dowolna

Nieruchomości Szczecin - Oferty sprzedaży nieruchomości

2 515 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 515 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Szczecin

699 000 zł91 m² 7 681,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w samym sercu Szczecina ul. Śląska, okolice Placu Grunwaldzkiego. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze frontowej kamienicy, co zapewnia wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Arkońskie,Szczecin

550 000 zł42 m² 13 095,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie w wysokim standardzie, harmonijnie zaprojektowane z nutą prestiżu, znajdujące się na na osiedlu Arkońskim. Nieruchomość dopieszczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Unisławy

Centrum,Szczecin

549 000 zł47 m² 11 685,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego, rozkładowego mieszkania o powierzchni ~ 46,98 m , położonego w bardzo atrakcyjnej lokalizacji lewobrzeże -> Centrum -> Szczecin,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Warszewo,Szczecin

948 000 zł96 m² 9 882,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż własnościowe, bardzo przestronne, jasne i słoneczne, komfortowo wykończone 4. pokojowe mieszkanie, usytuowane na 3. piętrze niskiego budynku mieszkalnego z 2007 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pogodno,Szczecin

529 900 zł58 m² 9 136,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

!rezerwacja! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Walentynowicz 8b w dzielnicy Pogodno w Szczecinie. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze w niskim, kameralnym budynku z 2001.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Elżbiety

Książąt Pomorskich,Szczecin

499 000 zł59 m² 8 429,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż własnościowe, przestronne, jasne i słoneczne 3. pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze niskiego bloku. Nieruchomość położona w doskonałej lokalizacji, na terenie spokojnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Piastów

Centrum,Szczecin

799 000 zł117 m² 6 829,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1945

Przestronne mieszkanie z dużym balkonem przy al. Piastów idealne dla inwestora. Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 117 m , zlokalizowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Kaliny,Szczecin

319 000 zł30 m² 10 633,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka o pow. 30 m , usytuowane na drugim piętrze budynku z lat 70., w cichej i spokojnej części os. Kaliny. Skład nieruchomości: salon Oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec

Pilchowo,Szczecin

2 950 000 zł1 950 m² 1 512,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Na sprzedaż hala o powierzchni łącznej 1950m2 z czego 450m2 to pomieszczenia biurowe i sanitarne. Nieruchomość położona jest w powiecie Polickim, usytuowana na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pogodno,Szczecin

1 485 000 zł230 m² 6 456,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:431 m²

Narożny dom w zabudowie bliźniaczej położony z jednej strony w widocznym miejscu przy ruchliwej ulicy, a z drugiej przy cichej uliczce prowadzącej do placu Ojca Jakuba Wujka. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Stołczyn,Szczecin

192 000 zł42 m² 4 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Syndyk sprzeda mieszkanie w Szczecinie przy ul. Warszawska 5/2 - cena 80% wartości oszacowania Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Asnyka

Niebuszewo,Szczecin

359 900 zł30 m² 11 996,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Kawalerka 30 m z windą idealna na start lub pod wynajem, niebuszewo Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kawalerki o powierzchni 30 m , położonej w świetnie skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielkopolska

Centrum,Szczecin

990 000 zł120 m² 8 242,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Słoneczne, przestronne mieszkanie 120 m2 w nowoczesnym stylu w kamienicy. Świetna lokalizacja! Ścisłe Centrum Szczecina, ul. Wielkopolska, bliskie sąsiedztwo Urzędu Miasta i Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Maciejkowa

Warszewo,Szczecin

549 999 zł40 m² 13 654,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,28m2 z ogrodem ok. 20m2, położone na parterze nowoczesnego budynku z 2014 roku, zlokalizowanego w zielonej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Żelechowa,Szczecin

380 000 zł48 m² 7 993,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 48 m 2 pokoje, balkon, dobra lokalizacja Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 3 piętrze w niskim, 4-piętrowym budynku (bez windy). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym

Centrum,Szczecin

289 000 zł26 m² 11 315,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Top Oferta! Przedstawiay wyjątkową ofertę mieszkania w centrum miasta! Prezentowana nieruchomość o powierzchni 25,54m2 idealnie nadaje się jako lokata kapitału, jako start w inwestycjach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Heyki

Międzyodrze-Wyspa Pucka,Szczecin

640 000 zł48 m² 13 434,10 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 47,64m2 w stanie deweloperskim przy ul.Leona Heyki 3B w Śródmieściu Szczecina. Jedne z ostatnich apartamentów o takiej powierzchni na osiedlu "nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łucznicza

Niebuszewo,Szczecin

399 000 zł32 m² 12 468,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe mieszkanie przy ul. Łuczniczej w Szczecinie - gotowe do zamieszkania! Jeśli cenisz sobie: nowoczesne, jasne i dobrze doświetlone pomieszczenia mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Gdańska

Międzyodrze-Wyspa Pucka,Szczecin

2 499 000 zł256 m² 581,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 299 m²

Na sprzedaż wyjątkowa działka przemysłowa w Szczecinie przy ul. Gdańskiej! Marzysz o przestrzeni, która pozwoli rozwinąć działalność przemysłową, magazynową lub logistyczną? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szarotki

Śródmieście,Szczecin

460 000 zł34 m² 13 529,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż piękne, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie położone w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Szarotki, tuż przy Wałach Chrobrego. Nieruchomość znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Azaliowa

Wielgowo,Szczecin

904 000 zł9 040 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w prawobrzeżnej części Szczecina na osiedlu Welgowo-Sławociesze-Zdunowo w rejonach ulicy Azaliowej. Bardzo ładne miejsce nieopodal lasu. Oddalone zaledwie 1 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Niebuszewo,Szczecin

350 000 zł58 m² 6 034,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Sprzedam mieszkanie 58 m w bardzo dobrej lokalizacji Szczecina do remontu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Żelechowa,Szczecin

330 000 zł55 m² 5 965,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję na sprzedaż lokal usługowy położony przy ul. Grzymińskiej w dzielnicy Żelechowa. Lokal znajduje się w przyziemiu czteropiętrowego budynku w ciągu zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Częstochowska

Pomorzany,Szczecin

625 000 zł78 m² 8 030,32 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży mieszkanie 4 - pokojowe z balkonem (spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu), zlokalizowane na I piętrze wysokiego budynku z windą. Znakomita lokalizacja, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

599 000 zł58 m² 10 263,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przedmiotem oferty jest 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż na Osiedlu Lawendowe Wzgórze w północnej części Szczecina. Jest to dwupoziomowy lokal położony na 1 piętrze niskiego bloku wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Pomorzany,Szczecin

360 000 zł37 m² 9 729,73 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i pięknym widokiem Szczecin, pomorzany Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo przytulne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

579 000 zł74 m² 7 877,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 3-pok mieszkanie o powierzchni 73,5 m2 zlokalizowane w topowej lokalizacji tuż przy katedrze. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w niskim, ocieplonym budynku. Teren wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Śródmieście,Szczecin

519 000 zł33 m² 15 727,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kama Nieruchomości z przyjemnością prezentuję Państwu apartament o powierzchni 33 m z dużym balkonem (ok. 10 m ), z którego rozpościera się wyjątkowy widok na Odrę. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Szczecin

699 000 zł74 m² 9 395,16 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie 75 m w centrum Szczecina po remoncie, gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż oferuję trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Swarożyca

Centrum,Szczecin

685 000 zł81 m² 8 474,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość na sprzedaż, usytuowaną w prestiżowej lokalizacji w Szczecinie, przy malowniczych Wałach Chrobrego i Teatru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śląska

Śródmieście,Szczecin

462 000 zł48 m² 9 718,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż przestronne mieszkanie typu loft z balkonem położone na 4. piętrze kamienicy w szczecińskiej dzielnicy Śródmieście-Centrum. W pobliżu Jasne Błonia i Park Kasprowicza!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy

Żelechowa,Szczecin

302 000 zł56 m² 5 392,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecam na sprzedaż lokal użytkowy położony w dzielnicy Żelechowa przy ul. Grzymińskiej. Lokal zlokalizowany w przyziemiu czteropiętrowego budynku, w ciągu zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 26 Kwietnia

Przyjaźni,Szczecin

379 000 zł30 m² 12 508,20 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Kawalerka 30,3 m po remoncie osobna kuchnia, gotowa do zamieszkania! Na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni 30,3 m , usytuowane na 6. piętrze w 8-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sierpowa

Pomorzany,Szczecin

560 000 zł46 m² 12 121,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Przedstawiam komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,20 m , położone na ostatnim piętrze kameralnego budynku na spokojnych i zielonych Pomorzanach. Lokal wyróżnia się bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Centrum,Szczecin

629 000 zł50 m² 12 617,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Zapraszam na prezentację oferty mieszkania w znakomitej lokalizacji w Centrum miasta, ale nie przy głównej ulicy. W najbliższej okolicy obiekty użyteczności publicznej, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Bohaterów Warszawy

Centrum,Szczecin

645 000 zł76 m² 8 494,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania trzypokojowego na sprzedaż, znajdującego się w samym centrum Szczecina Na sprzedaż spółdzielcze własnościowe -prawo do lokalu z kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gumieńce,Szczecin

655 000 zł116 m² 5 646,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:169 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży domu w zabudowie szeregowej położonego na szczecińskich Gumieńcach przy ulicy Ku Słońcu. To propozycja dla osób, które szukają domu z funkcjonalnym układem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Limby

Warszewo,Szczecin

678 000 zł85 m² 7 999,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Bardzo ładne 4-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem /5,70m2/ położone na II-gim piętrze nowoczesnego budynku z 2016r. na Warszewie. Powierzchnia mieszkania 84,76m2. W jego skład wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

659 900 zł62 m² 10 560,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 62,49 m , zlokalizowane przy ul. Duńskiej -warszewo. Przedstawiamy jasne i komfortowe mieszkanie. Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brązowa

Bukowe,Szczecin

415 000 zł37 m² 11 246,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Spółdzielcze - Własnościowe Prawo do Lokalu - Istnieje możliwość zakupu przez osoby spoza ue! Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży kawalerki przerobionej na dwa pokoje o powierzchni 36,90 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Śródmieście,Szczecin

595 000 zł66 m² 9 075,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na pierwszym piętrze w odrestaurowanej kamienicy w nieopodal Parku Żeromskiego. Mieszkanie kilka lat temu przeszło generalny remont. Z dwóch.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij