dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Szczecin - Oferty sprzedaży i najmu

1 677 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 677 ogłoszeń

4 500 zł64,50 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 64,50 m , znajdujące się na trzecim piętrze w trzypiętrowym budynku. Jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł59 m² 9 576,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, usytuowane na 4 piętrze niskiego bloku. Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica. Forma Własności - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł70,93 m² 7 754,12 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

W ofercie sprzedaży bardzo klimatyczne mieszkanie, położone przy ul. Emilii Plater w Szczecinie. Lokalizacja dla ceniących sobie miejską infrastrukturę, miejskie tereny zielone i łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł133,08 m² 5 861,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Przestronny, klimatyczny 4-pokojowy apartament (133,08 m ) w Centrum Szczecina przy Placu Grunwaldzkim (lewobrzeże) Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w samym sercu Szczecina. To.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

699 000 zł130,32 m² 5 364 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1890

Przedmiotem oferty jest sprzedaż 5-cio pokojowego mieszkania własnościowego, zlokalizowanego na 3 piętrze w 3-piętrowej kamienicy bez windy, w Centrum Szczecina, na Starym Mieście, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł48 m² 11 645,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

**na sprzedaż: funkcjonalne mieszkanie z antresolą gotowe do zamieszkania!** Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej **48 m ** (dodatkowo powierzchnia pod.

Szczegóły ogłoszenia

411 600 zł34,30 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,3 m , położone w Mierzynie przy ul. Topolowej, w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł95,20 m² 8 560,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 95 m (powierzchnia użytkowa: dół 61 m , góra 34m2), położone na 3. piętrze kameralnego, niskiego bloku. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł82 m² 4 865,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie duże, dwupokojowe, położone, w kamienicy z 1930r w Śródmieściu Szczecina na ul. Pocztowej. Jest to adaptacja poddasza wykonana w 1962r. bez skosów. Ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł35 m² 12 285,71 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam na prezentację! Na sprzedaż przytulne, jasne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na 8. piętrze budynku przy ul. Komuny Paryskiej w Szczecinie,.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł38,55 m² 18 651,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Nad Odrą to prestiżowy kompleks budynków które powstały w jednym z najciekawszych i najmodniejszych miejsc Szczecina na Łasztowni; nad.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł90,17 m² 5 533,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Prezentujemy przestronne mieszkanie położone na 1. piętrze w atrakcyjnej lokalizacji. Nieruchomość łączy klasyczny styl architektoniczny z funkcjonalnym układem pomieszczeń, idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł49,85 m² 12 617,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Zapraszam na prezentację oferty mieszkania w znakomitej lokalizacji w Centrum miasta, ale nie przy głównej ulicy. W najbliższej okolicy obiekty użyteczności publicznej, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł49,83 m² 10 335,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji Szczecina na Pogodnie. To idealne miejsce dla osób ceniących spokój oraz komfort życia. -.

Szczegóły ogłoszenia

404 550 zł40,98 m² 9 871,89 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Nowe 2 pokoje w centrum Szczecina | jasne wnętrze | centrum Na sprzedaż świeżo wykończone 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ul. Narutowicza w Szczecinie. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł67,79 m² 8 541,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1897

Adaptacja poddasza z 2010 r. w samym centrum miasta, przy ul. Piłsudskiego tuż obok Placu Rodła. Na powierzchnię użytkową nieruchomości ok 68m2 składa się: - salon ok. 29m2 - aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł108 m² 7 953,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie w budynku z 2000 roku, po pracach remontowych gotowe do wprowadzenia, bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów. Lokal położony na Pomorzanach, na 3.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł49,50 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowa okazja inwestycyjna w sercu Szczecina mieszkanie z duszą i ogromnym potencjałem! Marzysz o nieruchomości, która praktycznie sama się wynajmuje i przynosi stabilny,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

