneczna kawalerka zlokalizowana w północnym centrum Szczecina. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze 10-kondygnacyjnego budynku co zapewnia wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dąbie,Szczecin

385 000 zł36 m² 10 784,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Tylko U nas! Przedmiotem oferty jest wygodna i jasna kawalerka zlokalizowana w szczecińskiej dzielnicy Dąbie. Mieszkanie położone jest na 1 piętrze niskiego budynku wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Parkowa

Śródmieście,Szczecin

1 800 zł31 m² 58,06 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

O% Prowizji! Do wynajmu zadbana kawalerka 31m2 w wysokim bloku z pięknym widokiem 2.5km od centrum na ulicy Parkowej. Czynsz 690zł do spółdzielni z zaliczkami na zimną i ciepłą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Felczaka

Szczecin,zachodniopomorskie

242 000 zł20 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Zapraszam na prezentacje Słonecznej Kawalerki przy ul Felczaka o powierzchni 20 m znajdującego sie na 3 piętrze z 4 Ogrzewanie oraz ciepła woda pochodzą z sieci miejskiej. Nowe Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rydla

Słoneczne,Szczecin

2 000 zł31 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia - lokalizacja : Os. Słoneczne ul. Rydla , - powierzchnia ok. 31m2. - czynsz najmu : 2000 zł + ok. 500 zł czynsz do sm + prąd, - parter, - wymagany najem okazjonalny, - wolne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Drzetowo,Szczecin

259 000 zł32 m² 8 018,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż kawalerka z możliwością przerobienia na 2 pokoje, do kapitalnego remontu, o powierzchni 32.3 m2. Idealna okazja dla inwestorów lub dla osób, które chcą tanim kosztem nabyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Długosza

Niebuszewo,Szczecin

169 000 zł16 m² 10 882,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Nowa niższa cena! Na sprzedaż lokal niemieszkalny nowoczesna mikrokawalerka po generalnym remoncie! Oferujemy przytulną mikrokawalerkę, idealną dla osób ceniących komfort, niezależność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Szczecin

Centrum,Szczecin

368 000 zł34 m² 10 760,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kawalerka w Śródmieściu o powierzchni około 34 m2 - w tym; pokój dzienny z aneksem kuchennym i łazienka. W mieszkaniu zostaną ułożone panele w pokoju, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mościckiego

Gumieńce,Szczecin

409 000 zł33 m² 12 507,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kawalerka z ogródkiem na Gumieńcach Twój kawałek spokoju w mieście Marzysz o swoim miejscu na ziemi, które będzie gotowe na Ciebie od zaraz? A może szukasz inwestycji, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja Piastów

Centrum,Szczecin

309 000 zł37 m² 8 458,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1830

Lokalizacja: aleja Piastów Centrum Szczecina Powierzchnia użytkowa: 36,53 m Typ nieruchomości: mieszkanie na poddaszu pokój - 1, garderoba - 1, kuchnia - 1, łazienka - 1, korytarz - 1 Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

365 000 zł34 m² 10 735,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie w super lokalizacji. Zestawienie powierzchni 1.1 korytarz 4,2 1.2 łazienka 5,8 1.3 pokój dzienny z aneksem kuchennym 24,2 lokal nr.M1: suma 34,2 Mieszkanie w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Warszewo,Szczecin

409 000 zł30 m² 13 794,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Szukasz mieszkania na start lub nieruchomości pod wynajem? Oto idealna propozycja kawalerka 29,65 m z ogromnym ogródkiem 56,82 m , zlokalizowana w spokojnej części Szczecina Warszewie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 26 Kwietnia

Świerczewo,Szczecin

359 000 zł32 m² 11 218,80 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 32 m z balkonem francuskim Oferujemy jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 32 m , zlokalizowane w zielonej i spokojnej okolicy. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mickiewicza

Pogodno,Szczecin

369 000 zł35 m² 10 488,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Tylko U nas W biurze! Świetna kawalerka Pogodno Mamy dla Ciebie ofertę sprzedaży ładnej kawalerki z dużym balkonem z widokiem na zieleń. Nieruchomość po remoncie ściany gładzone.