dowolna

Mieszkania na sprzedaż Szczecin - Oferty „sprzedam mieszkanie”

1 730 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 730 ogłoszeń

509 000 zł46,60 m² 10 922,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowo słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 46,6 m , położone w ocieplonym budynku na granicy Śródmieścia i Turzynu zaledwie kilkadziesiąt.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł95,63 m² 8 250,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 3-pokojowe, jasne i rozkładowe mieszkanie , położone na IV piętrze w samym centrum Szczecina przy Placu Grunwaldzkim. Na powierzchnię użytkową 95,63m2 składa się:- Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Szczecin,zachodniopomorskie

610 000 zł47,64 m² 12 804,37 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesny 2 pokojowy apartament w prestiżowym, nowo wybudowanym budynku zlokalizowanym nad rzeką, na Kępie Parnickiej. Apartament znajduje się na Osiedlu Nowa Przystań.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł60 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w sercu Starego Miasta Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 2 piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

490 000 zł41 m² 11 707,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Tylko w Angel Estate Warszewo. 3 pokoje. Duży taras. Garaż. 2019 Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie 3 pokojowe, położone w jednej z najbardziej pożądanych części.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł52,50 m² 9 504,76 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Poleca się do zakupu mieszkanie z naprawdę pięknym widokiem! Mieszkanie zlokalizowane jest na 10-tym (nie ostatnim) piętrze polskiego wieżowca na osiedlu Przyjaźni. Środek osiedla oraz wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

564 000 zł43,43 m² 12 986,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Urokliwe 2-pokojowe mieszkanie na Pogodnie - gotowe do zamieszkania lub inwestycji! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zadbanego i funkcjonalnego mieszkania w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł74 m² 8 094,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Przedmiotem sprzedaży jest ustawne mieszkanie 4 pokojowe położone w bliskim sąsiedztwie Puszczy Bukowej. Bardzo atrakcyjna lokalizacja - w pobliżu sklepy wielobranżowe, przystanki komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł48,50 m² 8 432,99 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczecin, prawobrzeże, słoneczne, ul. Rydla, 2 pokoje, balkon, i piętro. Tylko u Nas! Oferta na wyłączność! Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł31,01 m² 9 642,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz okazji inwestycyjnej lub mieszkania, które urządzisz dokładnie pod siebie? Mamy coś wyjątkowego! Na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł63 m² 8 873,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze 4 piętrowego bloku. Na powierzchni ok 63m2 znajdują się 3 rozkładowe pokoje o pow: ok. 18, 13, 11m2, kuchnia ok. 8m2, oddzielnie łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł68,94 m² 5 657,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 68,94 m2 zlokalizowanego w Szczecinie przy ul. Młodzieży Polskiej. Usytuowane jest ono na pierwszym piętrze, wolnostojącej.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł59,10 m² 8 781,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż mieszkanie do remontu znajdujące się na 3-cim piętrze w niskim bloku na zamkniętym i strzeżonym osiedlu tuż obok Manhattanu, komunikacji miejskiej tramwajowej i autobusowej,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł45,60 m² 12 039,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie spółdzielczo-własnościowe zlokalizowane w niskim bloku na 2 piętrze w świetnej lokalizacji. Spokojna i cicha ul. Kazimierza Królewicza, widok z salonu na tereny zielone,.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł41,60 m² 13 678 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą na sprzedaż luksusowego apartamentu w stanie deweloperskim nad Odrą Inwestycja Sedina, szczecin. Oferujemy na sprzedaż ekskluzywny 2-pokojowy apartament dla.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł71,84 m² 8 630,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie w Topowej lokalizacji, tuż obok Jasnych Błoni, przy alei Jana Pawła II. Mieszkanie Na powierzchnię 71,84 m2 składa się: - salon z aneksem kuchennym (33,32 m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł113,73 m² 6 321,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Prestiż I przestrzeń przy jasnych błoniach 114 m , ul. Wielkopolska 22 Z ogromną przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego, 4-pokojowego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł60 m² 7 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Duże przestronne i ustawne mieszkanie- 60 mkw na Pogodnie, dwupokojowe do remontu, usytuowane na parterze. Słoneczne i rozkładowe: duży przedpokój, 2 pokoje, widna kuchnia i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł60,50 m² 11 900,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,5 m , gotowe do zamieszkania bez żadnych dodatkowych nakładów. Mieszkanie położone jest w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł61,69 m² 9 239,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie położone w samym sercu Śródmieścia w Szczecinie. Lokal znajduje się na parterze klimatycznej kamienicy. Podstawowe informacje: powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł27,22 m² 13 188,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Komfortowy apartament z ogródkiem i miejscem parkingowym położony na Gumieńcach. Lokal idealny jako pierwsze mieszkanie lub pod wynajem. Bezpieczne.

