dowolna

Nieruchomości Szczecin - Oferty sprzedaży nieruchomości

2 514 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 514 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żółkiewskiego

Turzyn,Szczecin

440 000 zł63 m² 7 035,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy przy ul. Stanisława Żółkiewicza. Wejście do lokalu prowadzi od dziedzińca, co zapewnia większy spokój i prywatność. Mieszkanie w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

575 000 zł75 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Tylko U nas 75 m2 przy ul. Klonowica | 3 pokoje z możliwością 4 | Balkon | Parking | Zadzwoń i umów się na prezentację Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poronińska

Gumieńce,Szczecin

895 000 zł79 m² 11 346,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Zapraszam na prezentację przestronnego 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 78,88 m2, zlokalizowanego w zacisznym miejscu willowej części Gumieniec. Mieszkanie składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szafera

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

529 000 zł52 m² 10 114,70 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 52.3m , usytuowane na dwunastym piętrze wieżowca z 1980 roku, na osiedlu Zawadzkiego. Skład nieruchomości: sypialnia z wyjściem na zabudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kazimierza Królewicza

Niebuszewo,Szczecin

210 000 zł20 m² 10 447,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

W ofercie do sprzedaży mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 20,10 mkw położone na piątym piętrze w ocieplonym i zadbanym wieżowcu - nowe windy, klatka schodowa po remoncie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Naruszewicza

Niebuszewo,Szczecin

529 000 zł54 m² 9 752,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

3-pokojowe mieszkanie z loggią/ Niebuszewo-Bolinko/ Zielone podwórko/ 529 000 zł Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,24 m , położone na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Parkowa

Grabowo,Szczecin

259 000 zł26 m² 10 007 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Propozycją Biura Krawiec Nieruchomości Szczecin jest mieszkanie własnościowe, 2 pokojowe (25,88m2) znajdujące się na 5 piętrze w 5 piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pelikana

Warszewo,Szczecin

679 000 zł63 m² 10 777,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż bardzo jasne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 63 m . Położone na nowoczesnym osiedlu przy ul. Pelikana. Nieruchomość znajduje się w zadbanym budynku z 2013 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Szczecin

Centrum,Szczecin

1 500 000 zł218 m² 6 885,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do sprzedania lokal w pobliżu C.H.Kupiec o powierzchni około 217.85 m2, położony Szczecin-Śródmieście na parterze w IV piętrowej kamienicy. Lokal obecnie składa się z sali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nocznickiego

Drzetowo,Szczecin

669 370 zł46 m² 14 516,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe w standardzie wykończone pod klucz w nowym budynku z 2024 roku w Szczecinie. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Bydgoska

Pomorzany,Szczecin

160 000 zł65 m² 2 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:114 m²

Przedstawiamy do sprzedaży rekreacyjny murowany domek w stanie surowym zamkniętym, zlokalizowany na przystani wędkarskiej w dzielnicy Pomorzany. Teren położony bezpośrednio przy kanale wodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sokołowskiego

Zdunowo,Szczecin

365 000 zł38 m² 9 480,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,5 m2 z kw (pierwotnie kawalerka) usytuowane w Zdunowie - cichej, spokojnej dzielnicy Szczecina, w urokliwym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Pomorzany,Szczecin

439 000 zł47 m² 9 418,58 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko W plus nieruchomości! Na sprzedaż ustawne i słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,61 m , położone na VII piętrze wysokiego bloku w dzielnicy Pomorzany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Szczecin

250 000 zł38 m² 6 578,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Ogłoszenie prywatne - 0% prowizji Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na panoramę Szczecina ul. Malczewskiego - centrum, vis-à-vis Parku Żeromskiego To idealne miejsce dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Śródmieście,Szczecin

469 000 zł59 m² 7 976,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecam na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie na wysokim parterze w odrestaurowanej kamienicy, w topowej lokalizacji w sąsiedztwie Wałów Chrobrego i Parku Żeromskiego. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczecin

Śródmieście,Szczecin

630 000 zł118 m² 5 347,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

! oferta na wyłączność! W ofercie własnościowe, 4 pokojowe mieszkanie w samym Centrum Szczecina. Znajdujące się na III piętrze czteropiętrowej kamienicy ze starannie zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włościańska

Pomorzany,Szczecin

349 000 zł36 m² 9 627,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

To wyjątkowe mieszkanie to propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie komfort i bliskość natury w miejskiej przestrzeni! Mieszkanie znajduje się w uroczej części Pomorzan, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Szczecin

Niebuszewo,Szczecin

299 000 zł29 m² 10 454,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja do 15.03 Na sprzedaż słoneczna kawalerka na spokojnym osiedlu, bardzo dobrze skomunikowana z centrum. Forma własności: spółdzielcze-własnościowe prawo do lokalu, dzięki czemu mogą je.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Szczecin,zachodniopomorskie

1 269 000 zł119 m² 10 663,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:136 m²

Wyjątkowy dom W szeregu nowoczesność, wysoki standard, gotowy do zamieszkania Cena: 1 269 000 zł Powierzchnia użytkowa: 96,59 m + poddasze 22,82 m (łącznie 119,41 m ) Działka: 136.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Szczecin

475 000 zł53 m² 8 962,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Okazja inwestycyjna w bardzo atrakcyjnej cenie i wybornej lokalizacji - Szczecin Centrum - ulica Ks. Bogusława X- mieszkanie w ocieplonej kamienicy z ładną elewacją na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łukasińskiego

Krzekowo,Szczecin

685 000 zł56 m² 12 132,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie na parterze z tarasem i ogródkiem na osiedlu Patio Verde, ul. Łukasińskiego. Zamieszkaj wśród zieleni na nowoczesnym i kameralnym osiedlu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Szczecin

Majowe,Szczecin

15 000 000 zł14 788 m² 1 014,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży lub wynajmu: nowoczesny teren usługowo-produkcyjno-magazynowy (mpzp: D.M.3002.U,P) o powierzchni 14 788 m , położony w strategicznym miejscu blisko centrum handlowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szczecin

Łękno,Szczecin

480 000 zł37 m² 12 938 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Zapraszam na prezentację komfortowego mieszkania w apartamentowcu przy ul. Wojska Polskiego 107 w Szczecinie. Nieruchomość znajduje się w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Szczecin

Niebuszewo,Szczecin

4 713 280 zł725 m² 6 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 725,12 m2. W budynku może być prowadzona działalność typu: usługi biurowe, handlowe, medyczne. Świetna lokalizacja, dobry dojazd komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barnima III Wielkiego

Śródmieście,Szczecin

415 000 zł46 m² 8 971,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rozkładowe 2 pokoje przy Parku Kasprowicza Idealne na start lub pod inwestycję! Na sprzedaż dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 3. piętrze niskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nocznickiego

Drzetowo,Szczecin

732 750 zł49 m² 14 923,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe w standardzie wykończone pod klucz w nowym budynku z 2024 roku w Szczecinie. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Jasne Błonia,Szczecin

729 000 zł65 m² 11 215,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

3 pokoje przy Jasnych Błoniach | cisza, zieleń, potencjał | ul. Herbowa Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na 2. piętrze niskiego, ceglanego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Szczecin

Dąbie,Szczecin

252 000 zł950 m² 265,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Radziszewo, zaledwie 27 km od Szczecina, w spokojnej i rozwijającej się okolicy zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mickiewicza

Śródmieście-Północ,Szczecin

419 000 zł47 m² 8 939,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1. piętrze kamienicy, zlokalizowane w szczecińskiej dzielnicy Śródmieście-Północ. W bliskiej okolicy Jasne Błonia i Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ruska

Pomorzany,Szczecin

399 000 zł48 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszamy do odkrycia potencjału mieszkania zlokalizowanego w sercu atrakcyjnej dzielnicy Pomorzany, wzgórze Hetmańskie. Ta funkcjonalna, dwupokojowa nieruchomość o powierzchni 47,88 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Derdowskiego

Świerczewo,Szczecin

439 000 zł42 m² 10 527,60 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Spółdzielcze własnościowe Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe (41,7 m2) z osobną kuchnią oraz piwnica (ok. 3 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilków Morskich

Śródmieście,Szczecin

469 000 zł45 m² 10 353,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania dwupokojowego z balkonem, zlokalizowanego w bardzo dobrze skomunikowanej części Śródmieścia.! nieruchomość idealna jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Szczecin

Warszewo,Szczecin

1 150 000 zł89 m² 12 912,60 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Polecam Państwa uwadze apartament z przepięknym widokiem na cały Szczecin zlokalizowany na Osiedlu Panoramika z miejscem postojowym w cenie. Osiedle ogrodzone z brama wjazdową na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Gumieńce,Szczecin

457 000 zł37 m² 12 401,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

***kupujący nie płaci pcc*** Oferta sprzedaży słonecznego dwupokojowego mieszkania z balkonem o powierzchni 36,85 m 2 zlokalizowanego na Gumieńcach, na osiedlu Nowa Cukrownia. Usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Szczecin

Niebuszewo,Szczecin

439 000 zł56 m² 7 804,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Lokal mieszkalny 3-pokojowy o powierzchni 56,25m2 zlokalizowany na Niebuszewie, na parterze w niskim budynku z 1890r. Mieszkanie w standardzie do remontu, z przynależną piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaliny

Pogodno,Szczecin

589 000 zł62 m² 9 454,25 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Spółdzielcze własnościowe. Osiedle Kaliny. Pokoje około 18 m kw, 16 m kw i 12 m kw. Ustawne i słoneczne. Piwnica. Na podłodze dębowy parkiet w całym mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Reduty Ordona

Pogodno,Szczecin

920 000 zł146 m² 6 301,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:378 m²

Dom bliźniak z dużym ogrodem- pogodno, ul. Reduty Ordona Dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Pogodno, przy ul. Reduty Ordona. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Niebuszewo,Szczecin

275 000 zł29 m² 9 581,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Oferta 0% - brak prowizji dla Kupującego. Na sprzedaż komfortowa i słoneczna kawalerka tuż przy Muzeum Techniki i Komunikacji: - ul. Niemierzyńska (niebuszewo Bolinko) - 1 pokój, 28.70 m2 - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszewo,Szczecin

673 500 zł61 m² 10 994,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż nietuzinkowe mieszkanie w wyjątkowym miejscu na mapie Szczecina: - park Ostrowska na pograniczu dzielnic żelechowa/warszewo - 2 pokoje (możliwość zrobienia trzeciego) - 61,26 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włościańska

Pomorzany,Szczecin

399 000 zł42 m² 9 405,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Szczecin Pomorzany | 42,42 m | 2 piętro | balkon. Nie każde mieszkanie o powierzchni 42 m daje poczucie przestrzeni i wygody. Tutaj każdy metr został dobrze zaplanowany dwa niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Calineczki

Warszewo,Szczecin

10 363 750 zł8 291 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka komercyjna Szczecin Warszewo ul. Calineczki o powierzchni 8291 m2, składająca się z działek nr 1/235, 1/232, 1/89, 1/90, 1/91. Wszystkie media znajdują się w działce. Na.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij