dowolna

Nieruchomości Szczecin - Oferty wynajmu nieruchomości

1 145 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 145 ogłoszeń

29 zł/m²1 000 m² 29 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferujemy na wynajem powierzchnię komercyjną w najlepszej lokalizacji w prawobrzeżnej części Szczecina. Właściciel oferuje stabilne stawki za koszty eksploatacji. Bardzo dobre połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

55,10 zł/m²98 m² 5 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Powierzchnia biurowa do wynajęcia - 98 m2. Czynsz najmu 5400 zł. +Vat 23%, kaucja 1 miesięczna. 2 pokoje, łazienka, 2 toalety. Osobne wejście, szeroka klatka schodowa. Obok budynku miejsce do parkowania.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł130 m² 46,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Przestronny dom. Obiekt z parkingiem. Oferta dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł320 m² 28,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczecin, warszewo, dom wolnostojący, działka 1000m2, 6 pokoi, 3 łazienki, taras, fotowoltaika, garaż dwustanowiskowy. Na wynajem dom wolnostojący w dzielnicy Warszewo. Dom położony przy ślepej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

55 zł/m²112 m² 6 160 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Do wynajmu biuro o powierzchni 112 m2 składające się z 6 pomieszczeń o powierzchni 17,24 m2; 16,17 m2; 16,20 m2; 12,14 m2; 16,78 m2; 32,80 m2. II piętro w budynku z windą. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:własny parking

Przedstawiamy Państwu d o wynajęcia nowoczesny lokal biurowy - blisko centrum miasta! Oferujemy do wynajęcia nowopowstały lokal biurowy położony w odległości ok. 1 km od Centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

60,61 zł/m²264 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia duży lokal handlowo usługowy zlokalizowany na parterze budynku mieszkalno-usługowego w Centrum przy jednej z głównych ulic Szczecina o dużym natężeniu ruchu pieszych.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł500 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia obiekt magazynowo- biurowy. Na powierzchni 500m2 znajdują się: powierzchnia magazynowa, pokoje biurowe,pomieszczenia socjalne. Wjazd do pomieszczenia bezpośrednio z poziomu 0 jak.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł200 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Oferta wynajmu domu jednorodzinnego W dobrej (ok. 15 km od szczecina) Do wynajęcia komfortowy dom jednorodzinny położony w miejscowości Dobra, w spokojnej okolicy, około 15 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł30 m² 67 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia zupełnie nowa, niezamieszkała kawalerka w nowej inwestycji na Gumieńcach, reda City. Okolica cicha, spokojna, dobrze skomunikowana z resztą miasta. W pobliżu wydziały.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia oferujemy niepowtarzalne mieszkanie o powierzchni 70 m , położone w ścisłym centrum Szczecina, w bezpośrednim sąsiedztwie stacji skm Turzyn. Lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

35,77 zł/m²137 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa znajdująca się na czwartej kondygnacji kamienicy na szczecińskiej Starówce. Na powierzchnię 137 m2 składa się pomieszczenie typu open space (ok. 90 m2), dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł36,64 m² 62,77 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 2 pokojowe (36,6 m2) znajdujące się na 10 piętrze wieżowca przy ulicy Potulickiej 40 w dzielnicy Nowe Miasto. Mieszkanie z balkonem (ok.5 m2) z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

73,90 zł/m²23 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal znajduje się w biurowej kamienicy i zlokalizowany jest w niezwykle atrakcyjnej i reprezentacyjnej części Szczecina Wały Chrobrego, zaledwie " o krok od ścisłego Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł28,80 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pok. do wynajęcia Szczecin Drzetowo, ul. Stalmacha Do wynajęcia jasne, umeblowane 2 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w dzielnicy Drzetowo Szczecin, przy ul. Stalmacha Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²110 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia przestronny i funkcjonalny lokal biurowy, idealny dla firm poszukujących komfortowej przestrzeni do pracy w profesjonalnym standardzie. Pomieszczenia są klimatyzowane, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²125 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta lokalu na wynajem położonego na I piętrze w kamienicy przy jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji jaką jest Stare Miasto i Wały Chrobrego. Kamienica położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł15 m² 133,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy w pełni umeblowaną kawalerkę, gotową do zamieszkania od 1 grudnia. Mieszkanie znajduje się w nowym budynku i zostało urządzone tak, aby zapewnić komfort, funkcjonalność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł63 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:22/28

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem piękny apartament trzypokojowy zlokalizowany na 22 piętrze apartamentowca Hanza Tower z widokiem na panoramę miasta. Układ pomieszczeń: - salon z otwartą kuchnią - przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł244 m² 30,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 144 m²

Tanowo, dom wolnostojący, 244m2, wynajem, ogród, garaż Oferujemy na wynajem komfortowo urządzony dom o powierzchni 244 m2. Dom z garażem jednostanowiskowym posadowiony na zagospodarowanej /.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przytulną kawalerkę położoną przy ul. Ludomiła Rayskiego w samym sercu Szczecina, zaledwie 100 metrów od Placu Grunwaldzkiego. To idealna lokalizacja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł108 m² 64,81 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferta najmu apartamentu - 108 m , wysoki standard, 2 poziomy, garaż. Do wynajęcia przestronny i elegancki apartament o powierzchni 108 m , usytuowany na trzecim piętrze budynku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

39 zł/m²21,04 m² 821 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal użytkowy o powierzchni 11,49 m2 zlokalizowany na I piętrze budynku położonego w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48 m2 na parterze w bloku przy ul. 9 maja. Salon z drzwiami balkonowymi wyposażony w rozkładaną sofę, stół z krzesłami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

71,32 zł/m²19,63 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 19,63 m2. Wejście bezpośrednio z ulicy. Duża szklana witryna z roletami antywłamaniowymi. Na podłodze na całej powierzchni terakota, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

137,83 zł/m²13,06 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gabinet medyczny , specjalistyczny na wynajem Szczecin, os. Arkońskie (ul. Chopina) Szukasz miejsca na rozwój swojej praktyki w otoczeniu usług medycznych i ze stałym ruchem pacjentów? To.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 zł88 m² 65,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia komfortową i nowoczesną nieruchomość o powierzchni 88 m , położoną w spokojnej, atrakcyjnej lokalizacji. Dom wyróżnia się wysokim standardem wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł72 m² 48,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bezrzecze, ul. Górna, 3 pokoje, taras, balkon, garaż. Komfortowe mieszkanie z dużym tarasem - Bezrzecze, 72 m2, 3 pokoje Lokalizacja: bezrzecze, gm. Dobra (szczecińska) Powierzchnia: 72 m2 Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł6 500 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowo biurowa o powierzchni 6500m2 i wysokości 8,5m, możliwość wynajmu części hali o powierzchniach 1500m2, 2500m2. Duży plac manewrowy, doki do załadunku oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie na Os. Zawadzkiego. Zupełnie nowe, nikt jeszcze go nie zamieszkiwał. Usytuowane na parterze w apartamentowcu z 2025roku. Apartament urządzony jest w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Szczecin, centrum miasta, duży ruch pieszych, lokal na wynajem, witryna, parter! Klucze w biurze! Ofertą wynajmu jest wyjątkowy lokal usługowy o powierzchni ok. 51 m?, położony.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj komfortowo i bądź pierwszym najemcą! Ładne mieszkanie rozkładowe 2 pokojowe na 2 piętrze zlokalizowane w samym centrum Szczecina, w niskim budynku 5-piętrowym z 2003.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł847,78 m² 70,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:2 515 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu unikatowej nieruchomości - reprezentacyjnego budynku znanego pod nazwą Willa Nellego. Pierwotnie budynek został wybudowany pod koniec XIX wieku.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł100 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładny apartament na wynajem. Pięknie położone mieszkanie - apartament z kominkiem w domku jednorodzinnym. Cicha spokojna okolica. Trzy-pokojowy, sypialnia usytuowana na drugim poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie położone przy ul. Jana Brzechwy o powierzchni 16 m2. W Nieruchomości znajduje się część dzienna, aneks kuchenny, część komunikacyjna, łazienka oraz balkon.

Szczegóły ogłoszenia

27 000 zł1 173 m² 23,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:1 167 m²

Świetna inwestycja na Biznes! Lokal już z gotowym biznesem bardzo dobrze zlokalizowany w sercu miasta! Przestronny duży lokal o pow. 1173m2 z ogromnym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

83,33 zł/m²12 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szczecin/ Centrum / Wynajem/ Lokal biurowy/gabinet w nowoczesnym budynku. Grupa wgn Koncern Obrotu Nieruchomościami. Chcesz wynając lub sprzdać /lokal/ mieszkanie / dom /działkę /zdzwoń / napisz.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²125 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność oferta wynajmu przestrzeni biurowej - zlokalizowanej W prestiżowej lokalizacji szczecina - wały chrobrego - lokale znajdują się reprezentacyjnej kamienicy - aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł57,20 m² 50,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego, trzypoziomowego mieszkania na wynajem, zlokalizowanego na Bezrzeczu w Szczecinie! Nieruchomość położona jest w spokojnej, kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

39,93 zł/m²112,70 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 112,70 m2, zlokalizowany w okolicy Ronda Giedroycia. Lokal usytuowany na parterze z bezpośrednim wejściem z chodnika, w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł180 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:710 m²

Szczecin, gumieńce, dom wolnostojacy, na wynajem, 7 pokoi. Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 180 m2 na działce 710 m2 - Gumieńce / ok. ul. Lednickiej/ , parter z użytkowym poddaszem, 7.