dowolna

Kawalerki Szczecin - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

305 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

305 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard

Centrum,Szczecin

299 000 zł26 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Słoneczna kawalerka 26 m w centrum Szczecina | gotowa do zamieszkania | kamienica 1890 r. Szukasz mieszkania w centrum, do którego możesz wprowadzić się od razu bez dodatkowych kosztów? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

410 000 zł36 m² 11 388,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Mam przyjemność zaprezentować komfortowe, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 36 m , zlokalizowane przy ul. Tadeusza Zawadzkiego, na cenionym i doskonale skomunikowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Widzewska

Prawobrzeże,Szczecin

1 700 zł32 m² 53,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Bałuki

Centrum,Szczecin

2 100 zł28 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kontakt telefoniczny możliwy w godzinach 10:00 19:00. English below. Do wynajęcia przestronna kawalerka ul. Bałuki, przy Deptaku Bogusława. Mam do zaoferowania przytulne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nowe Miasto,Szczecin

2 000 zł31 m² 64,21 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu na wynajem 1 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 31 m2, usytuowane na 4 piętrze zamkniętego osiedla przy ul. Potulickiej, w 6-piętrowym budynku z 2020 roku, obok pętli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kimnesa

Stołczyn,Szczecin

439 000 zł37 m² 11 961,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wyobraź sobie poranek, gdy pierwsze promienie słońca wpadają przez duże okno, a Ty z filiżanką kawy siadasz na szerokim parapecie pełniącym funkcję wygodnej ławy do siedzenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

2 100 zł31 m² 66,88 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu śliczną kawalerkę na wynajem o powierzchni 31,4 m2, zlokalizowane na piatym piętrze w apartamentowcu z windą w budynku z 2025 roku zaledwie 15 min od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią

Gumieńce,Szczecin

220 000 zł24 m² 9 322,03 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Blue Real Estate ma przyjemność zaprezentować estetycznie i nowocześnie urządzoną kawalerkę z osobną kuchnią, położoną w dzielnicy Gumieńce, w otoczeniu pełnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Szczecin

Stare Miasto,Szczecin

549 000 zł32 m² 17 188,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania w samym sercu Szczecina na Starym Mieście tuż przy Nabrzeżu Wieleckim. Wyjątkowa lokalizacja sprawia że jest to oferta bardzo atrakcyjna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Felczaka

Szczecin,zachodniopomorskie

310 000 zł27 m² 11 654,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż kawalerka o pow. 26.6 m , usytuowana w odnowionej kamienicy z 1980 roku, w centrum Szczecina. Skład nieruchomości: salon z aneksem kuchennym o pow. 21.1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Szczecin

Centrum,Szczecin

519 000 zł26 m² 19 961,50 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Apartament 1 pokojowy z balkonem w centrum Szczecina w Hanza Tower. Znajduje się na 7 piętrze i ma 26 m2, w skład mieszkania wchodzi: salon z aneksem kuchennym, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka

Centrum,Szczecin

215 000 zł23 m² 9 255,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Przedstawiamy ofertę sprzedaży kawalerki o powierzchni 25,5 m , położonej tuż przy Placu Zwycięstwa. To idealna propozycja dla inwestora, a także dla osób szukających swojego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kusocińskiego

Nowe Miasto,Szczecin

1 900 zł38 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronna kawalerka z balkonem | 38 m | Nowe Miasto - ul. Kusocińskiego Mam przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu komfortowej kawalerki o powierzchni 38 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Felczaka

Śródmieście-Północ,Szczecin

319 000 zł26 m² 12 346,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,57 m , położone na 1 piętrze w budynku z lat 70., w samym centrum Szczecina. To idealna propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Śródmieście,Szczecin

319 000 zł30 m² 10 633,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1927

Na sprzedaż kawalerka 30 m po remoncie centrum miasta, ul. Jagiellońska Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 30 m , po remoncie, zlokalizowana w centrum miasta przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczecin

Stare Miasto,Szczecin

1 899 zł45 m² 42,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem komfortowy apartament (45m2) z balkonem, na 2 piętrze nowego budynku z windą, w doskonałej lokalizacji na Starym Mieście (blisko Galerii Kaskada, rektoratu pum, politechniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Policka

Bukowo,Szczecin

1 899 zł33 m² 57,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem przestronna kawalerka z kuchnią i łazienką (33m2) na 2 piętrze niskiego budynku na nowym osiedlu przy ul. Polickiej w Szczecinie. Blisko sklepy Netto, tesco i Galeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

349 000 zł26 m² 13 627,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w Śródmieściu Szczecina. Lokalizacja idealna pod inwestycję jak i pierwsze mieszkanie. Mieszkanie położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Gumieńce,Szczecin

293 296 zł32 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczecin, gumieńce, apartament z basenem, siłownią, studio, kawalerka, winda, balkon. Oferta bezpośrednia. 0% prowizji od kupującego. Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający. Na prezentowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Przyjaźni,Szczecin

339 000 zł31 m² 10 970,90 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Kawalerka na os. Przyjaźni gotowa do wprowadzenia mieszkanie Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 30,90 m , położona na drugim piętrze wysokiego bloku z nową windą. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Bronowicka

Gumieńce,Szczecin

2 350 zł28 m² 84,99 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem stylowa, nowocześnie urządzona kawalerka zlokalizowana w prestiżowej i spokojnej dzielnicy Gumieńce, tuż przy wydziałach Uniwersytetu Szczecińskiego. Jest to oferta typu "pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Śródmieście,Szczecin

1 950 zł30 m² 65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka 30 m po remoncie centrum miasta, ul. Jagiellońska Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 30 m , po remoncie, zlokalizowana w centrum miasta przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Monte Cassino

Centrum,Szczecin

1 380 zł14 m² 98,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy Monte Cassino 37 (centrum). Nieruchomość: powierzchnia 14 m2. Piętro 3 z 4. Miejskie ogrzewanie. Lokalizacja: ścisłe centrum Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bolesława Krzywoustego

Centrum,Szczecin

199 000 zł19 m² 10 391,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż o powierzchni 19,15 m2, znajdujące się na 3 piętrze czteropiętrowego budynku przy ul. Krzywoustego. Opis mieszkania: powierzchnia: 19,15 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Bulwar Gdański

Międzyodrze-Wyspa Pucka,Szczecin

2 000 zł17 m² 115,34 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym najemcą! Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki na wynajem, zlokalizowanej w nowoczesnej inwestycji Grand Bulwar Szczecin! Budynek znajduje się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Willowa

Drzetowo,Szczecin

200 000 zł28 m² 7 039,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka 28,41 m świetna lokalizacja idealna pod inwestycję Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 28,41 m , położona na parterze w budynku z lat 50. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Wronia

Krzekowo,Szczecin

2 200 zł20 m² 110 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu komfortową, w pełni wyposażoną kawalerkę na zamkniętym osiedlu w okolicach ul. Modrej na bezrzeczu/krzekowie. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze nowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witkiewicza

Kaliny,Szczecin

1 300 zł32 m² 40,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem przestronną kawalerkę na osiedlu Kaliny. Nieruchomość ma 32 m2 i składa się z: *przestronnego pokoju * widnej kuchni *łazienki *toalety *przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Pogodno,Szczecin

1 800 zł34 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność - klucze W biurze Oferta wynajęcia przytulnego mieszkania o powierzchni użytkowej ok. 34 m , położonego w spokojnej i zielonej dzielnicy Pogodno II (os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wielkopolska

Centrum,Szczecin

249 000 zł19 m² 13 105,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

zukasz kompaktowego mieszkania w świetnej cenie? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 19 m , położona na wygodnym parterze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Batalionów Chłopskich

Zdroje,Szczecin

1 700 zł30 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę po generalnym remoncie znajdującą się w Zdrojach przy ul.Batalionów Chłopskich. Lokal składa się salonu,aneksu kuchennego oraz łazienki.Lokal wyposażony w meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łękno,Szczecin

399 000 zł34 m² 11 687,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferuję dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34,14 m , położone na parterze w odnowionej kamienicy przy ul. Bogumiły. Lokal powstał w wyniku funkcjonalnej adaptacji kawalerki, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Heleny

Niebuszewo-Bolinko,Szczecin

278 000 zł22 m² 12 410,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż ustawna kawalerka blisko Parku Kasprowicza: - ul. Heleny (niebuszewo Bolinko) - 1 pokój (otwarta przestrzeń) - 22.40 m2 (ok. 35 m2 po podłodze) - adaptacja poddasza z 2014 roku, księga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Parkowa

Szczecin,zachodniopomorskie

2 000 zł33 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ulica Parkowa w Szczecinie, to atrakcyjna lokalizacja położona w dzielnicy Śródmieście, na pograniczu osiedla Drzetowo-Grabowo. Okolica jest bardzo dobrze skomunikowana w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kwiatkowskiego

Gumieńce,Szczecin

1 900 zł31 m² 60,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalną kawalerkę zlokalizowaną w nowoczesnym budynku z 2017 roku. To idealna propozycja dla singla, pary lub inwestora szukającego nieruchomości gotowej do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 9 Maja

Pomorzany,Szczecin

1 800 zł29 m² 61,12 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem umeblowana kawalerka z aneksem kuchennym na szczecińskich Pomorzanach. Mieszkanie na 3 piętrze w wieżowcu, dostępne od zaraz. Na wyposażeniu mieszkania meble w pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Bałuki

Centrum,Szczecin

260 000 zł22 m² 12 087,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Atrakcyjna kawalerka w Centrum Szczecina ul. Bałuki Na sprzedaż przytulna kawalerka o funkcjonalnym układzie, położona na 4. piętrze w zadbanej i ocieplonej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia