dowolna

Nieruchomości Szczecin - Oferty sprzedaży nieruchomości

2 515 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 515 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Drzetowo-Grabowo,Szczecin

460 000 zł48 m² 9 583,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Przytulne Mieszkanie w Sercu Szczecina Twoja Nowa Przestrzeń do Życia! Z wielką przyjemnością oferuję Państwu piękne, przytulne mieszkanie o powierzchni 48 m , które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dąbie,Szczecin

375 000 zł49 m² 7 700,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja oferty do 20.12.2024 R.! Na sprzedaż zadbane 3 pokojowe mieszkanie w cichej części Dąbia - w niskim i ocieplonym i wyremontowanym budynku. Mieszkanie o pow. ok 49 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Gwiazdy Polarnej

Warszewo,Szczecin

799 999 zł98 m² 8 163,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Nowoczesna szeregówka na ulicy Gwiazdy Polarnej w Szczecinie Twój nowy dom! Zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą inwestycją eleganckim szeregowcem na ulicy Gwiazdy Polarnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Szczecin

Centrum,Szczecin

720 000 zł103 m² 6 990,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Oferujemy ładne klimatyczne 4 pokojowe mieszkanie w Centrum miasta.Na powierzchni 103m2 mamy duży salon , dwa pokoje dziecięce , sypialnię ,kuchnię ,łazienkę z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczecin

Dąbie,Szczecin

999 000 zł228 m² 4 381,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:233 m²

Na sprzedaż super dom w rewelacyjnym miejscu w Dąbiu. Wygodny i zadbany segment szeregowca, z garażem i zagospodarowanym ogrodem. Bardzo korzystnie położony pod względem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Nefrytowa

Skolwin,Szczecin

225 000 zł895 m² 251,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rolno/budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy 895 m2 pod zabudowę jednorodzinną. Działka znajduje się na Skolwinie, ul. Nefrytowa, z ładnym widokiem na rozlewisko Odry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dąbie,Szczecin

899 000 zł203 m² 4 424,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:371 m²

Super oferta! Świetna alternatywa dla mieszkania w bloku na Prawobrzeżu. Dom parterowy, wolnostojący w Dąbiu, ul. Szybowcowa. Dom został rozbudowany w w latach 80'tych. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Boryny

Pomorzany,Szczecin

372 000 zł31 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

1- pokojowe mieszkanie na ul Boryny po kapitalnym remoncie. Mieszkanie o powierzchni 31 m2, na 3 piętrze budynku 4 piętrowego bez windy. Nieruchomość składa się z Kuchnia w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasińskiego

Niebuszewo,Szczecin

289 000 zł42 m² 6 935,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Pełna własność z kw Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe do remontu (41,67 m2) z komórką lokatorską (ok. 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andrzejewskiego

Majowe,Szczecin

449 000 zł45 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Prezentujemy Państwu na sprzedaż bardzo ładne, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 45m2 usytuowane na 2 piętrze niskiego budynku z cegły z 2007 zlokalizowane na os. Majowym w Szczecinie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Flaminga

Warszewo,Szczecin

859 000 zł76 m² 11 310,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

-rezerwacja- oferta dostępna wyłącznie U - nieruchomości wgn Przytulne 4 pokojowe mieszkanie idealne dla rodziny z dużym ogródkiem w cichej i kameralnej zabudowie na Warszewie. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Niebuszewo,Szczecin

622 000 zł53 m² 11 735,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Zamieszkaj w komfortowym dwupokojowym mieszkaniu z przepięknym widokiem na panoramę Szczecina w doskonałej lokalizacji. Cena do negocjacji Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzymińska

Żelechowa,Szczecin

455 000 zł57 m² 7 954,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Nowa super oferta! Na sprzedaż 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie, gotowe do wprowadzenia. Na powierzchnię 57,20 m2 składają się: - jasny, przestronny salon - Sypialnia z garderobą - Duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Unisławy

Centrum,Szczecin

329 000 zł35 m² 9 462,18 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nowa, niższa cena - tylko 329.000 zł Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem francuskim o powierzchni 34,77 m2 - 8 piętro. Dwa niezależne pokoje: salon z oknem balkonowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaciół Żołnierza

Książąt Pomorskich,Szczecin

489 000 zł50 m² 9 878,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Oferta na wyłączność - klucze W biurze oferta sprzedaży mieszkania dwupokojowego, położonego W szczecinie os. KS. Pomorskich - ul. Przyjaciół żołnierza. Niski blok mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szosa Stargardzka

Płonia,Szczecin

1 450 000 zł496 m² 2 923,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 580 m²

Oferta na wyłączność - tylko u nas! Zapraszam do prezentacji domu wolnostojącego o wyjątkowym potencjale. N sprzedaż działka o powierzchni 1580 m2 zabudowana domem wolnostojącym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Piastów

Centrum,Szczecin

589 000 zł106 m² 5 556,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 106 m , usytuowany na poddaszu kamienicy przy Alei Piastów w Szczecinie. Lokal składa się z czterech pokoi o powierzchniach: pokój 1 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Arkońskie,Szczecin

1 499 000 zł238 m² 6 298,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:313 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący, o pow. całkowitej ok. 238 m2 usytuowany w wyjątkowo cichej i spokojnej części os. Arkońskiego. Skład nieruchomości parter: - salon (27,7m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łukasińskiego

Pogodno,Szczecin

699 000 zł54 m² 12 944,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 54m2 + garaż 16m2 (koszt dodatkowy 70.000). Do mieszkania przynależy ogródek 63m2. Możliwość kupna garażu - osobno płatny 70.000. Możliwość kupna mieszkania bez garażu. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

515 000 zł47 m² 10 876,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową oferta nowoczesnego i komfortowego mieszkania, położonego w atrakcyjnej, zachodniej lokalizacji miasta, na osiedlu Zawadzkiego. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Drzetowo,Szczecin

550 000 zł64 m² 8 593,75 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Wyjątkowa oferta 3-pokojowe mieszkanie z możliwością aranżacji na 4 pokoje! Możliwość zakupu również przez osoby spoza Unii Europejskiej. Oferujemy na sprzedaż spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielewskiego

Pomorzany,Szczecin

499 000 zł44 m² 11 366,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z przestronnym tarasem o powierzchni 40 m z widokiem na zieleń. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczecin

Centrum,Szczecin

499 000 zł102 m² 4 892,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone na parterze kamienicy w okolicach Sądu. Mieszkanie świetnie nadaje się na działalność np biuro notarialne, kancelarie prawne. Mieszkanie można także przerobić na min 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasińskiego

Niebuszewo,Szczecin

549 000 zł66 m² 8 368,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta dostępna wyłącznie U - nieruchomości wgn. Skontaktuj się telefonicznie, aby umówić dogodny termin. Przestronne mieszkanie 3 pokojowe na 1. piętrze w odnowionej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Szczecin

450 000 zł43 m² 10 538,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną widną kuchnią w centrum. Umeblowane i urządzone. Powierzchnia 42,7 m2, i piętro niskiego budynku z cegły z lat 60 tych. Pokoje umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Płonia,Szczecin

680 000 zł169 m² 4 017,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:704 m²

Na sprzedaż w kameralnej lokalizacji nowo budowany dom o konstrukcji szkieletowej, drewnianej, z oknami 4 szybowymi świetnej jakości, dach pokryty dachówką ceramiczną. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małkowskiego

Śródmieście,Szczecin

460 000 zł58 m² 7 883,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Oferta sprzedaży mieszkania usytuowanego na parterze kamienicy w Śródmieściu Szczecina. Na powierzchnię 58,35 m2 składają się trzy pokoje, kuchnia z wydzieloną łazienką oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Warszewo,Szczecin

2 790 000 zł251 m² 11 136,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 393 m²

Proponujemy Państwu do zakupu dom wolnostojący znajdujący się w atrakcyjnej dzielnicy Szczecina, na Warszewie, w bliskiej odległości od Puszczy Wkrzańskiej. Dom dwu kondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gryfińska

Zdroje,Szczecin

497 500 zł56 m² 8 931,78 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Tylko U nas! Mieszkanie 2 pokojowe Szczecin Zdroje. Dzień dobry. Na sprzedaż duże mieszkanie 2 pokojowe w niskim bloku na 4 piętrze. Współdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dąbie,Szczecin

379 000 zł57 m² 6 649,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam do zaoferowania jasne dwupokojowe mieszkanie spółdzielcze własnościowe z księgą wieczystą w Dąbiu. Możliwość zakupu dla klientów spoza ue! Mieszkanie o powierzchni 57m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Szczecin

400 000 zł47 m² 8 445,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż słoneczne 2-pokojowe mieszkanie w niskim bloku przy ul. Malczewskiego - w samym centrum miasta, blisko Parku Żeromskiego i ch Galaxy. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cukrowa

Gumieńce,Szczecin

383 000 zł38 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane przy ul. Cukrowej Lokal znajduje się na 2 piętrze w dwupiętrowym budynku z cegły. Na powierzchnię 38,3 m2 składają się dwa pokoje, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Centrum,Szczecin

499 000 zł57 m² 8 754,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w cichym centrum Szczecina. Tuż przy Centum Handlowym Galaxy. Blisko szkoła, przychodnia. Budynek z przełomu lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Naruszewicza

Niebuszewo,Szczecin

330 000 zł47 m² 7 006,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie blisko centrum, ul. Naruszewicza Sprzedam mieszkanie o powierzchni 47,1 m , położone na trzecim piętrze pięciopiętrowego budynku przy ul. Naruszewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Potulicka

Nowe Miasto,Szczecin

397 000 zł30 m² 13 145,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Super kawalerka super na wynajem! Przedstawiam Państwu kawalerkę o powierzchni 30,20 m2, zlokalizowana na najwyższym, szóstym piętrze budynku z dwoma windami. Budynek wybudowany w 2018.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Szczecin

420 000 zł80 m² 5 218,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Idealne dla: rodziny szukającej przestrzeni I wygody lub inwestora (pod wynajem po podziale na 3 mikro kawalerki) Mieszkanie: * powierzchnia 80mkw, wysokość 3,20m, rozkładowe, 3 piętro, nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrzei

Pogodno,Szczecin

520 000 zł53 m² 9 811,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Serdecznie zapraszam Państwa do zamieszkania w wyjątkowej, trzypokojowej, funkcjonalnej nieruchomości, znajdującej się na I piętrze w kamienicy z 1939r., gruntownie zrewitalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wąska

Śródmieście-Północ,Szczecin

339 000 zł38 m² 8 932,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

*pełna własność* Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe (37,95m2) z oddzielną kuchnią i piwnicą. Widok na Pleciugę. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze 4 piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 9 Maja

Pomorzany,Szczecin

432 000 zł48 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż, szczecin - Pomorzany, mieszkanie 2 pokojowe o pow. 48,00 m2, 4 piętro w bloku, cena 432.000 zł. Zachęcam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rymarska

Klucz,Szczecin

485 000 zł72 m² 6 783,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na parterze w przedwojennym budynku z cegły. W skład mieszkania wchodzą : - salon z wyjściem na balkon od strony zachodniej, - dwa pokoje (w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felczaka

Jasne Błonia,Szczecin

399 000 zł40 m² 9 975 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 2 pokojowe rozkładowe mieszkanie znajdujące się pa parterze wieżowca tuz przy parku Kasprowicza. Stan mieszkania:do odświeżenia. Pokoje :rozkładowe. Mieszkanie jest dostosowane dla osób.