dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Szczecin - Oferty sprzedaży i najmu

1 677 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 677 ogłoszeń

599 000 zł60,20 m² 9 950,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 60,2m2, blisko Parku Kasprowicza, nowe budownictwo Oferta sprzedaży dużego mieszkania 2 pokojowego z oddzielną kuchnią. Lokal położony na 3 piętrze niskiego budynku z 2002 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł18 m² 14 944 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 18 m, położona w nowoczesnym budynku z 2025 roku, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji bezpośrednio nad Odrą. Dlaczego.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł69,90 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania trzy pokojowego, zlokalizowanego na oś. Słonecznym w Szczecinie. Mieszkanie położone jest na 2 piętrze ocieplonego wieżowca z 1995 roku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

602 000 zł57,27 m² 10 511,61 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dla klienta gotówkowego! Oferuję na sprzedaż mieszkanie do własnej aranżacji zlokalizowane na parterze w apartamentowcu Reda City. To idealna propozycja dla osób szukających nowoczesnego lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

560 000 zł42,53 m² 13 167,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczecin, warszewo, mieszkanie 2 pokoje, miejsce postojowe, sprzedaż. Grupa wgn Koncern Obrotu Nieruchomościami. Możliwość przyjęcia W rozliczeniu nieruchomości kupującego. Na sprzedaż, 2.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł68,94 m² 5 657,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 68,94 m2 zlokalizowanego w Szczecinie przy ul. Młodzieży Polskiej. Usytuowane jest ono na pierwszym piętrze, wolnostojącej.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł46,60 m² 8 776,82 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Spółdzielcze Własnościowe prawo do lokalu - istnieje możliwość zakupu przez osoby spoza ue! Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania (obecnie przearanżowanego na trzy pokoje), o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł62,56 m² 14 849,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 3-pokojowy ekskluzywny apartament o powierzchni 62,56 m , wyróżniający się prywatnym ogrodem o powierzchni 178 m , stanowiącym wyjątkową przestrzeń do wypoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł70 m² 9 557,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60,34m2, położone na 2. piętrze budynku wielorodzinnego (bez windy), szeroka klatka schodowa, na cenionym i spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł51,97 m² 10 371,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Szukasz funkcjonalnego mieszkania z potencjałem, w otoczeniu zieleni? Ta oferta na szczecińskim Osiedlu Arkońskim łączy komfort 3 pokoi z najlepszą rekreacyjną lokalizacją.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł42 m² 6 904,76 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie na drugim piętrze w wyremontowanej kamienicy w dzielnicy Gocław. Mieszkanie ma 42 m2 powierzchni, w której skład wchodzą dwa pokoje w tym jeden przejściowy,.

Szczegóły ogłoszenia

593 491 zł47,67 m² 12 449,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartamenty w najlepszej możliwej lokalizacji w Szczecinie Nad Odrą na nowo budowanym osiedlu. Budynki położone będą w pobliżu Odry i Kanału Zielonego. Budowa osiedla podzielona na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Szczecin,zachodniopomorskie

569 000 zł69 m² 8 246,38 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69 m , położone na 2. piętrze w 8-piętrowym, ocieplonym budynku z 1990 roku (wielka płyta). Lokal stanowi pełną własność.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł73,43 m² 7 081,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na 2 piętrze w kamienicy usytuowanej w ścisłym Centrum miasta. Na powierzchnię nieruchomości 73,43 m2 składają się : -przestronny salon 24,59 m2.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł58,90 m² 9 932,09 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Planujesz skredytować tę nieruchomość zadzwoń. Spółdzielcze własnościowe mieszkanie 3 pokojowe z balkonem o powierzchni 58,9 m2, położone na 7 piętrze w 8-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł80,83 m² 8 474,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość na sprzedaż, usytuowaną w prestiżowej lokalizacji w Szczecinie, przy malowniczych Wałach Chrobrego i Teatru.

Szczegóły ogłoszenia

558 500 zł49,20 m² 11 351,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Przedstawiamy Państwu rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż w dogodnej dzielnicy miasta, osiedlu Majowym! Oferujemy przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,2 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł63 m² 11 349,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie z duszą wysoki standard, duża przestrzeń i gotowy model inwestycyjny. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o niepowtarzalnym charakterze, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

622 000 zł53 m² 11 735,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż atrakcyjne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na 2. piętrze w budynku w spokojnej i zielonej części Szczecina Zdroje. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

448 000 zł52 m² 8 615,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52m2, położone na ostatnim II piętrze niskiego budynku, w spokojnej i zielonej Zachodniej części Szczecina, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy, ul. Świstacza

Szczecin,zachodniopomorskie

579 000 zł63 m² 9 190,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Szczecin, ul. Świstacze to spokojna, dobrze skomunikowana część miasta, łącząca zielone otoczenie z wygodnym dojazdem do centrum. W zasięgu krótkiego spaceru znajdują się przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł81,70 m² 11 003,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 81,7 m , położone na 1. piętrze nowoczesnej zabudowy wielorodzinnej z 2017 roku, w Mierzynie przy ul. Zacisznej 30. Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł30,40 m² 55,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu ,duża przestronna kawalerka z balkonem. Mieszkanie położone jest na 2. piętrze, na pograniczu Niebuszewa oraz ulicy Przyjaciół Żołnierza. Składa się z dużego, ustawnego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł72,21 m² 8 295,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży mieszkania w centrum Szczecina! Lokal usytuowany jest na poddaszu w kamienicy z lat 30-tych. Poddasze zostało zaaranżowane na.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł103,59 m² 10 609,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

To mieszkanie łączy przestrzeń, naturę i wygodę - idealne dla rodzin lub osób ceniących jakość życia. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 103,59 m z prywatnym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł56,70 m² 12 786,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz wygodnego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Sprawdź tę ofertę! Lokalizacja: ścisłe centrum Szczecina zamknięte osiedle, tylko 2 minuty od Galaxy. W pobliżu sklepy, restauracje,.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł47 m² 10 638,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o dużym potencjale, idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja! Lokal usytuowany jest na 6. piętrze w zadbanym, 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł67 m² 44,78 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy znajdujące się na 4. piętrze bloku przestronne 3 pokojowe mieszkanie (67mkw) po gruntownym odświeżeniu. Mieszkanie: powierzchnia: 67mkw Piętro: 4 Widna kuchnia po całkowitym remoncie nowe.

Szczegóły ogłoszenia

514 000 zł61,38 m² 8 374,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem - Niebuszewo, ul. Niemcewicza, szczecin Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 61,38 m , położone na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł70,30 m² 48,36 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą wynajmu pięknego, komfortowego, 3 pokojowego mieszkania z balkonem w doskonałej lokalizacji w samym Centrum miasta przy ul. Monte.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł170 m² 7 882,35 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż wyjątkowy, bezczynszowe mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, położony w jednej z najbardziej pożądanych i prestiżowych lokalizacji Szczecina na pograniczu Warszewa.

Szczegóły ogłoszenia

705 000 zł35,25 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuje Państwu apartament z 2025 roku o powierzchni 35m2. W skład wchodzi: -salon z aneksem kuchennym; -sypialnia; -łazienka. Ogrzewanie oraz ciepła woda z sieci.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł62,65 m² 8 443,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Oferta sprzedaży jest duże ,przestronne mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy. W skład mieszkania wchodzi : -przedpokój , -duża kuchnia z oknem, -salon , -pokój, -łazienka ,.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł47,40 m² 10 021,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Wyłącznie w naszym biurze Plus Nieruchomości! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną dużą kuchnią. Mieszkanie w niskim bloku z 1999r. na 1 piętrze z przestronnymi.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł36,12 m² 11 877,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 36,12 m2 usytuowane na 1. piętrze odnowionej kamienicy (2. linia zabudowy) w ścisłym Centrum miasta. Na powierzchnię nieruchomości składają się.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł140,10 m² 7 494,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w sercu Szczecina Oferta na wyłączność Cena do negocjacji Rewelacyjna propozycja dla konesera mieszkań w kamienicy. Nieruchomość z wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

572 000 zł63,60 m² 8 993,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Osiedle Słoneczne | 4 pokoje | 63 m | 4 piętro | niski blok | Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalnego mieszkania 4-pokojowego o powierzchni 63 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł45,30 m² 9 602,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania dwupokojowego z balkonem, zlokalizowanego w bardzo dobrze skomunikowanej części Śródmieścia.! nieruchomość idealna jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

480 000 zł44 m² 10 909,09 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na 1. piętrze w wieżowcu z windą przy ul. 26 kwietnia. Nieruchomość ma 44 m2 powierzchni, w której skład wchodzą salon z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł49,10 m² 8 940,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem znajdujące się na 1 piętrze niskiego ocieplonego bloku na os. Bukowym. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu , możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł37,26 m² 72,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie na lubianym osiedlu Park Leśny na Prawobrzeżu: - szczecin Zdroje, ul. Kopalniana - 2 pokoje na II piętrze - pow. 37,26m2 - miejsce postojowe w cenie - mieszkanie wyposażone. Na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij