dowolna

Nieruchomości Szczecin - Oferty sprzedaży nieruchomości

2 515 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 515 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włościańska

Pomorzany,Szczecin

399 000 zł42 m² 9 405,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Szczecin Pomorzany | 42,42 m | 2 piętro | balkon. Nie każde mieszkanie o powierzchni 42 m daje poczucie przestrzeni i wygody. Tutaj każdy metr został dobrze zaplanowany dwa niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Calineczki

Warszewo,Szczecin

10 363 750 zł8 291 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka komercyjna Szczecin Warszewo ul. Calineczki o powierzchni 8291 m2, składająca się z działek nr 1/235, 1/232, 1/89, 1/90, 1/91. Wszystkie media znajdują się w działce. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Tyniecka

Gumieńce,Szczecin

1 749 000 zł252 m² 6 940,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:492 m²

Wolnostojący, wygodny dom na Gumieńcach | spokojna okolica, zieleń, pełna infrastruktura Na sprzedaż bardzo funkcjonalny, wolnostojący dom jednorodzinny z 2000r. o powierzchni użytkowej 189,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pszenna

Zdroje,Szczecin

2 590 000 zł480 m² 5 395,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 203 m²

Bardzo atrakcyjny dom wolnostojący piętrowy z użytkowym poddaszem oraz całkowicie podpiwniczony o powierzchni całkowitej około 480m2, użytkowej mieszkalnej około 330m2, 10 pokojowy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 1 Maja

Drzetowo,Szczecin

339 000 zł31 m² 10 956,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka 30,94 m | 8 piętro | Winda | Parking dla mieszkańców | Dostępne od zaraz Na sprzedaż funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 30,94 m , położone na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mariacka

Centrum,Szczecin

689 000 zł59 m² 11 691,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Fantastyczna lokalizacja. Ulica mariacka na starym mieście. PO kapitalnym remoncie, nowoczesny styl. Możliwość parkowania na wewnętrznym podwórku! Polecam Państwu znakomitą ofertę mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny umeblowany Szczecin

Gumieńce,Szczecin

799 000 zł326 m² 2 453,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą dostępną na sprzedaż wyłącznie w Blue Real Estate, o powierzchni 325m ., znajdującego się w prestiżowej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Strzelecka

Śródmieście,Szczecin

189 950 zł19 m² 9 997,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:19 m²

Powierzchnia magazynowa z dodatkowym miejscem parkingowym! Na Sprzedaż garaż/powierzchnia magazynowa - razem z dodatkowym zewnętrznym miejscem na parkowanie. Centrum Szczecina, bezpieczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym

Centrum,Szczecin

249 000 zł22 m² 11 313 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Super lokalizacja - Mieszkanie inwestycyjne, w bloku, II piętro, po remoncie, wyposażone i umeblowane, przygotowane do wynajmu. Roczna stopa zwrotu 9 %. Budynek z cegły, z 2000 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Szczecin

Centrum,Szczecin

675 000 zł32 m² 21 093,80 zł/m²

 

Piętro:3/23

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Poznaj miejsce, które robi wrażenie od pierwszego spojrzenia. Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka premium w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji w Szczecinie - Hanza Tower. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Warszewo,Szczecin

428 000 zł32 m² 13 416,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przytulne 2-pokojowe z balkonem w wysokim standardzie w dzielnicy Warszewo, przy ul. Krasińskiego (odcinek w pobliżu ul. Duńskiej). Lokal położony na parterze budynku z 2000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Szczecin

Warszewo,Szczecin

766 000 zł82 m² 9 296,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1984

Oferuję na sprzedaż rozkładowe pięciopokojowe mieszkanie położone na 4 piętrze niskiej zabudowy w jednej z najpiękniejszych, zielonych dzielnic Szczecina - pogranicze Warszewa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Dąbie,Szczecin

379 000 zł46 m² 8 275,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie 45,8 m idealne dla rodziny lub pod wynajem! Przestronne i ustawne 2-pokojowe mieszkanie położone w spokojnej, zielonej okolicy w Dąbiu. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pomorzany,Szczecin

465 000 zł38 m² 12 344 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie rozkładowe 2-pokojowe o powierzchni 37,67m2 zlokalizowane na Pomorzanach, na 2 piętrze niskiego bloku z lat 80-tych. Oferta sprzedaży dotyczy mieszkania z pełnym wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jadwigi

Centrum,Szczecin

649 000 zł100 m² 6 490 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

Kupno tego mieszkania to doskonała inwestycja pod wynajem. Zapraszamy Inwestorów, a także Klientów chcących zamieszkać w tym mieszkaniu. Jeśli jesteś rodzicem i chciałbyś kupić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Szczecin

Pogodno,Szczecin

1 600 000 zł140 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż wyjątkowy dwupoziomowy apartament z tarasem na pięknym Pogodnie. Nieruchomość o powierzchni 140 m 2 (115 m 2 użytkowej). Mieszkanie z 5 pokojami w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Noakowskiego

Śródmieście,Szczecin

390 000 zł52 m² 7 478,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przedstawiam Państwu wyjątkową okazję przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m , usytuowane na parterze w sercu Szczecina, na granicy dzielnic Śródmieścia i Pogodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Paska

Śródmieście,Szczecin

899 000 zł150 m² 5 993,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Wyjątkowe, 3-poziomowe mieszkanie z duszą - 150 m w zielonym Śródmieściu Szczecina Na sprzedaż cena łącznie z Garażem! Szukasz mieszkania, które daje przestrzeń i komfort jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cztery Pory Roku

Bukowo,Szczecin

790 000 zł68 m² 11 703,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Komfortowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem w zielonej części Bukowa | 67,5 m | 3 pokoje W zielonej, spokojnej części szczecińskiego Bukowa znajduje się miejsce, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczecin

Dąbie,Szczecin

700 000 zł101 m² 6 913,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Parter poniemieckiej willi o powierzchni całkowitej 101,25 m2, 4 pokoje, oddzielna kuchnia i łazienka, po kapitalnym remoncie położony w Dąbiu w Szczecinie. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Kopernika

Centrum,Szczecin

359 000 zł35 m² 10 114 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal na sprzedaż lub wynajem Jeśli poszukują Państwo kameralnej, gotowej do pracy przestrzeni do obsługi klientów lub pacjentów, ta oferta będzie idealnym wyborem. Prezentujemy estetyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Centrum,Szczecin

580 000 zł48 m² 12 197,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie w centrum miasta z wyjątkowym widokiem na Park Żeromskiego. Nieruchomość: - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - 47,55 m - 2 pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szybowcowa

Dąbie,Szczecin

629 000 zł52 m² 12 096,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Biuro Nieruchomości Perfekt poleca na sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m , zlokalizowane na zamkniętym osiedlu w Dąbiu przy ul. Szybowcowej. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Centrum,Szczecin

389 999 zł38 m² 10 153,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie w kamienicy w centrum Szczecina - ul. Bolesława Krzywoustego Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,41 m , położone w zadbanej kamienicy z 1920 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Centrum,Szczecin

350 000 zł73 m² 4 783,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferuję na sprzedaż ciekawe mieszkanie do remontu w bardzo dobrej i pożądanej lokalizacji. Przy Jasnych Błoniach. W jego pobliżu znajdują się liczne obiekty użyteczności publicznej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

Centrum,Szczecin

549 900 zł42 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Apartament zlokalizowany w ścisłym centrum Szczecina, 100 m od Kaskady przy Parku Andersa. Mieszkanie mieści się w kamienicy, która przeszła kapitalny remont. Budynek wyposażony został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Rynek Sienny

Stare Miasto,Szczecin

1 100 000 zł90 m² 12 222,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Prezentujemy Państwu dwupoziomowe mieszkanie znajdujące się w budynku z 2013 roku na ul. Rynek Sienny 2 w Szczecinie (centrum, starówka) Oferta w przygotowaniu, więcej zdjęć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Niebuszewo,Szczecin

520 000 zł52 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kama Nieruchomości z przyjemnością prezentuje świeżo wyremontowane, funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m , usytuowane na pierwszym piętrze kameralnego, czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Śródmieście,Szczecin

369 000 zł36 m² 10 318,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferuję spółdzielczo - własnościowe 2-pokojowe mieszkanie. Nieruchomość znajduje się na 7 piętrze w 10 kondygnacyjnym bloku z windą. Na powierzchnię 35.76m2 składają się :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Narutowicza

Nowe Miasto,Szczecin

296 800 zł30 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Pełna własność z kw Przedmiotem oferty, są nowe, wykończone mieszkania 2 pokojowe do umeblowania powstające w wyniku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Szczecin

Centrum,Szczecin

1 700 000 zł192 m² 8 865,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni Świetna lokalizacja pod działalność medyczną - bezpośrednie sąsiedztwo apteki oraz park po drugiej stronie ulicy , co naturalnie generuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

Gumieńce,Szczecin

519 000 zł55 m² 9 436,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Za Wiatrakiem - granica mierzyna/gumieniec Oferujemy przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55 m , położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

536 000 zł37 m² 14 600,90 zł/m²

 

Piętro:2/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Apartament o powierzchni 36,71 m2 - Hanza Tower Luxury Szczecin. Oferujemy na sprzedaż lokal zlokalizowany na 2 piętrze prestiżowej inwestycji w centrum Szczecina. Lokal o powierzchni: 36,71.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Żelechowa,Szczecin

299 000 zł55 m² 5 406,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Okazja: klimatyczne 2 pokoje przy ul. Studziennej Parter, cicha Okolica. Szukasz mieszkania, które jest bezpieczne, tanie w utrzymaniu i położone w spokojnej części Szczecina? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 9 Maja

Pomorzany,Szczecin

379 000 zł48 m² 7 932,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż własnościowe, jasne i słoneczne 2 - pokojowe mieszkanie, usytuowane na 4. piętrze niskiego bloku. Nieruchomość świetnie zlokalizowana, na terenie spokojnego osiedla, w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Centrum,Szczecin

534 900 zł44 m² 12 036,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego, rozkładowego mieszkania o powierzchni ~ 44,44 m , położonego w bardzo atrakcyjnej lokalizacji lewobrzeże -> Centrum -> Szczecin,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dunikowskiego

Pomorzany,Szczecin

330 000 zł33 m² 9 883,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 33,39 m , położone na 3 piętrze budynku z lat 70-tych przy ul. Xawerego Dunikowskiego w cenionej części Szczecina. Zadbane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Wielgowo,Szczecin

415 000 zł1 001 m² 414,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w świetnej lokalizacji Prawobrzeża: - ul. Sasanki (wielgowo) - 1001 m2 - mpzp, media - dojazd drogą asfaltową. Działka: atrakcyjnie położona, narożna działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bukowe,Szczecin

874 000 zł64 m² 13 565,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż absolutna perełka na Prawobrzeżu: - ul. Nastrojowa (bukowe Klęskowo) - 3 pokoje, 64,43 m2 - garaż podziemny i komórka lokatorska - piętro 4/4, winda - blok z 2021 roku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Szczecin

Centrum,Szczecin

830 000 zł72 m² 11 548,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Wyjątkowe mieszkanie w sercu miasta - gotowe do zamieszkania od zaraz! Jeśli marzysz o nowoczesnym lokalu, który nie wymaga żadnych dodatkowych inwestycji, znajduje się w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelecka

Szczecin,zachodniopomorskie

314 160 zł26 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Dwupoziomowe mieszkanie po generalnym remoncie | ogródek | piwnica Lokalizacja: szczecin, ul. Strzelecka mieszkanie o powierzchni całkowitej 36,84 m2 Na sprzedaż jasne, dwupoziomowe mieszkanie.