dowolna

Mieszkania na sprzedaż Szczecin - Oferty „sprzedam mieszkanie”

1 730 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 730 ogłoszeń

795 000 zł68,79 m² 11 556,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 3 pokoje na Warszewskich wzgórzach. Zlokalizowane przy ul. Duńskiej, jednak odsunięte od ulicy. Balkon ukierunkowany na cichy dziedziniec. Powierzchnia mieszkania to.

Szczegóły ogłoszenia

434 900 zł37 m² 11 754,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m2, idealne dla osób szukających komfortowego lokum w północnej części Szczecina. Nieruchomość jest w pełni wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł80,40 m² 7 089,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

NA sprzedaż klimatyczne mieszkanie przy ul. Kołłątaja 30 Szukasz nieruchomości z dużym potencjałem aranżacyjnym w świetnej lokalizacji? Oferuję mieszkanie na 3. piętrze (ostatnim).

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł63 m² 8 555,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Spółdzielcze prawo własnościowe! Na sprzedaż wyjątkowo położone mieszkanie na osiedlu Bukowym. Nieruchomość o powierzchni 63 m , która dzięki swojej lokalizacji na wzniesieniu oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

979 000 zł89,08 m² 10 990,12 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Wjątkowe mieszkanie o powierzchni 89,08 m2, położone na Warszewie, w nowoczesnym budynku z 2015 roku. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze i składa się z trzech pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł32 m² 14 062,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32,1 m , zlokalizowane w prestiżowym apartamentowcu w pobliżu parku. Nieruchomość znajduje się na 5. piętrze (z 6) nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł152,41 m² 4 914,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1995

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania dwupoziomowego W okazyjnej cenie, znajdującego się w dzielnicy Gumieńce przy ulicy Hrubieszowskiej Oferujemy na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł36,92 m² 15 140,85 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta dla inwestora lub osoby poszukującej mieszkania gotowego do zamieszkania. Świetna lokalizacja oraz wysoki standard wykończenia to główne atuty tej nieruchomości. Znajduje się ono na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

719 000 zł90,42 m² 7 951,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 90,42 m , położone na 1. piętrze w klimatycznej kamienicy w samym sercu Szczecina, w pobliżu Turzynu. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 430 zł31,78 m² 19 679,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Oferujemy unikatowy projekt deweloperski, który idealnie wpisuje się w historyczną tkankę miasta. Modernistyczna, nietuzinkowa architektura kompleksu.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł107,31 m² 5 861,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Marzysz o mieszkaniu z klimatem w sercu miasta? Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 107 m , położone na 3. piętrze przedwojennej kamienicy z 1938.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł77 m² 11 298,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Dzień dobry na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowane mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 78 m2 w centrum miasta przy ulicy Narutowicza Mieszkanie z uregulowaną sytuacją prawną bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

581 972 zł50,17 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ofertę sprzedaży stanowi lokal mieszkalny w stanie deweloperskim zlokalizowany na nowym osiedlu Wzgórz Warszewskich, w sąsiedztwie lasów i Puszczy Wkrzańskiej. Malowniczego charakteru.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

488 262 zł42,83 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dla inwestora ale nie tylko! Idealne jako pierwsze własne gniazdko. Nieruchomość na nowym osiedlu Warszewa usytuowane na parterze niskiego bloku. W skład mieszkania wchodzi : -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 045 000 zł66,53 m² 15 707,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Z przyjemnością oferujemy do sprzedaży 4-pokojowy apartament znajdujący się w budynku Club House w Dąbiu. Projekt zrealizowany przez Marina.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł63,04 m² 11 881,35 zł/m²

 

Piętro:13/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m położone na 13. piętrze wyjątkowego, 18-piętrowego budynku Widok jednego z najbardziej rozpoznawalnych w Szczecinie. To nie jest zwykłe.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł60,50 m² 11 900,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane na Starym Mieście. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze niskiego budynku, jego powierzchnia wynosi 60,5 m . W skład.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł65 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie do drobnego remontu/odświeżenia położone w sercu cichym Dąbia. Na powierzchnię mieszkania 65m2 składają się trzy pokoje w tym przestronny salon. Ogrzewanie z pieca.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł44,84 m² 14 049,96 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament w sercu miasta usytuowany w jednym z dwóch budynków zapewniających komfort i kontakt z przyrodą. Nieruchomość w stanie deweloperskim o powierzchni 44,84m2,.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł49,23 m² 8 714,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 49,23 m , usytuowanego na czwartym piętrze niskiego bloku na osiedlu Majowym w Szczecinie. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

611 000 zł173,75 m² 3 516,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy 173,75 m2, w secesyjnej kamienicy przy ul. Parkowej. Metraż: piętro 3 / 4 - + piętro 4 /4 => razem: 61,9 m2 + 111,85 m2 ( razem 173,75 m2 ) Rozpoczęty remont /.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł94,04 m² 11 686,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Wyjątkowe mieszkanie w Centrum Szczecina. Położone na ul. Szymanowskiego (jasne Błonia). Posiada podwórko zamykane na szlaban z dostępnymi tylko dla mieszkańców miejscami postojowymi.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł67,76 m² 8 102,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

0% Prowizji za kupującego! Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Szczecin, ul. Elizy Orzeszkowej 27 Cena: 549 000 pln Powierzchnia: 67,76 m + zabudowany balkon 4,5 m + piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł91,49 m² 9 826,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu prawdziwą, nietuzinkową nieruchomość na sprzedaż, położoną w Szczecinie na osiedlu Podjuchy. Idealnie nadaje się na połączenie komfortowego miejsca zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł106,20 m² 9 416,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna zlokalizowana w samym sercu Szczecina przy ul. Jagiellońskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie centrum handlowego Kaskada oraz głównych punktów.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł60,65 m² 13 998,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne mieszkanie z ogrodem w prestiżowej lokalizacji - Warszewo, szczecin. Bezpośrednio od ulicy Podbórzańskiej, bez konieczności okrążania osiedla. Na sprzedaż wyjątkowe 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

449 900 zł40 m² 11 247,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w centrum al. Wojska Polskiego / Plac Zgody komfortowe, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł39,93 m² 12 747,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego w atrakcyjnej, spokojnej części Starego Miasta. Budynek z cegły z 2002 roku, wyposażony w cichobieżną windę i ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł47,70 m² 9 224,32 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Masz dość nudnych, białych wnętrz, które wyglądają jak poczekalnia u dentysty? Szukasz miejsca, które ma duszę, charakter i. najlepszy klimat do nocnych maratonów filmowych? Jeśli czerń to.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł38 m² 11 710,53 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

2-pokojowe mieszkanie w centrum Szczecina idealne na start lub pod inwestycję | Bez Księgi Wieczystej (zakup także dla osób spoza ue!) Szukasz mieszkania w sercu miasta, gdzie wszystko masz.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł63,90 m² 9 154,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Spółdzielcze Własnościowe Prawo Do Lokalu - Istnieje możliwość zakupu przez osoby spoza ue! Oferta sprzedaży czteropokojowego mieszkania o powierzchni 63,9 m2 z księgą wieczystą,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł53,26 m² 10 307,92 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Możliwy zakup przez Obywateli spoza ue. Szukasz słonecznego mieszkania w doskonałej lokalizacji i z przestrzenią za oknami? Gumieńce os. Reda. Jedna z najchętniej wybieranych części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 500 zł40,98 m² 10 968,77 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie powstałe w wyniku adaptacji poddasza, zlokalizowane w samym centrum miasta. Nieruchomość znajduje się na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł140,81 m² 9 935,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1926

Przedstawiamy niezwykłą nieruchomość w cichej i prestiżowej okolicy, tuż przy centrum miasta mieszkanie, które łączy historyczny urok kamienicy z nowoczesnym komfortem. Wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł110,41 m² 6 249,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Oferuję na sprzedaż duże mieszkanie do remontu w bardzo dobrej i pożądanej lokalizacji. W jego pobliżu znajdują się liczne obiekty użyteczności publicznej, blisko jest do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł34,14 m² 11 277,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34,14 m , położone na parterze w jednej z najbardziej cenionych i zielonych dzielnic Szczecina Łękno / Pogodno. To wyjątkowa.