dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Szczecin - Oferty sprzedaży i najmu

1 677 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 677 ogłoszeń

779 000 zł61,11 m² 12 747,50 zł/m²

 

Piętro:2/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z tarasem -61,11m2, stan idealny, budynek z recepcją Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61,11m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł20,48 m² 78,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulne małe mieszkanie do wynajęcia. Położone w sąsiedztwie parku i Wałów Chrobrego tuż obok teatru, mieszkanie jest po kapitalnym remoncie, nie było zamieszkałe. Wyposażone jest we.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł34 m² 11 470,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż wyjątkowe, słoneczne mieszkanie z antresolą, położone na 3. piętrze zadbanej, odnowionej kamienicy przy ul. Wielkopolskiej w samym sercu miasta, w pobliżu Jasnych Błoni.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł44,84 m² 14 049,96 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament w sercu miasta usytuowany w jednym z dwóch budynków zapewniających komfort i kontakt z przyrodą. Nieruchomość w stanie deweloperskim o powierzchni 44,84m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

375 000 zł45,90 m² 8 169,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pokojowe, szczecin ul. Kadłubka. Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 45,9 m2 położone na parterze 4 piętrowego budynku przy ul. Kadłubka w rejonie dzielnicy Niebuszewo. Mieszkanie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł133,16 m² 4 806,25 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o.o. przeznaczyło na sprzedaż lokal mieszkalny położony w Szczecinie przy ul. Rayskiego 24/4. Lokal znajduje się na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł47,10 m² 11 677,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż świeżo wykończone, gotowe do wprowadzenia, rozkładowe i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe na Pomorzanach Mieszkanie w pełni własnościowe, położone w centralnej części.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł49,36 m² 8 711,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1901

Prestigowy adres w samym sercu Szczecina odrestaurowana przedwojenna kamienica, zaledwie 4 6 minut spacerem od Placu Zwycięstwa i Bramy Portowej. Do sprzedaży wyjątkowo dobrze usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł73,60 m² 12 567,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z naszą nową ofertą sprzedaży mieszkania. Lokal znajduje się na 3 piętrze w ocieplonym niskim bloku z cegły z 2003 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł42,42 m² 51,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na parterze 4piętrowego, bloku. Na powierzchni ok 43m2 znajduję się: ok 16m2 salon, ok 9m2 sypialnia, 7m2 kuchnia i łazienka. Z salonu jest.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł65,01 m² 10 459,93 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie na sprzedaż Niebuszewo, ul. Bandurskiego Podstawowe informacje: lokalizacja: niebuszewo, ul. Bandurskiego Powierzchnia: 65,01 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 6 (apartamentowiec) Układ mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł74,93 m² 7 327 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 75 m, położone na 1. piętrze w kamienicy przy ul. Wyzwolenia w Szczecinie. W ogłoszeniu dodano również wizualizacje salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł60,84 m² 6 229,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone w cichej i zielonej okolicy Szczecina, przy ul. Floriana Szarego w Podjuchach. To idealna propozycja dla rodzin oraz osób poszukujących spokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł43,26 m² 57,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem klimatyczne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 43,26 m , urządzone w radosnej biało-niebieskiej kolorystyce. Lokal jest w pełni wyposażony i umeblowany gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł64,86 m² 11 239,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Oferuję na sprzedaż duże, słoneczne, jasne mieszkanie w jednej z najpiękniejszych, zielonych dzielnic Szczecina tuż przy jasnych błoniach w zacisznej, bocznej uliczce. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł77 m² 11 298,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Dzień dobry na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowane mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 78 m2 w centrum miasta przy ulicy Narutowicza Mieszkanie z uregulowaną sytuacją prawną bez.

Szczegóły ogłoszenia

587 000 zł63,77 m² 9 204,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Spółdzilecze własnościowe prawo z kw - możliwość zakupu mieszkania przez obywateli z poza ue. Centrum ul. 5 lipca. Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią (pierwotnie 3.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł74,66 m² 8 304,31 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż mieszkanie 4 - pokojowe o powierzchni 74,66m2 położone na 6 piętrze w Śródmieściu Szczecina. Na jego powierzchnię składa się: jasny salon, 3 pokoje mogące służyć jako.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł68,80 m² 11 845,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczecin, pogodno, przy Korpusie Nato, ul. Sosabowskiego, 3 pokoje apartament, os. Pod Gwiazdami. Tylko u Nas! Oferuję na sprzedaż nowy apartament 3 pokojowy o pow. 68,7 m2 w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

360 500 zł31,30 m² 11 516 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie z potencjałem w centrum Szczecina idealne pod inwestycję lub własną aranżację! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 31,30 m , położone na parterze budynku z 1970.

Szczegóły ogłoszenia

518 000 zł37 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokal użytkowego z funkcją mieszkalną vat 23%. Cena w ogłoszeniu jest kwotą brutto. Na sprzedaż nowe, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 37 m położone na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł48,90 m² 13 067,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Gumieńce os. Nowa Cukrowa świetne umeblowane i wyposażone 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem do wydania od zaraz. Duży pokój z aneksem kuchennym ok 28m2, sypialnia ok 10m2. Łazienka razem.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł55 m² 12 709,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania trzypokojowego, zlokalizowanego w prestiżowej dzielnicy Pogodno. Mieszkanie położone jest na 2 piętrze ocieplonego IV piętrowego niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł35,60 m² 9 971,91 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferuję jasne i przytulne mieszkanie o powierzchni 35,6 m , położone na 2. piętrze w budynku z windą przy ul. Łuczniczej w Szczecinie. Lokal do delikatnego.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł47,63 m² 7 957,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Miejsce z duszą i prywatnym parkingiem ul. Mazurska 7. Prezentujemy Państwu wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,6 m , które czeka na nowego właściciela gotowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł124 m² 8 862,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1927

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 124 m , zlokalizowane przy jednej z bardziej atrakcyjnych ulic, w bezpośrednim sąsiedztwie uczelni, terenów zielonych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł38,50 m² 11 168,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Tylko W angel estate Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe z osobną kuchnią, położone na parterze w zadbanym budynku po termomodernizacji. To mieszkanie daje dokładnie to,.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł69,80 m² 7 951,29 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż duże trzypokojowe mieszkanie o pow. 69,8 m2, położone na os. Słonecznym. W skład nieruchomości wchodzi: - przestronny salon z wyjściem na balkon z pięknym widokiem od.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł63,60 m² 9 732,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, na parterze na osiedlu Majowym. Idealna oferta dla Ciebie i Twojej rodziny. W okolicy znajduje się wszystko- sklepy, szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

536 200 zł35,99 m² 14 898,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona przy Bulwarach Szczecińskich, w prestiżowej lokalizacji w samym sercu Szczecina. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł46,13 m² 10 838,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie 46,13 m | Po generalnym remoncie | Centrum Szczecina - Turzyn Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,13 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł35,30 m² 18 980,17 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania, które nie wymaga nakładów finansowych, a z Twojego okna (i wspólnego tarasu) roztacza się klimat nowoczesnego miasta? To mieszkanie w prestiżowym apartamentowcu z 2025.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł47 m² 9 148,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Atrakcyjna oferta sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w sercu miasta! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane na 2. piętrze klimatycznej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł61,68 m² 10 035,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Płonia, ul. Przyszłości, 4 pokoje, balkon, spółdzielczo-własnościowe. Oferta wyłącznie w naszym biurze! 0% podatku przy zakupie pierwszego mieszkania. Skontaktuj się telefonicznie pod numerem.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł68,56 m² 4 507 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 68,56 m2, zlokalizowane w samym sercu Szczecina, przy ulicy Jagiellońskiej, bezpośrednio przy deptaku Bogusława - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł49,24 m² 14 805,04 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe / Bulwary Odrzańskie / 2023 / balkon + miejsce postojowe Ofertą sprzedaży jest lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 49,24m2 położony na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł63,07 m² 12 446,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie bardzo atrakcyjnie położone, okolica cicha i spokojna, wokół dużo zieleni, bardzo dobra komunikacja do centrum miasta. Lokal położony w budynku który przeszedł kapitalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł76,20 m² 8 123,36 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wygodne mieszkanie o powierzchni 76,2 m z osobną kuchnią, balkonem od strony wschodniej. Lokal znajduje się na 3 piętrze w 12-piętrowym bloku z dwiema cichobieżnymi.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł39,66 m² 65,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia mieszkanie w nowym budownictwie z windą (oddany w 2020r.) na osiedlu Słonecznym przy ul. Łubinowej 23-24. Na powierzchnię około 40mkw. składa się: - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł60,20 m² 9 950,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 60,2m2, blisko Parku Kasprowicza, nowe budownictwo Oferta sprzedaży dużego mieszkania 2 pokojowego z oddzielną kuchnią. Lokal położony na 3 piętrze niskiego budynku z 2002 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł18 m² 14 944 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 18 m, położona w nowoczesnym budynku z 2025 roku, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji bezpośrednio nad Odrą. Dlaczego.