dowolna

Mieszkania z aneksem Szczecin - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

1 026 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 026 ogłoszeń

799 000 zł62,09 m² 12 868,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż niepowtarzalna nieruchomość - przestronne mieszkanie 62,09m2 przy jednej z najkrótszych ulic w Szczecinie, tuż przy szczecińskim Starym Mieście. Z okien widok na Zamek.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł75 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferujemy Państwu na wynajem nowiutki apartament 3 pokojowy z dużym balkonem na Warszewie. Apartament znajduje się w nietuzinkowym nowym 4 rodzinnym apartamentowcu na 1 piętrze, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

3 199 zł61 m² 52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny, nowoczesny i elegancki apartament o powierzchni 61 m, położony na 1. piętrze prestiżowego apartamentowca na Podzamczu. Imponująca przestrzeń stylowy salon.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł60,10 m² 7 304,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Szczecina osiedle Gumieńce. Mieszkanie posiada bardzo funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Hit cenowy! Mieszkanie do wynajęcia , tylko dla jednej osoby- kobiety! Mile widziana: pracująca kobieta lub studentka-bez zwierząt. Mieszkanie położone w bliskim sąsiedztwie C.H.Manhatan , Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

W pełni umeblowane mieszkanie typu "studio" o powierzchni 30m2 zlokalizowane w nowym niskim budynku z windą z 2025 roku na Drzetowie-Grabowo, nie daleko Fabryki Wody oraz Stoczni.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł31,55 m² 13 470,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31,55 m , zlokalizowane przy ul. Przepiórki. Najważniejsze informacje: 2 pokoje aneks kuchenny duża łazienka z natryskiem balkon budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Studzienna

Szczecin,zachodniopomorskie

707 700 zł64 m² 11 057,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujeny do sprzedaży atrakcyjne, 3- pokojowe mieszkanie o pow.63,52mkw usytuowane w nowoczesnym apartamentowcu"Dolina Odry" na 3-piętrze, 4-piętrowego budynku przy ulicy Studziennej. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł59 m² 54,24 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowoczesne nowe słoneczne 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Nowe Miasto Gen. Józefa Sowińskiego. Wokół mieszkania liczne miejsca parkingowe. Ekspozycja okien południowy wschód oraz.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł31,01 m² 9 642,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz okazji inwestycyjnej lub mieszkania, które urządzisz dokładnie pod siebie? Mamy coś wyjątkowego! Na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

578 000 zł57,80 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kameralne osiedle na Pogodnie, przemyślane w każdym szczególe, przyjazne i nowoczesne. Zlokalizowane w jednej z najpiękniejszych dzielnic Szczecina w sąsiedztwie korpusu nato.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł45,23 m² 10 148,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Proponujemy Państwu do zakupu mieszkanie 3-pokojowe, w atrakcyjnej dzielnicy Szczecina, tj na Pogodnie. Mieszkanie ma powierzchnię 45,24 m i położone jest na 3 -cim piętrze ,w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

423 250 zł34,40 m² 12 303,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń Nowa inwestycja znanego dewelopera - adaptacja poddasza w kamienicy z 1930 roku, w centrum miasta, oddanie w sierpniu 2026. Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł45,50 m² 10 087 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Biuro nieruchomości Szczecin - Krawiec Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z mieszkaniem [pełna własność]. 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,5m2 w układzie 1-stronnym,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł32 m² 14 062,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32,1 m , zlokalizowane w prestiżowym apartamentowcu w pobliżu parku. Nieruchomość znajduje się na 5. piętrze (z 6) nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

569 500 zł50,78 m² 11 215,05 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 50,78 m , zlokalizowane na 1 piętrze w budynku z windą (2017 rok), na osiedlu Polonia w Szczecinie. Lokal jest w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł53,30 m² 11 238,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Aleja Wojska Polskiego - zrewitalizowana część przy skrzyżowaniu z ulicą Jagiellońską - na sprzedaż wyjątkowy, dwupokojowy apartament świeżo po remoncie o powierzchni 53,3 mkw, położony.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł46 m² 9 782,61 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Narutowicza 9 w jednej z najlepiej skomunikowanych części Szczecina, łączącej bliskość centrum z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł60,74 m² 36,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 3 pokojowe ( pierwotnie 2 pokojowe) położone na II piętrze w kamienicy przy ul. Słowackiego. Idealne dla dwóch osób lub rodziny. Na powierzchnię mieszkania 60,74m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł65,56 m² 24 390 zł/m²

 

Piętro:9/26

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Komfortowy apartament 3-pokojowy w Hanza Tower | 65,56 m + loggia 7 m | 9. piętro | Basen | Garaż | Komórka lokatorska. Zamieszkaj w sercu Szczecina w nowoczesnym, doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł91 m² 5 274,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o.o. posiada na sprzedaż lokal mieszkalny numer 8 przy Deptaku Bogusława X. Lokal znajduje się na IV piętrze. Jego powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł43 m² 74 zł/m²

 

Piętro:17/27

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem wyjątkowe, świeże i zadbane mieszkanie o powierzchni 43 m, zaprojektowane z dbałością o każdy detal i maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Lokal jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Szczecin,zachodniopomorskie

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Zamieszkaj jako pierwszy w nowoczesnym apartamencie w wyjątkowej lokalizacji. Oferuję do wynajęcia komfortowy apartament o powierzchni 50 m , usytuowany na 5. piętrze prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł51,10 m² 12 504,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczecin, gumieńce, barbakan, apartament, 2 pokoje, miejsce postojowe, balkon, winda, komórka lokatorska. Tylko u Nas! Ofertą sprzedaży jest dwupokojowe, komfortowe mieszkanie na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł35 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35m2 zlokalizowane w nowym niskim budynku z windą z 2025 roku na Drzetowie-Grabowo, nie daleko Fabryki Wody oraz Stoczni.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł89,15 m² 8 962 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

| warszewo | ogródek, balkon | 4 pokoje | poddasze do adaptacji | 2 msc. postojowe | do wykończenia | Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalne mieszkania położone na.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł33 m² 16 969,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Apartament położony w budynku z 2019 roku z windą w okolicy Bramy Portowej. Doskonały pod inwestycję / wynajem. Doskonała lokalizacja dla młodych ludzi wszystko w zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł55,46 m² 12 603,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55,46 m , położone na drugim piętrze niskiego, nowoczesnego budynku z 2020 roku. Nieruchomość zlokalizowana jest na Warszewie.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł63,50 m² 11 795,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,5 m na Osiedlu Aquarius przy ul. Szybowcowej kameralnym, zadbanym osiedlu w zielonej dzielnicy Dąbie w Szczecinie. Budynek z 2013 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł79,69 m² 7 893,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Ekskluzywne Mieszkanie po Kapitalnym Remoncie w Odrestaurowanej Kamienicy (79,69 m ). Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości, zlokalizowanej na czwartym piętrze w prestiżowej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł41,40 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe z salonem i otwartą kuchnią Pomorzany, ul. Chmielewskiego, szczecin Do wynajęcia nowoczesne, nowe mieszkanie oddane do użytku w 2025 roku, położone.

Szczegóły ogłoszenia

748 000 zł52,89 m² 14 142,56 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Gotowe mieszkanie w centrum Szczecina. Stylowe, 2-pokojowe mieszkanie (52,89 m ) z balkonem, położone przy Bulwarach Odrzańskich - jednej z najbardziej klimatycznych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł36 m² 79,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na wynajem w Szczecinie (warszewo)! Nieopodal sklep Netto, stacja Shell, przystanki autobusowe. Mieszkanie składa się z 2 pokoi kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł25 m² 52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia pokój z aneksem kuchennym w kameralnym domu na Pogodnie dla studentki lub pracującej kobiety. Łazienka z kabiną prysznicową wspólna z jeszcze jednym pokojem. Zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł32 m² 19 375 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferuję na sprzedaż nowy apartament w stanie deweloperskim na rynku wtórnym. Mieszkanie o powierzchni 32 m2 z balkonem o powierzchni 5 m2, idealne do własnej aranżacji. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł35 m² 84,29 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem prezentujemy państwu nowe mieszkanie z 2024 r. Nieruchomość położona na 6 piętrze w budynku z windą. Piękne widoki to niewątpliwy atut tego mieszkania. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł41,77 m² 10 270,53 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

! spółdzielczo własnościowe prawo do lokalu! Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 41,77 m , położone na 12 piętrze budynku z 1980 roku.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł31 m² 87,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie nowe, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w cichej i spokojnej części dzielnicy Gumieńce. Nieruchomość mieści się na pierwszym piętrze 4-kondygnacyjnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasna

Szczecin,zachodniopomorskie

519 000 zł56,15 m² 9 243,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie spółdzielcze własnościowe o powierzchni 56,15m z balkonem i piwnicą na osiedlu Słonecznym. Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł60,61 m² 12 374,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Stylowy apartament zlokalizowany z rozwijającej się dzielnicy Nowe Miasto, na zamkniętym, osiedlu, tuż obok Centrum, niedaleko uczelni zut i pum, idealny dla osób ceniących sobie wysoki.