dowolna

Nieruchomości Szczecin - Oferty sprzedaży nieruchomości

2 515 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 515 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionów Dąbrowskiego

Turzyn,Szczecin

449 000 zł84 m² 5 345,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż: przestronne mieszkanie w kamienicy - Szczecin, ul. Legionów Dąbrowskiego Cena: 449 000 pln Powierzchnia: 84,5 m Liczba pokoi: 3 Czynsz:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gumieńce,Szczecin

1 150 000 zł270 m² 4 203,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:321 m²

Prezentujemy na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej na Gumieńcach. Został wybudowany w 1977 roku na działce o powierzchni 321 m2. Budynek przeszedł modernizację w 2022.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Szczecin

Pomorzany,Szczecin

239 000 zł19 m² 12 579 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Urokliwa kawalerka na sprzedaż - idealna dla studentów w Szczecinie! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie spółdzielczo-własnościowe - przytulna kawalerka o powierzchni 19 m , zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

560 000 zł42 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Zapraszam do zapoznania się z oferta nowoczesnego i komfortowego mieszkania o powierzchni 42m2., położonego w zachodniej lokalizacji miasta, na osiedlu Arkońskie -Niemierzyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Potulicka

Nowe Miasto,Szczecin

554 000 zł47 m² 11 891 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe (46,59 m2) z dużym balkonem. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 5 piętrowego bloku mieszkalnego wyposażonego w nową windę. Budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Centrum,Szczecin

720 000 zł107 m² 6 725,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Tylko U nas! Powierzchnia: 107,06 m2 Liczba pokoi: 4 Wyposażenie: bogate wyposażenie w cenie zakupu Lokalizacja: ścisłe centrum miasta, przy Deptaku Bogusława Budynek: odrestaurowana, zadbana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Henryka Pobożnego

Stare Miasto,Szczecin

465 000 zł52 m² 8 918,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Wyjątkowa oferta dla rodziny! Przestronne 2-pokojowe mieszkanie w idealnej lokalizacji przy ul. Henryka Pobożnego, tuż obok Parku Żeromskiego idealne miejsce na rodzinne spacery i zabawy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Szczecin

Żydowce,Szczecin

220 000 zł709 m² 310,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy, zlokalizowana w dzielnicy Szczecin - Klucz. Działka zlokalizowana bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Dostępne pełne uzbrojenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Szczecin

Żydowce,Szczecin

319 900 zł600 m² 533,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 600 m 2 z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną, bliźniaczą lub szeregową z mpzp. Działka w pobliżu Parku Krajobrazowego Puszcza Bukowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Gumieńce,Szczecin

380 000 zł29 m² 12 916,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Rezerwacja Na sprzedaż atrakcyjna kawalerka o powierzchni 29,42 m , zlokalizowaną przy ul. gen. Stanisława Kopańskiego w Szczecinie, za Sterem, gumieńce. Powierzchnia: 29,42.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Centrum,Szczecin

599 000 zł88 m² 6 834,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego przy Jasnych Błoniach. Ofertą sprzedaży jest dwupoziomowe mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze w pięknej kamienicy przy al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Bohaterów Warszawy

Turzyn,Szczecin

527 000 zł49 m² 11 201,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie spółdzielczo-własnościowe z kw. Możliwość zakupu przez obywateli spoza ue! Mieszkanie 49.1m z balkonem. Czynsz wynosi 449,07 zł zawiera wszystkie koszty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Szczecin

Bukowo,Szczecin

1 350 000 zł4 998 m² 270,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 4998 m2, położona w malowniczej części dzielnicy Bukowo. To idealne miejsce dla osób ceniących ciszę i spokój, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcina

Niebuszewo,Szczecin

380 000 zł38 m² 10 133,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,5 m , położone w dzielnicy Niebuszewo, przy ul. Św. Marcina w Szczecinie. Idealne dla pary, singla lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bazarowa

Centrum,Szczecin

425 000 zł45 m² 9 465,48 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż oferuję własnościowe 2 pokojowe mieszkanie w centrum Szczecina Mieszkanie znajduje się na parterze w bloku 5 kondygnacyjnym Nieruchomość składa się z: -salonu -sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny

Szczecin,zachodniopomorskie

369 000 zł115 m² 3 208,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż w pełni wyposażony lokal gastronomiczny, znajdujący się na Szczecińskich Bulwarach. Lokal o powierzchni ok.115m2, usytuowany przy nabrzeżu Odry, składający się z otwartej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Szczecin

365 000 zł37 m² 9 843,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

W bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Kopernika wśród zieleni 2 pokojowe mieszkanie własnościowe o powierzchni 37,08 m2, położone na III piętrze dobrze utrzymanego budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łucznicza

Niebuszewo,Szczecin

469 000 zł51 m² 9 250,49 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferta dostępna wyłącznie U - nieruchomości wgn 0% podatku przy zakupie pierwszego mieszkania. Skontaktuj się telefonicznie, aby umówić dogodny termin. Klucze do nieruchomości wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja Wojska Polskiego

Centrum,Szczecin

687 000 zł107 m² 6 416,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 4- pokojowe o powierzchni 107,06 m2. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze 3 piętrowej kamienicy z ok. 1939 roku. Mieszkanie znajduje się przy ul. Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mickiewicza

Pogodno,Szczecin

689 000 zł79 m² 8 721,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Pełna własność z kw Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 4 pokojowe (powierzchnia całkowita ok. 79 m2, użytkowa w kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szczecin

Śródmieście,Szczecin

569 800 zł46 m² 12 435,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta sprzedaży ciepłego, cichego i jasnego dwupokojowego mieszkania o powierzchni 45,82 m 2 zlokalizowanego na Niebuszewie. Usytuowane jest ono na 3 piętrze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Pogodno,Szczecin

595 000 zł71 m² 8 380,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Jeśli Twoim marzeniem jest zamieszkać w przestronnym mieszkaniu blisko parku ale zarazem komunikacji i centrum miasta to ta oferta jest dla Ciebie! Nieruchomość położona tuż przy Ogródku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Żelechowa,Szczecin

514 000 zł64 m² 8 018,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Tylko U nas! Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania w sercu zielonej dzielnicy Żelechowa w Szczecinie. Ta doskonała lokalizacja oferuje nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

653 376 zł52 m² 12 450 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zakupu mieszkania w nowej inwestycji Nad Odrą w Szczecinie. To idealne miejsce zarówno na inwestycję (krótki wynajem turystom) jak i na własne cele prywatne. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Śródmieście-Północ,Szczecin

355 000 zł30 m² 11 936,80 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Tylko U nas! Wyremontowana kawalerka przy Jasnych Błoniach w Szczecinie Na sprzedaż oferujemy komfortową kawalerkę o powierzchni 30 m , położoną na 9. piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Piastów

Centrum,Szczecin

850 000 zł104 m² 8 173,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1926

Centrum, w zadbanej kamienicy na I piętrze mieszkanie po remoncie kapitalnym z oryginalną sztukaterią w jednym pokoju i zachowaną stolarką drzwiową, odrestaurowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Centrum

Centrum,Szczecin

1 500 000 zł250 m² 6 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy położony w centrum miasta przy głównej ulicy, przestronny z dużymi witrynami. Miejsca parkingowe dostępne w okolicy lokalu. Ponadto możliwość parkowania od zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poleska

Warszewo,Szczecin

1 290 000 zł140 m² 9 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:258 m²

Przedmiotem oferty sprzedaży jest duży rodzinny dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w spokojnej i zielonej okolicy z doskonałym dojazdem do centrum miasta. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczecin

Drzetowo,Szczecin

570 000 zł67 m² 8 541,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Ofertą sprzedaży są 3 pokoje przy Stawie Brodowskim. Lokal usytuowany na parterze niskiego bloku. Okolica cicha i spokojna. Rewelacyjny dojazd do centrum miasta. W niedalekiej odległości wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Płonia,Szczecin

849 000 zł125 m² 6 792 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość na sprzedaż w spokojnej miejscowości Płonia. Ten nowoczesny bliźniak o powierzchni łącznej 125 m , ulokowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Jana Kazimierza

Grabowo,Szczecin

199 000 zł20 m² 9 793 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal usługowy w odnowionej kamienicy o powierzchni 20 m2 z możliwością zagospodarowania piwnicy o powierzchni 20m2 położony w pobliżu Wałów Chrobrego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gumieńce,Szczecin

499 900 zł48 m² 10 414,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

!Nowa niższa cena! Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnego, dwupokojowego mieszkania, usytuowanego w atrakcyjnej dzielnicy Szczecina Gumieńce w pobliżu Centrum Handlowego Ster.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hrubieszowska

Gumieńce,Szczecin

410 000 zł42 m² 9 647,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Polecam na sprzedaż fajne dwa pokoje z balkonem, zlokalizowane w dzielnicy Gumieńce na parterze niskiego bloku. Druga linia zabudowy. Doskonała lokalizacja zapewnia bardzo dobry dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazurska

Centrum,Szczecin

499 000 zł75 m² 6 665,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Duże przestronne mieszkanie w samym centrum miasta w bliskim sąsiedztwie Urzędu miasta a dalej Jasnych Błoni i Parku Kasprowicza. Dwa duże rozkładowe pokoje, przedpokój, spora widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Legionów Dąbrowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

199 000 zł48 m² 4 145,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:48 m²

Okazja! Sprzedam garaż duży, podziemny chroniony 3 bramami, własnościowy + komórka lokatorska (pomieszczenie gospodarcze) przy ul. Legionów Dąbrowskiego, w samym centrum Szczecina. Garaż 19,61.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Metalowa

Podjuchy,Szczecin

499 000 zł53 m² 9 415,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3 pokoje * ogródek * prawobrzeże Biurom nieruchomości dziękujemy! Oferta sprzedaży bezpośrednio od właściciela - 0% prowizji. Zapraszam do zapoznania się z propozycją sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Szczecin

Bukowo,Szczecin

919 698 zł118 m² 7 794,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedmiotem oferty jest wyjątkowe mieszkanie z tarasem na nowoczesnym osiedlu mieszkaniowym w dzielnicy Bukowo. Osiedle zamknięte i monitorowane. Mieszkanie dwupoziomowe. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Santocka

Świerczewo,Szczecin

465 000 zł56 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie przy ul. Santockiej na 5. piętrze wysokiego wieżowca w windą. Na powierzchnię 55,8 m2 składają się: - korytarz z szafą w zabudowie - łazienka - osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

962 728 zł71 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Niebuszewo,Szczecin

469 000 zł47 m² 9 936,44 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Chcesz mieszkać w zielonej i spokojnej okolicy? Mam dla Ciebie idealną ofertę! Wygodne, pięknie wykończone, po generalnym remoncie mieszkanie o powierzchni 47 m2, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

375 000 zł42 m² 9 014,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Spółdzielcze własnościowe Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe do remontu (41,6m2) z komórką lokatorską (ok. 5 m2).