dowolna

Nieruchomości Szczecin - Oferty sprzedaży nieruchomości

2 514 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 514 ogłoszeń

Rynek pierwotny

522 665 zł36,55 m² 14 300 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Polecamy lokal usługowy o powierzchni 36.55m2 w inwestycji na Łasztowni. Lokal w stanie do wykończenia. Lokal wychodzi na stronę południowo-zachodnią i znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

661 650 zł1 203 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięknie położona działka budowlana o powierzchni 1203m2, usytuowana w Kijewku w kompleksie działek przy ul. Świętochowskiego. Kompleks działek obowiązuje Miejscowy Plan.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy

Szczecin,zachodniopomorskie

499 999 zł37,77 m² 13 237,99 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego, 2-pokojowego mieszkania w stanie deweloperskim, o powierzchni 37,77 m , zlokalizowanego na 3. piętrze nowego apartamentowca wyposażonego.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł78,53 m² 11 333,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Stylowe mieszkanie z ogródkiem i dwoma miejscami postojowymi wysoki standard wykończenia. Na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 78 m z prywatnym ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

539 000 zł33,62 m² 16 032 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowe 2 pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem położone w prestiżowej inwestycji Kamienica Nova przy ul. Langiewicza w Szczecinie. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł60,50 m² 11 900,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Komfortowe mieszkanie o powierzchni 60,5 m , położone na 2 piętrze w niskim budynku na Starym Mieście w Szczecinie. Mieszkanie składa się z: * 3 rozkładowych pokoi (10m2, 13m2,.

Szczegóły ogłoszenia

579 700 zł105,40 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Przestronne mieszkanie na sprzedaż w świetnej lokalizacji Szczecina, komfort i potencjał w jednym. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 105 m na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł43,70 m² 8 466,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Blue Real Estate ma przyjemność zaprezentować przestronne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, zlokalizowane na 1. piętrze w klimatycznej, przedwojennej, odrestaurowanej kamienicy znajdującej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

845 221 zł106,99 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Oferta na wyłączność. Wyjątkowa oferta mieszkania! Przedmiotem oferty jest dwupoziomowe mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni całkowitej 106,99 m2, z miejscem postojowym gratis. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł38 m² 11 710,53 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

2-pokojowe mieszkanie w centrum Szczecina idealne na start lub pod inwestycję | Bez Księgi Wieczystej (zakup także dla osób spoza ue!) Szukasz mieszkania w sercu miasta, gdzie wszystko masz.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł34 m² 11 323,53 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje | 34,14 m | Szczecin Łękno / Pogodno | Parter z niezależnym wejściem Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,14 m , położone na parterze w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł90,42 m² 7 951,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 90,42 m , położone na 1. piętrze w klimatycznej kamienicy w samym sercu Szczecina, w pobliżu Turzynu. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł45,84 m² 8 267,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Pełna własność z kw Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 3 pokojowe ( 45,84 m2) z ogródkiem (ok. 43 m2) oraz piwnica (+.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł47,53 m² 9 572,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone na 1. piętrze kamienicy w samym centrum Szczecina. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Drzetowo-Grabowo,Szczecin

350 000 zł35 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż znakomita kawalerka idealna pod inwestycje o cenie 350 000 pln. Prezentowana nieruchomość to doskonała opcja dla osób szukających mieszkania z możliwością przekształcenia na.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł201 m² 3 975,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:374 m²

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż skrajny szeregowiec o powierzchni 169,11 m położony na działce o powierzchni 374 m . Budynek wymaga kapitalnego remontu, co daje nowemu.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł49,09 m² 8 555,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 49,09 m2 usytuowane na 4 piętrze niskiego budynku w dzielnicy Kijewo w Szczecinie. Na powierzchnię nieruchomości składają.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł425 m² 211,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Nowa cena! Na sprzedaż: działka rod z całorocznym domkiem - rod Przyjaźń, szczecin Cena: 90 000 zł Powierzchnia działki: 425 m Lokalizacja: rod Przyjaźń , ul. Bogumińska, szczecin Na.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł32,91 m² 13 036 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż przestronna kawalerka w nowej inwestycji na Gumieńcach, osiedle Nowa Cukrownia. Okolica, cicha, spokojna, dobrze skomunikowana z resztą miasta. W pobliżu liczne usługi, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

296 800 zł29,68 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Pełna własność z kw Przedmiotem oferty, są nowe, wykończone mieszkania 2 pokojowe do umeblowania powstałe w wyniku.

Szczegóły ogłoszenia

218 000 zł20,50 m² 10 634 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal położony około 50 metrów od głównej drogi przy akademikach oraz kompleksie handlowym. Bardzo dobra komunikacja miejska - linie autobusowe. Lokal o bardzo dobry standardzie. Przez ostatnie.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł96,13 m² 10 080,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4-pokojowe z ogrodem i garażem w spokojnej lokalizacji niedaleko Jeziora Głębokiego Lokalizacja: cisza, spokój i bliskość natury. Otoczenie lasu oraz sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł180 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:666 m²

Na sprzedaż: piętro domu z użytkowym poddaszem w zabudowie bliźniaczej Szczecin Śródmieście, okolice Jasnych Błoni i Willi Lentza Z prawdziwą przyjemnością prezentuję Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł145,47 m² 10 930,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Do sprzedaży przestronny 4-pokojowy, dwupoziomowy apartament znajdujący się w 4-lokalowym budynku wybudowanym w 2003r., położonym w drugiej linii zabudowy w dzielnicy Warszewo. Na.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł76,15 m² 12 475,38 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego i komfortowego apartamentu o powierzchni 76,15 m2, połoz onego w atrakcyjnej lokalizacji w Szczecina. Najwaz.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł140 m² 11 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:935 m²

Na sprzedaż elegancki, parterowy dom o powierzchni 140 m2, położony w Szczecinie, w dzielnicy Bukowo, przy cichej i spokojnej ulicy. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł57,54 m² 13 538 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowy, nowoczesny apartament Z 100-metrowym tarasem! Taras 100mkw | Widok na panoramę miasta | Garaż | 2 pokoje | Klimatyzacja | Prestiżowa lokalizacja | Z ogromną przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł139,12 m² 3 946,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Polecam bardzo duże mieszkanie w Ścisłym Centrum. Na imponującą powierzchnię 139 m2 składają się tylko salon z półotwartą kuchnią, 2 sypialnie, łazienka, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł47,50 m² 11 768,42 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesny, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 47,5 m , zlokalizowany na 6. piętrze budynku z 2020 roku, na Pomorzanach przy ul. Chmielewskiego. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy 25,40 m z wejściem od ulicy idealny pod usługi/handel! Osiedle Przyjaźni Na sprzedaż oferuję świetnie zlokalizowany lokal użytkowy o powierzchni 25,40 m położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł180 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:812 m²

Przedstawiamy państwu na sprzedaż ofertę sprzedaży domu wolnostojącego z użytkowym poddaszem i miejscem pod działanośc usługowo handlową. Dom mieści się w Podjuchach, jest doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł103,13 m² 8 048 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Przedmiotem sprzedaży jest lokal 2-poziomowy o powierzchni 103,13m2 z wejściem z ulicy. Lokal znajduje się w samym centrum miasta przy ulicy Krzywoustego o wysokim natężeniu.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł68,32 m² 12 880,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie w niskim budynku 4-piętrowym z 2006 roku, wyposażonym w wygodną windę. Lokalizacja: osiedle Książąt Pomorskich - blisko do centrum, do przystanków komunikacji miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł109,43 m² 5 473,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 109,43 m2, znajdujące się na trzecim piętrze kamienicy, usytuowanej w samym sercu Szczecina. Ta nieruchomość nie tylko oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

553 000 zł73,69 m² 7 504,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

3 duże pokoje z osobną Kuchnią - gotowe do zamieszkania wizualizacja pomieszczeń - zmiany niewielkim nakładem - załączona do zdjęć Kuchnia w zabudowie na wymiar wraz ze sprzętem agd.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł74,84 m² 12 012,29 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż duże nowoczesne w pełni umeblowane trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m2, w budynku z windą, położone na Starym Mieście w Szczecinie, przy ulicy Tkackiej. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 399 000 zł139 m² 10 064,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:178 m²

Dom (segment środkowy) w zabudowie szeregowej zlokalizowany na Gumieńcach, budowany w technologii tradycyjnej. Podwójne ściany między budynkami. Więźba dachowa drewniana z izolacją.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł80,45 m² 8 203,85 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal W centrum idealna przestrzeń dla twojego biznesu Szukasz miejsca, które zapewni Twojej firmie widoczność i wygodę działania? Ten lokal w centrum miasta to świetna baza do rozwoju.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

496 834 zł26,06 m² 19 065 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Oferujemy unikatowy projekt deweloperski, który idealnie wpisuje się w historyczną tkankę miasta. Modernistyczna, nietuzinkowa architektura kompleksu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

385 320 zł32,10 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kupujący nie płaci podatku pcc 2%! Okazja! Nowa adaptacja poddasza, salon z aneksem kuchennym, łazienka. Inwestycja w trakcie realizacji, oddanie do użytku lato 2026 roku. Śródmieście,.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł73,70 m² 12 075,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z garderobą i dużym narożnym balkonem Osiedle Polonia Oferujemy komfortowe, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na 4. piętrze nowoczesnego.