dowolna

Nieruchomości Szczecin - Oferty sprzedaży nieruchomości

2 515 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 515 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Pogodno,Szczecin

814 990 zł88 m² 9 261,25 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania w prestiżowej dzielnicy Szczecina - Pogodno. Mieszkanie ma 88m2 i znajduje się na 3 piętrze trzypiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Szczecin

280 000 zł49 m² 5 760,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w niskim budynku z cegły zlokalizowane na drugim piętrze w Centrum Szczecina. Mieszkanie znajduje się w oficynie zadbanej kamienicy. Klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzymińska

Drzetowo,Szczecin

590 000 zł63 m² 9 372,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na 1. piętrze niskiego, 3-piętrowego budynku z 2007 roku przy ul. Grzymińskiej w Szczecinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Centrum,Szczecin

519 000 zł57 m² 9 127,68 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

3-pokojowe mieszkanie położone w bocznej ulicy blisko Bramy Portowej. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze 5-piętrowego budynku. W skład mieszkania wchodzą: - duży salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Szczecin

639 000 zł76 m² 8 352,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe w budynku z cegły z 1992r. w samym Centrum miasta. Ścisłe Centrum niedaleko ul. Krzywoustego/piastów w jednej z mniej ruchliwych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszewo,Szczecin

889 000 zł88 m² 10 140,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Propozycją Biura Krawiec Nieruchomości Szczecin, jest mieszkanie 3 Pokojowe (87,67m2) z dużym tarasem (ok.12m2), oraz dwoma garderobami w sypialniach. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łubinowa

Słoneczne,Szczecin

534 990 zł49 m² 10 918,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią i balkonem położone na 2 piętrze w dziesięciopiętrowym budynku. Nieruchomość idealna dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Pogodno,Szczecin

1 999 000 zł210 m² 9 519,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaże w bryle budynku

Szukasz miejsca, które buduje wizerunek Twojej firmy? Pogodno bezpośrednie okolice Parku Kasprowicza Na sprzedaż reprezentacyjny budynek o powierzchni 210 m , idealny na: kancelarię gabinety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Turzyn,Szczecin

499 000 zł46 m² 11 164,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, jasne i bardzo ładnie wykończone mieszkanie o powierzchni 46,13 m , położone na 1. piętrze zadbanej kamienicy w ścisłym centrum Szczecina tuż naprzeciwko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Herbowa

Centrum,Szczecin

729 000 zł65 m² 11 215,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 65 m , zlokalizowane przy ul. Herbowej w Szczecinie. Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi, osobnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Centrum,Szczecin

563 000 zł56 m² 10 357,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 3-pokojowe, jasne mieszkanie w centrum Szczecina Na sprzedaż przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie położone na 3 piętrze niskiego, ocieplonego bloku w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grodzka

Centrum,Szczecin

350 000 zł31 m² 11 290,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30 m , położone w doskonałej lokalizacji w samym centrum Szczecina. Nieruchomość stanowi świetną propozycję zarówno dla inwestorów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narutowicza

Śródmieście,Szczecin

712 500 zł95 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy - Szczecin, blisko Sądu Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 95 m , mieszczące się na drugim piętrze w kamienicy z 1930.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Szczecin

Centrum,Szczecin

230 000 zł24 m² 9 754,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Kawalerka 23,58 m | Centrum Szczecina | 3. piętro | Kamienica z 1935 r. Na sprzedaż przytulna i słoneczna kawalerka o powierzchni 23,58 m , położona na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tkacka

Stare Miasto,Szczecin

542 400 zł34 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Jeżeli lubisz mieszkać w centrum, wśród kafejek, restauracji w pobliżu teatrów, tras spacerowych, filharmonii to oferta dla Ciebie. W topowej lokalizacji niedaleko Zamku Książąt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Szczecin

498 000 zł47 m² 10 595,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

47 m | 3 pokoje | oddzielna kuchnia możliwość otwarcia 6 piętro | ul. Kujawska | ścisłe centrum przy Galaxy Druga linia zabudowy ciszej niż przy głównej ulicy Nowa winda | ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Szczecin

Osów,Szczecin

735 000 zł954 m² 770,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki na Osowie - Najlepsza Lokalizacja dla Rodzin! Marzysz o spokojnym miejscu, w którym Twoja rodzina będzie mogła cieszyć się ciszą, zielenią i bezpieczeństwem? Osów - jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Szczecin

Warszewo,Szczecin

979 000 zł70 m² 13 985,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Jeśli szukasz wyjątkowego miejsca blisko Centrum miasta a jednocześnie enklawy dającej poczucie komfortu, spokoju i bliskości otaczającej przyrody mamy do zaoferowania przestronne 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Hallera

Gumieńce,Szczecin

1 290 000 zł123 m² 10 487,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:153 m²

Dom premium | gumieńce | prywatne, strzeżone osiedle | światło spokój przestrzeń Są miejsca, które po prostu spełniają swoją funkcję. I są takie, do których wracasz bo czujesz, że to Twoja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Szczecin

Centrum,Szczecin

270 000 zł25 m² 10 931,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Oferta sprzedaży przytulnej kawalerki po remoncie w 2024r., zlokalizowanej w sercu Szczecina. Na sprzedaż komfortowa urządzona kawalerka o powierzchni 24,7 m , usytuowana na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złotowska

Warszewo,Szczecin

609 000 zł57 m² 10 704,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Rezerwacja! Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,89 m , położone na 2. piętrze w niskim, 3-piętrowym bloku z 2012 roku (deweloper Siemaszko), zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Szczecin,zachodniopomorskie

1 279 000 zł150 m² 8 538,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Wysokometrażowe mieszkanie w świetnie położonej, centralnej lokalizacji Szczecina przy Jasnych Błoniach na ulicy Lutnianej. Miejsce postojowe w garażu podziemnym! Na sprzedaż przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Panoramiczna

Warszewo,Szczecin

545 000 zł55 m² 9 909,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie położone przy ul. Panoramicznej w Szczecinie, na prestiżowym osiedlu Panoramika. Lokal znajduje się na 1. piętrze nowoczesnego budynku z windą (I.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gumieńce,Szczecin

1 096 000 zł99 m² 11 115,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż dwupoziomowy apartament usytuowany na pierwszym piętrze 4-lokalowego budynku. Każde z mieszkań posiada osobne, niezależne wejście. Cała posesja jest ogrodzona i zabezpieczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

713 514 zł65 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Promocja! Opłaty notarialne ponosi Deweloper! Ofertą sprzedaży jest 4 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i osobnym wc, w atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Golisza. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Słoneczne,Szczecin

579 000 zł64 m² 9 046,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż 4-pokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie na Osiedlu Słonecznym idealne zarówno dla rodziny, jak i jako pewna inwestycja pod wynajem na pokoje. Dlaczego to mieszkanie robi robotę?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Seledynowa

Bukowe,Szczecin

590 000 zł74 m² 8 005,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Do sprzedaży mieszkanie 4 pokojowe, z balkonem, położone na os. Bukowym, przy ul. Seledynowej (przy poczcie). Mieszkanie położone na 1 piętrze niskiego, ocieplonego budynku. Ekspozycja okien:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Akwarelowa

Bukowe,Szczecin

870 000 zł87 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Przestronny, słoneczny apartament 4-pokojowy z dużym balkonem Bukowe, szczecin Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni 86,50 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowe Miasto,Szczecin

499 999 zł59 m² 8 512,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Tylko W angel estate! 2 pokoje (opcjonalnie 3) 58,8 m balkon z panoramą miasta Nowe Miasto, szczecin Lokalizacja Rewelacyjne położenie przy Placu Dziecka zielony, zadbany skwer/park tuż pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosynierów

Majowe,Szczecin

519 000 zł53 m² 9 840,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Szczecin, osiedle Majowe Na sprzedaż oferuję komfortowe i funkcjonalne mieszkanie położone w prawobrzeżnej części Szczecina, na cenionym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna z linią brzegową Szczecin

Międzyodrze-Wyspa Pucka,Szczecin

180 000 zł84 m² 2 142,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Całoroczny domek rekreacyjny na przystani pzw Szczecin Na sprzedaż całoroczny domek rekreacyjny po generalnym remoncie, położony w wyjątkowej lokalizacji bezpośrednio na przystani pzw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydla

Słoneczne,Szczecin

625 000 zł76 m² 8 202,10 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Odrębna własność z kw Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 4 pokojowe (76,2 m2) z osobną kuchnią, balkonem od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Bohaterów Warszawy

Turzyn,Szczecin

409 000 zł44 m² 9 363,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Odrębna własność z kw Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe (43,68 m2) z balkonem (+ ok. 6,5 m2). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jasna

Słoneczne,Szczecin

650 000 zł64 m² 10 220,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Bardzo ładnie zaaranżowane, przestronne, nowocześnie urządzone, wygodne 4 - pokojowe mieszkanie po remoncie, umeblowane nowymi meblami i wyposażone w sprzęt agd, z dużym balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawadzkiego

Pogodno,Szczecin

410 000 zł35 m² 11 714,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 34 m2. Nieruchomość położona jest przy ul. Tadeusza Zawadzkiego, na popularnym osiedlu Zawadzkiego-Klonowica w Szczecinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Pomorzany,Szczecin

469 000 zł52 m² 9 019,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny w sercu szczecińskich Pomorzan? A może inwestycji, która dzięki układowi pomieszczeń zawsze będzie strzałem w dziesiątkę? To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Pogodno,Szczecin

1 050 000 zł80 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie 80 m z piwnicą po remoncie, miejsca parkingowe za bramą Szczecin Pogodno 1 150 000 zł Oferta sprzedaży przestronnego, jasnego, wyremontowanego mieszkania o powierzchni 80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona, ul. Tama Pomorzańska

Pomorzany,Szczecin

2 460 000 zł5 309 m² 463,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cena zawierająca vat 23%, cena netto 2.000.000 zł, sprzedaż od firmy. Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana wraz z udziałem w drogach dojazdowych w Szczecinie, przy ulicy Tama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pomorzany,Szczecin

595 000 zł66 m² 9 015,15 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Świetna oferta na sprzedaż, dostępną wyłącznie w biurze nieruchomości Blue Real Estate. Nieruchomość własnościowa znajdująca się na osiedlu zamkniętym - Pomorzany, w zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Szczecin

Warszewo,Szczecin

772 650 zł909 m² 850 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży działki budowlanej warszewo, szczecin Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic miasta Szczecin Warszewo. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Szczecin

Żelechowa,Szczecin

205 000 zł800 m² 256,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Duża działka rod 800 m + ocieplony domek całoroczny | gotowa do użytkowania Na sprzedaż zadbana działka rod o powierzchni 800 m z komfortowym domkiem przygotowanym do użytkowania przez.