Szczegóły ogłoszenia

348 000 zł36,71 m² 9 479,71 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, położone przy ul. Niepodległości na przeciwko Galerii Kaskada. Nieruchomość idealna do mieszkania albo jako inwestycja pod wynajem. Spółdzielcze własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł42,15 m² 8 896,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Piotr Pawelski Biuro Nieruchomości prezentuje do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,15 m2 położone na niskim parterze czterokondygnacyjnego budynku. ( wejście z 0, idealne.

Szczegóły ogłoszenia

997 000 zł114,59 m² 7 183,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie i lokal mieszkalny o łącznej powierzchni 114,59 mkw położony w ścisłym Centrum miasta, przy Al. Piastów. Nieruchomość idealna, aby stworzyć duży.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł59 m² 8 135,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie w domu na Pogodnie - z ogrodem, dużą piwnicą i potencjałem! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie położone na parterze domu w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Świętego Ducha

Szczecin,zachodniopomorskie

1 299 000 zł77 m² 16 870,13 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Apartament premium ścisłe centrum szczecina 77 m + taras 37 m Widok na Bulwary 4. piętro Winda Klimatyzacja Garaż podziemny za dodatkową opłatą 100 tyś. zł - zakup obligatoryjny Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 029 000 zł48,88 m² 21 051,55 zł/m²

 

Piętro:8/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dwupokojowy apartament W hanza tower 48,88 m + loggia 9,85 m | widok na centrum Na sprzedaż nowoczesny, wykończony w wysokim standardzie apartament o powierzchni 48,88 m z.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł31,74 m² 10 081,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie po odświeżeniu w ścisłym Centrum Szczecina, ale położone w cichej oficynie. Idealna propozycja dla osób poszukujących pierwszego mieszkania lub dla inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

572 000 zł63,60 m² 8 993,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Osiedle Słoneczne | 4 pokoje | 63 m | 4 piętro | niski blok | Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalnego mieszkania 4-pokojowego o powierzchni 63 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

768 000 zł58,18 m² 13 200,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Lewandowskiego w stanie deweloperskim na trzecim i czwartym piętrze nowego budynku z 2026 roku z windą. Istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł71,29 m² 11 207,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Najważniejsze informacje: - proszę o telefon od poniedziałku do piątku od 10.00 do 17.00; - Przykro mi, nie odpowiadam na SMSy (nie nadążam, proszę o telefon); - Mieszkanie z założoną.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł67,26 m² 11 730,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z naszą nową ofertą na wyłączność, sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w szczecińskiej dzielnicy Warszewo. Lokal położony jest na II piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł41,62 m² 11 989,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż duża kawalerka z potencjałem na Pogodnie na os. Magnolia (oferta sprzedaży od pierwszego właściciela). Przedmiot oferty: mieszkanie jednopokojowe o powierzchni użytkowej 41,62 m2.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł87,93 m² 5 692,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w sercu Szczecina Szukasz mieszkania, które łączy wyjątkową lokalizację, przestrzeń i potencjał do własnej aranżacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł200 m² 4 950 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż całe piętro 200 m | topowa lokalizacja w centrum Szczecina Oferujemy na sprzedaż wyjątkową przestrzeń o łącznej powierzchni 200 m , składającą się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł61,70 m² 9 724,47 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Słoneczne 3 Pokoje z Panoramą na zachody słońca Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe, dwustronne mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych części Szczecina na.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł56,60 m² 7 951 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Możliwość zakupu przez osoby spoza Unii Europejskiej! Na sprzedaż mieszkanie o ogromnym potencjale aranżacyjnym, zlokalizowane przy ul. Niemcewicza w nowym budownictwie, na zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 3-pokojowy, ul. Zielonego Mostu

Szczecin,zachodniopomorskie

1 315 219 zł67 m² 19 630,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament na sprzedaż nowy, wykończony pod klucz Centrum miasta | Prestiżowa inwestycja | Prywatna marina Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni ok. 68 m , zlokalizowany w samym.