dowolna

Mieszkania pod klucz Szczecin - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

757 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

757 ogłoszeń

428 000 zł28,80 m² 14 861 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie położone w prestiżowej lokalizacji Warszewo. W okolicy lasu i pięknie zagospodarowanych terenów rekreacyjnych Salon z aneksem kuchennym z wyjściem na duży ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 000 zł28 m² 15 892,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2 pokoje, 28m2, wysoki standard, bulvary Odrzańskie, wały Chrobrego Nowoczesny Apartament w Inwestycji Bulvary Odrzańskie - Szczecin Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł93,33 m² 15 536,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Klimatyczne mieszkanie w domu dwurodzinnym Głębokie, blisko jeziora i lasu. Wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 93,33 m (możliwość adaptacji piwnicy, wtedy 180m ), stanowiąca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł51,41 m² 8 344,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Nowa niższa cena! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w kamienicy w sercu Szczecina, zaledwie kilka kroków od Jasnych Błoni jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji miasta, idealnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

276 000 zł24 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż lokal 1-pokojowy o powierzchni 24 m w nowoczesnej inwestycji Reda City w Szczecinie. Sprzedaż w formie cesji umowy deweloperskiej. Planowane zakończenie robót: lipiec 2026.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł46 m² 70 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania 2 pokojowego w Centrum Szczecina - przy ul. Langiewicza, w nowym budynku z 2 cichobieżnymi windami - Kamienica Nova. Nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł131 m² 7 557,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż przestronne, wielopoziomowe 5 pokojowe mieszkanie, os. Majowe/ Słoneczne Szczecin. Spółdzielcze właśnościowe prawo do lokalu z kw istnieje możliwość zakupu przez obywateli.

Szczegóły ogłoszenia

659 900 zł62,49 m² 10 560,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 62,49 m , zlokalizowane przy ul. Duńskiej -warszewo. Przedstawiamy jasne i komfortowe mieszkanie. Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł35,62 m² 11 510,39 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne i świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 34 m , zlokalizowane osiedlu Zawadzkiego, a usytuowane na 9. piętrze budynku z nowymi windami. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 000 zł31,72 m² 11 002,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Gotowa , wykończona, klimatyczna kawalerka w samym centrum Szczecina przy al. Piastów. Adaptacja poddasza: - pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym 24,23 m2 - łazienka 4,00 m2, - korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przyszłości

Płonia-Śmierdnica-Jezierzyce,Szczecin

509 000 zł63,58 m² 8 005,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż spółdzielczo-własnościowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,58 m2, położone w spokojnej, zielonej części prawobrzeżnego Szczecina - przy ul. Uczniowskiej. Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł66,70 m² 8 395,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 66,7 m , położone na parterze zadbanej kamienicy, w pobliżu centrum miasta. To idealna propozycja dla osób ceniących przestrzeń, klimat.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł35 m² 10 428,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 35 m2 po remoncie kapitalnym / 2025 rok/ w kamienicy , oficyna , przy ulicy Św. Wojciecha, w samym Centrum Szczecina. Przestronna kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 €85 m² 22 €/m²

 

Piętro:21/27

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

DO wynajęcia apartament o powierzchni 85m2 położony na 21 piętrze Apartamentowca Hanza Tower w Szczecinie. Apartament o powierzchni 85m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

489 900 zł35,07 m² 13 969,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na 1 piętrze w 5-piętrowym budynku z windą w centrum Szczecina przy ul. Mazowieckiej. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł84 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Jeśli szukasz mieszkania w centralnej lokalizacji, gotowego na inwestycję bądź po prostu miejsca do zamieszkania, to ta nieruchomość z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł50,61 m² 13 811 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,61 m, położone na spokojnej, kameralnej uliczce na Pogodnie w jednej z najbardziej cenionych i zielonych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

629 999 zł74 m² 8 513,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

3 pokoje, 74 m , balkon, oddzielna kuchnia gotowe do wprowadzenia! Uwaga nowa cena! Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 74 m , położone na 3. piętrze niskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł23,85 m² 19 245,28 zł/m²

 

Piętro:7/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczecin, al. Wyzwolenia, nowoczesny Apartament w Hanza Tower, 7 piętro, balkon, wysoki standard, klimatyzacja, basen, jacuzzi. Oferta na wyłączność! Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł52,35 m² 10 487,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Odrębna własność z kw Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 3 pokojowe (52,35 m2) z osobną kuchnią, balkonem od strony.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł41,62 m² 11 989,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż duża kawalerka z potencjałem na Pogodnie na os. Magnolia (oferta sprzedaży od pierwszego właściciela). Przedmiot oferty: mieszkanie jednopokojowe o powierzchni użytkowej 41,62 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł32 m² 65,63 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu kawalerki powstałej ( 2021r.) inwestycji na Gumieńcach. Idealna lokalizacja dla osób ceniących sobie spokój z jednoczesnym dobrym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

7 000 zł63 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:22/26

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem bardzo komfortowy apartament w sercu miasta, doskonałej i pożądanej lokalizacji. Apartament znajduje się w Hanza Tower na 22 piętrze. Na powierzchnię 63m 2 składają się.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł41,41 m² 9 635,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Idealne dla: pary, inwestora (pod wynajem), miłośnika żeglarstwa (marina) Okolice Gocławia w Szczecinie szczególnie rejon mariny to jedno z najbardziej klimatycznych, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł42 m² 10 928,57 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne i świeżo wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe, położone na 2. piętrze w zadbanym budynku. Lokal przeszedł generalny remont wymieniono wszystkie instalacje, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł140 m² 6 571,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1992

Piękne, jasne i nowoczesne mieszkanie w sąsiedztwie parku w centrum miasta. Parking pod blokiem. Wyjście bezpośrednio do parku. W pobliżu sklepy, apteki, szkoła oraz linie.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł82 m² 54,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament 3-pokojowy (ponad 80 m ) z sypialnią na poddaszu i dużym balkonem Osiedle Pod Zegarem, szczecin Na wynajem wyjątkowy apartament o powierzchni ponad 80 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

928 000 zł95,93 m² 9 673,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowym, bardzo przestronnym 4-pokojowym mieszkaniem o powierzchni 95,93 m położonym na prestiżowym Warszewie (wzgórza Warszewskie) w Szczecinie. To.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł58,39 m² 8 734,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 58,4m2, w pełni wyposażone. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze wyremontowanej kamienicy. Układ mieszkania: - 2 duże słoneczne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł86,90 m² 8 043,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, o powierzchni 86,90 m położone przy Alei Wojska Polskiego Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze w zadbanej, wyremontowanej kamienicy z nową.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł56 m² 13 196,43 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Przedstawiamy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, gotowe do zamieszkania - 2 piętro, winda, dzielnica Niebuszewo-Bolinko! Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni umeblowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł31,74 m² 10 081,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie po odświeżeniu w ścisłym Centrum Szczecina, ale położone w cichej oficynie. Idealna propozycja dla osób poszukujących pierwszego mieszkania lub dla inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł49,14 m² 9 544,16 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

2 pokoje | 49,14 m | balkon | 6 piętro | 3 windy | żelechowa | pełna własność | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,14.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł38,36 m² 9 515,12 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Idealna lokalizacja - W pobliżu pum, galerie, ikea I cała infrastruktura Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,36 m2, położone na 8. piętrze w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł52 m² 9 326,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie 52 m (po podłodze) - na poddaszu kamienicy - przy Złotym Szlaku , tuż przy Alei Jana Pawła II i Jasnych Błoniach - absolutnie topowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł67,50 m² 11 111,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67,5 m , położone na parterze, dwupiętrowego budynku z 2008 roku w spokojnej części dzielnicy Bukowo. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł77 m² 49,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 77 m , zlokalizowane w spokojnej i cenionej dzielnicy Szczecina Gumieńce. Lokal jest estetycznie wykończony, w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł62,27 m² 8 511,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń Polecam świetnie położone mieszkanie 2-pokojowe. Mieszkanie znajduje się w kamienicy przy ul. Krzywoustego, blisko ch Kupiec. Lokalizacja oraz układ.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł51,06 m² 45,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone na szczecińskich Gumieńcach w spokojnej, zielonej okolicy, dobrze skomunikowanej z centrum miasta oraz pozostałymi.

Szczegóły ogłoszenia

357 000 zł34 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Śródmieście/centrum. Nowo wykończone mieszkanie o powierzchni 34 m2 w zadbanej kamienicy z lat 30-tych, powstałe z adaptacji poddasza (4 piętro). Lokal oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem, ul. Lewandowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie z ogródkiem | 50 m | Szczecin Śródmieście Na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na parterze w atrakcyjnej lokalizacji.