dowolna

Nieruchomości Szczecin - Oferty sprzedaży nieruchomości

2 514 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 514 ogłoszeń

Rynek pierwotny

488 262 zł42,83 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dla inwestora ale nie tylko! Idealne jako pierwsze własne gniazdko. Nieruchomość na nowym osiedlu Warszewa usytuowane na parterze niskiego bloku. W skład mieszkania wchodzi : -salon.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł63 m² 9 349,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje w dzielnicy Arkońskie. Mieszkanie z balkonem znajduje się na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym i ma 63 m2, w skład mieszkania wchodzą 3 pokoje, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł35,10 m² 11 367,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż rozkładowa kawalerka na osiedlu Bukowym. Składa się ona z przedpokoju połączonego z przestronnym pokojem z wyjściem na balkon oraz osobnej kuchni i łazienki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

4 083 135 zł7 357 m² 555 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż - działka inwestycyjna, szczecin (strefa Dunikowo). Oferujemy działkę o powierzchni 7 357 m2, położoną w dynamicznie rozwijającej się strefie przemysłowej Dunikowo.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

541 200 zł96 m² 5 637,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Oferta dla inwestora! Oferujemy do sprzedaży lokal użytkowy (pawilon wolnostojący), całkowicie skomercjalizowany, w prawobrzeżnej części Szczecina -.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł109 m² 22 009,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:429 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w urokliwym miejscu, przy Parku Łyczywków, pogodno, szczecin Powierzchnia: 109 m Działka: 429 m Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

359 900 zł41,30 m² 8 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie 1 pokojowe z aneksem kuchennym. Mieszkanie jest wynajęte solidnym najemcom którzy korzystają z mieszkania już 4 lata. Czynsz najmu to 2200 zł/ m-c plus opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł30,12 m² 10 126,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 30 m , położone na 4. piętrze w budynku przy ul. Komuny Paryskiej w Szczecinie. Nieruchomość jest po remoncie i gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł29,50 m² 17 627,12 zł/m²

 

Piętro:2/30

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

a sprzedaż atrakcyjne, jednopokojowe mieszkanie z dużą loggią, położone w prestiżowym apartamentowcu hanza tower w centrum Szczecina! Mieszkanie o powierzchni 29,5 m składa.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł4 200 m² 235,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Tylko przez nas! Na sprzedaż działka objęta planem zagospodarowania terenu znajdująca się w uroczej części dzielnicy Szczecin Płonia przy ulicy Klonowej. Działka to płaski.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł46,12 m² 10 819,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe, położone w ścisłym centrum Szczecina przy al. Papieża Jana Pawła II. Adaptacja poddasza. Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, zaaranżowany.

Szczegóły ogłoszenia

692 810 zł2 389 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka komercyjna o powierzchni 2389 m , położona w świetnej lokalizacji przy ulicy Tczewskiej w Szczecinie (dzielnica Wielgowo). Działka stanowi doskonałą propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

674 000 zł74,40 m² 9 256,76 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

W ogłoszeniu wykorzystano wizualizacje przedstawiające przykładową aranżację wnętrz. Mają one charakter poglądowy i nie stanowią wyposażenia nieruchomości. Grafika przedstawiająca widok za.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł100 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Komfortowy, całoroczny domek w spokojnej części Szczecina idealny do życia i odpoczynku Świetna lokalizacja w otoczeniu zieleni nieruchomość znajduje się na terenie ogródków rod.

Szczegóły ogłoszenia

626 000 zł73,18 m² 8 554,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do sprzedaży lokal usługowy który znajduje się na parterze apartamentowca w Szczecinie. Lokal posiada duża podzieloną salę w stanie deweloperskim więc można ją dowolnie zaaranżować pod.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł47,19 m² 10 998,09 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3 pokoje duży balkon widok na panoramę miasta Wiosny Ludów, szczecin Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 9. piętrze w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

340 990 zł793 m² 430 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta na wyłączność! Ofertą sprzedaży są dwie działki położone w dzielnicy Klucz w Szczecinie. W okolicy szkoły, przedszkola, węzły komunikacyjne, a także dyskonty.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł212,39 m² 6 352 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:820 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego domu wolnostojącego w Szczecinie Wielgowo - w sąsiedztwie lasu. Dom zlokalizowany jest w cichej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł57 m² 8 421,05 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie z balkonem w ocieplonym wieżowcu na os. Gontyny. Składa się z 3 rozkładowych pokoi, kuchni z oknem, łazienki z wanną, wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł95,12 m² 7 148,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Najważniejsze informacje: - proszę o telefon od poniedziałku do piątku od 10.00 do 17.00; - Przykro mi, nie odpowiadam na SMSy (nie nadążam, proszę o telefon); - Mieszkanie z założoną.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł62,56 m² 14 849,74 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,56 m , położone na parterze nowoczesnego budynku z 2017 roku, na kameralnym, zamkniętym osiedlu. Nieruchomość wyróżnia się dużym,.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł133,16 m² 4 806,25 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o.o. przeznaczyło na sprzedaż lokal mieszkalny położony w Szczecinie przy ul. Rayskiego 24/4. Lokal znajduje się na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł125 m² 9 520 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie położone w ścisłym Centrum miasta w bliskim sąsiedztwie C.H.Kaskada. Mieszkanie doskonałe pod prowadzenie działalności biurowej, gabinety itd. ze względu na swoje położenie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł49,29 m² 12 152,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 49,29 m2 położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy: warszewo przy ul. Łączna. Lokal znajduje się na 2. piętrze nowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł49,38 m² 9 092,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Na sprzedaż ciepłe mieszkanie na 3 kondygnacji w niskim bloku. Mieszkanie składa się z: - salonu z wyjściem na balkon - pokoju - kuchni z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł67,45 m² 7 709,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal na parterze, zlokalizowany przy jednej z głównych ulic miasta z wejściem z bramy. Stan bardzo dobry. Ogrzewanie gazowe. Powierzchnia wynosi blisko 70m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 605 500 zł82,09 m² 19 557,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wyłącznie z nami obejrzyj tę nieruchomość. do biura nieruchomości. Apartament wykończony pod klucz Bezpieczne osiedle stworzone z pasją i wielkim zaangażowaniem. W tej wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

549 999 zł115,50 m² 4 761,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 115,5 m , położone na 2 piętrze w kamienicy przy ul. Narutowicza 8 w Szczecinie. Lokal znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne, bardzo dobrze doświetlone mieszkanie położone przy ul. Kadłubka 25, w niskiej, czteropiętrowej zabudowie. Lokal znajduje się na 3. piętrze, co zapewnia komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł46,12 m² 10 169,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje w samym sercu Szczecina na ulicy Jana Pawła II - aleja fontann Nieruchomość znajduje się na ostatnim piętrze w wyremontowanej kamienicy i ma 49m2 powierzchni w skład której.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł120 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Tyko U nas! Oferujemy do sprzedaży piękne, dwupoziomowe, 4-pokojowe mieszkanie położone na III piętrze niskiego budynku z 2011 roku przy ul. Złotowskiej. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł1 150 m² 4 347,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 920 m²

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Funkcjonalna hala z bramą wjazdową i regałami.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 270 m² 392,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ostatnia, malowniczo położona działka na nowym osiedlu (łącznie 12 domów - 10 już wybudowanych). Wjazd na działkę od strony północnej - dzięki czemu ogród za domem od strony południowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł148 m² 7 763,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:380 m²

Połówka bliźniaka na sprzedaż - Zdroje Na sprzedaż przestronna połówka bliźniaka w doskonałej lokalizacji w centrum Zdrojów. Nieruchomość o łącznej powierzchni 148 m2, usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł315,60 m² 5 988,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:653 m²

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Na sprzedaż przestronna nieruchomość w dzielnicy Bukowo. Lokalizacja Budynek posadowiony na płaskiej działce o powierzchni 653 m2 w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł400 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:838 m²

Oferta sprzedaży dużego, funkcjonalnego domu wolnostojącego z ogromnym potencjałem znajdującego się w cichej i spokojnej okolicy - w Dąbiu. Budynek położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł70,77 m² 7 912,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1918

Do sprzedaży duże mieszkanie 2 pokojowe położone przy ul. Monte Cassino (okolice Urzędu Miejskiego) Lokal w podstawowym standardzie, do remontu kapitalnego. Ściany malowane lub tapetowane, na.

Szczegóły ogłoszenia

888 000 zł61,85 m² 14 208 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Rezerwacja Nowoczesne mieszkanie składające się z czterech funkcjonalnych pokoi , położone na 9 piętrze w nowym budownictwie. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum Szczecina, a w.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie spółdzielczo-własnościowe zlokalizowane w niskim bloku na 2 piętrze w świetnej lokalizacji. Spokojna i cicha ul. Kazimierza Królewicza, widok z salonu na tereny zielone,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł128 m² 8 593,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Idealne na kancelarię, gabinet, prestiżowe biuro lub dla kogoś, kto marzy o mieszkaniu z duszą i sztukaterią w sercu miasta! Na sprzedaż niezwykłe 5-pokojowe mieszkanie (128.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł41 m² 11 707,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Tylko w Angel Estate Warszewo. 3 pokoje. Duży taras. Garaż. 2019 Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie 3 pokojowe, położone w jednej z najbardziej pożądanych części.