650 000 zł77,61 m² 8 375,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, ciepłe i bardzo klimatyczne mieszkanie 3 pokojowe na 3 piętrze przy al. Wyzwolenia w kamienicy z ciekawą historią. Doskonała lokalizacja: w pobliżu liczne.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł29,45 m² 11 714,77 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przytulna kawalerka o powierzchni 29,5 m , usytuowana na parterze w spokojnej, zielonej części Szczecina Pomorzany. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł58,80 m² 8 163,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy do zakupu mieszkania w uroczej wolnostojącej kamienicy o powierzchni 58,8m2 na Wojska Polskiego. Ta nieruchomość to nie tylko inwestycja, ale możliwość stworzenia własnej oazy.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł35,24 m² 9 931,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Szukasz energetycznego mieszkania w centrum? Mamy takie dla Ciebie. Na sprzedaż jasne , dwupokojowe mieszkanie położone na Niebuszewie-Bolinku, przy ul. Krasińskiego. Budynek znajduje sie.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł48,12 m² 13 279,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Wyjątkowe mieszkanie urządzone w wysokim standardzie z tarasem! Jeśli marzysz o miejscu, które łączy komfort życia blisko natury z wygodą szybkiego dojazdu do centrum ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł34,50 m² 10 869,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Do sprzedaży spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 34,5 m2, widna kuchnia, łazienka, po remoncie - nowe tynki, ściany świeżo malowane, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł47,60 m² 11 869,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe na osiedlu Majowym w Szczecinie. Doskonała lokalizacja przy ul. Andrzejewskiego zapewnia bliskość wszelkich udogodnień miejskich, takich jak sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł52,52 m² 13 309,22 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Polecamy na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie , położone w reprezentacyjnym budynku z lat 90-tych. W samym centrum miasta - kwartał :boh. Getta Warszawskiego/ aleja Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł48 m² 11 145,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferuję do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 48,00 m2 w spokojnej dzielnicy Szczecina - Pomorzany, ul. 9 maja - cena 535.000,00 zł. Mieszkanie przeszło generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł114,76 m² 6 526,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Planujesz skredytować tę nieruchomość zadzwoń. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 114 m , położone w topowej lokalizacji Szczecina przy Deptaku Bogusława oraz nowo.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł148,91 m² 4 297,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1905

Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o.o. przeznaczyło na sprzedaż lokal mieszkalny położony w Szczecinie przy ul. Śląskiej 41 m.8. Lokal znajduje się na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł47,70 m² 9 433,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w spokojnej lokalizacji - Pomorzan. Jeśli cenisz sobie: - dobrze doświetlone, słoneczne pomieszczenia - Mieszkanie w topowej, doskonale skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

476 640 zł48,10 m² 9 909,35 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe Mieszkanie 3 pokojowe w centrum, w wyremontowanej kamienicy (klatka schodowa) Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z klimatyzacją przy ulicy Narutowicza. Powierzchnia całkowita 52,96 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł45,05 m² 48,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,05 m , położone na 1 piętrze niskiego budynku przy ul. Mieszka I w Szczecinie. Lokal wyróżnia się przemyślanym.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł49 m² 8 346,94 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, położone na IV piętrze bloku z windą usytuowanego w doskonałej lokalizacji przy ul. Konstantego Maciejewicza Osiedle Reda Szczecin -.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł68 m² 8 073,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Szczecin, ul. Elizy Orzeszkowej 27 Cena: 549 000 pln Powierzchnia: 67,76 m + zabudowany balkon 4,5 m + piwnica Szukasz komfortowego,.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł38 m² 11 578,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,45 m , położone na I piętrze budynku A na nowym osiedlu Aura Warszewo (vastbau) w Szczecinie. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

108 999 zł14,36 m² 7 590,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Przedmiotem oferty, jest lokal o powierzchni 16m2 przy ul. Maksyma Gorkiego 23 w Szczecinie. Lokal znajduje się na 4 piętrze 4 piętrowej kamienicy w dzielnicy Śródmieście. Czynsz wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł60,95 m² 7 219,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie spółdzielczo-własnościowe: możliwość zakupu dla osób spoza ue Idealne dla osób poszukujących nieruchomości w cichej i spokojnej okolicy z możliwością szybkiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł121,07 m² 8 672,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Do sprzedaży mieszkanie 4 pokojowe , ogród zimowy , 2x taras. Mieszkanie jest również doskonałe pod inwestycję - z czego właściciele mogą czerpać profity. Gumieńce słoneczne piękne.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł57,53 m² 8 673,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mamy dla Ciebie ofertę sprzedaży mieszkania 3 pokojowego do remontu przy ul. Wojska Polskiego. W skład nieruchomości wchodzi: -salon z wyjściem na balkon , -pokój, -pokój, -pokój, -kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł88,90 m² 5 950,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Pełna własność z kw Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 3 pokojowe (88,9 m2) z balkonem (+ ok. 3 m2) oraz piwnicą (+ ok.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł47,50 m² 11 768,42 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesny, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 47,5 m , zlokalizowany na 6. piętrze budynku z 2020 roku, na Pomorzanach przy ul. Chmielewskiego. Układ.